Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 8., szerda 0:52

Eközben:
Ferguson a nyáron 50 milliót is kész elkölteni, amiből finanszírozni akarja többek közt Lewandowski, Falcao és Baines árát is.
Hol él ez? :lol: Falcao egyedül 50 milkó. :lol: :lol:

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 8., szerda 0:41

Gerr90 írta:Én csak azt sajnálom, hogy Jose megutáltatja a szurkolókkal Lopezt. A nyilatkozatai, a viselkedése és Iker teljes mellőzése már sok. A laikusabb szurkolókon azt vettem észre, hogy ennek hatására antipátiát kezdenek érezni Diegoval szemben, amiért miatta került totális perifériára Casillas. Ez ráadásul még inkább zavaró, ha figyelembe vesszük, hogy milyen jól teljesít Lopez és, hogy saját nevelés. Kár érte, nekem nagyon szimpatikus. A legnehezebb pillanatban dobták bele a mély vízbe és ő mégis tökéletesen helytállt. Mondom mindezt úgy, hogy nálam Casillas élvez prioritást. (amennyiben nem teljesen formán kivűl játszik)
Ez van, akkor utálják. Tud mást csinálni, ha ilyen befásult, begyöpösödött, csőlátású drukkereink vannak? López amióta itt van többet tett, mint Iker az elmúlt 1,5 évben. Nem mondom, hogy Iker egy sz@r, de régebbi formájához képest elkényelmesedett, nem volt vetélytársa. López egyszerűen zseniális, amilyen formában játszik, teljesen támogatom, hogy Ő legyen a kezdő a szezon végéig, aztán majd nyáron bizonyíthat Iker Mounak (vagy valaki másnak). :-)
De addig is nagyon sok szerencsét kívánok neki, abszolút elnyerte a tetszésemet ez az ember, a mostani csapatból CR mellett ő a legbiztosabb pontunk!
http://www.youtube.com/watch?v=6IGAWdcISjU

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 8., szerda 0:25

Én csak azt sajnálom, hogy Jose megutáltatja a szurkolókkal Lopezt. A nyilatkozatai, a viselkedése és Iker teljes mellőzése már sok. A laikusabb szurkolókon azt vettem észre, hogy ennek hatására antipátiát kezdenek érezni Diegoval szemben, amiért miatta került totális perifériára Casillas. Ez ráadásul még inkább zavaró, ha figyelembe vesszük, hogy milyen jól teljesít Lopez és, hogy saját nevelés. Kár érte, nekem nagyon szimpatikus. A legnehezebb pillanatban dobták bele a mély vízbe és ő mégis tökéletesen helytállt. Mondom mindezt úgy, hogy nálam Casillas élvez prioritást. (amennyiben nem teljesen formán kivűl játszik)

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 8., szerda 0:23

Realjoe írta:
A Manchester United sajtórészlege egyelőre nem elérhető, de állítólag a játékosokat ma már értesítették, hogy hamarosan közlemény érkezik a menedzserükkel kapcsolatban. Állítólag komolyan töpreng a visszavonuláson - ezt nem valamelyik szennylap hozta le, hanem a Guardian...
Hoppááá..Ha ez igaz,akkor még az is előfordulhat, hogy Mou , Manchesterben köt ki ?! :roll:
Na neee. Az engem végleg meglőne. Olyan egységes csapatot kapna, akivel leigázná a világot és akkor rajtunk röhögne mindenki... ráadásul mivel kedvelem Mout, a UTD-et pedig ki nem állhatom így nagyon falhoz csapna. :D Ha menni akar akkor Chelsea! Ráadásul Manchesterben a szurkolók sem akarják SAF utódjának Mout, mert nekik olyan edző kell aki évtizedekig ott van (mint SAF). :D Magyarul nem érné meg neki, mert még nagyobb támadást kapna, mind a klub szurkolóitól, mind a sajtótól, ráadásul még "ott ahol szeretik" is megutálnák őt.
De mostani nyilatkozatából meg világosan kijelenti, hogy folytatni akarja itt.
(“Úgy tervezem, hogy folytatni fogom Madridban.”) :D
Nem értem, de majd nyáron vagy jobb esetben már a kupadöntő után minden kiderül. Eddig 99% volt, hogy elmegy. Most ezzel a nyilatkozatával mindenkit leosztott, megmutatta, hogy Ő az alfahím és azt mondta maradni akar. :lol:

Avatar
Realjoe
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 0:31
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realjoe » 2013. május 8., szerda 0:07

A Manchester United sajtórészlege egyelőre nem elérhető, de állítólag a játékosokat ma már értesítették, hogy hamarosan közlemény érkezik a menedzserükkel kapcsolatban. Állítólag komolyan töpreng a visszavonuláson - ezt nem valamelyik szennylap hozta le, hanem a Guardian...
Hoppááá..Ha ez igaz,akkor még az is előfordulhat, hogy Mou , Manchesterben köt ki ?! :roll:

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 7., kedd 23:30

Mindenki itt lovagol a Casillas témán. Én viszont hangosan és sírva röhögtem ezen:
"Iniesta azt gondol, amit csak akar. Szerintem azonban jobb lenne, ha a saját csapatával foglalkozna és a saját csapattársaival, valamint a Bayern ellen mutatott teljesítményükkel. A csapata ennyit tudott a Bayern ellen Messi nélkül."
Mekkora forma. :lol: :lol:

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 7., kedd 23:14

Az egy dolog, hogy a BL-ben, kupa döntőben nem véd iker. Jogosan, de hogy a tét nélküli bajnokikon sem játszik... Az vicc.
Ugyan ezt Jesére és Casemirora is vonatkozik. Simán lehetne most próbálgatni, lehetőséget adni nekik is.

Aki meg eladná a 31 éves Casillast aki a csapat legnagyobb ikonja az :cens: . Emellett még nem is egy senkiházi. Konkrétan posztján a legjobb.


José tudja, hogy távozni fog, ezért még "keveri a szart" rendesen...mondjuk ez oda-vissza igaz a játékosra is sajnos.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. május 7., kedd 23:12

Nem fogják eladni Casillast :D
de így legalább van két kiváló kapusunk a következő 3- 4 évre
akiket a pillanatnyi forma szerint lehet cserélgetni

(Raúlnál az volt a probléma, hogy az emberek egy része elzavarta volna másik bolygóra,
amit a korábbi évek teljesítménye alapján nem érdemelt ki ...)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 7., kedd 22:36

Ezt szerintem nem vitatja senki, hogy kirobbanó formában van Diego. Viszont ne adjuk már el, csak mert. José az a baj, hogy túlságosan is megmondja a véleményét, nagyon durván. Ahogyan tette ezt most is, és akkor csodálkozunk ha a média hónapokig lovagol a csapatunkon. Azonban én betenném egy bajnokira Ikert, mutasd hogyan tértél vissza, ahogyan néznénk, több következtetést is tudnánk leszűrni...
Szóval sem mondtam hogy adjuk el.Csak egy hsz-re reagáltam,amely szerint azért védeti Mourinho Lopezt,mert ő a kedvence,Casillast meg nem szereti.
Lehet hogy ez is benne van.De hogy sportszakmai szempontok is közrejátszanak,az egész biztos.Mert most Lopez jobb.Jobban lereagálja az íveléseket,emberhez passzol,magabiztosabb a kijöveteleknèl...
Nem az ő hibája hogy ilyen sok gólt kapunk,csak a média akarja a nyakába varrni.Talán ha 2 nagyobb hibája volt,mióta visszahozták.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 7., kedd 22:30

istimester írta:Minek? Hova? A kupadöntőig semmi keresnivalója a kapu közelében. Nincs olyan csapat a világon, ahol a szezon ilyen késői részében cserélgetik a kapusokat. Nem létezik olyan sportszakmai ok, ami hasonló lépést indokolna.
A kupadöntő után még lesz két meccsünk, egy idegenben és egy otthon. Nem mondtam, hogy most azonnal, hogy megtörjük Lopezt. Nem! Lemegy a Kupa, lesz még két bajnoki, ott az egyikbe kezdőnek berakni. Szerintem már bőven itt az ideje, hogy sérülése után élő meccsen is kapuba állhasson. Aztán, lehet hogy én vagyok a hülye, de én meghúznám az utolsó két bajnoki valamelyikén Iker kezdetését.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. május 7., kedd 22:26

L.Miki írta:Ezt szerintem nem vitatja senki, hogy kirobbanó formában van Diego. Viszont ne adjuk már el, csak mert. José az a baj, hogy túlságosan is megmondja a véleményét, nagyon durván. Ahogyan tette ezt most is, és akkor csodálkozunk ha a média hónapokig lovagol a csapatunkon. Azonban én betenném egy bajnokira Ikert, mutasd hogyan tértél vissza, ahogyan néznénk, több következtetést is tudnánk leszűrni...
Minek? Hova? A kupadöntőig semmi keresnivalója a kapu közelében. Nincs olyan csapat a világon, ahol a szezon ilyen késői részében cserélgetik a kapusokat. Nem létezik olyan sportszakmai ok, ami hasonló lépést indokolna.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 7., kedd 22:23

morientes írta:Lehet hogy bünteti Casillast Mou.Dehogy Lopez jobb formában van most,mint amibe Iker a sérülése előtt volt,az egész biztos...
Ezt szerintem nem vitatja senki, hogy kirobbanó formában van Diego. Viszont ne adjuk már el, csak mert. José az a baj, hogy túlságosan is megmondja a véleményét, nagyon durván. Ahogyan tette ezt most is, és akkor csodálkozunk ha a média hónapokig lovagol a csapatunkon. Azonban én betenném egy bajnokira Ikert, mutasd hogyan tértél vissza, ahogyan néznénk, több következtetést is tudnánk leszűrni...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 7., kedd 22:07

És nem az a baj, hogy Lopez játszik mert jobb formában van, hanem Lopez játszik mert Mou kedvence. Mout ismerve mostmár Iker bármit csinálhat, nem lesz első számú kapus mig itt van a mester. Szerencsére nyáron edző csere.
Lehet hogy bünteti Casillast Mou.Dehogy Lopez jobb formában van most,mint amibe Iker a sérülése előtt volt,az egész biztos...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 7., kedd 21:55

Senkinek nem jó, hogy itt van, senkinek...
Szerintem ez is túlzás, de ezen nem veszünk össze. Ha van alternatíva, akkor lehet váltani, de csak, ha jobb.

Túl sok a politika, ezt nem szeretem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 7., kedd 21:54

R.M.C.F írta:De....nekem nem ezek a szúrják a szemem legfőképpen,a szakmai kérdés egy dolog,igazat adok JM-nak.....nekem a bajom,az hogy 99% hogy iker AZ A BIZONYOS "tégla" akiről JM már régóta beszél.....amikor eleinte mondogatta,egyszerűen fogalmam sem volt kiről beszélhet,talán még ő sem tudta akkor...
Ez nem tudom, hogy jön megint ide. Az igazat valószínűleg úgyse fogjuk megtudni, ha volt is egyáltalán valami. Ilyen találgatásokra alapozva mocskolódni nálam semmit nem ér a tényekkel szemben, amik Mourinho ellen szólnak.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 7., kedd 21:51

Realista24 írta: Nem hinném, hogy ez a legégetőbb probléma jelenleg Madridban.
tény, de ha elmegy, akkor sok minden megoldódhat, köztük ez is. Senkinek nem jó, hogy itt van, senkinek...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 7., kedd 21:46

Minél előbb elmegy, annál hamarább kerül fel Jesé a nagyokhoz.
Nem hinném, hogy ez a legégetőbb probléma jelenleg Madridban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 7., kedd 21:35

zalkrisz írta:
Én örülnék ha maradna, de.... vegye észre, hogy ez a Real Madrid, ahol szép focit akarnak látni a nézők, nem ezt a kontrázós szart... Khedirát takarítsa el a csapatból, Di Mariaval üljön le beszélgetni minden nap két órát, vagy tünjön el ő is,
De nem fog leülni, nem fogja eltakarítani stb. Itt Mouról van szó. Ő nem fog megváltozni. Úgyhogy menjen minél előbb.

Minél előbb elmegy, annál hamarább kerül fel Jesé a nagyokhoz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. május 7., kedd 21:30

Úgysem tudjátok meggyőzni egymást, mert mindenki csak hordja a magáét, de nem képes olvasni a másik soraiban...

Emlékszek én mi ment Casillas topikjában szinte meccsről meccsre, teljesen jogosan szidta mindenki. Azon a véleményen vagyok, hogy Mourinhonak teljesen igaza van, Iker már nem a régi, nem érzi a beíveléseket, ebből meccsenként nagyon sokat láttunk és nem 1-2 potyát kapott, ráadásul sokszor még csak meg sem próbált mozdulni a lövésekre már. Lopez magasabb, ahogy Mou is megmondta, jobban érzi a kijöveteleket, hatalmasakat véd, semmi, de semmi ész érv nincs amellett, hogy miért is kéne kikerülnie a csapatból. Iker nélkül is létezik Real Madrid. Pepéről is teljesen igaza van. És nem védem, mert kikészít Khedirával, a vezető gól utáni bekkeléssel, a kontrafocival, de amit ma elmondott azt adom.

Én örülnék ha maradna, de.... vegye észre, hogy ez a Real Madrid, ahol szép focit akarnak látni a nézők, nem ezt a kontrázós szart... Khedirát takarítsa el a csapatból, Di Mariaval üljön le beszélgetni minden nap két órát, vagy tünjön el ő is, mert nemhittem volna, hogy Drenthe-nél eszetlenebb játékost még látni fogok ebben a csapatban, de már azon a szinten van. Menjünk ki, tömjük meg az ellenfeleket, ne udvariaskodjunk már, ha lehet rúgni 8-at, akkor rúgjunk 8-at. Soha nem szerettem a németeket, de be kell látni, hogy szép focit játszanak, ők kimennek úgy, hogyha lehet, akkor rúgnak 9-et és nem állnak le. Minőségi igazolások kellenek, motiváció, szép támadófoci, 90 perc pörgés. :salute: Ha ezt nem tudja, vagy akarja megvalósítani, akkor nem kell ide, akkor jöjjön más edző, ez itt a Real Madrid.... :sziv:

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 7., kedd 21:29

heccsat írta:
Miért Kaká pl mire keres egy halom zsét? Ne szórakozzunk már!
szerepel is a távozók listáján ha nem csak úgy találomra írogatnátok valamit akkor észre is vennétek, mint ahogy Albiol is szerepelt, csak megint a "facebookos" kaka effektus lépett fel nálatok (csak itt fórumon egy Casillas effektus), se lát se hal, csak kommentál
Nincs hivatalos lista, amit eddig láttunk csupa találgatás. Egyedül Higu távozása az, ami tuti


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég