Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 10., vasárnap 20:02

akkor leszek nagyon ideges ha Neymar benne lesz az 5-ben
nem hiszem, hogy benne lenne, de akkor még is mi van ? úgyis csak a győztes neve marad fenn, nem a 2. vagy 3. helyezetté, pláne nem az ötödiké.
Suarez>>Benzema.
nekem meg egyre jobban tűnik úgy, hogy valóban benzema erényeire lesz szükség bale és ronaldo mellett.
már ha mind a kettő (vagyis hát bale a kérdéses) gólgép lesz.

Már nagyon rám vagy szállva...
jajj. :mrgreen:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 10., vasárnap 19:52

Géci írta:Szerintem arról van szó, hogy hiába nyer a csapat akár nagy fölénnyel, és fejlődést produkálva Te jössz mindig, hogy ez szar, meg le kell váltani az edzőt már télen... A másik, hogy hùzod lefelé Benyát is amikor mostanság megy annyit mostanság minden meccsen mint régen 3 meccs alatt, és annak ellenére, hogy állandóan ki volt fütyülve nem sírt mint Khedira hanem felszívta magát, és megy hajt güzűl, nem pedig elől kullog... Gondolom erre gondolnak a többiek is...
Annak ellenére, hogy nyerünk gólokkal, még vannak hibák. Ha nyerünk 7-3 ra akkor azért a védelmet nem szokás megdicserni. De a kutyát nem érdekelné a 3 kapott gól, ha a többi meccsen jó lenne a védelem. De a többi meccsen is voltak gondok, úgyhogy nem lehet a probléma mellett szó nélkül elmenni. A kp dettó. Nem azért nyerjük a meccseket, mert jók vagyunk, hanem mert baromi sok jó játékosunk van, akik eldontik a meccseket. De attól még nincs okunk elegedettnek lenni.
Több helyen is olvastam mar (juve blog, real blog...) hogy sokak szerint Ancelotti gyengén muzsikál a padunkon, szoval nagyon nem vagyok egyedül a véleményemmel, csak valahogy itt mindenki reménykedik, és en vagyok az egyetlen, aki felvallalja azt a véleményét, és folyamatosan kifejtem, ha éppen ezt érinti a téma.
Benzemaval meg az a bajom, ami a Juve meccsen Bale gólja és Benzema helyulzete közötti különbség volt. Bale 3 emberrel a nyakán bebaszta úgy, ahogy egy real csatártol elvárás, míg Benzma kihagyta. Én akkor leszek Benzemaval elégedett, ha ő is be fogja az olyan helyzeteit verni. Csak hát emberünk 4 éve bizonygatja, hogy nem igazán veri be ezeket. A golpasszait meg ne hozza elő senki, mert Bale is szallitja a golpasszokat. De oké. Itt van Bale van két végrehajtó, akkor legyen belőle hamis kilences, és neveljük belőle egy irányító féleséget. De konstans jó játék akkor is elvárás. Az pedig idén nem igazán volt meg. Most volt 3 jó meccse. Ha folytatja a szériát, akkor egy szavam nem lesz rá, de pl.: a tegnapi második félidőben kuka volt...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 10., vasárnap 19:16

Szerintem arról van szó, hogy hiába nyer a csapat akár nagy fölénnyel, és fejlődést produkálva Te jössz mindig, hogy ez szar, meg le kell váltani az edzőt már télen... A másik, hogy hùzod lefelé Benyát is amikor mostanság megy annyit mostanság minden meccsen mint régen 3 meccs alatt, és annak ellenére, hogy állandóan ki volt fütyülve nem sírt mint Khedira hanem felszívta magát, és megy hajt güzűl, nem pedig elől kullog... Gondolom erre gondolnak a többiek is...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 10., vasárnap 18:52

Realista24 írta:Matt, ne haragudj, de lassan az egyik legnagyobb trollkodo leszel. Pedig régebben tudtál normálisan forumozni. Sok nso-t vagy blikket olvasol, vagy nem tudom mi történt veled. De néha inkabb ne kattints a hozzászólás elkuldesere.
Már nagyon rám vagy szállva...

Én leírtam tényként azt, hogy hullámzó teljesítményt produkált Benzema. Erre itt jöttök, hogy Mou utolsó évét leszámítva... Meg Mou első évét leszámítva, mert nem véletlen hozták a nyakára Adebayort mikor Higu lesérült. Tehát volt 1,5 év a 4 évből, amikor jó volt, de azért bízzunk benne. Idén is volt egy kuka 2 hónapja, most volt 3-4 meccse, ahol jól játszott, már megint mindenki el van ájulva tőle.
Sok nso-t vagy blikket olvasol
Blikket nem olvasok, NSO-t igen, de csak az eredmények miatt, meg a gólok miatt, illetve 1-2 blogbejegyzést, ami érdekes. Nem annak a hatása. Annak a hatása, hogy szúrja a szemem a Benzemával kapcsolatos hurráoptimizmus, ami itt van. Nem azért mert Benzemát utálom, csak nálam a türelem elfogyott.

Érdekes Özillel szemben is elfogyott a türelem sok embernél, pedig a 3 itteni éve alatt ő is produkált minimum másfél jó évet, de amikor gyenge volt, a gólpasszokat azért akkor is szállította valahogy. De ő innen szinte ki lett utálva. Most Benzema produkált 3 jó meccset és máris minden meg van bocsájtva. Nem sajnos ez nem így működik. Ha már itt van, akkor oké csinálja végig ezt az évet, majd nyáron meglátjuk, de én nyáron csak akkor tartanám meg, ha konstanst jó teljesítményt tol, és nem azt, amit eddig. Mert az eddigi szezonját nézve, ennél összességében JÓVAL TÖBB kell.

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. november 10., vasárnap 18:32

ezek allatok :mrgreen:
12

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 10., vasárnap 17:54

Matt, ne haragudj, de lassan az egyik legnagyobb trollkodo leszel. Pedig régebben tudtál normálisan forumozni. Sok nso-t vagy blikket olvasol, vagy nem tudom mi történt veled. De néha inkabb ne kattints a hozzászólás elkuldesere.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 10., vasárnap 17:43

Kapott 4 év bizalmat. Senkinek sem járt itt még ennyi. Ő meg szezononként 10 meccsen kb. él azzal a bizalom, a többin meg versenyben van a szörnyű nap titulusért. Mire van még bizalom felé?
Az a helyzet Matt,hogy mindig hangsulyozod hogy korrekten és objektívan kell szemlélni a dolgokat,de közbe neked s megvannak azok a játékosok,akik mellett kiállsz,meg azok is,akik lehozhatják a csillagos eget,az sem jó...akkor kérdem én hol itt az objektivitás?És ez nem személyeskedés,csak nem tudtam máshogy leírni.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. november 10., vasárnap 17:27

Kapott 4 év bizalmat. Senkinek sem járt itt még ennyi. Ő meg szezononként 10 meccsen kb. él azzal a bizalom, a többin meg versenyben van a szörnyű nap titulusért. Mire van még bizalom felé?
hát mondjuk számomra eléggé meggyőző volt, hogy amikor bajnokságot nyertünk, akkor a csapatunk második legeredményesebb játékosa volt és baromi jó volt abban az évben. Mou utolsó évét leszámítva, a portugál edző alatt többnyire jól teljesített, de az utolsó évében az egész csapat gyenge volt, kivéve CR-t. Az első évében meg... Pelle szinte felváltva játszatta Higuval, ráadásul egy teljesen új közegben volt, meg új országban. Erős túlzás, hogy Benzemanak itt csak szörnyű napos meccsei vannak, és 10 meccsen jó csak mindig. Pl. a BL-ben szerintem soha nem lehet rá panasz, az inkább egy másik delikvensre volt elmondható. Nah de majd meglátjuk... most jó szériában van, szerintem inkább örüljünk ennek, ugye egyetértesz velem? :roll:
But he is a good boy...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 10., vasárnap 17:18

madridronie írta:
Neymar, Ibrahimovic, Thiago Silva, Xavi vagy Iniesta
Neymar se kutya, de Xaviék már tényleg no comment kategóriát képviselnek, hosszú ideje nem hozzák a korábbi szintjüket! :sly:
a név számít, és az hogy a barcában tolod.

Hogy is van ez... a barcások szerint az számít, hogy ki a tehetségesebb, és ilyen alapon kell megkapni a bogyót. Messi is azért érdemli meg mindig, mert amúgy jobb játékos mindenkinél és hát, hogy nézne már ki, ha egy gyengébb képességű kapná meg az aranylabdát. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. november 10., vasárnap 17:16

Neymar, Ibrahimovic, Thiago Silva, Xavi vagy Iniesta
Neymar se kutya, de Xaviék már tényleg no comment kategóriát képviselnek, hosszú ideje nem hozzák a korábbi szintjüket! :sly:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 10., vasárnap 17:13

Fő a bizalom, ugye?
Kapott 4 év bizalmat. Senkinek sem járt itt még ennyi. Ő meg szezononként 10 meccsen kb. él azzal a bizalom, a többin meg versenyben van a szörnyű nap titulusért. Mire van még bizalom felé?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 10., vasárnap 17:11

primrose írta:
És akkor ez most mire fel? :lol: :lol: :lol:
barcás, jófiú, messi cselédje, ennyi... több nem kell. Elképesztő, hogy így tolják még mindig a barcásokat, és tök mindegy, hogy mit csinálnak, akkor is ott vannak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. november 10., vasárnap 17:06

Benzema 4 év alatt nem tudott formát állandósítani, most miért hiszitek azt, hogy sikerül?
Fő a bizalom, ugye?
Tudom, de jó volt elmorfondírozni róla. :D
:shutup:
Az Aranylabda sorsoláson idén öt döntős közül lehet majd választani, jelentette be a tegnapi nap folyamán Sepp Blatter. Eddig a három legesélyesebb játékosnak Cristiano Ronaldot, Messit és Ribéryt tartották, a bővítéssel viszont megnyílhat az út például Neymar, Ibrahimovic, Thiago Silva, Xavi vagy Iniesta számára is az elismerés elhódításáért. 2014-ben január 13-án tartják majd az átadógálát.
És akkor ez most mire fel? :lol: :lol: :lol:
But he is a good boy...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. november 10., vasárnap 16:15

több a soknál már amit Blatter megenged magának...persze így azért több barcás mehet megtapsolni Messit, nevetséges. akkor leszek nagyon ideges ha Neymar benne lesz az 5-ben

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 10., vasárnap 15:40

Ha Benzema ezt a formát tudja állandósítani, akkor nemkell oda senki ..
Benzema 4 év alatt nem tudott formát állandósítani, most miért hiszitek azt, hogy sikerül?
nemlesz télen eladva, az tuti ...
Tudom, de jó volt elmorfondírozni róla. :D

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. november 10., vasárnap 15:26

Ha Benzema ezt a formát tudja állandósítani, akkor nemkell oda senki ... nemlesz télen eladva, az tuti ... nyárig kivár a vezetoseg, és ha a mostani idoszaktol kezdodoen nyarig nagyjabol hasonlo, konstans format fog lehozni, akkor nem fog menni sehova ... ha par hetig ilyen lesz, aztan megint eltunik a semmibe, egyszoval hullamzo lesz a teljesitmenye, akkor a vezetoseg is lépni fog ... de csak nyáron
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. november 10., vasárnap 15:13

Matt009 írta:Nekem oda stabil ember kell.
persze, mert az stabil ha Suarez évente 3-szor lenne eltiltva, vagy legalább minden barca elleni meccs után mert megkóstolta Pique-t...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 10., vasárnap 15:06

Nem tudtam, hogy ez a Suarez minden meccsen ontja a gólokat meg az assistokat...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 10., vasárnap 15:03

wZoLee7 írta:
Matt009 írta:Wenger 26 millióért + Giroudért megkapja Benzemát, mi meg hozzácsapunk a 26 millióhoz még ugyanennyit, és elhozzuk Suarezt. Deal? :mrgreen:
no :D Benzema jó játékos, és hasznosan is játszik. Suarez meg egy kezelhetetlen vadállat aki remélem hogy a címer közelébe sem kerül soha
Suarez>>Benzema.

Most persze jó Benzema, de kérdés meddig. Még két hétig, aztán leereszt megint? Nekem oda stabil ember kell.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 10., vasárnap 14:46

,ami pedig Balet illeti,elég ha csak Ronaldot vagy Riberyt veszem.
jelenleg.....de bale-ben több van mint riberyben,ez idővel ki is fog jönni....ronaldot lehet nem éri be,de a hatékonysága,az ereje,a hasznossága,lehet beéri.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég