Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
node
Kedvenc játékosaid: Modric, Ronaldo (R9), Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: node » Ma, 15:58

Sziasztok!

A RealMadrid.com-on próbáltam jegyet vásárolni (Madridista kártyával) a Dortmund elleni mérkőzésre, de valamiért egyetlen hitelkártyámat sem fogadja el az oldal. Járt már valaki hasonló módon? (Magyar Erste-s kártyáról van szó, amivel rendszeresen fizetek interneten.)
A másik kérdésem: van lehetőség a helyszinen, szektoron belül helyet cserélni mással? Családdal utaznánk, és három egymás melletti jegyet nem találok, de egymáshoz közeli helyek még vannak szabadok.

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » Tegnap, 11:27

Mivel ez nem igazán rangadó, szerintem simán tudsz jegyet venni. De majd R24 megmondja a tutit.
bbC

"He came, he scored, he knew 11v11 is unfair against Barca, so he left." (Poncius Pilátus, 789)

407/395
:lilasalas: 4x0x0
:zoldsalas: #fuckthehaters

EmbroZZ
Kedvenc játékosaid: Benz, Marcelo, Iker

HozzászólásSzerző: EmbroZZ » Tegnap, 10:48

Sziasztok!

Jövő hétvégén Madridban leszek és szeretnék kimenni a Malaga elleni meccsre... Szerintetek kellene keresnem Carnet Madridista birtokos személyt és megkérni, hogy 18-án rajta keresztül megvehessem a jegyeket (ha igen, van-e köztetek ilyen, aki segítene? :) ), vagy lesz még 20-án elérhető jegy? Attól félek nem sokszor fogok még eljutni, és ha már így alakult régi nagy álom válna valóra, nem szeretném kihagyni.

Köszi!

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 8., szerda 9:58

Február, Soci ellen otthon, 3 éj, repülő, hotel és reggeli vagy apartman, négy főnél 65 illetve 75 között mozog, ha valakit érdekel, szóljon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

reeed_ati
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, FrancIsco

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. november 1., szerda 15:37

Süti írta:
Realista24 írta:Minket kislányok találtak be, akik pénzért árultak szerelmet. :mrgreen:

És mégis inkább a taxi féle "fuvart" választottátok? :mrgreen:

Gondolom a fake taxit :Đ

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. november 1., szerda 14:23

Realista24 írta:Minket kislányok találtak be, akik pénzért árultak szerelmet. :mrgreen:

És mégis inkább a taxi féle "fuvart" választottátok? :mrgreen:

Nem 100%-ban "Utazás Madridba" topik, de mi egy Real meccsel megkoronázott "eurotúrát" tervezünk a tavaszra, esetleg oda vagy vissza útbaejtve egy olasz meccset is (kocsival). Van esetleg olyan, aki olasz meccsek tekintetében jártas? :hmmm:
Legends Never Die.

La Liga is played by geniuses, run by idiots.
:ike:
"....the bandy legged bearded beauty fantastIsco Alarcón..." B-)

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. november 1., szerda 13:42

Realista24 írta:Szerintem ez csak Pest után lenyűgöző :mrgreen: jártam már pár városban és metróban, tényleg parádés a madridi, de azért nyugaton nagyjából ez az általános egy multiban.

Csak Pest után tudok nyilatkozni. Méééég... :mrgreen: Mondjuk Pest után tényleg álom volt. B-)
Tarantino ● Nolan ● Eastwood ● Cronenberg ● Kubrick ● Cameron ● Spielberg ● Scorsese, Villeneuve

Real Madrid, Ferrari, Schumi, Alonso, Verstappen, Kobe, Patriots, Lakers

2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!

El Unico
Kedvenc játékosaid: CR, Kroos, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

HozzászólásSzerző: El Unico » 2017. november 1., szerda 13:15

Igen, Barcelonaban is remekul meg van oldva a metro halozat. Itt Pesten is fejlodik. Lassan de biztosan.

:Đ
Courtois - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Kroos, Modric, Kovacic - Isco - Benzema, C. Ronaldo

Hattrick: CRonaldo FC

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 1., szerda 13:13

Remy írta:Én a metróba lettem szerelmes ott. Pillanatok alatt bárhová el lehet jutni a városban. Zseniális, ahogy ezt összehozták ott.

Aki kimegy, mindenkinek ezt ajánlom. :sziv:

Szerintem ez csak Pest után lenyűgöző :mrgreen: jártam már pár városban és metróban, tényleg parádés a madridi, de azért nyugaton nagyjából ez az általános egy multiban.
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. november 1., szerda 13:11

Én a metróba lettem szerelmes ott. Pillanatok alatt bárhová el lehet jutni a városban. Zseniális, ahogy ezt összehozták ott.

Aki kimegy, mindenkinek ezt ajánlom. :sziv:
Tarantino ● Nolan ● Eastwood ● Cronenberg ● Kubrick ● Cameron ● Spielberg ● Scorsese, Villeneuve

Real Madrid, Ferrari, Schumi, Alonso, Verstappen, Kobe, Patriots, Lakers

2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 1., szerda 13:05

Minket kislányok találtak be, akik pénzért árultak szerelmet. :mrgreen:
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. november 1., szerda 13:00

Realista24 írta:
___Samy___ írta:Teljesen rendben van a busz. Mi is ahhoz a repcsihez mentünk ki vele tavaly, 5 euró egy jegy, és kb 15 perc alatt kint volt a reptéren.

Ezért mondom, négy főnél az 20 euró, taxi meg mondjuk 30 körül van. Van aki nem szereti a tömegközlekedést. :mrgreen:

Én csak annyit mondtam, hogy a busz is egy megoldás :mrgreen:

Amúgy ja, éjszaka sem para a város. Mi mikor cammogtunk a buszhoz hajnal 3 korul, vagy két taxis is megállt, hogy kell-e fuvar. És senki nem kötött belénk, vagy nézett ránk szuro szemmel.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 1., szerda 11:29

Edit írta:Ketten megyünk, nincs bajunk a tömegközlekedéssel, a taxiról próbáltam infókat összeszedni, találtam reptéri- és éjszakai pótdíjat is, úgy 35-40 euróra saccolom a költséget. A busznál inkább az okozza a dilemmát, hogy bár olvastam hogy Madridban pezsgő az éjszakai élet, de nem tudom, kedden hajnali 4-1/5-re is igaz e ez. Szóval hogy mennyire biztonságos olyankor ott sétálni. Hány órakor indultatok a repülőtérre?

Madrid az egyik legbiztonságosabb város Európában, hihetetlen rendőri jelenléttel. Kedd hajnalban pláne nem lesz semmi olyasmi, amitől tartanotok kellene.

Ha nincs feladós poggyászotok, akkor a gép indulása előtt 1,5 órával elég kiérni, legalábbis mi így szoktuk.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Edit

HozzászólásSzerző: Edit » 2017. november 1., szerda 11:23

Ketten megyünk, nincs bajunk a tömegközlekedéssel, a taxiról próbáltam infókat összeszedni, találtam reptéri- és éjszakai pótdíjat is, úgy 35-40 euróra saccolom a költséget. A busznál inkább az okozza a dilemmát, hogy bár olvastam hogy Madridban pezsgő az éjszakai élet, de nem tudom, kedden hajnali 4-1/5-re is igaz e ez. Szóval hogy mennyire biztonságos olyankor ott sétálni. Hány órakor indultatok a repülőtérre?

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 1., szerda 10:56

___Samy___ írta:Teljesen rendben van a busz. Mi is ahhoz a repcsihez mentünk ki vele tavaly, 5 euró egy jegy, és kb 15 perc alatt kint volt a reptéren.

Ezért mondom, négy főnél az 20 euró, taxi meg mondjuk 30 körül van. Van aki nem szereti a tömegközlekedést. :mrgreen:
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. november 1., szerda 9:48

Teljesen rendben van a busz. Mi is ahhoz a repcsihez mentünk ki vele tavaly, 5 euró egy jegy, és kb 15 perc alatt kint volt a reptéren.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 1., szerda 8:39

Edit írta:Sziasztok!

Szeretnénk megnézni a csapat Malaga elleni meccsét. Jegyvásárlással kapcsolatban szeretnék én is segítséget kérni. A játékoskijáró felőli oldalt néztük ki, érdemes az első egy-két sorba jegyet, venni, vagy előfordulhat, hogy onnan inkább egy reklám tábla hátulját láthatjuk?

Visszafelé a repülőnk 6.50-kor indul, (ha jól tudom) az egyetlen tömegközlekedési eszköz éjjel a reptéri busz a Cibeles tértől. A szállásunk onnan kb. 15 perc gyalog (belvárosban) Mennyire biztonságos ez, ill. van e esetleg valakinek tapasztalat transzferrel kapcsolatban?

köszi

Szia, ha maximum négyen vagytok, akkor taxizzatok.

Mindenhonnan látni a pályát rendesen, ez nem az Allianz Arena szerencsére, de értelemszerűen, ha feljebb ülsz az alsó szektorokban, akkor jobban belátod a pályát.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Edit

HozzászólásSzerző: Edit » 2017. november 1., szerda 8:37

Sziasztok!

Szeretnénk megnézni a csapat Malaga elleni meccsét. Jegyvásárlással kapcsolatban szeretnék én is segítséget kérni. A játékoskijáró felőli oldalt néztük ki, érdemes az első egy-két sorba jegyet, venni, vagy előfordulhat, hogy onnan inkább egy reklám tábla hátulját láthatjuk?

Visszafelé a repülőnk 6.50-kor indul, (ha jól tudom) az egyetlen tömegközlekedési eszköz éjjel a reptéri busz a Cibeles tértől. A szállásunk onnan kb. 15 perc gyalog (belvárosban) Mennyire biztonságos ez, ill. van e esetleg valakinek tapasztalat transzferrel kapcsolatban?

köszi

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 30., hétfő 20:03

KT19 írta:

A silány szót arra értettem, hogy nem fogadták el, tehát nekik nem kell a magyarok " silány " kártyája, de mindenhol van káka meg csomó is :D
Érted mire gondoltam, hogy szembe a pályával ( nem kapu mögött) :)
Akkor várjak márciusig a jegyvétellel, ezt a honlapot meg hanyagoljam, és elfogadják az MC-t is nem csak a visát? azt olvastam, hogy azt bekapta valakinek.
Köszi az előzőre a választ. Meg ha válaszol erre valaki, azt is.

Tudom én, nah :D

Hát, én azt mondanám, hogy ilyen áron, ilyen helyeken fogsz találni bármikor jegyet erre a meccsre, de még a helyszínen is, meccs napján kis túlzással, ezekre a helyekre. Most legutóbb is talán 10-13ezer üres hely volt a stadionban, a drágább helyeknél pedig sokszor ez van. Az már más kérdés, hogy lehet egymás mellé neccesebb venni, de mondjuk nem 180 euró lesz darabja, hanem 110.

Elvileg elfogadják mindet, időszakosan szokott eljönni a probléma, valakinek 5 kártyával sem ment, másnak egyből eggyel sikerült. Szóval van benne egy kis kockázat, de jegyüzér oldalon keresztül szinte bármikor jegyhez lehet jutni egy ilyen kisebb bajnokira.

De ezek csak tapasztalati jó tanácsok, a döntés a tiétek :)
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

KT19
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

HozzászólásSzerző: KT19 » 2017. október 30., hétfő 19:33

Realista24 írta:
KT19 írta:Sziasztok!

A márciusi Getafe elleni hazai meccsre néztem ki magamnak egy túrát, 2 személyre, egymás mellé játszik csak a jegy, szállás meg repjegy sima, viszont a meccsre, hogy és hol a legegyszerűbb és olcsóbb beszerezni?
https://www.footballticketnet.com -t néztem, 300ra (euro) jön ki a 2 jegy, szembe a pályával (ha már megyek akkor nem akarom távcsővel nézni a srácokat)
Olvastam, hogy nem veszi be némely oldal a mi hazai silány bankkártyánkat, MC-m van. Illetve a véleményetekre lennék kiváncsi, aki már volt, hogy mi az amire oda kell figyelni egy ilyen túra során.

Minden nemű segítséget előre is köszönök :salute:
A bakancslista egyik legvastagabbal írott részét tervezem kihúzni.
Dreams come true. :x

Szia,
Szemben a pályával? Van háttal a pályának jegy is? :mrgreen: :mrgreen:

Amúgy, olyan 30-40 euró kezelési költséget még adj hozzá ehhez, és bízz benne, hogy nem átverés lesz, bár elvileg a pénzed védve van, de "csodák" mindig vannak.

Amúgy a meccsre hivatalosan 1 héttel a kiírt dátum előtt lehet jegyet venni, a klub honlapján keresztül.

A silány bankkártya fogalmával még nem találkoztam...az milyen?

Hogy mire kell odafigyelni? Két dologra, az értékeidre, meg hogy ne késd le a repülőt.

A silány szót arra értettem, hogy nem fogadták el, tehát nekik nem kell a magyarok " silány " kártyája, de mindenhol van káka meg csomó is :D
Érted mire gondoltam, hogy szembe a pályával ( nem kapu mögött) :)
Akkor várjak márciusig a jegyvétellel, ezt a honlapot meg hanyagoljam, és elfogadják az MC-t is nem csak a visát? azt olvastam, hogy azt bekapta valakinek.
Köszi az előzőre a választ. Meg ha válaszol erre valaki, azt is.

Vissza: “Labdarúgás”