Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 14:22

Petersonnn írta:
Fasza hír. Ezeket te hol látod? Egyébként pont most próbáltam belépni és tök fura dolgto tapasztaltam: Ha beírom az emailem bejelentkezésnél, nem engedi írni a jelszó rublikába. Ugyenez fordítva, ha előbb írom be a jelszót, nem engedi kitölteni az email rublikát... Tapasztalt már valaki ilyet?

Belépek a carnetemmel.
Már csak 17 170 eurós van, aztán 185-200-230, de néhány tíz darab...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Petersonnn

HozzászólásSzerző: Petersonnn » Ma, 14:15

[/quote]

Fogynak szépen a jegyek, ez neked rossz hír. Jelenleg a legolcsóbb jegy, ami elérhető a rövid oldalra az 140 euró, hosszúra meg 170 euró.

[/quote]

170 euró a legolcsóbb, néhány tíz darab van belőle, összesen pedig durván még 500 jegy lehet...aki nem tud venni az első 5 percben a carnettel, az le fog maradni jó eséllyel.[/quote]

Fasza hír. Ezeket te hol látod? Egyébként pont most próbáltam belépni és tök fura dolgto tapasztaltam: Ha beírom az emailem bejelentkezésnél, nem engedi írni a jelszó rublikába. Ugyenez fordítva, ha előbb írom be a jelszót, nem engedi kitölteni az email rublikát... Tapasztalt már valaki ilyet?

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » Tegnap, 12:41

Realista24 írta:
Petersonnn írta:Sziasztok!

Úgy néz ki Madridban leszek a Bayern meccs alatt. Jegyszerzéssel kapcsolatban van tippetek? Nézem, hogy jelenleg pártoló tagok és éves klubbérletesek vehetnek csak. Szokot maradni a General Publicnak? 80000es a stadion, Barcelonában általában szokott maradni az eredeti áru jegyekből még ekkora meccseknél is.

Előre is köszi!

Fogynak szépen a jegyek, ez neked rossz hír. Jelenleg a legolcsóbb jegy, ami elérhető a rövid oldalra az 140 euró, hosszúra meg 170 euró.

170 euró a legolcsóbb, néhány tíz darab van belőle, összesen pedig durván még 500 jegy lehet...aki nem tud venni az első 5 percben a carnettel, az le fog maradni jó eséllyel.
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

medyna

HozzászólásSzerző: medyna » Tegnap, 12:38

d.gergo írta:
medyna írta:Ez jó hír!! Köszi az infót! (de ugye jól látom, h venni még nem tudok??)
Edina

Igen, Madridista kártyások április 1. 10:00-tól, mindenki más április 3. 19:30-tól vehetik meg. :)

Akkor jól tudtam, köszönöm szépen.
Remélem nem tréfál meg a sors 1-én... ;)

d.gergo
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: d.gergo » Tegnap, 12:22

medyna írta:Ez jó hír!! Köszi az infót! (de ugye jól látom, h venni még nem tudok??)
Edina

Igen, Madridista kártyások április 1. 10:00-tól, mindenki más április 3. 19:30-tól vehetik meg. :)

medyna

HozzászólásSzerző: medyna » Tegnap, 12:15

Realista24 írta:Atletico ellen a legolcsóbb jegy 80 euró lesz a rövid oldalon, hosszún pedig 100.

Ez jó hír!! Köszi az infót! (de ugye jól látom, h venni még nem tudok??)
Edina

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 22., szerda 14:15

Atletico ellen a legolcsóbb jegy 80 euró lesz a rövid oldalon, hosszún pedig 100.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 22., szerda 14:11

Petersonnn írta:Sziasztok!

Úgy néz ki Madridban leszek a Bayern meccs alatt. Jegyszerzéssel kapcsolatban van tippetek? Nézem, hogy jelenleg pártoló tagok és éves klubbérletesek vehetnek csak. Szokot maradni a General Publicnak? 80000es a stadion, Barcelonában általában szokott maradni az eredeti áru jegyekből még ekkora meccseknél is.

Előre is köszi!

tarodid írta: tarodid

Neked meg szívesen, hogy válaszoltam...bírom az ilyet, kérdez, de megköszönni már luxus. :salute:
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kr7205
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ramos, CR, Marcello, Nyilasi Tibor, Lipcsei Péter, Gera Zoltán
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FTC

HozzászólásSzerző: kr7205 » 2017. március 22., szerda 8:11

Én csak egy sima kit objektívvel vittem be a gépemet anno, azzal nem volt gáz. Egy nagyobb felszereléssel (állvány és társai) simán kizavarnak, de 1-2 obival szerintem nem lesz gond.[/quote]

Kínai pajtástól elvették az állványt, az meg csak pislogott mint hal a szatyorban. Nem értette, hiszen csak egy helyet foglalt el :lol:[/quote]

Sziasztok!
Köszönöm a válaszokat!
Üdv
kr

d.gergo
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: d.gergo » 2017. március 21., kedd 15:23

Realista24 írta:Kínai pajtástól elvették az állványt, az meg csak pislogott mint hal a szatyorban. Nem értette, hiszen csak egy helyet foglalt el :lol:

Zseniális :lol:

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 21., kedd 15:21

d.gergo írta:
kr7205 írta:Sziasztok!
Jövő héten utazom az Alaves meccsre.
Szeretnék fotózni, csak saját részre, természetesen. Az lenne a kérdésem, hogy ehhez DSLR gépet egy-két obival bevihetek-e a stadionba?
Köszönöm, üdv
kr

Én csak egy sima kit objektívvel vittem be a gépemet anno, azzal nem volt gáz. Egy nagyobb felszereléssel (állvány és társai) simán kizavarnak, de 1-2 obival szerintem nem lesz gond.

Kínai pajtástól elvették az állványt, az meg csak pislogott mint hal a szatyorban. Nem értette, hiszen csak egy helyet foglalt el :lol:
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

d.gergo
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: d.gergo » 2017. március 21., kedd 15:20

kr7205 írta:Sziasztok!
Szeretnék fotózni, csak saját részre, természetesen. Az lenne a kérdésem, hogy ehhez DSLR gépet egy-két obival bevihetek-e a stadionba?
Köszönöm, üdv
kr

Én csak egy sima kit objektívvel vittem be a gépemet anno, azzal nem volt gáz. Egy nagyobb felszereléssel (állvány és társai) simán kizavarnak, de 1-2 obival szerintem nem lesz gond.

kr7205
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ramos, CR, Marcello, Nyilasi Tibor, Lipcsei Péter, Gera Zoltán
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FTC

HozzászólásSzerző: kr7205 » 2017. március 21., kedd 14:26

Sziasztok!
Köszönöm, üdv
kr

Babinho

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. március 21., kedd 13:32

Olvastam ezt is köszönöm! Hasznos volt, mint ahogy a kérdésem után jövő válaszok is, mivel te nem tértél ki az építkezés miatti változásokra.
Nem baj, ha néha beszélgetünk dolgokról, a tapasztalat csere nem rossz. :)

medyna

HozzászólásSzerző: medyna » 2017. március 21., kedd 12:50

Realista24 írta:
Pipita írta:Vagy érdemes lehet bepróbálni a blablacart, meg az ubert ha működik Madridban; általában olcsóbb, gyorsabb és kényelmesebb mint a busz. :mrgreen:

Jogos, uber visz fillérekért.

Előző oldalról:
Sziasztok!

Hétvégén kint voltunk, elmondhatatlan élményben volt részünk!! Madridban tartózkodtunk 3 napig, bejártunk mindent (múzeumok, paloták, stadionok stb.) amit lehetett 2 gyerekkel.
Tanács: akik sok mindent akarnak látni, azoknak az okos telefonukban legyen egy apps- citymapper !!!!!
Érdekesség képpen emliteném azt, hogy többször utaztunk az über-el! Nagyon kényelmes és korrekt szolgáltatás!!!! Sokszor olcsóbb volt mint a helyi közlekedés!!
Hala Madrid!

Érdemes visszaolvasgatni ;)

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 21., kedd 11:48

Pipita írta:Vagy érdemes lehet bepróbálni a blablacart, meg az ubert ha működik Madridban; általában olcsóbb, gyorsabb és kényelmesebb mint a busz. :mrgreen:

Jogos, uber visz fillérekért.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Pipita
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Guti, Iker, Higuaín, Pepe, Reus, Marcelo, Modric, Solari, McManaman
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. március 21., kedd 11:39

Vagy érdemes lehet bepróbálni a blablacart, meg az ubert ha működik Madridban; általában olcsóbb, gyorsabb és kényelmesebb mint a busz. :mrgreen:
"Voltam, és még leszek önmagam paródiája."

"Engem nem zavar, ha ostobák vagytok, és gyűlölködtök, csak otthon csináljátok, négy fal között!"

hijos de putas, antimadridistas. fuera!

Babinho

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. március 21., kedd 11:15

2-en vagyunk és éjfélkor száll le a gép :mrgreen: A busz jónak tűnik 35 percenként jár.
Köszönöm!

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. március 21., kedd 10:35

A reptéri busz az egyik legjobb megoldás sztem. 5 euróért visz be a városba, és nem sok helyen áll meg, szóval relatíve elég hamar be lehet érni vele a városba. A taxi 35-40 euró körül volt tavaly, nyilvánvalóan az a leggyorsabb. Ha sietni kell vagy ha sokan vagytok, akkor az a legjobb megoldás.
"Guti? Én voltam az első, aki mondtam, hogy milyen különleges játékos, csakúgy, mint ember. Természetesen nagyon hiányzik, hogy vele játsszak. - Ronaldo Luís Nazário de Lima"
Kép

#2 #9 #12 #19

d.gergo
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: d.gergo » 2017. március 21., kedd 10:18

Én is a taxit mondanám, ha többen vagytok. Szétdobva nem vészes, és bent vagytok negyed óra alatt a városban.

Vissza: “Labdarúgás”