Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. január 21., szerda 18:25

so true. de ha modric felépül illaranak még ennyi esélye se lesz. jobb is hogy megy, itt nincs jövője. Nagyon sajnálom szegény srácot hogy kemény 2 évet végigpadozott pedig nem egy félkegyelmű. Illetve azt is remélem hogy marad spanyol ligában, és nem egy idétlen milanhoz kerül.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. január 21., szerda 18:24

miro írta: Nem félóráról van szó.
Itt van lassan két éve.
Felteszem ez egy szarkasztikus komment volt az avatarod tükrében.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 21., szerda 18:20

Kerlon írta:szintet lépni játék nélkül, formába lendülni játék nélkül, játszani önbizalom nélkül... nem mindenki Toni Kroos, hogy beilleszkedik félóra alatt egy idegen közegbe. Illarramendi szerintem tipikusan olyan játékos, akinek kell 2-3 meccs, hogy elkapja a fonalat és bevállaljon olyan passzokat, amire lehet csettinteni. Ráadásul a posztja túlzottan ezt sem követeli meg, hanem a gyors forgatásokat, oldalváltásokat... u21 EB-n remekül csinálta ezt Koke és Thiago mellett, mint a középpálya leghátsó embere. Én továbbra is amondó vagyok, hogy érthetetlenül kevés bizonyítási lehetőséget kapott.
Nem félóráról van szó.
Itt van lassan két éve.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 21., szerda 17:36

szintet lépni játék nélkül, formába lendülni játék nélkül, játszani önbizalom nélkül... nem mindenki Toni Kroos, hogy beilleszkedik félóra alatt egy idegen közegbe. Illarramendi szerintem tipikusan olyan játékos, akinek kell 2-3 meccs, hogy elkapja a fonalat és bevállaljon olyan passzokat, amire lehet csettinteni. Ráadásul a posztja túlzottan ezt sem követeli meg, hanem a gyors forgatásokat, oldalváltásokat... u21 EB-n remekül csinálta ezt Koke és Thiago mellett, mint a középpálya leghátsó embere. Én továbbra is amondó vagyok, hogy érthetetlenül kevés bizonyítási lehetőséget kapott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 21., szerda 17:21

tucsoki írta:De na, ez kétélű dolog... Írod hogy már az a kevés önbizalma is lehet elszállt, akkor meg nyilván ha pályára lép nem azon lesz, hogy az összes rizikós passzt bevállalja. Egyébként amikor játszott mindig eléggé mélyen, Xabi-módban tolta, gondolom Carlo kérésére nem lépegetett fel. Az biztos, hogy őt nem tudom hibáztatni, nem egy világklasszis, de hasznos kiegészítőember lehet(ne).
Egyfelől én arra gondoltam,hogy mikor ide került sem mutatta nagyon azt az önbizalmat,másfelől meg pont most kellene csak azért is tökösnek lennie,hogy megmutassa mégis ér azért valamit.De mondom,felőlem maradhat,de egy év alatt nem igazán lépett szintet.(Nyilván mert nem kapja meg a játékperceket).Csakhogy akkor ezután sem fogja,nagyon úgy néz ki ha csak ki nem dől idény közben az egész középpályás sor.Amitől meg a jóisten óvjon.
Szal ha kap egy jó ajánlatot,fölösleges tartóztatni,ha nem számít rá Karcsibacsi,de még inkább kölcsönbe hátha az új levegő jót tenne neki.Már ha úgy kellene valakinek.De erről nem láttam hírt.
Egyèbként nagy ugrásnak éreztem már akkor is az ilyen fiatal játékosnak a sociedadból a realba történő igazolását,nyilván az a teher is nyomhatja.Ő nem tűnik olyan vagánynak mint Isco,aki nem ijedt meg a lehetőségtől :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2015. január 21., szerda 17:06

akkor viszont Medránt nyomassuk Illara helyett, ne a fantasztikus Khedirát...

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. január 21., szerda 16:58

elvileg visszahozzuk Cheryshev-et (AS) ha tartja a formáját, tőlem jöhet

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: revolver » 2015. január 21., szerda 16:44

Nekem az a bajom vele, hogy mindig is ilyen kis madár volt a gyerek, egy ütemest passzt, vagy erős lövést nem láttam még tőle itt.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 21., szerda 16:11

De na, ez kétélű dolog... Írod hogy már az a kevés önbizalma is lehet elszállt, akkor meg nyilván ha pályára lép nem azon lesz, hogy az összes rizikós passzt bevállalja. Egyébként amikor játszott mindig eléggé mélyen, Xabi-módban tolta, gondolom Carlo kérésére nem lépegetett fel. Az biztos, hogy őt nem tudom hibáztatni, nem egy világklasszis, de hasznos kiegészítőember lehet(ne).

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 21., szerda 15:42

tucsoki írta:Egyértelműen lemondott róla a mester. Zsombor is jól írja, viszont nem tudom, Illarra nem tűnik olyannak (tegyük félre a közhelyet miszerint nem tudhatjuk) aki ne akarna. Egy szerény, csendes srác, azt csinál amit mondanak neki. Feltételezem ha motivációs/magatartásbeli/bármilyen probléma lenne vele, arról már tudnánk, nem egy olyan dolog amit sokáig lehet titkolni.
Nem arra gondoltam hogy ne akarna,inkább arra hogy érzi a bizalmatlanságot a mestertől,és a maradék önbizalom is elpárolog...így meg nem lehet komoly teljesítményt hozni,még edzésen sem,ha mindig az motoszkál az ember agyában hogy csinálhatok bármit az úgy sem jó...
Amúgy a frissességet hiányoltam belőle mindig is,nekem sokszor látszott fásultnak,mint ha be lett volna olykor blokkolva,főleg az elején mikor idekerült.Hiányoznak a mélységi indításai,ami san sebastianban azért jellemezte,habár nem reszortja ez itt a mostani posztján...az marad Kroosnak.
Dee túl sok nála az alibi,keveset vállal,pedig abban a negyedórában már mindegy volna :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 21., szerda 15:20

Egyértelműen lemondott róla a mester. Zsombor is jól írja, viszont nem tudom, Illarra nem tűnik olyannak (tegyük félre a közhelyet miszerint nem tudhatjuk) aki ne akarna. Egy szerény, csendes srác, azt csinál amit mondanak neki. Feltételezem ha motivációs/magatartásbeli/bármilyen probléma lenne vele, arról már tudnánk, nem egy olyan dolog amit sokáig lehet titkolni.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. január 21., szerda 15:10

Amúgy ezt a "Dortmund elleni meccs után összetört" dolgot nem Carlo hirdette? Kicsit olyan szaga van, mintha ezzel próbálna takarózni a mellőzése kapcsán. Ebben a szezonban mikor lehetőséget kapott, szerintem nem játszott rosszul, de konstans lehetősége sem volt a bizonyításra. Minden bizonnyal nem Real kezdő szintű a srác, de nem is láthattuk azt, hogy kapott volna mondjuk zsinórban 5-10 meccsen 90 percet, hogy megmutassa mit tud. Modric sérülés okán itt lett volna a lehetőség, de nem kapta meg. Szerintem annyi, hogy nem kifejezetten kedveli Carlo és kész. Minden edzőnél van ilyen.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 21., szerda 15:02

tucsoki írta:
Kerlon írta:Szerintem Ancelotti sara, több bizalmat érdemelt volna, de ez van, ahogy írtad ott megtörhetett. A mai napig nem értem, hogy ilyen gyenge ellenfelek ellen miért nem lehet egy kétszer kezdő.
Egyetértünk. Ennyire Castilla színvonalú játékosokat szoktak mellőzni, ő azért jobb annál.
A fene tudja hogy van ez...lehet hogy már edzésen sem rakja magát úgy oda,ahogy ezt Ance elvárná,pont ammiatt hogy az jár a buksiban hogy úgy sem számít rá,meg úgy sem elég jó ő ide...lehet hogy máshol van már fejben.
Sajnos,ahogy írtátok,nem mindenki birja el a terhet,(nem csak a fociban de az élet egyéb területén is,ahol versenyhelyzet van),azt meg ugye tudjuk,hogy ha ilyen csapatban nem teszi magát vki 110%-ban oda,akár edzésen is,annak nem nagyon van esélye bekerülni.
Így meg nyilván Ancelotti is lemondotróla,(már ha van valami az okfejtésemben),és sztm padon is csak azért lehet mert kevés a csere a kp-ra,úgy mennyiségben mint minőségben.(Gondoljunk csak Khedirara :D )
Lehet hogy olaszországban vagy másik PD-s csapatban meg tud újulni.
Az én véleményem is az egyébként,hogy ha nem jön vmi minőségi kp,nem kell eladni,de sztm a mester lemondott róla teljesen.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 21., szerda 14:19

Kerlon írta:Szerintem Ancelotti sara, több bizalmat érdemelt volna, de ez van, ahogy írtad ott megtörhetett. A mai napig nem értem, hogy ilyen gyenge ellenfelek ellen miért nem lehet egy kétszer kezdő.
Egyetértünk. Ennyire Castilla színvonalú játékosokat szoktak mellőzni, ő azért jobb annál.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 21., szerda 13:22

Szerintem Ancelotti sara, több bizalmat érdemelt volna, de ez van, ahogy írtad ott megtörhetett. A mai napig nem értem, hogy ilyen gyenge ellenfelek ellen miért nem lehet egy kétszer kezdő.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 21., szerda 13:14

hogy év közben kezdünk próbálkozni helyette egy olyan játékossal, aki esetében szintén semmi garancia nincs, hogy jobb lesz.
Nem garancia kell, hogy jobb legyen, elég az esély is, az meg megvan. Illaramendinek semmi értelme, hogy itt legyen, ha ennyire nem játszatja Ancelotti. Most az, hogy 3-0-nál becseréli a 80. percben, annak sok értelme nincs, arra felesleges tartani valakita, akit 20-25-ért el lehetne adni.
Illaramendinek a Dortmund után vége volt. Nem azért, mert eladta a labdát, az benne van a játékban. Hanem ahogy a hírek szerint regált rá utána, teljesen összetört. Egy ilyen játékosnak nincs jövője egy akkora csapatnál, aki nem bírja a nyomást ennyire.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 21., szerda 13:09

remélem a tornáról ki is tiltják, úgy is siessen haza, nehogy megint kirabolják, idióta pöcs
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. január 21., szerda 13:05

szerintem csak akkor menjen ha jön valaki helyette.
dannen írta:gervinho tegnapi kabaréja megvolt?
:lol: :lol:

ez de szánalmas.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 21., szerda 12:49

Hitvány egy ember.Mit várt,sárga lapot?
Az ilyennek megköszönném egy félévre legalább.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. január 21., szerda 12:47

Bár az ár tényleg jó Illaráért, így év közben én sem adnám el. Elhibázott igazolás volt, de nem az a megoldás, hogy év közben kezdünk próbálkozni helyette egy olyan játékossal, aki esetében szintén semmi garancia nincs, hogy jobb lesz. Főleg úgy, hogy Khedirától még így is jobb, bár úgy látom, utóbbi sajnos lassan innen fog visszavonulni. Nyáron viszont, jó utódlás esetén mehet a jó Asier Isten hírével.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 217 regisztrált és 0 vendég