Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 20., hétfő 13:13

yeaP17 írta:Valaki tudja esetleg,hogy Odegaardal mivan? csapat tagja még?
Nem hiszem. Számot sem közöltek, amikor a keret többségét már jelölték. De Tomas, Coentrao meg talán még Valverde, akik szerintem biztosan mennek még.

https://scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5BFE5E21

ez a liga számozás, azért barátibb
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. augusztus 20., hétfő 13:03

Valaki tudja esetleg,hogy Odegaardal mivan? csapat tagja még?

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Seraf » 2018. augusztus 20., hétfő 11:52

vagy épp úgy mint Lopetegui esetében random beesik egy Depay Pato vagy Dzsudzsák :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. augusztus 20., hétfő 11:44

0 hir van napok ota velunk kapcsolatban a piacon.
Csodalkoznek, ha jonne barki is.

Kar erte, szvsz igy sovany a keret.
ZIDANE

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. augusztus 18., szombat 9:39

Holnap getafe, hmm finom lesz... remélem azért supercup meccs után egy icike picikét koncentráltabban fogunk védekezni, a csatárjainktól meg vagy lesz gól vagy nem

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 18., szombat 9:26

Babinho írta:Meglátjuk. Ez részemről csak egy tézis :)
Részemről is. :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. augusztus 18., szombat 9:16

Meglátjuk. Ez részemről csak egy tézis :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 18., szombat 8:09

Babinho írta: Úgy emlékszem már voltak olyan hírek, hogy a tervekre zöld lámpás jött, de lehet tévedek, mintha már többször is jelent volna ez meg, hogy a városnak nem megfelelő dolgokat kivettek már, például a hotelt. De nem hiszem hogy a város túl sokáig akadekoskodna, persze már így is túl régóta húzódik ez a része is. De ha meglesz a pénz akkor ezen már átviszi az öreg.

Mbappe, Neymar valódi galaktikus, ezt nem vitatom hogy értük csengetne, de látszik hogy nem mindenáron... És én emögött igenis a stadion projektet gondolom oknak.
Számos hír jött, hogy nincs engedély, nincs befektető, csúszik a projekt, lehet, hogy csak 2021-ben kezdődik, stb.

Nem mindenáron? Valóban, törvénytelen dolgokat, mint a Barca és a PSG nem vállal be, de bizony kifizetett volna súlyos százmilliókat értük. Ahogy kifizetett tinédzser brazilokért is 40-45 milliókat gondolkodás nélkül.

Pérez anno azért is várta pl, hogy Madrid kapja az Olimpiát, mert akkor gondolom sok forrás szaladt volna be a kasszába a lebonyolítás miatt, amit a stadionra áldozhatott volna. Szereti ő más pénzét költeni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 17., péntek 20:18

ziro4vr írta:Németektől kár kiemelni egy embert lefele vagy felfele, mindenki gyenge volt.

Werner berobbant tavaly előtt, az előző szezonja viszont közepes volt. Majd idén kiderül tud e még fejlődni, de most én sem hoznám.
De az RB is visszaesett. Szóval egy teljesítő csapatba beilleszthető, de egyet sem lesz képes húzni szerintem. A válogatottban is bebizonyította. Annak ellenére, hogy benne legalább volt némi agilitás, bár inkább a többieknél ennek a hiánya volt a gáz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. augusztus 17., péntek 19:11

Realista24 írta:
Babinho írta:300 millió van a kasszában. 100 kell még a stadionra, elvileg a tervek szerint. Már korábban is mondtam, hogy Perez szerintem erre gyűjt. Nem szórakozik ipiccel vagy arabokkal, kicsengeti az új stadiont.

Megvette ő már a legnagyobb galaktikusokat, megnyerte az összes trófeát. Nem kergeti ő már ezeket. De nincs az az isten hogy az új stadion más elnök nevéhez fűződjön, sok ideje pedig már nincs.
Két dolog miatt téves az állításod.
Hiába akarja kicsengetni, ha a város nem engedi neki az építkezést. Elrúgta anno a pöttyöst Valdebeasszal, azóta is nyögi ezt és még fogja is jó eséllyel.
Valamint Mbappét is megvette volna, Neymart is, csak nem adták el őket.
Úgy emlékszem már voltak olyan hírek, hogy a tervekre zöld lámpás jött, de lehet tévedek, mintha már többször is jelent volna ez meg, hogy a városnak nem megfelelő dolgokat kivettek már, például a hotelt. De nem hiszem hogy a város túl sokáig akadekoskodna, persze már így is túl régóta húzódik ez a része is. De ha meglesz a pénz akkor ezen már átviszi az öreg.

Mbappe, Neymar valódi galaktikus, ezt nem vitatom hogy értük csengetne, de látszik hogy nem mindenáron... És én emögött igenis a stadion projektet gondolom oknak.

wxyz való igaz hogy voltak jó meccsei, mind a válogatottban mind a Lipcsében, nem véletlen a szerepeltetese és a hirneve. De ő is olyan játékos mint amiből a németeknek nagyon sok van valószínűleg, tökéletes akademia termék, aki hazai csapatban és főleg hazai porondon tökéletesen alkalmazható, ha adott a rendszer, a csapat és a szakmai stáb.
De az ilyen játékosok nagyon rizikósak a top klubbok számára, nagyon sokszor nem tudják azt hozni mint amivel fiatalon, otthon megvillannak. Szerintem ez lesz vele is.
Például milyen jó volt a bajnok dortmund ugye, és többen el is igazoltak nagy csapatba de közülük is Lewa ütött a legnagyobbat. És rá se fognak sokan emlékezni 25 év múlva. Mi is mesélhetnénk Sahinrol, a Bayern is Götzéről... Én nem mennék bele hasonló igazolásba, főleg annyiért amennyibe Werner kerülne

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. augusztus 17., péntek 18:37

Németektől kár kiemelni egy embert lefele vagy felfele, mindenki gyenge volt.

Werner berobbant tavaly előtt, az előző szezonja viszont közepes volt. Majd idén kiderül tud e még fejlődni, de most én sem hoznám.
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. augusztus 17., péntek 18:09

Babinho írta:Wernernél nincs lentebb, elkepesztoen túlértékelt játékos.
A német válogatott bukasanak egyik oka hogy neki bérelt helye volt 90 percig.
Osszeségében inkább volt gyenge, mint jó, de ez nem igaz. A svédek elleni győzelemben kulcsember volt. Szélre kikerülve rendre lefutotta a védőit, jöttek tőle a veszélyes labdák. Az egyenlítést ő készítette elő, Kroos szabdrúgását ő harcolta ki.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 17., péntek 17:06

Babinho írta:300 millió van a kasszában. 100 kell még a stadionra, elvileg a tervek szerint. Már korábban is mondtam, hogy Perez szerintem erre gyűjt. Nem szórakozik ipiccel vagy arabokkal, kicsengeti az új stadiont.

Megvette ő már a legnagyobb galaktikusokat, megnyerte az összes trófeát. Nem kergeti ő már ezeket. De nincs az az isten hogy az új stadion más elnök nevéhez fűződjön, sok ideje pedig már nincs.
Két dolog miatt téves az állításod.
Hiába akarja kicsengetni, ha a város nem engedi neki az építkezést. Elrúgta anno a pöttyöst Valdebeasszal, azóta is nyögi ezt és még fogja is jó eséllyel.
Valamint Mbappét is megvette volna, Neymart is, csak nem adták el őket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. augusztus 17., péntek 16:34

300 millió van a kasszában. 100 kell még a stadionra, elvileg a tervek szerint. Már korábban is mondtam, hogy Perez szerintem erre gyűjt. Nem szórakozik ipiccel vagy arabokkal, kicsengeti az új stadiont.

Megvette ő már a legnagyobb galaktikusokat, megnyerte az összes trófeát. Nem kergeti ő már ezeket. De nincs az az isten hogy az új stadion más elnök nevéhez fűződjön, sok ideje pedig már nincs.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. augusztus 17., péntek 12:25

wZoLee7 írta:Miért, jobb lett volna egy nyiltan távozni akaró CR-t itt tartani, úgy hogy előbb utóbb elkell engedni? Most, vagy jövőre távozik szerintem rohadtul mind1, vagyis nem, új edző, új project, jókor ment el. Remélem azért télen már nem CR után fogtok sírni.
Bappet el lehet felejteni, ahogy írtad, még 2-3 évig simán szóba sem jön a távozása párizsból. Viszont 2-3 év múlva már nem lesz itt szerintem sem Bale, sem Benzema, Modric, Marcelo, Ramos is szerintem távozik addigra. Idén ha ilyen passzívan zárjuk a nyarat, jövőre itt nagy jövés-menés lesz.
Nekem nem azzal van bajom hogy CR elment mert menni akart hanem azzal hogy semennyire sem sikerult az o profizmusat es eredmenyesseget potolni. Ha nem lep Cr viszont lehet hogy Modric sem vagyodna el es Marci is motivaltabb lenne. Az oregjeink szerintem erzik hogy itt par evig sok babaer nem terem es akkor ertheto hogy inkabb a nagyobb love fele kacsingatnak. Jovore tuti hogy igazolni kell kezdobe tobb embert csak hat iden ez semennyire sem ment es ezert vannak ketsegeim hogy jovore majd minden kiszeneltet megtudunk venni. Most nem kellett volna annyira ketsegbeesetten igazolni na de majd jovore mikor befuccsol a mostani irany akkor igen. Majd leesik egy Hurrikan 250m stb... nagyon nem tetszik az idei nyar na de ki vagyok en max telesirom a forumot es mergelodok a meccseinken.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 17., péntek 11:49

Miért, jobb lett volna egy nyiltan távozni akaró CR-t itt tartani, úgy hogy előbb utóbb elkell engedni? Most, vagy jövőre távozik szerintem rohadtul mind1, vagyis nem, új edző, új project, jókor ment el. Remélem azért télen már nem CR után fogtok sírni.
Bappet el lehet felejteni, ahogy írtad, még 2-3 évig simán szóba sem jön a távozása párizsból. Viszont 2-3 év múlva már nem lesz itt szerintem sem Bale, sem Benzema, Modric, Marcelo, Ramos is szerintem távozik addigra. Idén ha ilyen passzívan zárjuk a nyarat, jövőre itt nagy jövés-menés lesz.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. augusztus 17., péntek 11:42

Remy írta:Én azzal próbálom nyugtatni magam folyamatosan, hogy azért nem igazolunk, mert ha ezt a szezont be is kell aldozni érte, de Bappe az a szemely, akiert minden erőnket mozgositjuk. Miatta nem hozunk fiatal felmegoldasokat.

Raadasul el nem tudom kepzelni azt a forgatokonyvet, hogy ha Bale nem tud iden vezér lenni, akkor jovore is itt fogja rugni a bőrt.

Lehet, hogy alomvilag, de egesz egyszeruen nem latom mashogy a kiutat.

Es nekem nem azzal van a problemam, hogy ZZ elment, hogy Lopi jott, vagy hogy CR elment, hanem az a bajom, hogy nem latom azt az atutoerot a csapatban, még ha egeszeges is mindenki, ami az elmult evekben megvolt.
Bappe jovore es az utan is annyira realis mint iden volt....azaz semennyire (de lehet almodozni rola). Jovore kikopik Modric, lehet Marci es Bale is...de nem gond mert majd a brazil meg spanyol tehetsegeink lehozzak gondolja Perez. Iden egy ertelmes opcio lett volna Hazard es ot elszurtuk. Jovore se lesz mozdithato nagyon vilagklasszis egyszeruen azert mert keves van beloluk es minden csapat foggal korommel ragaszkodik az oveihez. Az hogy CR ugy ment el hogy nem jott penge klasszis tamado az amator hiba volt es meg is bosszulja magat a kovi szezonban. Amire szamitok az bajnoki 3 hely, BL negyeddonto, talan CR meglehet....lehet oromkodni.

Engem az szab fel hogy sajat magunkat lottuk labon.

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2018. augusztus 17., péntek 10:08

Kerlon írta:Egy jó prime Reus kéne sérülések nélkül meg Mbappe. Amúgy én tökre úgy vagyok a dologgal, hogy engedjük el ezt az évet. Koncentráljunk a bajnokságra, jövőre meg Perez kattanjon el.
Én úgy vagyok vele, hogy egy generációváltást levezényelni nem kis feladat, vér és verejtékkel fog járni, főleg ilyen sikeres évek után. Csupán nem látom azt a REal közegben, és PErezben se, hogy elég időt adjon egy viszonylag ismeretlen Lopetegui-nek ennek levezénylésére.
Annak semmi értelme nem lesz, hogy januárban kirakja Lopit, márpedig sanszos, hogy addigra már a bajnokság bukta lesz és a BL-ben is épphogy állni fogunk. El kéne végre határozni mi a fontosabb, mik az alapvető célok! Ha PErez és itt jópáran a fórumon is abban az álomban élnek, hogy evvel a kerettel bajnokság és BL esélyes a csapat, akkor csúnya lesz az ébredés nagyon.
ÉN azt mondom, kapjon Lopi időt arra, hogy alakítsa át akkor teljesen a csapatot (fiatalítson, spanyolosítson, csak akkor játszasson pl egy Viníciust, egy Ceballost pl) és pucolja ki a megfáradt, alulmotivált embereket. PErsze kérdéses, hogy erre feltétlen ő-e a legalkalmasabb ember (sztem nem, de ezt most hagyjuk)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. augusztus 17., péntek 10:08

Én azzal próbálom nyugtatni magam folyamatosan, hogy azért nem igazolunk, mert ha ezt a szezont be is kell aldozni érte, de Bappe az a szemely, akiert minden erőnket mozgositjuk. Miatta nem hozunk fiatal felmegoldasokat.

Raadasul el nem tudom kepzelni azt a forgatokonyvet, hogy ha Bale nem tud iden vezér lenni, akkor jovore is itt fogja rugni a bőrt.

Lehet, hogy alomvilag, de egesz egyszeruen nem latom mashogy a kiutat.

Es nekem nem azzal van a problemam, hogy ZZ elment, hogy Lopi jott, vagy hogy CR elment, hanem az a bajom, hogy nem latom azt az atutoerot a csapatban, még ha egeszeges is mindenki, ami az elmult evekben megvolt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. augusztus 17., péntek 10:06

Wernernél nincs lentebb, elkepesztoen túlértékelt játékos.
A német válogatott bukasanak egyik oka hogy neki bérelt helye volt 90 percig. Nála Mayoral sem sokkal rosszabb. Mariano meg egyenesen világklasszis hozzá.
Bárhol találunk nála jobb játékost fele annyiért.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég