Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. szeptember 1., vasárnap 18:06

Ha minden igaz akkor Kaká átigazolása bármelyik percben hivatalos lehet,ingyen megy Milan-ba, évi 5 millió eurót fog keresni, 2015-ig ír alá.

Az AS szerint Özil-ért a Manchester United és a PSG küzd, mi viszont nem adjuk, de ha befutna egy 50 millió euró érte akkor lehetséges a távozása.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. szeptember 1., vasárnap 18:03

weeni írta:
madridronie írta:Már miért kellene eladni? Szerintem semmi ilyenre utaló jel nincs és Carlo nyilatkozata is inkább ösztönző jellegű, emellett a játékos is maradna.
Továbbra se tudom elképzelni ebben a játékrendszerben amiben most játszunk, főleg ha jön Bale. Ráadásul nem érzem azt, hogy ő képes lenne küzdeni.
Majd ezt ő megválaszolja idővel. Nem szabad elengedni pláne most, hogy Kaka dobbant valószínűleg.

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. szeptember 1., vasárnap 17:59

madridronie írta:Már miért kellene eladni? Szerintem semmi ilyenre utaló jel nincs és Carlo nyilatkozata is inkább ösztönző jellegű, emellett a játékos is maradna.
Továbbra se tudom elképzelni ebben a játékrendszerben amiben most játszunk, főleg ha jön Bale. Ráadásul nem érzem azt, hogy ő képes lenne küzdeni.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 1., vasárnap 17:54

Kérdés még sikerül-e eladni zárás előtt B-)
Már miért kellene eladni? Szerintem semmi ilyenre utaló jel nincs és Carlo nyilatkozata is inkább ösztönző jellegű, emellett a játékos is maradna.
van edzőnk.
Ezt viszont adom; tökös ember (kulturáltan, de gyorsan leosztotta a lapokat :agree: :taps: ) és a csapatérdeket tartja szem előtt; amíg a mutatott kép illetve teljesítmény őt és a döntéseit igazolja addig nekem is teljesen megfelel a dolog legyen az szó Ikerről, Özilről és bárki másról!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. szeptember 1., vasárnap 17:44


Kérdés még sikerül-e eladni zárás előtt B-)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 1., vasárnap 17:10

http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... ID=HP_BN_7

van edzőnk. :roll:
Kép
Kép
Kép

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 1., vasárnap 16:20

azért marcelo jó brazilhoz mérten a nagy meccsekre tartogatja magát, ebből te azt láthatod, hogy leszarja a védekezést és csak kocog vissza az emberrel. azért amióta ő a világ legjobb bhv-je, azóta nemigen láttam gondot vele védekezésben sem.
coentrao egy 2-3 szinttel gyengébb képességű játékos, nincs ezzel semmi baj, csak túl sokba került és nem hiányposztra vettük.
Bárkit is hasonlítanék Khedirához, mindig a tuniszi lesz a gyengébb játékos.
mert az.
Kép
Kép
Kép

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. szeptember 1., vasárnap 16:18

hehe írta:reméljük sok időt fog ott együtt tölteni a német barátaival is.
azért bőven nem olyan rossz ő. az arbeloa-albiol-khedira szint fölött van lazán, nem klasszis, de az átlagosnál jobb.

marcelo se játszhat minden meccsen, jó hogy van egy ilyen cseréje, még egy évig legalább.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 1., vasárnap 16:18

Boky írta:
Matt009 írta: Mindketten jobbak jelenleg mint az alternatíváik... Tudom, hogy ti ezzel nem értetek egyet, de ezt én így látom, és úgy látom Ancelotti is.
hát hogyne :lol: :lol: :lol:

ilyen vélemény ellen meg se próbálok érvelni :lol: :lol: :lol:
Láttad az első meccset? Amit Carvajal védekezés címén művelt az bohózat volt. Jobb szélünk meg nem volt akkor sem, úgyhogy nálam egyértelműen Arbeloa a jobb bekk.

A Casemiro-Khedira kérdést meg itt lehetetlen objektíven megvitatni, mert a fórum 90%-nál Khedira egy falábú, useless amatőr. Bárkit is hasonlítanék Khedirához, mindig a tuniszi lesz a gyengébb játékos.

De Carlo nincs meggyőzve arról, hogy Casemiro kész a kezdőre, pedig itt mindenki így gondolja. Nem véletlen, hogy egy hete sem Casemiro kezdett, és nem véletlen, hogy ma sem a brazil volt a kezdő? Ha egyértelműen Casemiro a jobb, akkor Ancelotti miért szívatja a padon a gyereket?

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 1., vasárnap 16:14

így van, sérülés esetén egy átlagra jó lehet, de túlságosan kevés az ember marcelohoz képest.
ez meg túlzás. támadásban kevesebb a portugál, de azért ő sem egy arbeloa szint, aki mindenkibe belevezeti a labdát és képtelen egy egyenest belerúgni az ellenfél tizenhatosánál. védekezésben pedig én nem látom jobbnak a brazilt, de tudom, hogy itt a többség őt preferálja, amit maximálisan megértek. Éppen ezért nem is kezdek bele, mert esélytelen a dolog. Szerencsére Marceloval nekem sincs semmi bajom, mert nagyszerű játékos, szóval igazából nem történik akkora veszteség. Csak Coentraot sajnálom, mert tudom hogy máshol kezdő lehetne és ebben a Relban is, és biztosan meglennék vele elégedve, ha nem lenne a brazil és nem ismernénk őt.
But he is a good boy...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 1., vasárnap 15:52

h3x0r írta:
madridom.hu írta:Carlo Ancelotti a Bilbao elleni mérkőzés után megerősítette, hogy Fabio Coentrao meggondolta magát és mégis maradni akar a Real Madridban! “Coentrao marad. Tudjuk, hogy a játékos kifejezte távozási szándékát, de lehet hogy ő sem volt tisztában azzal, hogy ez nem ennyire egyszerű. Most úgy döntött, hogy maradni szeretne, és ezzel a döntéssel az egész klub elégedett.”
magyarul: Coentrao tavozni akart, viszont senki sem fizetett erte eleget, ezert jovore is nalunk marad.
így van, sérülés esetén egy átlagra jó lehet, de túlságosan kevés az ember marcelohoz képest.
a válogatottban nincs veszélyben a helye, akár játszik, akár nem, kicsi ahhoz portugália. a levegő meg az idő jó, vannak honfitárs csapattársai, elvegetál a padon szépen. reméljük sok időt fog ott együtt tölteni a német barátaival is.
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 1., vasárnap 15:46

madridom.hu írta:Carlo Ancelotti a Bilbao elleni mérkőzés után megerősítette, hogy Fabio Coentrao meggondolta magát és mégis maradni akar a Real Madridban! “Coentrao marad. Tudjuk, hogy a játékos kifejezte távozási szándékát, de lehet hogy ő sem volt tisztában azzal, hogy ez nem ennyire egyszerű. Most úgy döntött, hogy maradni szeretne, és ezzel a döntéssel az egész klub elégedett.”
magyarul: Coentrao tavozni akart, viszont senki sem fizetett erte eleget, ezert jovore is nalunk marad.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 1., vasárnap 15:15

Carlo Ancelotti a Bilbao elleni mérkőzés után megerősítette, hogy Fabio Coentrao meggondolta magát és mégis maradni akar a Real Madridban! “Coentrao marad. Tudjuk, hogy a játékos kifejezte távozási szándékát, de lehet hogy ő sem volt tisztában azzal, hogy ez nem ennyire egyszerű. Most úgy döntött, hogy maradni szeretne, és ezzel a döntéssel az egész klub elégedett.”
Elmondhatatlanul boldog voltam, mikor leigazolta a Real, még ha a szívem mélyén éreztem, hogy egy Marcelo mellett nincs szükség rá. Csak amikor az egyik kedvenc játékosod iránt a kedvenc csapatod érdeklődik, akkor minden felülíródik és azon kapod magad, hogy drukkolsz, létrejöjjön az üzlet. Sajnos a rossz érzéseim beigazolódtak, valóban nem kapott annyi lehetőséget és egyszer kezdőben volt, egyszer padon volt. Így nem lehet formába lendülni. Tavaly Marcelo sérülésének köszönhetően folyamatos játéklehetőséget kapott és szerintem remekül látta el a feladatát. Tény és ebben nem akarok vitatkozni, Marcelo jobb támadásban, de ők elsősorban még mindig védők és egy BL-ben sokkal nyugodtabban néztem az oldalunk vele, mint a brazillal. Marcelo is az egyik legjobba a posztján, de még mindig szeleburdi és bár védekezésben évről évre fejlődik, nálam Coentrao még előtte van ebben. A támadásban pedig a portugál sem olyan rossz, szóval azért nem egy Arbeloa kategória, mert Fabionak is volt pár remek beindulása, beadása, de gólokat is lőhetett volna amikor játszott. Tudom, hogy Carlonal Marcelo lesz a kezdő, nem kellett volna ez a "hiszti", de valószínűleg ő is érezte, hogy itt nem lehet folyamatosan kezdő és ennél tényleg jobbat érdemel. Drukkoltam, hogy eladjuk, még ha tudtam is, hogy ezzel véget ér a Realos karrierje és már soha nem látom habfehér mezben. :) Most pedig olvasom ezt a hírt... örülnöm kéne, de mind ezidáig alig alig játszott, Carlo is azt hitte, h elfog menni, szóval Nachot favorizálta, aki egyébként nem is volt gyenge. Fog így egyáltalán lehetőséget kapni? :/
But he is a good boy...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:28

Azt a pénzt amit galliani már utazásra költött madridba kaka kapcsán mint vételár megkaptuk volna,lehet elégedettek is lehetnénk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. szeptember 1., vasárnap 13:02

Olasz lapértesülések szerint Galliani Madridba repül, hogy tárgyaljon a Real Madrid-al Kaká átigazolásáról, elmondta, hogy nehéz lesz de megpróbálják, jó lenne kapni egy 10 millió eurót érte.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8468
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 1., vasárnap 12:21

azért Arbeloa nagyon összeszedte magát.
előző meccsen is volt egy életmentő becsúszásam lazán gól lett volna belőle, belassult a labda és Lopez meg szépen megfogta.
meg ma is teljesen jól játszik, persze nem úgy támad, mint Carvajal, de a védekezésben nagyon jó.
jelenleg Khedira a legnagyobb baj.... nem is értem, hogy ezt hogy nem lehet észrevenni, vagy legalább rászólni, hogy ne támadjon folyamatosan

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. szeptember 1., vasárnap 12:12

Matt009 írta:
RealRaúl77 írta:Khedira és Arbeloa eddig zavaróan sok lehetőséget kap :kivagyhe: Pedig szívesebben nézegetném az alternatívákat... :roll:
Mindketten jobbak jelenleg mint az alternatíváik... Tudom, hogy ti ezzel nem értetek egyet, de ezt én így látom, és úgy látom Ancelotti is.
hát hogyne :lol: :lol: :lol:

ilyen vélemény ellen meg se próbálok érvelni :lol: :lol: :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. szeptember 1., vasárnap 12:00

ancelotti próbálja őket kemény kézzel fogni az elejétől. tetszik-tetszik. kaká a padon sincs a hisztizése után. özilt padra rakta, hogy tanuljon egy kicsit hogy ez nem éppen így működik, amit az előző meccsen csinált.

remélem hosszútávon is sikerrel jár.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 1., vasárnap 11:47

nekem mondjuk khedira egyáltalán nem tűnt jobbnak az első meccsén, mint a brazil
pont az a nagy híres fegyelmezettsége nem volt sehol
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 1., vasárnap 11:42

RealRaúl77 írta:Khedira és Arbeloa eddig zavaróan sok lehetőséget kap :kivagyhe: Pedig szívesebben nézegetném az alternatívákat... :roll:
Mindketten jobbak jelenleg mint az alternatíváik... Tudom, hogy ti ezzel nem értetek egyet, de ezt én így látom, és úgy látom Ancelotti is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég