Mariano

Archívum
Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. május 25., szerda 10:39

kicsit genyo leszek de akkor nem volt ilyen kemeny mikor a nőjetől elraboltak a gucci taskat vagy mit :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 25., szerda 10:31

https://twitter.com/BenzemaNewsFR/statu ... OKD29egsRg

Beteg :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. április 29., péntek 8:57

Több bajnoki címe lesz, mint CR-nek :lol:.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. október 30., szombat 21:32

Realista24 írta: Mariano has announced he broke his nose after that fall during the game and he has to undergo surgery. He will be out for awhile.
:lol: :lol:
Szerencsétlen hülyéje.. Komolyan.. Egy jó csapatban hasznos tag lehetne akár.. Nem ismer elveszett labdát, gyors, ugrik, stb.. Én eskü megnéztem volna szerdán is a kezdőben, erre, hogy igazolja Ziro-t összetöri az orrát..

Pedig ennyire küzdő-akaró játékos kevés van..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. október 30., szombat 21:21

Akkor direkt csinálta. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. október 30., szombat 21:21

Mariano has announced he broke his nose after that fall during the game and he has to undergo surgery. He will be out for awhile.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. október 30., szombat 21:18

Az a játékos, aki 5 meccsenként 15 percben látványos, mert sprintel, hajt, agilis, de ha zsinórban 2 meccsen látod kezdőként, fogod a fejed hogy egy ilyen képességű tag mit keres madridban. Amolyan LV light ilyen szempontból, az ecseri úti verziója.
Nem illik.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. október 30., szombat 20:12

Ezerszer inkabb ot kuldenem be mint Jovicot vagy Asensiot ha eg a haz. A fejjatekaval meg nyerhetunk is, meg par meccs utan o is belebotlana egy ket golba. Elobb mint Jovic mert o fosik az egészre nagy ivben.

Baszott ideges voltam ra hogy nem passzolta le Hazardnak ziccerben, de meg lehet érteni ezt is. El kell dönteni használni akarjuk e, ha igen akkor Carlo tegye rendbe fejben es talan nem rugja majd ki maga alol a lábát.

Akarmilyen balfaszul tud viselkedni, abbol kell fozni ami van, nem o legszarabb összetevo a keretben. Legalabb rajta lehet rohogni ha szar, de Jovicektol csak kinyilik a bicska.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. október 30., szombat 19:43

Szerintem azért sokan átestek a ló túloldalára, nyilván tudjuk, hogy milyen képességű játékos, meg hogy minusz 200 IQ-ja van, de bőven használható kategória lett volna szerintem az utóbbi szezonokban, meg akár még idén is az lehetne. Nyilván annyit ér, hogy Benz pihenjen néha, meg ha ég a ház akkor 15percekre beálljon, de arra mindenképp érdemes lenne használni.

Ma is veszélyes volt, voltak szép megoldásai, gólpassz, meg tipik Mariano jelenetek is, de ebben a vérszegény támadósorban, normálisan használva szerintem 10-15 gól benne lenne a szezonban.

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2021. október 30., szombat 19:13

Ez elég vicces azért, hogy egyes emberek milyen botlábúnak nézik... Pedig ha esetleg lenne esélye 2 vagy több meccsen folyamatosan játszani biztos vagyok benne, hogy jönnének a gólok is... ha nem az lenne hogy na most van 30 percem bizonyitani és utána soha többé nem játszok, akkor tuti megnyugodna és nem izgulna el pl olyan helyzetet ami a mai hazardos volt.

Ja és még annyi, hogy tavaly pl bajnokság nyerő gólt lőtt nekünk a Getafe ellen... amit pl a VAR jogtalan vett el.. azzal nyertünk volna 1-0-ra és milyénk a bajnokság.. úgyhogy sztem nagyon nem érdemli meg amit itt kap. Egy igazi madridista a gyerek, Jovicnál biztos, hogy jobb.

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2021. október 30., szombat 18:56

chronic írta:

Számomra ő mindig az volt. :mrgreen:

Leszámítva azt a pár (20+) zseniális gólját,fura egy fazon volt ő is.

Szerintem ő nagyon alulértékelt játékos. Centerek közül technikailag top. Jó a lövőtechnikája, egész jól tud passzolni, beadni. Ő sem egy benzema technikailag és ez a centerek legnagyobb problémája, hogy amúgy a focihoz mintha segghülyék lennének..de ő azért technikailag képzettebb volt mint az átlag.
Az ő nagy problémája karrierje végéig kihatott, a stresszt nem tudta kezelni. Erről chiellini is beszélt a könyvében.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. október 30., szombat 18:52

Babinho írta:
Berti írta: Nem hogy nem RM szint, de lassan azt is megkérdőjelezem hogy spanyol élvonal szint. Többet nem kell erőltetni.
Mekkora túlzás te jó ég. A ló másik oldala....
Mindenki utálja amiért nem takarodik el 2 éve, de azért a képességeit kezeljük már a helyén.
Egy barcelonának milyen jól jönne egy ilyen képességű csatár most, meg vannak áldva bréjtvéjtel meg dejonggal :lol:
A képességeit?
Azt hogy hajt, szalad, ugrik?
Talán nem sajnálni kellene, hanem észrevenni, hogy tényleg mi van benne. Kirúgja a saját lábát az emberünk minden meccsen és a Real Madridban játszik, itt ilyennek nincs helye. Szerinted pedig jobb mint egy Braithwaite vagy De Jong? Szerintem ők tipikus spanyol kiscsapat emberek, de Mariano talán az sem.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. október 30., szombat 18:39

Babinho írta:
Berti írta: Nem hogy nem RM szint, de lassan azt is megkérdőjelezem hogy spanyol élvonal szint. Többet nem kell erőltetni.
Mekkora túlzás te jó ég. A ló másik oldala....
Mindenki utálja amiért nem takarodik el 2 éve, de azért a képességeit kezeljük már a helyén.
Egy barcelonának milyen jól jönne egy ilyen képességű csatár most, meg vannak áldva bréjtvéjtel meg dejonggal :lol:
Lyonban nagyon nagyot ment és a Realos számai se rosszak. Volt pár nagy momentuma is pl a Clasicos gól, a Roma elleni ficakos meg amikor csereként beállva Ramossal fordítottak a La Coruna ellen. Simán van olyan szint, hogy az alsóházi csapatok ellen ő játsszon és Benzema pihenhessen.
Nagyon akar, ezt becsüljük meg, még ha olykor szánalmas is a viselkedése. A gólpassz nagyon szép volt, ha más csinálta volna már orrba-szájba dicsérnénk, de nála persze a negatívumokat kell kiemelni.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. október 30., szombat 18:35

ANDS írta:Ahogy eleinte Higuain is borzasztó volt.
Számomra ő mindig az volt. :mrgreen:

Leszámítva azt a pár (20+) zseniális gólját,fura egy fazon volt ő is.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. október 30., szombat 18:24

En nem ertem mit sirtok. Azt hagyjuk hogy itt van es miert van itt. De ahhoz kepest h felevente kap egy meccset ahhoz kepest minden csak nem szar.
Azt a felevi egy meccset tolthetne ugyis mint bela vagy jovic hogy szarik az egeszre ehhez kepest a pali nem ismer elveszett labdat. Itt a vegen ugy ment fel mint egy idiota, de meg mindig inkabb ez minthogy setalgatna ahelyett hogy letamad.
Az nem tetszett hogy kvazi egy 2v1es szituba onzo volt es eltorte a labdat, ezen kivul hasznos volt ma. A golpassza szep volt, a helyzetet szepen oldotta meg csak kisodrodott de ha ott nem tol rajta megegyet hanem elrakja akk meg itt menne az istenitese.

Nem real szint, sose volt, de erre a szerepre amire szanjuk jobb mint jovic meg mint az hogy asensiot fel hamis9esbe.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. október 30., szombat 18:18

Berti írta: Nem hogy nem RM szint, de lassan azt is megkérdőjelezem hogy spanyol élvonal szint. Többet nem kell erőltetni.
Mekkora túlzás te jó ég. A ló másik oldala....
Mindenki utálja amiért nem takarodik el 2 éve, de azért a képességeit kezeljük már a helyén.
Egy barcelonának milyen jól jönne egy ilyen képességű csatár most, meg vannak áldva bréjtvéjtel meg dejonggal :lol:

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2021. október 30., szombat 18:15

Szerintem nincs gond Marianoval. A hozzáállása mindig top. Egyértelmű, hogy nem Benzema, cavani vonal. Ő egy tipikus center. Adják oda neki a labdát aztán vagy gólt lő vagy elcsúszik.
Szerintem szerethető arc. Ő jobban megélt volna mikor itt volt özil és di maria.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. október 30., szombat 18:05

Most nem értem mi ez a negatív hangnem vele szemben.
Képességekre nyilván közelében se kéne lennie a fehér meznek,de amikor a pályán van küzd, hajt, zavarja az ellent, ma meg egy fineszes assist is belefért. :mrgreen:
Ezeken kívül én ma legalább 4 szer olyan jóízűt röhögtem rajta,mint már régen,szóval win-win. :lol:

Nem a képzettség(nyilván de), a mentalitás a lényeg.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. október 30., szombat 17:47

Bolond :lol: Azért a gólpassza nem volt rossz. Odateszi magát rendesen ha pályára kerül, mint egy megbokrosodott faltörő kos. Az orrát helyre kellett tenni a meccs végi kamikaze akció után.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mariano - 24

HozzászólásSzerző: cart » 2021. október 30., szombat 17:35

Ez még mindig nem a FIFA hogy fél évente beáll az ember 45 percre és egyből 3 gólt ver. Vagy mit várok tőle ennyi lehetőséggel amit kap mit csinaljon?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég