Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. augusztus 22., szerda 16:21

Na akkor 24 után egy hét imádkozás, hogy Mbappé jöjjön (ha jön valaki) és felejtse el örökre Neymart.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 22., szerda 16:19

CS0ki írta:Igen, jogos. Nem volt pontos a fogalmazásom. Szóval szerintem előírják nekik, hogy júniusig mit kell tenniük, hogy egyensúlyba kerüljön a dolog. Ilyen szinte biztos lesz, csak nem feltétlenül most fog ez kiderülni, hanem majd tavasszal. Most, ha konkrét büntetés is lesz(kizárás, pénzbüntetés, akármi), akkor arra él amit írtam, jöhetnek a fellebbezések, időhúzások. Araboknak van pénzük jó könyvelőkre és ügyvédekre, ezen nem spórolnak...

Igazából röhögnék erősen, ha a BL-ből kicsapnák őket két évre! :lol: Persze nyilván nem lesz ilyen.
Pedig az az egyetlen "esélyünk". Egy BL kizárás meglengetése 24-én ami a piac lezárta után lépne életbe, ha nem teljesítik az előírtakat. Remélem Perezék bevetik az összes kapcsolatukat, hogy elérjenek valamit. Úgy látszik a nagyok közül egyedül nekünk éri meg az FFP-vel foglalkozni, a többiek korlátlan pénzeket költenek (de hogy pl a Barca mi a fenéből, azt megmondhatná valaki).

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. augusztus 22., szerda 16:14

Igen, jogos. Nem volt pontos a fogalmazásom. Szóval szerintem előírják nekik, hogy júniusig mit kell tenniük, hogy egyensúlyba kerüljön a dolog. Ilyen szinte biztos lesz, csak nem feltétlenül most fog ez kiderülni, hanem majd tavasszal. Most, ha konkrét büntetés is lesz(kizárás, pénzbüntetés, akármi), akkor arra él amit írtam, jöhetnek a fellebbezések, időhúzások. Araboknak van pénzük jó könyvelőkre és ügyvédekre, ezen nem spórolnak...

Igazából röhögnék erősen, ha a BL-ből kicsapnák őket két évre! :lol: Persze nyilván nem lesz ilyen.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 22., szerda 16:10

Segítsetek ki, Bappet már véglegesítették mint PSG játékos? Ha igen akkor nincs miről beszélni, 1000000% hogy nem őt engedné el a psg, ha kettőből választani kell akkor elengedik Neymart, de még mindig inkább viszlát Cavani meg akit még kell. A másik amit előttem írtak, nem az lesz a büntetés, hogy elkell adniuk, azt a részét megússzák. Kizárják őket, ezer felebezés után majd pont jókor ami nem fáj annyira. Ez az egész akkor lenne érdekes, ha a kizárás miatt nem tudnák véglegesíteni Bappet, de na, felebezés, meg még egy, és már késő

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2018. augusztus 22., szerda 16:06

CS0ki írta: Másrészt csak olyan büntetést adhatnak, ami reálisan teljesíthető. Mondjuk mint nyár elején, hogy x millió értékben el kell adni, de erre nem adhatnak most egy hetet. Ha lesz, az olyan lesz, hogy jövő június 30-ig kell x millióért eladni.
Az, hogy el kell adniuk játékost, hogy a költségvetést tartani kell, az maga a szabályozás, ami már adott (elvileg) és ami miatt elítélik őket (ha ugyan).
A büntetés szerintem az csak szeptember 1-től élhet, mivel akkor zár a piac náluk. Szóval ez nem igen segít nekünk igazolni tőlük. És a büntetés, ami jól rémlik, az kizárás a játékosok regisztrálásából és/vagy kizárás UEFA-s kupákból. Ha pénzbeli bírság is van, akkor azt az UEFA-nak fizetik bírságként, és nem eladásra kényszerítik őket. Ami azért egy arabbal a hátuk mögött fontos különbség.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. augusztus 22., szerda 15:57

Cavanira kell rámenni.
Magasan a legjobb talán elérhető opció a piacon, jelenleg.
ZIDANE

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. augusztus 22., szerda 15:01

Én sem hiszem, hogy bármi lesz. Első körben ha lesz is, megy a fellebbezés, ami hónapokig eltart. Másrészt csak olyan büntetést adhatnak, ami reálisan teljesíthető. Mondjuk mint nyár elején, hogy x millió értékben el kell adni, de erre nem adhatnak most egy hetet. Ha lesz, az olyan lesz, hogy jövő június 30-ig kell x millióért eladni. Azt meg nem fogják elsietni, az egész szezont megoldják addig.
Ha Perez erre vár, akkor hiba szerintem.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2018. augusztus 22., szerda 14:42

Tudom, hogy sokan fanyalogának, de a mai felhozatal mellett én nagyon rendben lennék egy utolsó pillantbeli neymarral. Nem cronaldóhoz kell hasonlítani, hanem a wernerekhez, akikkel hirtelen egy lapon emlegetnek bennünket. Persze, hogy mbappe jobb lenne, ez nem is kérdés.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. augusztus 22., szerda 14:42

Eleve büntetés sem lesz, ha meg mégis, akkor valami nevetséges látszatsemmi, szerintem felesleges ebben reménykedni.

Ráadásul a friss világbajnok potenciális világlegjobbját, vagy a marketingmágus gigaigazolást nem fogják elengedni. Amúgy is túlmutat ez már a focin és pontosan tudják, hogy korruptékat hogyan kell zsebre rakni.

Aztán ne legyen igazam és feszítsen itt 31-én valamelyik titán. Esélytelennek gondolom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2018. augusztus 22., szerda 14:43-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. augusztus 22., szerda 14:39

Ott van Di Maria, Draxler, Rabiot, Guedes, Cavani akikből előbb csinál pénzt valószínűleg az arab, mint a két legjobb játékosából, akikre világrekord pénz mennyiséget költött.

Perez meg szerintem előbb venné Neymart, mint Bappét, ha választani kéne.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. augusztus 22., szerda 14:37

Perez nagy f.sz.
Uccsó nap bejelenti a megaigazolást. B-)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 22., szerda 14:15

KAG írta:
Realista24 írta:Na azt írják, hogy augusztus 24én elmeszelik a PSG-t és jön Neymar vagy Mbappé.

POnt most akartam bedobni én is.
"Az Onda Cero információi szerint az UEFA pénteken szankcionálhatja a PSG csapatát a pénzügyi fair play szabályainak megsértése miatt. Ebben az esetben a párizsi klub nagy értékben kell hogy értékesítsen játékost vagy játékosokat, ami megnyithatja az utat Madridba Neymar vagy Mbappé előtt."

Vamos,vamos!
Tehát eladják Guedest meg Cavanit. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. augusztus 22., szerda 14:13

Realista24 írta:Na azt írják, hogy augusztus 24én elmeszelik a PSG-t és jön Neymar vagy Mbappé.

POnt most akartam bedobni én is.
"Az Onda Cero információi szerint az UEFA pénteken szankcionálhatja a PSG csapatát a pénzügyi fair play szabályainak megsértése miatt. Ebben az esetben a párizsi klub nagy értékben kell hogy értékesítsen játékost vagy játékosokat, ami megnyithatja az utat Madridba Neymar vagy Mbappé előtt."

Vamos,vamos!
ZIDANE

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. augusztus 22., szerda 14:13

nem bántásból, de hagyjuk már ezt könyörgöm :mrgreen:


még ha igaz is max neymar lesz ebből

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 22., szerda 14:12

Mbappe kell az öregtől, hogy pótolja CR-t minden szinten. Reméljük a legjobbakat :D

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2018. augusztus 22., szerda 14:07

Nem akarok genyó lenni, de ugye az angolok és talán az olaszok már úgyse vehetnek senkit. A Barca biztos nem venné meg Neymart.... ergo simán rá lehetne menni Mbappéra, mondván Neymar nem kell...a PSG nem tudna mit csinálni.... Vagy tévedek?

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: portillo » 2018. augusztus 22., szerda 14:05

RaúlCF írta:mekkora poén lenne a sok szidás után Perez behúzna egy Mbappét :agree: :salute:
Nagy mókamester az öreg, lehet erre készül fél éve.
A 7-es mez félrerakva...

Viszont remélem Bappé jön, ha ez valóban igaz, Neymar maradjon csak ahol van.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2018. augusztus 22., szerda 14:01

Gascoigne írta:
Realista24 írta:Na azt írják, hogy augusztus 24én elmeszelik a PSG-t és jön Neymar vagy Mbappé.
Egy hétig folyna a pezsgő nálam. Aztakurvamindenit.
Elsőre úgy olvastam, hogy bappe és neymar. Az egyik se lenne rossz persze.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2018. augusztus 22., szerda 13:58

Realista24 írta:Na azt írják, hogy augusztus 24én elmeszelik a PSG-t és jön Neymar vagy Mbappé.
Egy hétig folyna a pezsgő nálam. Aztakurvamindenit.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. augusztus 22., szerda 13:53

Realista24 írta:Na azt írják, hogy augusztus 24én elmeszelik a PSG-t és jön Neymar vagy Mbappé.
Kik? :D
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég