Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
kovacs.tibike1970
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2017. február 13., hétfő 15:16
Kedvenc játékosaid: Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: kovacs.tibike1970 » 2017. február 13., hétfő 15:19

Át van állítva 200.000 ftra. OTP-s Master Cardal próbálkoztam, a lejárata 2019. dombtornyomot, rendszeresen használom online vásárlásra és most nem jó több bank kártyájával próbáltan nem jó...

ERROR
There was an error in the payment.

It is probably some carelessness in numbers, expiration date or other information.

Contact your bank or financial institution or send us an email: [email protected].

ezt írja ki
Szia!

Szerintem nem kell aggódnod, mert a La Liga nem a Bundesliga. Meccsnapján is lazán kapsz majd jegyet. :)

rolando88
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. szeptember 21., szerda 9:58

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: rolando88 » 2017. február 13., hétfő 14:42

d.gergo írta:
rolando88 írta:Üdv! Sürgős segítségre lenne szükségem! A hétvégén megyek az Espanyol ellenni mérkőzésre Madridba, már minden le van foglalva. A mai naptól lehet jegyet venni a madrid oldalán, de sajnos nem tudok venni rengeteg kártyát próbáltam már de nem fogadja el őket. Valaki járt már így? Mi a teendő ilyenkor? Olvastam a külföldi kártyáról. Valaki tud segíteni? köszönöm.
Nekem eddig nem volt problémám hazai bankkártyákkal. Nem lehet, hogy a napi vásárlási limit a kártyával alacsonyabbra van állítva, mint a jegyekért fizetendő végösszeg? Netbankban át tudod állítani egy perc alatt, ha ez a gond.

Át van állítva 200.000 ftra. OTP-s Master Cardal próbálkoztam, a lejárata 2019. dombtornyomot, rendszeresen használom online vásárlásra és most nem jó több bank kártyájával próbáltan nem jó...

ERROR
There was an error in the payment.

It is probably some carelessness in numbers, expiration date or other information.

Contact your bank or financial institution or send us an email: [email protected].

ezt írja ki

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. február 13., hétfő 14:19

rolando88 írta:Üdv! Sürgős segítségre lenne szükségem! A hétvégén megyek az Espanyol ellenni mérkőzésre Madridba, már minden le van foglalva. A mai naptól lehet jegyet venni a madrid oldalán, de sajnos nem tudok venni rengeteg kártyát próbáltam már de nem fogadja el őket. Valaki járt már így? Mi a teendő ilyenkor? Olvastam a külföldi kártyáról. Valaki tud segíteni? köszönöm.
Nekem eddig nem volt problémám hazai bankkártyákkal. Nem lehet, hogy a napi vásárlási limit a kártyával alacsonyabbra van állítva, mint a jegyekért fizetendő végösszeg? Netbankban át tudod állítani egy perc alatt, ha ez a gond.

rolando88
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. szeptember 21., szerda 9:58

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: rolando88 » 2017. február 13., hétfő 13:31

Üdv! Sürgős segítségre lenne szükségem! A hétvégén megyek az Espanyol ellenni mérkőzésre Madridba, már minden le van foglalva. A mai naptól lehet jegyet venni a madrid oldalán, de sajnos nem tudok venni rengeteg kártyát próbáltam már de nem fogadja el őket. Valaki járt már így? Mi a teendő ilyenkor? Olvastam a külföldi kártyáról. Valaki tud segíteni? köszönöm.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 9., csütörtök 14:47

Most van a Napoli ellen 75, 95, 105 és 110 eurós jegy is a rm.com-on. Ezért mondom, nem szabad hagyni, hogy lehúzzon az iroda. Csak tudni kell a határokat kicsit bővíteni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 6., hétfő 9:03

Persze, két főnél ez okés, de négynél már neccesebb, persze függ a szektorban lévő emberek hozzáállásától. Általában mondjuk mindenki normális. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. február 5., vasárnap 22:27

Nekünk pl tavaly úgy volt, hogy a Celta meccsen egy kicsit késtünk, és haver jegye meg az enyim nem egymás mellé szólt. Úgy akartuk, hogy majd dumálunk a már ott lévőkkel, hogy cseréljünk helyet, de a biztonsági fickó megkérdezte, hogy nem akarunk-e leülni egy pár sorral lejjebb a sor végére, persze egymás mellé. Nem volt kedve felállítani egy fél sort, hogy mi be tudjunk menni középre, így meg mi is jól jártunk :mrgreen:

Szóval sztem nem para ez, meg lehet oldani.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Chreos
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017. január 2., hétfő 1:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, James, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Chreos » 2017. február 4., szombat 22:02

Visszapörgettem nem tudom hányszor, nem semmi mennyi ugyan olyan kérdés van benne, Padre-ben van annyi türelem mint egy öreg kínaiban rízs tisztogatás közben!!!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 4., szombat 20:24

Süti írta:Ha a fórummotor megengedi, lehet nem lenne rossz rögzíteni egy posztot a topic tetejére az áltlános tudnivalókkal. Hátha azt egyszerűbben elolvasnák az emberek, ahelyett hogy megkérdezzék 100x ugyanazt, hiába könnyebb visszaolvasni. :mrgreen:
(Csak egy ötlet volt, de több helyen működik. B-) )
Lesz majd gyik, de addig is vegye a fáradtságot az ember, hogy visszapörget, ha már akar valamit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. február 4., szombat 20:23

Ha a fórummotor megengedi, lehet nem lenne rossz rögzíteni egy posztot a topic tetejére az áltlános tudnivalókkal. Hátha azt egyszerűbben elolvasnák az emberek, ahelyett hogy megkérdezzék 100x ugyanazt, hiába könnyebb visszaolvasni. :mrgreen:
(Csak egy ötlet volt, de több helyen működik. B-) )
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 4., szombat 19:57

Realista24 írta:A fix bérletes helyek határozzák meg a megmaradt helyeket, ha jól tudom. Meg hát, úgy nézd, mint a mozijegy vásárlásánál.
Van egy sor, ülnek benne már négyen, egyet kihagysz, veszel kettőt hármat, a következő x ember ugyanígy csinál, és máris megvannak az üres részek.
És tényleg. Jó példa a mozis szitu is, meg ugye alapból a bérletesek. Hamarabb írtam, mint mielőtt átgondoltam volna. :mrgreen: Hülyét kpnék egyébként, ha egyszer kijutnék és egyedül kéne átéljem. Eeej, pedig hányszor volt már tervben, hogy kimegyek, aztán csak nem jött még össze... :/
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 4., szombat 19:39

M1Ö írta:
Realista24 írta:De egymás melle az alacsonyabb aru szektorokba nem hiszem hogy lesz.
Azt lehet tudni, hogy ezek miért vannak? Mert logikusan gondolkodva, bárki megy meccsre, mindenki úgy tervezi, hogy egy bandában legyen. Nagyon furcsa a szitu. Hogy működik ez? Mi szerint ültetik az embereket?
A fix bérletes helyek határozzák meg a megmaradt helyeket, ha jól tudom. Meg hát, úgy nézd, mint a mozijegy vásárlásánál.
Van egy sor, ülnek benne már négyen, egyet kihagysz, veszel kettőt hármat, a következő x ember ugyanígy csinál, és máris megvannak az üres részek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 4., szombat 19:29

Realista24 írta:De egymás melle az alacsonyabb aru szektorokba nem hiszem hogy lesz.
Azt lehet tudni, hogy ezek miért vannak? Mert logikusan gondolkodva, bárki megy meccsre, mindenki úgy tervezi, hogy egy bandában legyen. Nagyon furcsa a szitu. Hogy működik ez? Mi szerint ültetik az embereket?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 4., szombat 19:22

Chreos írta:Köszönöm mindenkinek aki hasznos infót pakolt fel a fórumra, nagy segítség sok madridistának!! A Pollux madridi resuméje nagyon tetszett!!!
Padre, muchas gracias por il trabajo por madridistas del Hungriá!!! :salute:
Remélem érthetően fogalmaztam :D !
Lenne még egy kérdésem: tapasztalatból, a Betis erőségű meccsre tudok majd venni jegyet a madridista kártyával? Mennyire kell résen legyek??? Most hogy megvan a 4 rep.jegy, a család felkészítve nem szeretnék jegy nélkül maradni!!!
Lesz jegy bőven. De egymás melle az alacsonyabb aru szektorokba nem hiszem hogy lesz. Ritkán szokott sajnos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Chreos
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017. január 2., hétfő 1:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, James, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Chreos » 2017. február 4., szombat 19:11

Köszönöm mindenkinek aki hasznos infót pakolt fel a fórumra, nagy segítség sok madridistának!! A Pollux madridi resuméje nagyon tetszett!!!
Padre, muchas gracias por il trabajo por madridistas del Hungriá!!! :salute:
Remélem érthetően fogalmaztam :D !
Lenne még egy kérdésem: tapasztalatból, a Betis erőségű meccsre tudok majd venni jegyet a madridista kártyával? Mennyire kell résen legyek??? Most hogy megvan a 4 rep.jegy, a család felkészítve nem szeretnék jegy nélkül maradni!!!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 4., szombat 12:43

ladanyi4 írta:Sziasztok.Egy kis segítséget kérnék.Szeretnénk kimenni a fiammal a Real egyik hazai meccsére.Tudna valaki tanácsot adni,hogy melyik légitársasággal célszerű,hol vegyem meg a meccs jegyeket,szállás stb.?!? Minden fontos infót köszönök szépen !
Minden fontos Info le van írva mar. Olvass vissza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ladanyi4
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017. február 4., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ladanyi4 » 2017. február 4., szombat 10:26

Sziasztok.Egy kis segítséget kérnék.Szeretnénk kimenni a fiammal a Real egyik hazai meccsére.Tudna valaki tanácsot adni,hogy melyik légitársasággal célszerű,hol vegyem meg a meccs jegyeket,szállás stb.?!? Minden fontos infót köszönök szépen !

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. február 3., péntek 11:24

Booking.com-on van egy fasza madridi latnivalos kiskonyv, nekem szallasfoglalas után egyből feldobta, hogy letolthetem. Azon szerintem minden rajta van, amit érdemes megnézni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 3., péntek 10:39

Chreos írta:Köszi!!! Mondjuk 1-2 múzeumot, Bernabeu tour, lehet általános műveltség szempontból még a matracosok pályát is megnézük, ... no meg egy jó kajárda lesz a programban. ... lehet az autóbérlés jobb! (Kb 5000 ft/3 nap).
Múzeummal óvatosan, kérdés a gyerekek hogy bírják.
Kocsibérlésnél figyelj a full biztosításra, mert az önrész 1300 euró körül van, amiből egyből lekapnak, ha valami nem tetszik nekik. Meg a full to full tankolási policyra, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Chreos
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017. január 2., hétfő 1:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, James, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Chreos » 2017. február 3., péntek 10:38

Köszi!!! Mondjuk 1-2 múzeumot, Bernabeu tour, lehet általános műveltség szempontból még a matracosok pályát is megnézük, ... no meg egy jó kajárda lesz a programban. ... lehet az autóbérlés jobb! (Kb 5000 ft/3 nap).


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 164 regisztrált és 0 vendég