Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. július 23., hétfő 9:01

ja lehet mondták a hazardék hogy edennel együtt jönne a kicsi is aztán realnál mondták hogy ő kicsit sem érdekel minket aztán most ez az eredménye :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2018. július 23., hétfő 8:59

Berti írta:
Mondj nemet a Realra
Lehet reménykedni, hogy csak a mezszám nem stimmel :hmmm:
Kylian Hazardot is csak szánalomból igazolták le a Chelseahez, ha Eden eligazol, lakótársat kell keresnie :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 23., hétfő 8:55

Rafa Mir: "A Valencia három vagy négy alkalommal is visszautasította a Real Madrid ajánlatát, viszont a Wolverhampton megkeresését egyből elfogadták még decemberben. A Valenciánál nem szerették volna, hogy a Real Madridhoz kerüljek, és tettek is ezért."
Játszott 30 percet a championsshipben, szóval köszönjük meg a Valenciának, hogy nem adták nekünk. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. július 23., hétfő 7:12

Mondj nemet a Realra
Lehet reménykedni, hogy csak a mezszám nem stimmel :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 22., vasárnap 11:05

Ladislao Suarez írta:Mai hír szerint a Chelsea a MU-val egyezkedik Martialról. Ő lenne Hazard helyettese elvileg. Igazából van benne ráció, mert Mourinho sokszor padoztatta a franciát és könnyen lehet, Martial klubot vált. Így Hazard simán jöhetne szerintem.
Martial már 1 hónapja elvileg közölte a távozási szándékát, mert Sanchez érkeztével kiszorult.

Tipikus Mourinhos történet amúgy, majd máshol beérik egy fiatal, mert neki egy kifelé menőben lévő játékos többet ért. Amúgy Martial jövőre alapból ingyen igazolható.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. július 22., vasárnap 10:53

BBeno írta:tm szerint sosem játszott még odri balbunkót. nem baj. elég oda bőven nacho de akkor legyenek is rotálva mert semmi szükség nincs egy kipréselt marcira a tavaszi hajrára.

Ha theo megy akkor kell hozni a "helyere" valakit.
Tavaly is kijott, hogy 7 ember 4 posztra kevés.
Fokent Vallejo uvegsege es Ramos eltiltasai miatt.
ZIDANE

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. július 22., vasárnap 10:48

Úgy emlékszem, Martial az ügynökével már ki is jelentették pár hete,hogy jobb lesz nekik új klubot keresni,mert a unitednél nem igen játszik. Ugye vb-re se vitték ki, betett nála tuti,szóval ő unitedből lépni fog valszeg.

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. július 22., vasárnap 10:45

Mai hír szerint a Chelsea a MU-val egyezkedik Martialról. Ő lenne Hazard helyettese elvileg. Igazából van benne ráció, mert Mourinho sokszor padoztatta a franciát és könnyen lehet, Martial klubot vált. Így Hazard simán jöhetne szerintem.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. július 22., vasárnap 10:05

tm szerint sosem játszott még odri balbunkót. nem baj. elég oda bőven nacho de akkor legyenek is rotálva mert semmi szükség nincs egy kipréselt marcira a tavaszi hajrára.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. július 22., vasárnap 10:04

Tejero már nincs, kölcsönadtuk.
Ha nem érkezik balhátvéd maradjon Theo.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. július 22., vasárnap 10:02

Babinho írta:
BBeno írta:ma is és tegnap is botlottam bele olyan hírekbe miszerint a chelsea direkt akkora összeget akar hazardért hogy azt ne adjuk meg és maradni fog. nem tetszik.
Egy ideig csinálhatják, de Hazard szerintem kérni fogja a távozást, irreális árról ne is álmodjanak. Amúgy az természetes hogy kapaszkodnak bele foggal körömmel.
Jönni fog.

Kerlon balhátvédbe szerintem nem fogunk igazolni. A Nacho-Vallejo-Odriozola cseresor sokat fog játszani és valahogy megoldják azt a posztot is. Kíváncsi vagyok Odri nem e tud ott játszani. Nacho tudjuk hogy igen.
vészhelyzet esetén még ott van Tejero is, aki szintén több poszton bevethető
persze, ha marad a Castillában :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. július 22., vasárnap 10:00

BBeno írta:ma is és tegnap is botlottam bele olyan hírekbe miszerint a chelsea direkt akkora összeget akar hazardért hogy azt ne adjuk meg és maradni fog. nem tetszik.
Egy ideig csinálhatják, de Hazard szerintem kérni fogja a távozást, irreális árról ne is álmodjanak. Amúgy az természetes hogy kapaszkodnak bele foggal körömmel.
Jönni fog.

Kerlon balhátvédbe szerintem nem fogunk igazolni. A Nacho-Vallejo-Odriozola cseresor sokat fog játszani és valahogy megoldják azt a posztot is. Kíváncsi vagyok Odri nem e tud ott játszani. Nacho tudjuk hogy igen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 22., vasárnap 9:57

wZoLee7 írta:Akartam is irni hogy a keret fele meg nem is jart edzesen de a sajto mindent tud, mobdjuk az ugynoke beszelhetett az edzovel, de nem hiszek en ezeknek a tavozni akarok hireknek
Marca szerint személyes találkozó volt :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 22., vasárnap 9:56

Akartam is irni hogy a keret fele meg nem is jart edzesen de a sajto mindent tud, mobdjuk az ugynoke beszelhetett az edzovel, de nem hiszek en ezeknek a tavozni akarok hireknek

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. július 22., vasárnap 9:50

ma is és tegnap is botlottam bele olyan hírekbe miszerint a chelsea direkt akkora összeget akar hazardért hogy azt ne adjuk meg és maradni fog. nem tetszik.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 22., vasárnap 9:47

Insta story meg is erősíti hogy Kova meg nyaral. Ennyit a Marca hírerol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 22., vasárnap 9:42

A hírek szerint Kova és Lopi találkoztak pénteken és a horvát közölte, hogy menni akar. Mateo egyértelmű volt, menni akar.

Hmmmm, azon gondolkodtam, hogy vajon már vissza is tért Madridba? Tegnap még józanodott kb. Sztem még nem is találkoztak személyesen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 22., vasárnap 9:07

Babinho írta:Nem tetszik Icardi híre. Nem tudom nekem ilyen Cassano féle semmilyen klasszis, őt se értettem sose miért tartották nagyra. Icardi gólerős, ez biztos. De a játék többi elemében abszolút nem kiemelkedő, sebességben sem. A megmondóember asszonya sem teszi szimpive.

Kovacic továbbra is menne. Hát kíváncsi vagyok ide lesz e igazolás, vagy Llorente és Ceballos több játékpercet kap e. Bővíteni kellene a keret mélységét, a pad minőségét, mert az már tavaly sem volt elég.
Kovacicnak meg nem sikerült ami mondjuk a védelemben Varanenak igen. Kivárt 3 évig, majd amikor jöhetne az áttörés megunja. Na ebből szokott az lenni, hogy máshol sem jönnek be a számítások. Amúgy nagyon tehetséges, a megindulásai, és amit a labdával tud az klasszis. De a posztján ennél több kell. Remélem egy opció azért belefér az eladásába.
60-90 milliós igazolásnál ne is remélj opciót. Amúgy meg a középpályán pont megvagyunk, bár ha ő megy, akkor a két fiatal marad, akikről túl sok nem derült ki. Illetve Llorrente tök alkalmatlan ide, ez szerintem fix. El kellene adni, de semmiképpen nem kéne rááldozni a perceket jövőre. Amúgy a kp pont telített, a támadó részlegben érzek hiányosságokat, illetve a balhátvéd lóg kicsit, de gondolom oda van pár szükség megoldásunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. július 22., vasárnap 8:59

Nem tetszik Icardi híre. Nem tudom nekem ilyen Cassano féle semmilyen klasszis, őt se értettem sose miért tartották nagyra. Icardi gólerős, ez biztos. De a játék többi elemében abszolút nem kiemelkedő, sebességben sem. A megmondóember asszonya sem teszi szimpive.

Kovacic továbbra is menne. Hát kíváncsi vagyok ide lesz e igazolás, vagy Llorente és Ceballos több játékpercet kap e. Bővíteni kellene a keret mélységét, a pad minőségét, mert az már tavaly sem volt elég.
Kovacicnak meg nem sikerült ami mondjuk a védelemben Varanenak igen. Kivárt 3 évig, majd amikor jöhetne az áttörés megunja. Na ebből szokott az lenni, hogy máshol sem jönnek be a számítások. Amúgy nagyon tehetséges, a megindulásai, és amit a labdával tud az klasszis. De a posztján ennél több kell. Remélem egy opció azért belefér az eladásába.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 22., vasárnap 8:41

El Sie7e írta:ha jon icardi remélem úgy járunk vele mint anno a barca etoo val :mrgreen: imadnam
Ketlem. Etoo klasdzis volt, Icaradi meg szimplan jokepessegu.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég