Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

RealG
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2018. július 13., péntek 20:32
Kedvenc játékosaid: Isco
Kedvenc csapatod: RealMadridcf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealG » 2018. augusztus 24., péntek 23:08

A real spanyol, spanyol játékosok kellenek ez alap.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. augusztus 24., péntek 23:05

Vazquez a tavalyi szezon vége felé kezdő volt Bale kárára :lol:
őt leggyengébb láncszemnek titulálni távol áll a valóságtól...

ha a fiatal spanyoljainknak olyan mentalitása lenne mint Lucasnak, sokkal előrébb tartanának
hozzállásban minden saját nevelésünk példaképének kell lennie :salute:

RealG
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2018. július 13., péntek 20:32
Kedvenc játékosaid: Isco
Kedvenc csapatod: RealMadridcf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealG » 2018. augusztus 24., péntek 23:04

Hát én nem vagyok a kompromisszumok embere , ha azt mondják viszlát én csak annyit Sayonara. Nagyot esett a színvonal... rossz nézni ezt a sok mohó embert

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ónó » 2018. augusztus 24., péntek 22:58

RealG írta:Naponta fent vagyok az oldalon, és elvileg ez a fórum a legjobb Magyarországon. De napról napra rá kell jönnöm, hogy sokan csak nézik a meccseket de nem látják és nem értik.... Sok vak vezet mégtöbb világtalant.! Második vonal , hahó egy játékos nem ugyanazt a teljesítményt hozza a pályafutása alatt. El könyveltek embereket akik a klubért rengeteget tettek. Van olyan akinek akkora az arca hogy Raul Gonzales Blancot baszogassa. Vagy akár Florentino Perezt mindenféle szarnak le hordja. Srácok ti , mi senkik vagyunk,futball őrültek, fanatisták , hol vagyunk egy pl egy Luca zidanehoz aki csak egy meccset játszot .... ezen el kellene gondolkozni... Mind egy kupac szar vagytok és nincs más dolgotok csak tapsolni. Üdvözlettel egy igazi realista
Sokszor nem ertek egyet a forummal. Sok ertelmetlen vita is folyik, de legalabb Ok egy szintet tudnak tartani,ezert is forumoznak meg itt. Felesleges volt ezert bannoltatni magad, ha odaakartal volna fricskazni a bandanak, szellemesen es intelligensebben is lehetett volna.
Ui: realista esetleg az aids teszted elott lehetsz, ha tudod kivel fekudtel le, itt inkabb Real szurkolot kellett volna emliteni, vagy madridistat.

RealG
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2018. július 13., péntek 20:32
Kedvenc játékosaid: Isco
Kedvenc csapatod: RealMadridcf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealG » 2018. augusztus 24., péntek 22:52

Naponta fent vagyok az oldalon, és elvileg ez a fórum a legjobb Magyarországon. De napról napra rá kell jönnöm, hogy sokan csak nézik a meccseket de nem látják és nem értik.... Sok vak vezet mégtöbb világtalant.! Második vonal , hahó egy játékos nem ugyanazt a teljesítményt hozza a pályafutása alatt. El könyveltek embereket akik a klubért rengeteget tettek. Van olyan akinek akkora az arca hogy Raul Gonzales Blancot baszogassa. Vagy akár Florentino Perezt mindenféle szarnak le hordja. Srácok ti , mi senkik vagyunk,futball őrültek, fanatisták , hol vagyunk egy pl egy Luca zidanehoz aki csak egy meccset játszot .... ezen el kellene gondolkozni... Mind egy kupac szar vagytok és nincs más dolgotok csak tapsolni. Üdvözlettel egy igazi realista

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2018. augusztus 24., péntek 22:18

Néztem, és azért írtam amit írtam... Nem Real-szintű játékos. És nem is volt az.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. augusztus 24., péntek 22:16

ToniKroos írta:
SzB írta:Azt elfelejtették odaírni, hogy ez azért van, mert csak akkor merték beküldeni, amikor már biztosnak látszott, hogy győzünk. Még a leggyengébb láncszemről kiderítik, hogy ő nyerte nekünk a meccseket... 72%-ot passzol, mint a Leganéz vagy a Valladolid középpályája...
Mivan? A legjobb csere emberünk volt kb. Ha kezdő volt akkor is és csereként is nagyon hasznos kis játékos volt. Nagyon is sokat tett érte, hogy ennyi győzelem volt a neve mellett. Ha baj volt, kb őt küldte be Zidane legelőször. Milyen leggyengébb láncszem? Meg időhúzó csere... persze, néztél te meccset az elmúlt években?
Nem baj. Legalább jól belerúgtunk egy a lelkét kitevő, a szerepét elfogadó csere emberünkbe itt a Madridomon, a magyarországi Madridisták között.

Így már jobban alszunk. Hala Madrid! :agree:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. augusztus 24., péntek 22:11

SzB írta:Azt elfelejtették odaírni, hogy ez azért van, mert csak akkor merték beküldeni, amikor már biztosnak látszott, hogy győzünk. Még a leggyengébb láncszemről kiderítik, hogy ő nyerte nekünk a meccseket... 72%-ot passzol, mint a Leganéz vagy a Valladolid középpályája...
Mivan? A legjobb csere emberünk volt kb. Ha kezdő volt akkor is és csereként is nagyon hasznos kis játékos volt. Nagyon is sokat tett érte, hogy ennyi győzelem volt a neve mellett. Ha baj volt, kb őt küldte be Zidane legelőször. Milyen leggyengébb láncszem? Meg időhúzó csere... persze, néztél te meccset az elmúlt években?

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2018. augusztus 24., péntek 21:43

OptaJosé | Lucas Vázquez 92 bajnoki mérkőzésen lépett pályára 2015. szeptembere óta, melyek közül 70-et meg is nyert. Ebben az időszakban neki van a legtöbb győztes bajnoki mérkőzése a Real Madrid játékosai közül.
Azt elfelejtették odaírni, hogy ez azért van, mert csak akkor merték beküldeni, amikor már biztosnak látszott, hogy győzünk. Még a leggyengébb láncszemről kiderítik, hogy ő nyerte nekünk a meccseket... 72%-ot passzol, mint a Leganéz vagy a Valladolid középpályája...

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. augusztus 24., péntek 20:02

Az a lényeg ott van a padon mayoral ezaz, tobbi le van szarva. En most mar ugy vagyok egyék amit főznek

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2018. augusztus 24., péntek 19:57

Realista24 írta:Az uefa hetfore halasztotta a dontest a psgvel kapcsolatban
Hétvégén nincs banki utalás :lol: ha hétfőn reggel jön az SMS minden rendben lesz. :lol: kabaré.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 24., péntek 19:56

Az uefa hetfore halasztotta a dontest a psgvel kapcsolatban
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. augusztus 24., péntek 17:22

ha Vallejót is elengednénk a nyáron, tényleg kellene még 1 hátvéd
szűken lennénk hátul
kár hogy vége az angol átigazolási időszaknak, így a Chelsea nem tudja Alonsot helyettesíteni :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 24., péntek 17:10

Egy esélyünk lehet csak Mbappera. Ha súlyozottan veszik az átigazolásaikat, mivel már büntetett előéletűek.

Mondjuk továbbra is nevetséges, hogy egy PSG önerőből mégis, hogyan tudna annyit kitermelni, mint egy angol klub, szóval tök mindegy.

Tök feleslegesen számolgatunk, mert ha valaki komolyan venné az UEFÁnál ezt a szar FFP-t, akkor már Neymar miatt is keményen meglettek volna kúrva.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. augusztus 24., péntek 16:56

Realista24 írta:
wZoLee7 írta:Hogy van ez akkor? Ha a psg nem tudja kifizetni a 180-at mert nem akar buntit, el kell adniuk Bappet...de ha lejar a kolcson szerzodese akkor nem a monacoba kell mennie vissza? Kezd kusza lenni ez az egesz
Nem bonyolult.
Ki kell fizetniük a 140-et hogy végleg az övék legyen.
Ha az UEFA azt mondja, hogy oké, igazoljátok le, de büntetés lesz, akkor dönthetnek. Leigazolják és gyorsan eladják Neymart nekünk, így nincs bünti.
Vagy nem igazolják le, amire nem látok semmi esélyt.
Vagy megveszik és eladják a duplájáért, amire még annyi esélyt sem látok.
Uccsó verzió, megveszik és állják a pénzbüntetést és igazolásból való kizárást mondjuk.
Lehet hogy en informalodtam rosszul, de az ffp megszegesenek elsodleges szankcioja nem az uefa sorozataibol valo kizaras?

Megneznem a jatekosok fejet ha kozolnek veluk hogy bocs sracok, 2 evig nincs BL mert felelotlenul gazdalkodtunk. Viszont a francia bajnoksagban lehet menni az aranyert. Senki nem megy sehova mert nem igazolhatunk uj jatekosokat sem...

Kivancsian varom a fejlemenyeket de valamiert nehezen tudok elkepzelni barmilyen szankciot azok utan hogy peldaul meg tudtak oldani penzzel hogy telen a szezon kozepen legyen a VB....
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 24., péntek 16:51

KAG írta:
Robben: "Mikor a Real Madridnál játszottam, és a Bayern le akart engem igazolni, először szkeptikus voltam, nem tudtam, hogy jó döntés lesz-e. Most már kijelenthetem, hogy ez volt karrierem legjobb döntése."
1; nem a te döntésed volt

2; valóban, több BL-t nyertél a Bayernnel.

3; nagyon savanyú lehet a szőlő, minden évben elmondod. :)
Mondjuk az ő esetében nem biztos, hogy a BL címek számában mérik a sikert, hanem hogy Madridban járni sem tudott mankó nélkül, a Bayernnél meg focista lett újra. Például.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. augusztus 24., péntek 16:48

Robben: "Mikor a Real Madridnál játszottam, és a Bayern le akart engem igazolni, először szkeptikus voltam, nem tudtam, hogy jó döntés lesz-e. Most már kijelenthetem, hogy ez volt karrierem legjobb döntése."
1; nem a te döntésed volt

2; valóban, több BL-t nyertél a Bayernnel.

3; nagyon savanyú lehet a szőlő, minden évben elmondod. :)
ZIDANE

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 24., péntek 16:17

Berti írta:...ha csak 2 tehetség is beváll, már jól jártunk. Nem lesz érvágás ha nem nyerünk idén semmit.
Miért, van több is, mint 2? :mrgreen:

Amúgy jó lenne egy névsor azokról, akik szerint nem gond, ha mindent bukunk idén és ha egy-egy lókuki meccs után elkezdenek vergődni, akkor mehetne a 2 hét instant :mrgreen: :lol: Komolyra fordítva a szót, ha valami balul sül el (sérülés, rossz forma) és ezzel a kerettel benyeljük a brokit (esetlegesen egy 5. hely a ligában és ideje korán kizúgás a BL-ből) akkor úgy fognak a fejek hullani, mint Hehe könnyei, ha valami csoda folytán összejön a késői PSG transzfer :D

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. augusztus 24., péntek 16:12

BBeno írta:
. Szepen lassan fel kell epiteni egy ujabb generaciot akik
szépen lassan. addig meg adjunk oda minden bajnokságot a barcának tálcán. mert mi generációt építünk.
Csunya, de ezt adom. Jo ez a filozófia, de ne essünk már a ló túloldalára. Minden vetelytarsunk csak erősödott, mi meg akar tetszik akár nem, gyengültük és nem csak cr miatt, na de mindegy ha perezék leszarják akkor nekünk is azt kell, de így kb már decemberben lesz olyan hátrányunk hogy megszólal

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 24., péntek 16:03

Ertem. Hat igy kb vilagos, a psg kiperkalja, nem veletlenek ezek a jatekos vetelek a psg nel, felkeszulnek az eltiltasra es kesz. A keretuk beton lesz, es nem hiszem h nagyon megerznek az eltiltast


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég