Gonzalo Higuaín

Archívum
Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 22., hétfő 18:18

A játéka is rendkívül átalakult. Mikor idejött, rengeteget játszott szélső támadót. Nem volt ott egy fenomén, de annyit bőven hozzátett a csapat játékához (cselek, gólpasszok, beadások, ember elvitele) amennyit ha csatárként hozzátenne, senkinek se lenne rossz szava vele szemben. De a játéka hihetetlenül leegyszerűsödött. Keveset mutatja magát, dadog nála a labda, ami azért régebben kevésbé volt szembetűnő, a passzai pontatlanok, stb... Ezt lehet motiváció okokkal is magyarázni, de a része ennek a dolognak az is, hogy Mou-nak nincsenek támadási sémái, nincsenek begyakorolt támadások, az egész játék a kp átrúgásán alapul, ami a középcsatárainkat teljesen kizárja a játékból. A felrúgott labdák nem nekik, hanem Cé-nek mennek. A mi csatáraink nem alkalmasak a felrúgott labda megtartására, sokkal jobbak (igen, még Higu is) a labda felhozatalában. Egy személetmóddal járó edzőváltás sokat lendíthetne a két tékozló fiúnkon.
Falcao és Cavani inkább alkalmasak a felrúgott labdák megtartására. Az ő érkezésük Mou gondjait megoldaná.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 22., hétfő 17:57

___Samy___ írta:egy vmit soha az életben nem tudtam/tudok megérteni vele kapcsolatban
hogy tud finom löbbölős-átemelős gólokat szerezni, vagy olyat, mint amilyet a levanténak rúgott, ha egy labda levétel gondot okoz neki?
ez már bennem is felvetődött.
tipikus olyan, hogy egyszer minden összejön neki máskor meg még egy guruló labdába is belebotlik. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. április 22., hétfő 17:42

CS0ki írta:a hozzáállása is sokat romlott, jóval kevesebb az alázat már
igen, sajnos ez igaz. ugye ezek a momentumok és az akkori hozzáállása miatt lett megbecsülve mifelénk. Valóban úgy néz ki, jobban járna mindeni, ha váltana. De persze ez a következő edző kilététől is függ. Mert azt azért nem szeretnénk, ha megint a vezetőség igazolgatna az aktuális edző helyett..

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 22., hétfő 17:22

egy vmit soha az életben nem tudtam/tudok megérteni vele kapcsolatban
hogy tud finom löbbölős-átemelős gólokat szerezni, vagy olyat, mint amilyet a levanténak rúgott, ha egy labda levétel gondot okoz neki?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 22., hétfő 13:09

CS0ki írta:
Bár ugye megy Llorente a zebrákhoz, szóval nem biztos, hogy kell nekik még egy csatár.
Ha van eszük, visznek még oda csatárt. Mert Llorrentéből van nekik másik 4 kb, semmit nem lépnek előre vele.
Szerintem is kellene nekik egy valamivel értelmesebb csatár, csak ahhoz el kell adniuk párat. Vucinic, Matri, Quagliarella, Giovinco, Anelka, Bendtner.... teli vannak csatárokkal és egyik rosszabb, mint a másik :mrgreen: elég lenne nekik Vucinicet megtartani meg esetleg Giovincot.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 22., hétfő 12:57

Technikai tudásáról nem írnék semmit, izlés kérdése, hogy kinek mi tetszik...
Bocs, de az nem ízlés kérdése, hogy valaki le tud venni egy labdát, vagy nem...
Nem lett semmivel sem rosszabb játékos, mint 5 éve,
Épp az a baj, hogy jobb se. Az 5 évvel ezelőtti is kevés volt, de akkor 20 éves volt, még lehet azt gondolni, hogy szintet lép. Bár technikailag mindig is átlagos volt maximum, a játékintelligenciája inkább átlag alatti, de a hozzáállásával, küzdésével, egész jó helyzetbe kerülési adottságokkal valamilyen szinten tudta ellensúlyozni a hiányosságokat. De a kapu előtt az évek során sem lett higgadtabb, nem lett profibb befejező(sőt, talán még gyengébb is lett, min 2-3 éve, a hozzáállása is sokat romlott, jóval kevesebb az alázat már.
De a fő szempont még, hogy egyszerűen ez nem az ő stílusa, pedig jó esetben még inkább a kereatív játék felé kéne elmennünk. Már most is sokrzor az történik, hogy a támadások körülötte zajlanak, és ő egyszerűen kimarad belőlük.

Egy másik csapatban, ahol mind stílusban, mint taktikában jobban illik a csapathoz, és ahol rá fog épülni a csapat, ott jó lehet.
Bár ugye megy Llorente a zebrákhoz, szóval nem biztos, hogy kell nekik még egy csatár.
Ha van eszük, visznek még oda csatárt. Mert Llorrentéből van nekik másik 4 kb, semmit nem lépnek előre vele.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 22., hétfő 12:51

Egyértelmű, hogy pénzt kell belőle csinálni, vagy be kell vonni egy cserébe a City-nél, vagy a Juvénál. :-)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 22., hétfő 12:48

A Juventusnál be kellene próbálkozni Higu-Vidal cserével. Most, hogy Pogba is kezd berobbanni így lehet könnyebben elengednék Vidalt. Bár ugye megy Llorente a zebrákhoz, szóval nem biztos, hogy kell nekik még egy csatár. Viszont én Pipitát a Juveban tudom elképzelni, ott be is válna szerintem.

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. április 22., hétfő 12:32

Realista24 írta: Várj. Nem vitázni akarok, és nem is írtam, hogy hosszabbítsunk Karimmal. :-)

Csak nem tudom és nem értem, hogy emberek mit látnak még Pipitában.
Ez egy jó kérdés :Đ

Nekem egyből kedvenc lett, amikor elkezdett játszani nálunk. Akkor még kis pöcs volt, de az igyekezet és a technika is megvolt benne. Miután eldöntötte a bajnokságot Capello alatt, majd miután jöttek a gólok sorban, akkor lett itt sok embernek a személyes kedvence...Hogy mit látnak benne? Az akarást, a szemfülességet, és a fel nem adás képességét. Mert majdnem minden edző a padra küldte a szezonok elején, de mindig visszakapaszkodott a kezdőbe! Sok ember szemében ez igenis erény, és megsüvegelendő!
Technikai tudásáról nem írnék semmit, izlés kérdése, hogy kinek mi tetszik...

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 22., hétfő 12:32

Realista24 írta:
Csak nem tudom és nem értem, hogy emberek mit látnak még Pipitában.
Centerezni azt tud :-)

Viccet félretéve. Nem leszünk vele előrébb már sohasem, ezt el kell fogadni, de Neki is. Szvsz bolond lesz, ha nem lép le tőlünk, most. Neki is tudnia kell (át)értékelnie a helyzetet és belátni, hogy nem megy a szekér. Kérői lesznek a nyáron az tuti, el kell mennie olyan csapathoz, ahol ő a No.1 csatár, nem pedig beállós. lehet, hogy jobban is teljesítene, új kultúrában, új emberekkel, új "családban". Itt már neki lőttek. Bár sztem tavaly is, fura is volt, hogy maradt még, annak ellenére, hogy a Cibelesen az ünnepségen tavaly, könnyes szemmel ölelkezett össze a belsősökkel, akkor szinte biztosra vettem, hogy megy. De maradt még. Most viszont mennie kell úgy vélem. Ami nem megy ne erőltessük, pénzt is láthatunk belőle, szóval ez van.
Minden esetre adott nekünk rengeteg plusszt, bajokit érő gólokat, úgyhogy a kalapom meg emelem előtte :salute: JÓ csatárnak tartom.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 22., hétfő 12:27

Realista24 írta:
Most nem akarom kirobbantani a szokásos vitát, de kb. ugyanannyival szolgált rá, mint Benzema.
Várj. Nem vitázni akarok, és nem is írtam, hogy hosszabbítsunk Karimmal. :-)

Csak nem tudom és nem értem, hogy emberek mit látnak még Pipitában.
+ mire fel kér új szerződést. Di Maria nagy spanja lehet... 2 éve sír, hogy nem fix kezdő vagy kell neki a plusz gázsi. Benzema év elején nyilatkozta először, hogy nincs megelégedve a pályán töltött idővel. Higuaín meg ultimátumat ( :lol: ) ad, mintha az egyik nélkülözhetetlen játékosunk lenne. Na menjen már.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 22., hétfő 12:23

Most nem akarom kirobbantani a szokásos vitát, de kb. ugyanannyival szolgált rá, mint Benzema.
Várj. Nem vitázni akarok, és nem is írtam, hogy hosszabbítsunk Karimmal. :-)

Csak nem tudom és nem értem, hogy emberek mit látnak még Pipitában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. április 22., hétfő 12:20

Realista24 írta:
Perez papa, hosszabbítsd meg azt a szerződést az embernek, és move on to 10!!!
Minek? De komolyan. Mivel szolgált rá a több pénzre és a hosszabbításra? Nem akarom az 5-6 évvel ezelőtti góljait érvként olvasni.
Most nem akarom kirobbantani a szokásos vitát, de kb. ugyanannyival szolgált rá, mint Benzema.
Én mind a kettőben látom még az erőt, hogy visszatérjenek. Nem hiszem, hogy új csatárokra lenne szükség. Fejben vannak nagy bajok, de azokat lehet orvosolni (Mou?!....).

Nem lett semmivel sem rosszabb játékos, mint 5 éve, csak valahogy a koncentráció, fegyelem hiányzik. Ugyanez Benzemára is igaz. Ha ezek ketten újra erőre kapnak....Na mindegy. Én személy szerint örülnék, ha mind ketten maradnának!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 22., hétfő 12:10

Perez papa, hosszabbítsd meg azt a szerződést az embernek, és move on to 10!!!
Minek? De komolyan. Mivel szolgált rá a több pénzre és a hosszabbításra? Nem akarom az 5-6 évvel ezelőtti góljait érvként olvasni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. április 22., hétfő 12:09

Perez papa, hosszabbítsd meg azt a szerződést az embernek, és move on to 10!!! :agree: B-)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 22., hétfő 11:54

Ultimátumodra annyit szeretnék mondani, hogy 40 millió euróért add el magad. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 15., hétfő 19:27

H20 írta:Tegnap egy érintés = egy gól!! :-)
Ha tartja ezt az átlagot, felőlem maradhat is. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 15., hétfő 15:54

Tegnap egy érintés = egy gól!! :-)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2013. április 14., vasárnap 19:28

Csatlakozom az előttem szólóhoz. A nyáron mindenképpen le kell húzni valamelyik buta csapatot, amelyik az argentin csatárzsenit szeretné a soraiban tudni. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 14., vasárnap 19:18

Én bízom benne.



Hogy kapunk érte vagy 40 millát :lol: Bocs H20
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég