Pepe - 3

Archívum

Mi lenne Pepe sorsa, ha rajtad múlna?

A szavazás 2014. október 8., szerda 9:44-kor befejeződött.

Eladnám egy normális ajánlatért
8
15%
Továbbra is kezdő lenne
11
20%
Harmadik számú védőt csinálnék belőle
35
65%
 
Szavazatok száma: 54

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. április 8., szombat 19:56

Így akkor eldőlt, hogy Nacho - Ramos a szezon hátralévő részében. Most bizonyíthat Nacho! Vamos!
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. április 8., szombat 19:33

szivvel lelekkel mint mindig. orokke madridista Pepsi :salute:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 27., hétfő 13:06

Pepe elment "sérülten", visszatért egészségesen. Már a FIFA vírus sem a régi :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. március 23., csütörtök 9:10

remelem pepsi vallal meg egy pados evet. szukseg van ra.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. március 23., csütörtök 0:02

lehet nyáron távozik, azért nem játszik sokat mostanság :hmmm:

mondjuk ha van játékos, aki megérdemli az ő játékperceit az egyértelműen n Nacho :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. március 22., szerda 11:44

Eleve nem engedték volna el, ha sérült lenne. Valaki ismét alkotott, vagy csak szimplán fél Pintus edzéseitől :lol:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2017. március 22., szerda 11:15

A Real Madridot meglepte az, hogy Pepe a portugál válogatottnál már minden gond nélkül tudott edzeni.
akko' most mi is van? :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Juanito
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015. június 25., csütörtök 11:42
Kedvenc játékosaid: Casillas, Isco, Modric, Ronaldo, Ramos, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: Juanito » 2017. március 4., szombat 17:03

Valszeg távozik év végén az öreg, de jöhet ide akárki a helyére, jövőre nagyon fog hiányozni a védelemből.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. január 25., szerda 20:13

Korábban nem voltam oda érte emberileg, mert sok volt a túlkapása, azt meg senki sem szereti, de közben mellette álltam, mert ugye láttam játszani és a kezdetektől láttam milyen karakter és mit tud, bár a média megetette a többséggel, hogy amúgy szar védő, de ez nem volt soha sem igaz, egyszerű lehúzás volt, mert a labdarúgásban ez a megszokott, szimpátia pl....ha bírom akkor sokkal jobb játékos mintha nem bírom. De ez engem nem igazán hatott meg, láttam mit tud és mindig mellette álltam, pedig rendre kikezdték, ha hibázott már a nyakán álltak, de azt nem látták, hogy mellette mit tudott adni a csapatnak éveken át. Aztán lenyugodott, a liga legsportszerűbb védője már 2-3 éve kb és azóta emberileg is megszerettem.......profi és minőséget ad és nehéz pótolni, varane nem tudta, meglátjuk valejo tudja e majd.

Reméljük igen, ez a csapat érdeke.

Hajrá öreg.....veled leszek a tajcsüngben is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. január 25., szerda 19:38

Sajnálom, ha valóban távozik. Viszont az nonszensz lenne, ha Khedira mintára ezért egész szezonban "sérült" lenne. Nem lehet egy lapon emlegetni Khedirával sem a klub történelmében, sem tudásban. Remélem használva lesz ha kitölti a szerződését, mert szükségünk van rá.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. január 25., szerda 19:30

Valamilyen szinten csalódást keltő, de már megszokott a klub lépése.
És még védhető is figyelembe véve Vallejo-t. Persze ez a féléves jegelése nem méltó.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. január 25., szerda 19:27

Buitre írta:remélem igaz az A Bola értesülése, és tényleg marad 2018-ig

Én is remélem, mert a mai pletykák aggasztanak. Simán van benne még, Varane átveszi a helyét de nála jobb 3-ik számú védő nincs. Aztán ha Sanitas még itt rontja a levegőt akkor bőven lesz játékperce.
Love football, hate antifa.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: Buitre » 2017. január 12., csütörtök 23:27

remélem igaz az A Bola értesülése, és tényleg marad 2018-ig

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. december 29., csütörtök 20:33

ikarus93 írta:
Realista24 írta:A Juve megadná a 8 millát és két évet Pepének.
Mennék a helyébe.
Marcelo is lesz még Juve játékos.

Valószínűleg több nálunk jobb ajánlata is lehet....de szerintem elsősorban maradni akar,de nem egy évet hanem 2 legalább,azzal ki is "lövi" a komoly szintű pályafutását véglegesen és max levezet ha érzi magában az erőt még usában vagy valahol ahol elég ha kimegy a pályára.....szerintem maradni akar elsősorban, ez a pénzt akar szerintem csak média duma....soha sem volt fontos neki a lóvé maximalizálása,ezért is volt alulfizetett mert nem erőszakoskodott, elfogadta, illetve több nyilatkozata is volt amiből az jött le, első a csapat második saját maga.....jó ember,ez nyilvánvaló,kár kászkéróért,patkányvolt a tag egész meccsen(érdemes lenne egyszer visszanézni miket csinált az a kötsög én emlékszem rá) és sokan ledurrantották volna az tuti ,de max az öltözőben :lol: nem 23 kamera előtt......hülye volt. Elbaxta.

Mindegy, én nagyon elismertem a tudását pepének mindig is, iszonyat sokat jelentett a csapatnak, óriási minőséget adott, rengeteg kisegítése oldalra,számolatlanul, a rengeteg blokk, lefutás,kényszer...stb......óriási, és nagyon szerettem ha játszik,annak ellenére, hogy régebben nagyon bunkó volt a pályán. De lenyugodott, megemberelte magát és tudhatta sok sansza nincsen itt ha maradni akar.....megoldotta. Nagy ember. Az a nagy ember aki belátja a hibáját és javít.......

A jövő viszont mindig talány,ez az 1+1 év valószínű a realnál előírás, mert rc is ezt kapta és nem fogadta el, pedig ha valaki rc mindent megérdemel....de makacs volt a klub. Itt is ez lehet.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. december 29., csütörtök 18:49

Magánélete sohasem volt botrányos, régóta apa, szóval szerintem nem lehetett túl költekező. Számunkra nincs olyan helyzet, hogy ne nyernénk. Legalábbis szerintem a fiatalok ideje is eljött, viszont Pepe is megérdemelhet még egy évet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. december 29., csütörtök 18:41

Kerlon írta:Hát nem tudom mennyit keresett a közel 15 éves profi karrierja alatt, de gondolom több milliárdhoz már nem annyira számíthat még 1. Illetve, ha annyira a pénz érdekli, akkor tuti Kínában fog kikötni. Azt biztosra mondom, hogy nem fog maradni, mert már aláírt volna. Mendes tuti teletolta a fejét, hogy várjuk meg a januárt és hallgassunk meg más ajánlatokat is.
Maradjunk az eurónál és a milliónál. 15 év alatt mondjuk keresett olyan 20-30 millió között szerintem (ha csak a fizetését nézzük). Kérdés, hogy az életvitele mennyit emésztett fel. Nem olyan régóta keres négy millát ha jól tudom. Sokáig eléggé alulfizetett volt a világ top középső védőihez képest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. december 29., csütörtök 18:37

Hát nem tudom mennyit keresett a közel 15 éves profi karrierja alatt, de gondolom több milliárdhoz már nem annyira számíthat még 1. Illetve, ha annyira a pénz érdekli, akkor tuti Kínában fog kikötni. Azt biztosra mondom, hogy nem fog maradni, mert már aláírt volna. Mendes tuti teletolta a fejét, hogy várjuk meg a januárt és hallgassunk meg más ajánlatokat is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. december 29., csütörtök 18:03

Kerlon írta:Én se érte, amúgy. 35 lenne, ezt 36 éves koráig tolhatná ki. Akár vissza is vonulhatna innét 35 évesen, ami nem kis teljesítmény manapság.
Én megértem Pepét. Edző nem hinném, hogy lesz. Marketing értéke nagyjából nulla. Neki sokat jelent szerintem, hogy két évig még fix bére van.
A helyében én is a Juvéba mennék, címvédéssel a zsebemben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. december 29., csütörtök 18:01

Én se érte, amúgy. 35 lenne, ezt 36 éves koráig tolhatná ki. Akár vissza is vonulhatna innét 35 évesen, ami nem kis teljesítmény manapság.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Pepe - 3

HozzászólásSzerző: Babinho » 2016. december 29., csütörtök 17:43

Nem Pepe ellen vagyok, hanem a folyamat ellen. Valahol meg kell húzni a határt és fájó döntéseket hozni.
Ha ezen múlna én is adnám Pepének a két évet, főleg, hogy nagyon kedvelem.
De az 1+1-nél nem lehet jobbat adni.

Marcelo meg tök más tészta. 5 évvel fiatalabb Pepénél. Ő egy teljesen más csapatból fog innen elmenni, ő simán lehet a következő aki élethosszig tartó szerződést kap, bár véleményem szerint Robi Carloshoz hasonló utat fog bejárni, legfeljebb annyi, hogy Olaszban folytatja. De az ő ideje még nagyon nincs a végéhez.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég