Gonzalo Higuaín

Archívum
Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 25., csütörtök 1:32

Gólpassz csak fél érteket ér,így a teljesítmény 0,5 a 10-ből. Nulla az ember,nulla kreativitás,abszolút veszélytelen kapura... el kell adni,tuti,hogy lesz olyan,aki kifizet érte 40-45 milliót.
:goat:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 25., csütörtök 0:58

Konkrétan egy nulla volt az ember az assistot leszámítva..

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. április 25., csütörtök 0:54

Az a szerelés azért kellett + a gólpassz, bár szerintem ma sem mozgott sokat csatárposzton, értelmezzük ezt akárhogyan. :/
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 24., szerda 22:14

vissza se repülj Madridba, könyörgöm
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: impossible » 2013. április 23., kedd 0:10

Egyvalakire nem tudtak több izmot pakolni, hiába próbálkoztak erőteljesen. Khedira barátunkra és meg is maradt a robbanékonysága. :salute:

Jó lenne amúgy, ha a játékosaink,többet foglalkoznának az elkövetkező meccsekkel, mint a szerződésükkel, mert a Dortmund se ígérkezik könnyűnek, majd az Atletico idegenbe, ami szintén nem lényegtelen teljes mértékben. Szóval ne ultimátumozgasson se ő, se DM, senki.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 22., hétfő 23:57

azért jó lenne már, ha a stáb inkább a robbanékonyságukkal foglalkozna, minthogy mindenkire rápakolnak 10 kiló izmot :kivagyhe:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 22., hétfő 23:13

Faust írta:Mindenkin látszik, aki eltölt itt pár évet.
De ennyire hülye lenne a stábunk? Anno még Robinho volt Schwarzenegger a távozása idején aztán egy kis fémgyűjtőként érkezett.


bocs a dupláért. :salute:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 22., hétfő 23:11

H20 írta:Higut így legalább Angliába is el lehet adni majd. :mrgreen:
Simán eltudnám képzelni a Liverpoolban, de ők sajnos nem tudják megfizetni az árát. Mondjuk, ha Suárez nem lenne egy totál buta ember, akkor simán elcserélhetnénk némi zsetonnal, de az az "ember"... Már majdnem túltejesíti Balotelli kabaréit.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. április 22., hétfő 23:10

Mindenkin látszik, aki eltölt itt pár évet.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 22., hétfő 23:08

Higut így legalább Angliába is el lehet adni majd. :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 22., hétfő 23:07

Faust írta:Csakúgy, mint Benzema.

Meg szerintem Cé is lassult MU-s önmagához képest, más kérdés, hogy még így is embertelen gyors. De szerintem ennek köszönhető, hogy mennyire leegyszerűsödött a játéka.

Nálunk szerintem az orvosi stáb azt hiszi, hogy úgy előzik meg legkönnyebben a sérüléseket, ha mindenkire pakolnak 10 kiló izmot. :happy:
Hát van benne valami, de az is lehet, hogy csak most kezdtek el megemberesedni, ahogy öreganyám mondá'. :D Ronaldonak szerintem előnyére is vállt. Amúgy még Marcelon látszik keményen ez a dolog.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. április 22., hétfő 23:01

Csakúgy, mint Benzema.

Meg szerintem Cé is lassult MU-s önmagához képest, más kérdés, hogy még így is embertelen gyors. De szerintem ennek köszönhető, hogy mennyire leegyszerűsödött a játéka.

Nálunk szerintem az orvosi stáb azt hiszi, hogy úgy előzik meg legkönnyebben a sérüléseket, ha mindenkire pakolnak 10 kiló izmot. :happy:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 22., hétfő 22:59

Realista24 írta:
Amúgy csak nekem tűnt fel, hogy mennyire megtestesedett?
Már tavaly is ilyen volt, be is lassult, mint a fene.
Kíváncsi leszek, hogy más csapatban, hogy fog majd szerepelni. Amúgy én nem vagyok ellen, mert én rohadtul megszerettem őt is az évek során, de tény, hogy francia párti vagyok és inkább Pipita menjen, mint Karim. Benzemának itt kell alkotnia.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 22., hétfő 22:57

Amúgy csak nekem tűnt fel, hogy mennyire megtestesedett?
Már tavaly is ilyen volt, be is lassult, mint a fene.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 22., hétfő 22:56

CS0ki írta:
Hmm, meg is néztem pár videót a 2006-2007-es szezonból! :roll: Felejthetetlen. Higuban is mekkora szenvedély volt még akkor...Meg egy jó Robinhot de elnézegetnék még most (nem a milánosat)! B-)
Hát a Milanos Binho nem is jó... :D Kétségkívül Robinhoért is kár és a régi Higuaínért is. Amúgy csak nekem tűnt fel, hogy mennyire megtestesedett? Ráadásul pár éve még távolról is jól lőtt ballal és jobbal is most meg 5/1 ziccer...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 22., hétfő 20:52

valóban ezt csinálja, de ezt legalább pontosan, én egy ilyen eladott labdára sem emlékszem, még távoli passzoknál, íveléseknél sem. De valóban nem színezi ilyenkor..
Pedig azért előfordul, konkrétan emlékszem olyan esetekre, amikor a félpályáig visszatett labda konkrétan ellenfélhez ment.

Egyébként jellemzően onnan van már gondja, amikor többször kell beleérnie a labdába, birtokolnia kell egy kis ideig. Onnantól abból már semmi nem lesz. Ha egyből tudja, hogy mit akar csinálni, mert adja magát, akkor ott jobb a helyzet. Még sima kapura törésnél is ez van, ha jól kiugrik vele, és ellövi, akkor egész jó százalékban beveri. Amikor volt az a korszaka, hogy még cipeli, elviszi a kapus mellett, akkor elég sokszor elcseszte. (Benzema majdnem hogy az ellentéte, nála meg az a baj, hogy birtokolnia kell a labdát, átvenni. Azokat jól megoldja, ha kapásból el kell lőnie mondjuk egy visszatett labdát, akkor meg szokott néha vicces dolgokat csinálni.)
igen, sajnos ez igaz. ugye ezek a momentumok és az akkori hozzáállása miatt lett megbecsülve mifelénk.
Hmm, meg is néztem pár videót a 2006-2007-es szezonból! :roll: Felejthetetlen. Higuban is mekkora szenvedély volt még akkor...Meg egy jó Robinhot de elnézegetnék még most (nem a milánosat)! B-)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 22., hétfő 19:43

én egy ilyen eladott labdára sem emlékszem
pedig volt már nem 1-2 eladott labda ilyenből, de most konkrétan nem tudom megnevezni, hogy melyik meccsen
amit ki akartam vele fejezni, hogy elég kockázatos az ilyen játék

meg nem azzal van nekem bajom, hogy nem színezi, hanem azzal, hogy folyton az alibi megy
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 22., hétfő 19:37

Sőt sokszor fenn is akad rajta a támadás. Volt, hogy tehette volna a lendületben érkező társ elé ő meg visszafordult és tolt egy alibit... Ilyenektől kapok agyvérzést.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. április 22., hétfő 19:31

Matt009 írta:de a része ennek a dolognak az is, hogy Mou-nak nincsenek támadási sémái, nincsenek begyakorolt támadások, az egész játék a kp átrúgásán alapul, ami a középcsatárainkat teljesen kizárja a játékból
ez így van!
___Samy___ írta:mikor kimozog szélre, és megkapja a labdát, akkor vagy visszagurít az éppen szélen érkező társnak, vagy vissza beíveli a középhátvédek egyikének, ami nem épp a legjobb megoldás, mert ha azt lefülelik, akkor kakaó kifli
valóban ezt csinálja, de ezt legalább pontosan, én egy ilyen eladott labdára sem emlékszem, még távoli passzoknál, íveléseknél sem. De valóban nem színezi ilyenkor..

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 22., hétfő 18:59

a passzai nem csak pontatlanok a többségében, hanem túlnyomó részt alibik
tehát mikor kimozog szélre, és megkapja a labdát, akkor vagy visszagurít az éppen szélen érkező társnak, vagy vissza beíveli a középhátvédek egyikének, ami nem épp a legjobb megoldás, mert ha azt lefülelik, akkor kakaó kifli
eszébe sem jutna megfordulni, vagy húzni egy oldalra passzt, ez tipikusan olyan, mint aki még mindig egy új hús, és az önbizalommal küszködik
ha meg középen kapja a labdát, akkor csak sima visszapassz

benzema jobb napjaiban képes a felívelt labdákkal mit kezdeni, de azt adom, hogy ez a gyors labdajáratás és kontrák teljesen kiveszik őket a játékból
viszont ez meg cr-nek fekszik a legjobban, szal vmit vmiért
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég