Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Simonito
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016. január 21., csütörtök 9:00
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Modric, Ramos, Marcelo, James, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Simonito » 2018. december 18., kedd 18:43

Sziasztok,

Lenne egy kérdésem felétek.

Itt lakom Amszterdam közelében és szeretnék elmenni az Ajax elleni mérkőzésre. Tudd valaki esetleg valamit arról, hogy hogyan tudnék jegyet venni? Próbálkozom az Ajaxos ismerősöknél is de sajnos nem sok siker eddig.

Előre is köszi a válaszokat.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: haszi » 2018. december 10., hétfő 9:45

d.gergo írta:Szia!

Sajnos nem. Belépésnél nem is fogadnak el mást, mint a Passwallet/Wallet (online jegyvásárlás esetén), de gondolom emlékbe tennétek csak PDF formátumban. Ez esetben egy printsrceen és nyomtatás a legjobb módszer :mrgreen:
Hát igen, valahogy erre számítottam. Csak megijedtem elsőre, mert ha külön olvastam be a QR kódot nem adott rá ki semmit sem és azt hittem, onnan vinne át a PDF formátumra. Köszi szépen a felvilágosítást! :D

Realista, mi a Moszkva ellen a hosszanti lelátó 3.szinten leszünk :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 10., hétfő 9:27

haszi írta:Sziasztok. Nem tudom volt e már róla szó, de abban kérnék segítséget, hogy vettünk jegyeket a Moszkva és a Rayo elleni meccsekre, viszont csak mobilos Passwallett formába adta meg a visszaigazoló emailben QR kóddal. Valahogy át lehet alakítani olyan eredeti, rendes jegy formátumú PDF fájllá??
Hja, az van amit G ír.
Merre ültök majd? Mi rövid oldal, második szint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2018. december 10., hétfő 9:26

haszi írta:Sziasztok. Nem tudom volt e már róla szó, de abban kérnék segítséget, hogy vettünk jegyeket a Moszkva és a Rayo elleni meccsekre, viszont csak mobilos Passwallett formába adta meg a visszaigazoló emailben QR kóddal. Valahogy át lehet alakítani olyan eredeti, rendes jegy formátumú PDF fájllá??
Szia!

Sajnos nem. Belépésnél nem is fogadnak el mást, mint a Passwallet/Wallet (online jegyvásárlás esetén), de gondolom emlékbe tennétek csak PDF formátumban. Ez esetben egy printsrceen és nyomtatás a legjobb módszer :mrgreen:

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: haszi » 2018. december 10., hétfő 8:44

Sziasztok. Nem tudom volt e már róla szó, de abban kérnék segítséget, hogy vettünk jegyeket a Moszkva és a Rayo elleni meccsekre, viszont csak mobilos Passwallett formába adta meg a visszaigazoló emailben QR kóddal. Valahogy át lehet alakítani olyan eredeti, rendes jegy formátumú PDF fájllá??

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. november 21., szerda 14:08

Mikor volt az mar, igaz sem volt :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. november 21., szerda 13:40

___Samy___ írta:Én kizártnak tartom, hogy pénteken vagy hétfőn legyen a meccsünk, azt sem tudom mikor volt ilyen utoljára, ha volt egyáltalán.
Barca elleni 5-0 hetfon volt

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. november 21., szerda 13:38

Én kizártnak tartom, hogy pénteken vagy hétfőn legyen a meccsünk, azt sem tudom mikor volt ilyen utoljára, ha volt egyáltalán. A repjegyet ajánlott mielőbb intézni, ha az megvan, akkor minden megvan. Szállást úgyis találsz, egy Girona ellen meg meccsjegy is szokott lenni.

Legalábbis szerintem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

real0217
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. november 21., szerda 11:50

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: real0217 » 2018. november 21., szerda 12:46

Sziasztok!

A februári Girona meccsel szeretném meglepni a párom és az az igazság hogy nem vagyok teljesen képbe a dolgokkal és mivel tőle nem kérdezhetek a meglepetés miatt, ezért szeretnék egy kis segítséget kérni Tőletek. Egyelőre nincs meg konkrét időpont a meccsre, 02.16 vagy 17. szerepel mindenhol, viszont a repülőjegyet jó lenne időben intézni, jó áron. Wizzairt néztem, odafelé 02.15. (péntek) késő esti gépet (20:45-kor érkezik Madridba) és haza 02.18. (hétfő) szintén esti gépet (21:30-kor indul Madridból). Mennyi az esélye hogy melléfogok ezzel a repülőjeggyel, mert azt hallottam, hogy az is előfordulhat hogy péntekre vagy hétfőre teszik a meccset, a BL és egyéb dolgok miatt, akkor viszont pont nem jó semmire a repjegyem. Mennyi esély van arra hogy nem szombat vagy vasárnap lesz a meccs? Érdemes a repülőjegyet intéznem vagy inkább várjak? Nagyon szépen köszönöm a segítséget előre is!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 19., hétfő 11:09

kicsi.potty írta:Sziasztok,

a jövő heti Real-Valencia meccsre szeretnénk kimenni, láttam, hogy Madridistra kártyával 2 nappal előbb tudnék jegyet vásárolni, mint a nagyközönség, és a nagy érdeklődés miatt szeretném ezt kiváltani, hogy legyen biztosan jegyünk, viszont nincs érvényes útlevelem, ami kellene hozzá.

Az lenne a kérdésem, hogy ha más nevében (édesapám) regisztrálok, az ő útlevél számával, és megveszem a jegyeket, adódhat abból valami probléma, hogy nem ő fog részt venni a meccsen, hanem a párom és én?

Előre is köszönöm!

.
Elvileg megnézhetik, hogy kinek a kártyájával vették a jegyeket, és elkérhetik a madridista kártyát. Gyakorlatilag ilyen nem történt pályafutásom alatt még.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: dodi » 2018. november 19., hétfő 10:49

Most nincs előttem a regisztrációs form, de ha jól emlékszem, 3 opció közül választhatsz, és az egyik formátuma megfelel a személyinknek.
tick. tick. tick.

kicsi.potty
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018. szeptember 20., csütörtök 9:50
Kedvenc játékosaid: Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: kicsi.potty » 2018. november 19., hétfő 10:43

Sziasztok,

a jövő heti Real-Valencia meccsre szeretnénk kimenni, láttam, hogy Madridistra kártyával 2 nappal előbb tudnék jegyet vásárolni, mint a nagyközönség, és a nagy érdeklődés miatt szeretném ezt kiváltani, hogy legyen biztosan jegyünk, viszont nincs érvényes útlevelem, ami kellene hozzá.

Az lenne a kérdésem, hogy ha más nevében (édesapám) regisztrálok, az ő útlevél számával, és megveszem a jegyeket, adódhat abból valami probléma, hogy nem ő fog részt venni a meccsen, hanem a párom és én?

Előre is köszönöm!

.

tomo2123
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. október 29., hétfő 11:39
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: tomo2123 » 2018. október 29., hétfő 20:36

Sziasztok!

Sajnos úgy alakult, hogy a szombati, Valladolid elleni meccsre van 3 db plusz jegyünk.
Van esetleg valaki, aki (vagy ismerőse) szintén menne és nincs még jegye? Mindhárom jegy az 506-os szektorba szól, 90 euró / db.

Illetve aki jártasabb a témában, tudtok olyan platformot, ahol jó eséllyel túl tudnánk adni a jegyeken? Ha itt a fórumon nem jönne össze.

Előre is köszönöm!

medyna
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016. augusztus 28., vasárnap 23:45

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: medyna » 2018. október 24., szerda 16:56

centeno81 írta:Sziasztok!
Szeretnék két barátommal kimenni a március 3-i klasszikusra Madridba és nekem kellene megvennem a jegyeket. Tudnátok segíteni abban, hogy erre hol érdemes jegyet keresnem és körülbelül mekkora összeggel kalkuláljak?
Néztem a hivatalos honlapon nincs kitéve a meccs. Egyáltalán azon keresztül megvehető, vagy ekkora meccsre csakis valamilyen szurkolói kártyával vagy valamilyen közvetítő cégen keresztül lehet jegyhez jutni?
Előre is köszi a segítséget!
Szia. A Real honlapján még nincs fent a jegyek között a dátum de én a héten megveszem a repjegyeket. Max bukom ha nem aznap lesz. A Barca ellen dragabb lesz mint egy sima bajnokira.
De sztem ilyenkor nem számít a pénz ;)
Ha kiváltod a madridista kártyát hetfő helyett szombaton, tehát 2 nappal elobb tudsz jegyet venni a Real honlapján. Viszont sajna egy jó ideje nem fogadja el a magyar kártyákat, keress egy ismerost akinek van kulfoldi bankkartyaja es lazán tudsz venni jegyeket. Szívesen segítek ha van kerdes. 2 éve jarok ki meccsekre, az első út elott a fel karomat odaadtam volna vkinek ha segít ;)
Edina

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 18., csütörtök 21:31

tcskhun írta:Sziasztok,ííhol éredemes hotelt nézni Madridban,hosszu hétvége lenne stadionhoz vagy reptérhez közel? Tapaztalatok?
Elöre is köszi a válaszokat...
Attól függ hogy mi az igény.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2018. október 18., csütörtök 21:06

Sziasztok,ííhol éredemes hotelt nézni Madridban,hosszu hétvége lenne stadionhoz vagy reptérhez közel? Tapaztalatok?
Elöre is köszi a válaszokat...

Arany007
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. október 4., csütörtök 20:42
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Arany007 » 2018. október 13., szombat 15:00

Sziasztok.

Ha egyik barátomnak a Madridista kártyájával veszem meg a jegyeket, de ő nem jön azért mi be tudunk menni nélküle? Valahova fel van írja, hogy hogyan lett véve a jegy, vagy nem nézik.

Köszönöm a választ.

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: dodi » 2018. október 13., szombat 14:40

Sziasztok!

A carnet-et váltanám ki, és rányítószámnak 5 számot kér. Mi a tuti módszer, h célba érjen? Egy 0-ás az elejére?
tick. tick. tick.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 25., kedd 10:35

haszi írta:
Realista24 írta:Real Madrid's clash with Villarreal to be postponed due to the Club World Cup.
Köszi a gyors választ! :salute:
Még nem fix, de mivel 19-én játszik a csapat, 18án utaznak, így lehet, hogy benyomorítják 15-re, de inkább nem mint igen. Kérdés, hogy belefér-e két elhalasztott meccs.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: haszi » 2018. szeptember 25., kedd 10:34

Realista24 írta:Real Madrid's clash with Villarreal to be postponed due to the Club World Cup.
Köszi a gyors választ! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég