Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 6., péntek 10:09

Realista24 írta:
dzsi91 írta:De az én világomban ez a semleges rész úgy nézne ki,hogy a uefa.com-on szépen lelehetne csapni a jegyekre mondjuk május 10től azt aki kapja marja.Nem úgy,hogy 18-18ezer meg a két klubnak és a maradék mondjuk 20ezret ami nem a szponzoroknál landol eladják ilyen jegyirodáknak akik milliókért árulják a neten :lol:
Az aki kapja marja dolgot nem bírná a zinternet szerintem, de minden évben lehet pályázni a döntő előtt. Nagyjából 2-3 hónappal előtte megy a felhívás, bepötyögöd az adatait, kategóriánként két jegyre pályázhatsz és sorsolnak. Magyarul 8 jegyre tudsz pályázni.
Aztán kapsz egy ilyen leveleket:
1. Application submitted
2. Champions League Final 2016 - next steps
3. We are sorry... :vivo: :mrgreen:

De a lényeg, hogy a maradék jegyek többségére nyugodtan lehet pályázni már jóval korábban.
És akkor ha tegyük fel benevezek márciusban mondjuk 200 jurós jegyekre mert hogy ne a sansiro tetején üljek.Abból rögtön 2-3at mert nem egyedül mennék és valami istentelen mázli folytán nyerek jegyeket és végül kiderül,hogy egy atletico-barca csúcsrangadóra vettem a jegyeket akkor mi van? :D gondolom a pénzt egyből vonják ahogy nyertem, vagy lehet szólni,hogy hé én egy Real-Bayernt akartam? :mrgreen:

Vagy mehetnék a döntő napján a stadion elé leszólogatni az embereket,hogy Ticket? :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 6., péntek 9:57

dzsi91 írta:De az én világomban ez a semleges rész úgy nézne ki,hogy a uefa.com-on szépen lelehetne csapni a jegyekre mondjuk május 10től azt aki kapja marja.Nem úgy,hogy 18-18ezer meg a két klubnak és a maradék mondjuk 20ezret ami nem a szponzoroknál landol eladják ilyen jegyirodáknak akik milliókért árulják a neten :lol:
Az aki kapja marja dolgot nem bírná a zinternet szerintem, de minden évben lehet pályázni a döntő előtt. Nagyjából 2-3 hónappal előtte megy a felhívás, bepötyögöd az adatait, kategóriánként két jegyre pályázhatsz és sorsolnak. Magyarul 8 jegyre tudsz pályázni.
Aztán kapsz egy ilyen leveleket:
1. Application submitted
2. Champions League Final 2016 - next steps
3. We are sorry... :vivo: :mrgreen:

De a lényeg, hogy a maradék jegyek többségére nyugodtan lehet pályázni már jóval korábban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 6., péntek 9:53

De az én világomban ez a semleges rész úgy nézne ki,hogy a uefa.com-on szépen lelehetne csapni a jegyekre mondjuk május 10től azt aki kapja marja.Nem úgy,hogy 18-18ezer meg a két klubnak és a maradék mondjuk 20ezret ami nem a szponzoroknál landol eladják ilyen jegyirodáknak akik milliókért árulják a neten :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 6., péntek 9:50

chronic írta:Csak gyorsan megnéztem pár oldalt. 1500 euróról indultak a jegyek. :mrgreen:

Elvileg tavaly Berlinbe a legolcsóbb 60ezer volt.
Hivatalosan a jegyárak 70-170-270-370 euróba kerülnek. Amit neten látsz, az már feketekereskedelem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: chronic » 2016. május 6., péntek 9:48

Csak gyorsan megnéztem pár oldalt. 1500 euróról indultak a jegyek. :mrgreen:

Elvileg tavaly Berlinbe a legolcsóbb 60ezer volt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 6., péntek 9:46

Az a vicc, hogy elvileg az UEFA csak 18-18ezer jegyet ad a csapatoknak. Többi megy semlegeseknek, meg szponzoroknak, stb-nek. 80ezres stadionban...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. május 5., csütörtök 11:03

Pff, habzsi-dozsi, meg mindenek :D :D
Na, majd jovore.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 5., csütörtök 8:39

___Samy___ írta:En mentem volna szivesen Madridba, de iszonyat a repjegy ara...
Most már :shifty:
Én a visszautat bezsákoltam két hete 5Kért, mondom annyi bukó belefér esetlegesen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. május 5., csütörtök 8:14

En mentem volna szivesen Madridba, de iszonyat a repjegy ara...
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 5., csütörtök 8:05

Realista24 írta:
dzsi91 írta:A magamfajta halandónak ,van esélye emberi áron jegyet szerezni a döntőre?

Hogy működik ez egyáltalán, valaki tudna bővebb infóval szolgálni? :D Bár gondolom,hogy tök esélytelen,de mivel Milánó kocsival azért annyira nincs messze gondoltam rákérdezek :D Van madridista kártyám ha ez számít valamit.
El kell hogy szomoritsalak. Csak jegyigenylessel vám esély szurkolói klubon keresztül vagy ha ismersz az egyik főszponzornal valakit.

Két éve, két jegyet kapott az egyesület. De Madridban biztos nagy buli lesz megint. ;)
Köszi, gondoltam ,hogy sansztalan :-( :mrgreen: bár szponzori ismerősőm nincs,de már vagy 6 e-mail címen regisztráltam erre a gazprom ticket mániára :lol: Hátha nyerek... :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 5., csütörtök 6:58

dzsi91 írta:A magamfajta halandónak ,van esélye emberi áron jegyet szerezni a döntőre?

Hogy működik ez egyáltalán, valaki tudna bővebb infóval szolgálni? :D Bár gondolom,hogy tök esélytelen,de mivel Milánó kocsival azért annyira nincs messze gondoltam rákérdezek :D Van madridista kártyám ha ez számít valamit.
El kell hogy szomoritsalak. Csak jegyigenylessel vám esély szurkolói klubon keresztül vagy ha ismersz az egyik főszponzornal valakit.

Két éve, két jegyet kapott az egyesület. De Madridban biztos nagy buli lesz megint. ;)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 5., csütörtök 5:40

A magamfajta halandónak ,van esélye emberi áron jegyet szerezni a döntőre?

Hogy működik ez egyáltalán, valaki tudna bővebb infóval szolgálni? :D Bár gondolom,hogy tök esélytelen,de mivel Milánó kocsival azért annyira nincs messze gondoltam rákérdezek :D Van madridista kártyám ha ez számít valamit.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pollux
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. április 5., kedd 21:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, Raúl, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Pollux » 2016. április 24., vasárnap 15:39

Sziasztok !

Végre sikerült kijutni Madridba és egyből két meccsre is. Április elején voltunk édesapámmal az Eibar és Wolfsburg elleni hazai meccseken és valami pazar, felejthetetlen élmény volt. :D

Mivel utazás előtt sokat keresgéltem infókat sok helyről, gondoltam összegyűjtöm őket hátha segítségére lesz másnak aki tervezi a Madridi utazását:
Utazás Madridba: Tippek, tanácsok, ötletek

Ezúton is szeretném megköszönni Realista24-nek, aki nagyon sok hasznos infóval látott el és a Madridom.hu fórumának ! :salute:

Ha a fenti összefoglalóból kimaradt valami és érdekel titeket nyugodtan írjatok privátban. B-)

#halamadrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 20., szerda 20:26

RaulArturBeatrix írta:Sziasztok!
A fiamat és a kis családját szeretném befizetni egy Reál Madrid focimeccsre,egy otthon játszott meccsre és pedig szeptember vagy októberben 2016-ban. Két felnőtt és egy 8 éves gyerek!Egy 2-3 napos kiruccanással.Repülő,szállás,transzfer és persze jegyek az adott meccsre.Ki tudna ebben segíteni ,hová forduljak?Előre is köszönöm!e-mail:[email protected]
Szia, majd ha megvolt a sorsolás nyár végén, akkor írj nekem privátban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

RaulArturBeatrix
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. április 20., szerda 20:02
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: RaulArturBeatrix » 2016. április 20., szerda 20:20

Sziasztok!
A fiamat és a kis családját szeretném befizetni egy Reál Madrid focimeccsre,egy otthon játszott meccsre és pedig szeptember vagy októberben 2016-ban. Két felnőtt és egy 8 éves gyerek!Egy 2-3 napos kiruccanással.Repülő,szállás,transzfer és persze jegyek az adott meccsre.Ki tudna ebben segíteni ,hová forduljak?Előre is köszönöm!e-mail:[email protected]

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. március 18., péntek 15:42

Sziasztok,

Mint már a BL topikban is fejtegettem, engem érdekelne a Wolfsburg- Real negyeddöntö. --tudom hogy ez az utazás madridba topik, de inkább it mint a másikban---

Tudjátok hova lenne érdemes jegyért fordulni ?

Köszönöm!
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Feca7
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. augusztus 25., hétfő 13:23
Kedvenc játékosaid: Figo, Guti - Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Feca7 » 2016. március 8., kedd 23:33

Sziasztok!

Edesapamat szeretnem Madridba egy meccsnezessel egybekotott hosszuhetvegere kivinni s igazabol a repjegyek s szallas mar le vannak foglalva csak a jegyigenyles meneterol szeretnek egy kicsit bovebben erdeklodni. Lattam az oldalon, hogy fel lehet iratkozni azokra a meccsekre amelyek erdekelnek, de ez gyakorlatban mennyivel elotte ajanlott? A tenyleges jegyarak mikor derulnek ki?
A szobanforgo hetvege majus elso hetvegeje tehat a Valencia elleni merkozes lenne. Engem igazabol a hosszu oldal erdekelne, oda jegyet kapni mennyi esely van? Visszaolvasva latom, hogy ti sokat jartok ki s az erdekelne meg, hogy a tendencia szerint mennyire valoszinu, hogy ha sikerul a hosszu oldal tegyuk fel az aljara/kozepere jegyet kapni az €150/fo-n belul marad?

Koszi elore is!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 24., szerda 21:36

ronhoonee írta:A Real-Roma meccsre nincs szervezve semmi? Csak egyben a celta vigo-s meccsel? Koszi
Mire gondolsz?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ronhoonee
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. február 24., szerda 20:45

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ronhoonee » 2016. február 24., szerda 20:55

A Real-Roma meccsre nincs szervezve semmi? Csak egyben a celta vigo-s meccsel? Koszi

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: terry76 » 2016. február 7., vasárnap 19:57

köszi!a tovább- pü_be


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 166 regisztrált és 0 vendég