VB - 2018

Archívum

Ki lesz a Világbajnok?

A szavazás 2018. július 15., vasárnap 11:05-kor befejeződött.

Franciaország
41
42%
Horvátország
57
58%
 
Szavazatok száma: 98

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 14., csütörtök 7:47

Luis Rubiales: "We cannot allow any employee to dictate how things are done in the federation. We had to let [Lopetegui] go and send a message that this house will be defended and that no employee goes for free.”
:lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 14., csütörtök 2:23

Ma kezdődik a focivébé.Valahogy mégsem hoz igazán lázba.

A klub foci teljesen leszívott és annyira jól vagyok lakva,hogy valószínüleg a következő szezonra sem tudok majd igazán felpörögni,kicsit el is fáradtam azért megterhelő idegileg egy mezei szurkolónak is 4 bl győzelmet végig szurkolni.főleg a bl döntők előtti időszakok voltak kemények amikor az ember számolja már vissza napokat gyomorgörccsel.kajak nem bánnám ha jövőre kicsit kívülállóként figyelhetném a bl-t,persze gondolom tavaszra majd megint mindenkinek a pusztulását és Bl győzelmet akarok :D

Csapatom sincs igazából,a Real játékosoknak szorítok majd akiket meg szarembernek tartok azok ellen fogok szorítani. Inkább hátradőlök sörözgetve és figyelem ahogy a világ széttépi egymást mosala herrikén meg hasonló embereken. :D

De így kezdés előtt én a brazilokat mondanám.Elől hátul rendben vannak,éhesek a sikerre és úgy néz ki most az edzőjük sem egy fogalmatlan.

Én a német spanyol duótól nem sokat várok csak a kötekezőt.Csoportot megoldják aztán valahol a nyolcad és elődöntő között elvéreznek.Jó csapata van mind2nek de jól vannak lakva, le vannak terhelve és nincs egyik csapatnak sem vérbeli góllövője.

Franciákban nagy potenciál van de szerintem még nem jött el az ő idejük,főleg nem ezzel a zsiru grízman dösamp tengellyel.

Argentina és Portugália szerintem okozhat meglepetést.Iszonyat szar vb-ket hozott a Cé-messi páros,valamelyiknek egyszer ki kell jöjjön a lépés.messin viszont hatalmas nyomás van.

Cr viszont az eb és a bl tripla után szerintem teljesen felszabadultan játszhat egy jó búcsú(?) vb-t.Senki nem vár tőlük semmit,nincs teher meg elvárások,de ők szerintem nyerni mennek a vb-re még ha ez a cél nem is tűnhet reálisnak.Sokat volt rotálva így szerintem nem lesz annyira kifacsarva mint ‘14ben és a csapata is egységesebb mint az argentínoké.Meg ugye ő egy vezér és gyenge játékkal is sokat adhat messivel ellentétben.Szerintem megint okozhatnak meglepetés a portugálok.

És akkor ott van még a belga horvát vonal.Szerintem ők bárkit képesek 1 meccsen elverni és bárkitől ki is kaphatnak ugyanúgy.

Ha rajtam múlik Marcelo,Case és Cr maradjon sokáig a tornán a keret többi tagja minél előbb essen ki és pihenje ki magát.

Balenek és Karimnak meg jó meccsnézést kívánok :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 13., szerda 23:50

Ezért nem szabad ilyen fiatal embereket ilyen posztra beemelni, mert semmi élettapasztalatuk nincs, és azt hiszik közben, hogy a zsebükben hordozzák a bölcsek kövét.
az öregebb meg semmilyen radikális változtatásban nincs benne mert a régi a jó maradni kell a jól beváltnál stb stb semmi kockázat.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. június 13., szerda 23:43

Sosem hallottam erről az emberről, kíváncsiságból utánanéztem. Valahogy nem így képzeltem el a spanyol szövetség első emberét, egy joviális öregúrra gondoltam. Ezért nem szabad ilyen fiatal embereket ilyen posztra beemelni, mert semmi élettapasztalatuk nincs, és azt hiszik közben, hogy a zsebükben hordozzák a bölcsek kövét.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. június 13., szerda 22:59

Realista24 írta:Rubialesnek nem sok fogalma van arról, mit jelent egy klub és hogy mi az a sportmenedzsment – idézi Clementét az Onda Vasca. – Még kezdő ezen a téren, és elég diktatorikusan érvel. Amint átvette a hatalmat, a saját embereivel kezdte körbevenni magát. Rengeteg olyan személyt váltott le a barátaira, akik már régóta a szövetségnél dolgoztak.”
Mennyire irritáló lehet ez a játékosoknak..

Sikeres vagy, hozod az eredményeket, a világ tetején vagy a csapattal és akkor ilyen senkik szórakoznak körülötted és még alád is tesznek..

Ez mindenkinek jó, kivéve a játékosoknak.Fölösleges káosz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 13., szerda 21:32

Rubialesnek nem sok fogalma van arról, mit jelent egy klub és hogy mi az a sportmenedzsment – idézi Clementét az Onda Vasca. – Még kezdő ezen a téren, és elég diktatorikusan érvel. Amint átvette a hatalmat, a saját embereivel kezdte körbevenni magát. Rengeteg olyan személyt váltott le a barátaira, akik már régóta a szövetségnél dolgoztak.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 13., szerda 21:09

tudtok vmi olyan youtube csatornát vagy híroldalt, ahol minden szösszenet meg momentum a vébéről, minden csapat edzéséről, szurkolókról bármitől meg lehet nézni?
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. június 13., szerda 20:59

Professore írta: Ezek utan ha en lennek Perez addig nem nyugodnek amig ki nem csinalnam ezt a pojacat. Rohadtul unom hogy lassan minden felkapazkodott jottment feltorli a padlot a csapattal a media aszisztalasaval.
Ők meg azt unják, hogy minden évben felhúzzuk Európát. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. június 13., szerda 20:54

itt minden mese habbal. Conte is eb előtt mondta hogy lelép, Van Gaal is vb előtt volt, Aragones is eb közben közölte. itt egyszerűen egy kisebbségi komplexusos kis mitugrász pozicióba került és nem tudta kezelni. Balague jól mondta. más utasításokat osztogatni és más vezetni. na most 1 hónappal a kinevezése után pont ebben bukott meg. dirigálni megy, nem hallgat az érvekre és semmi vezetői kvalitása nincs. ha van esze mást nem is a játékosokat meghallgatja hogy mennyire szarnak erre az egészre. Ramos,Iniesta,Silva,Reina,Piqué,Busquets mind azt mondta hogy maradjon erre dafke kiteszi. itt teljesen más van mögötte.

ui.: elég megnézni a fejét és mindent elmond hogy milyen is

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. június 13., szerda 20:52

ferni írta:Real semmi rosszat nem tett a válogatottal.
Senkit nem érdekel ott kint jelenleg, hogy mi lesz a VB után, csak a mostani VB a lényeg, totál leszarták sztem, hogy Lopetegui a Realba megy utána.

Most a válogatott a legfontosabb, az az első, Real nem csinált semmi olyat velük, ami hátrány lenne.

Míg a szövetség lehúzta az egész VBt a kukán, mert megsértődtek és ők basztak ki a válogatottal.
Ez mi ez, hogy a játékosok kiállnak az edző mellett és ezután is elküldik, menjenek már a faszba.

Igen, lehetett volna ezt máshogy is a Real részéről, de erre nem az a reakció, hogy szétcseszem a saját válogatottam VBjét, mert megsértődtem... :lol:

Vetekszenek a franciákkal lassan. :lol:
Adom... Sot a JL alatt nem volt vesztes tetmeccse a valogatotnak, kivezette a VB oket gond nelkul. Nem tudom milyen elvarasok szerepeltek a szerzodeseben de ennel magasabb elvaras aligha. Masreszt a munkavallalonak is vannak jogai...es ez a dontes Rubiales reszerol boven genyasag. Volt lelepesi zaradek? Igen. Akkor milyen jogalapon rugja ki? Ez nem Eszak-Korea-i munkatabor ahol eletfogytig kell gurizni. Meg akarja mutatni ez a csoka hogy o a jani a gaton es most izmozott egyet. Gusztustalan, pitianer szarhazi huzas volt. Az ilyen nem valo vezetonek...akinek az egoja fontosabb mint a szervezet erdeke.

Ezek utan ha en lennek Perez addig nem nyugodnek amig ki nem csinalnam ezt a pojacat. Rohadtul unom hogy lassan minden felkapazkodott jottment feltorli a padlot a csapattal a media aszisztalasaval.

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. június 13., szerda 20:35

Real semmi rosszat nem tett a válogatottal.
Senkit nem érdekel ott kint jelenleg, hogy mi lesz a VB után, csak a mostani VB a lényeg, totál leszarták sztem, hogy Lopetegui a Realba megy utána.

Most a válogatott a legfontosabb, az az első, Real nem csinált semmi olyat velük, ami hátrány lenne.

Míg a szövetség lehúzta az egész VBt a kukán, mert megsértődtek és ők basztak ki a válogatottal.
Ez mi ez, hogy a játékosok kiállnak az edző mellett és ezután is elküldik, menjenek már a faszba.

Igen, lehetett volna ezt máshogy is a Real részéről, de erre nem az a reakció, hogy szétcseszem a saját válogatottam VBjét, mert megsértődtem... :lol:

Vetekszenek a franciákkal lassan. :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. június 13., szerda 18:46

érthetetlen döntés Lopi menesztése...
nem a válogatott eredményes vb szereplése a legfontosabb a szövetségnek? :hmmm:

remélem lelkileg jó állapotban lesz a szezonkezdetre :salute:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. június 13., szerda 17:38

Mivan? Annyi lett volna a dolguk hogy végig viszik vele a vb-t, aztán elbúcsúznak tőle és még meg is köszönik amit tett a válogatottért

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. június 13., szerda 17:15

Realista24 írta:
BBeno írta:ja tényleg

most mivan pintussal? veszélyben az állása?
Másikba már írtam, de nagyon úgy fest, hogy igen.
Lopi egész csapattal lépett le, úgyhogy gondolom a jövőben is egy csapatot fognak alkotni. Kérdés, hogy elfér-e náluk a kopasz.
ZZ itt hagyhatna nekünk. Legalább csak ennyit tegyen meg a csapatert. :D
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 13., szerda 17:11

Anthony írta:Ok, ezek alapján szerintem akkor mi hibáztunk. Nem Kenya szövkapitányát vásárolták ki, hanem a saját országuk válogatottjának a szövkapitányát 2 nappal a vb előtt. Illett volna dobni egy telefont Rubialesnek, hogy figyu le szeretnénk igazolni az edzőtöket, ne érjen meglepi mikor reggel kinyitod az újságot a klotyón.

Érdekes, hogy más esetekben amikor kivásároltunk játékosokat még hajlandóak voltunk fájdalomdíjat is fizetni, hogy ne romoljon meg a két klub közti viszony. Ezt a szövetséggel miért nem akarjuk tartani?

Rubi sara, hogy most kirúgta Lopetegit, de attól függetlenül jogosan haragudott meg.
Jogosan persze, ezt egy percig nem tagadom. De kijöhetett volna minden téren győztesként ebből, ha nem így dönt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. június 13., szerda 17:08

Ok, ezek alapján szerintem akkor mi hibáztunk. Nem Kenya szövkapitányát vásárolták ki, hanem a saját országuk válogatottjának a szövkapitányát 2 nappal a vb előtt. Illett volna dobni egy telefont Rubialesnek, hogy figyu le szeretnénk igazolni az edzőtöket, ne érjen meglepi mikor reggel kinyitod az újságot a klotyón.

Érdekes, hogy más esetekben amikor kivásároltunk játékosokat még hajlandóak voltunk fájdalomdíjat is fizetni, hogy ne romoljon meg a két klub közti viszony. Ezt a szövetséggel miért nem akarjuk tartani?

Rubi sara, hogy most kirúgta Lopetegit, de attól függetlenül jogosan haragudott meg.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. június 13., szerda 17:03

Mert Rubiales szövegéből az jön le, hogy a Real megegyezett Lopival, majd szóltak neki, hogy helyzet van, és 5 perc múlva kinyomtak mindent hivatalosan. Ez a forgatókönyv valóban nem túl elegáns.
Valóban nem az. Az egy dolog, hogy Rubiales csinált egy még nagyobb hisztit, mint kellett volna, de sokkal elegánsábban is lehetett volna ezt az egészet intézni úgy. Nem volt ez jó lépés Perezék részéről, pláne úgy, hogy a jövőben is keszetbe tehet a faszi bőven nekünk. A gyökér atleticoval jófejkedni akarunk, meg plusz pénzeket osztogatni, hogy maradjon normális kapcsolat, a nemzeti szövetséget, vagy kik ezek, meg a vb előtt piszkálgatjuk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 13., szerda 17:00

Anthony írta:
Realista24 írta:De most milyen kicseszésről írsz? Megegyezte, hogy végigviszi a VB-t. Aki itt kicseszett bárkivel is, az Rubiales.
Ki kivel egyezett meg?

Mert Rubiales szövegéből az jön le, hogy a Real megegyezett Lopival, majd szóltak neki, hogy helyzet van, és 5 perc múlva kinyomtak mindent hivatalosan. Ez a forgatókönyv valóban nem túl elegáns.
A Real és Lopi megegyeztek, hogy elvállalja a Realt, kifizetik érte a lóvét és csatlakozik a csapathoz a vb után. Erről tájékoztatták a Szövetség elnökét. Nem túl elegáns, de tiszta ügy, innetől Rubiales kezében volt a döntés.

A játékosok kiálltak Lopi mellett, de leszarta. Ő a felelős, nem a Real.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. június 13., szerda 16:58

Realista24 írta:De most milyen kicseszésről írsz? Megegyezte, hogy végigviszi a VB-t. Aki itt kicseszett bárkivel is, az Rubiales.
Ki kivel egyezett meg?

Mert Rubiales szövegéből az jön le, hogy a Real megegyezett Lopival, majd szóltak neki, hogy helyzet van, és 5 perc múlva kinyomtak mindent hivatalosan. Ez a forgatókönyv valóban nem túl elegáns.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 13., szerda 16:50

Anthony írta:Hát nem tudom. Ha tényleg nem egyeztettek senkivel az azért gáz. A saját nemzeti csapatoddal nem baszol ki kivásárlási záradék ide vagy oda.

De ezt nem nézném ki Perezékből, hogy ne beszélték volna le, szóval jó lenne gyorsan megcáfolni ezt a Rubialest, habár mostmár kb. mindegy is.
De most milyen kicseszésről írsz? Megegyezte, hogy végigviszi a VB-t. Aki itt kicseszett bárkivel is, az Rubiales.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég