Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 2., csütörtök 11:08

BBeno írta:conte szerintem előbb vinné Pipitát magához mint Moratat. bár nem tudom. talán igaad van és conte is lát benne valamit.
Pipita újra napirenden van az Atmánál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 2., csütörtök 11:03

conte szerintem előbb vinné Pipitát magához mint Moratat. bár nem tudom. talán igaad van és conte is lát benne valamit.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2016. június 2., csütörtök 11:01

BBeno írta:akkor wenger nyisd a tarsolyod. valamiért csak az arsenalban tudom elképzelni moratat.
Simán elmehet a chelseabe is Contéhoz, Diego costa helyére sztem. City? Ott már kevésbé tudom elképzelni, MU Mou miatt kilőve sztem

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 2., csütörtök 10:57

akkor wenger nyisd a tarsolyod. valamiért csak az arsenalban tudom elképzelni moratat.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 2., csütörtök 10:53

BBeno írta:
Realista24 írta:Na, akkor Morata nyilatkozatából látszik, hogy a sorsa eldőlt. 20-30 milla a zsebben.

van aki adna érte 50-60 millát? remélem mert csak úgy van értelme visszavenni. akkor nyertünk tovább 20-30-at.
Olyannak ismered Pérezt, mint aki lutrira visszavesz valakit? :mrgreen:

Szépen benyalt a Realnak, Zidane-nak és beköszönt az angoloknak mindezt úgy, hogy szépen megköszönt mindent az olaszoknak. Ez kérem egy tökéletes nyilatkozat volt, sokan tanulhatnának tőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 2., csütörtök 10:51

Sierra írta:
eReMA írta:Ziro kidrukkolta az átigazolását, de... Gündogan ofisöl a Man.Citynél.
Akkor szépen szét lesz kapva a Dortmund, előbb Hummels, most Gündogan... szerintem megkezdődik a lejtmenet a Borussiánál. :-(
mindig előkapnak valakit a zsákból. msot ott van a dembele gyerek. van ott valami pulisic is. azt is dicsérik. amúgy meg elvileg mkhitaryant akarja a chelsea, aki nem hosszabbít.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. június 2., csütörtök 10:50

eReMA írta:Ziro kidrukkolta az átigazolását, de... Gündogan ofisöl a Man.Citynél.
Akkor szépen szét lesz kapva a Dortmund, előbb Hummels, most Gündogan... szerintem megkezdődik a lejtmenet a Borussiánál. :-(

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 2., csütörtök 10:49

Realista24 írta:Na, akkor Morata nyilatkozatából látszik, hogy a sorsa eldőlt. 20-30 milla a zsebben.

van aki adna érte 50-60 millát? remélem mert csak úgy van értelme visszavenni. akkor nyertünk tovább 20-30-at.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 2., csütörtök 10:47

Erősödnek a Lewandowskis hírek.70millió?Faszságnak tartom.Akkor 100x inkább Auba akit be lehet rakni szélre is,minthogy középre hozza ezt a korántsem hiányosságoktól mentes embert.Perez sose tér észhez?:)Egyébként is,ha 2éve elment ingyen a Bayernbe,én ide nem hoznám már csak büszkeségből se,nem akkora csaszi.Remélem kacsa!!!!!!!

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2016. június 2., csütörtök 10:46

Pedig hosszútávon jobb megoldás lenne mint Lewandowski.
Én szívesen látnám újra itthon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 2., csütörtök 10:41

Na, akkor Morata nyilatkozatából látszik, hogy a sorsa eldőlt. 20-30 milla a zsebben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. június 2., csütörtök 10:36

Ziro kidrukkolta az átigazolását, de... Gündogan ofisöl a Man.Citynél.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 2., csütörtök 10:35

morientes írta:
pavel írta:Morientes, kapásból felsoroltál 3 embert. Még hozzá venném Marcelot és esetleg CR-t. Hány embernek kell egy kezdőbe ívelgetnie? Szerintem ennyi elég lenne. S ha mondjuk Lewa mellett még Bale és CR várná bent a lasztit, megnézném azt a védelmet amelyik nem összeszorított farpofával figyelné a labda ívét... :D
Marcelo meg CR? :D Ne már....Marcinknak idèn egy kezemen meg tudom számolni hány jó beadása volt. :)
Kurva hülyén nézhetsz ki olyan sok ujjal :lol:

Amúgy komolyra fordítva, sokat javult Marcelo beadásokban. Teljesen jól ad be, főleg ahhoz képest, hogy nem ez az elsődleges fegyvere támadásoknál, hanem a betörés.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. június 2., csütörtök 10:31

pavel írta:Morientes, kapásból felsoroltál 3 embert. Még hozzá venném Marcelot és esetleg CR-t. Hány embernek kell egy kezdőbe ívelgetnie? Szerintem ennyi elég lenne. S ha mondjuk Lewa mellett még Bale és CR várná bent a lasztit, megnézném azt a védelmet amelyik nem összeszorított farpofával figyelné a labda ívét... :D
Marcelo meg CR? :D Ne már....Marcinknak idèn egy kezemen meg tudom számolni hány jó beadása volt. :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 2., csütörtök 10:30

Berti írta:Auba vagy Lewandowski oldaná meg a csatárproblémát?
Chicharito oldaná meg. :D
Olcsó pénzért hozhatnánk el, plusz én azt mondom, hogy bizonyított már nálunk. Benzemát nem akarja senki se kirakni a kezdőből, ezért lenne ott egy Chicha aki bármikor beugorhat és képes eldönteni a dolgokat.

Alaba vagy Pogba?
Idén még egyik se, de ha nagyon kell választani akkor Pogba.
Csak Chicha nem jönne vissza, mert (majd le lesz fordítva) de volt egy nyilatkozata, hogy az a különbség a mostani csapata és a MU/Real között, hogy itt játszik és játszatják, a másik kettőben pedig hiába volt jó gól/perc mutatója, fix másodhegedűs volt. A szavaiból ítélve ezt nem komázta annyira.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2016. június 2., csütörtök 10:26

Morientes, kapásból felsoroltál 3 embert. Még hozzá venném Marcelot és esetleg CR-t. Hány embernek kell egy kezdőbe ívelgetnie? Szerintem ennyi elég lenne. S ha mondjuk Lewa mellett még Bale és CR várná bent a lasztit, megnézném azt a védelmet amelyik nem összeszorított farpofával figyelné a labda ívét... :D
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. június 2., csütörtök 10:17

Auba vagy Lewandowski oldaná meg a csatárproblémát?
Chicharito oldaná meg. :D
Olcsó pénzért hozhatnánk el, plusz én azt mondom, hogy bizonyított már nálunk. Benzemát nem akarja senki se kirakni a kezdőből, ezért lenne ott egy Chicha aki bármikor beugorhat és képes eldönteni a dolgokat.

Alaba vagy Pogba?
Idén még egyik se, de ha nagyon kell választani akkor Pogba.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. június 2., csütörtök 9:58

[quote]Azért nem egy meccs (vagy párharc) alapján kéne ítélni. [/quote]
Ha,ez jott le sajnálom,èn általánosságban irtam róla,maga az atma meccs volt a pèlda.
De darabos,zakatolo erocsatár,akire nem simul a labda.Egy gyors támadást kovetni nem tudna,nem hogy rèszt venni benne.Balet ekèztem emiatt,aki 3X olyan jó futballista.
Rugott nekunk nègyet?Mindenkunek lehet kifutott meccse,Koplárovics Bèlának is volt,a MU ellen...

De nèzzuk bovebben.Mire lenne jo Lewa.Felivelni rá a labdát,pl.Csak az a baj hogy a csapatban kb Modric meg Kroos tud ivelni,meg esetleg Casemiro,amikor.De ha az otletes támadásokon van a hangsuly,abban Lewa nem jó.
Aztán...igaz hogy o is visszalèp labdáèrt mint Benz.Csakhogy itt aztán nem lenne neki annyi terulet,mint nèmtországban.Itt meg kellene huzni nèhány szuk cselt,ami neki nem erossège.
Ès vègul...van 3 gólfelelos,Benzema meg most produkálta a legjobb szezonját miota itt van,(azt hiszem),valamint van mogè Jese,LV vagy Mayoral.Szal nem èrtem hogy minek egyáltalán mèg egy sztárnak mondott csatár.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. június 2., csütörtök 9:34

Sierra írta:
morientes írta:Aha,láttam az atma ellen...az a kulonbsèg hogy Benzema futballusta,Lewandowski nem az.Az èn szememben.
Azért nem egy meccs (vagy párharc) alapján kéne ítélni. :) Benzemának is voltak hajmeresztő meccsei, bénázásai, mégis az egyik legjobb csatár jelenleg.
Lewandowski pedig a bundáson kívül a BL-ben is bizonyított már, elég sok gól van a neve mellett a sorozatban, ráadásul nekünk is vágott 4 gólt, amit nem kell magyarázni szerintem.

Szóval én még mindig simán hoznám, persze értelmes áron, de valószínűleg ez nem fog megtörténni, szóval mindegy is. Tény, hogy nem egy technikai zseni, de azért ő is képes szép dolgokra, és elég gólerős is, elférne a keretben.

Pogbáról viszont még mindig nem tudom mit gondoljak. Alig játtam játszani, és amikor láttam is, lassú, darabos, körülményes futballistának tűnt. De ugye nem érdemes 1-2 meccsből ítélni, szóval mindegy is.
Ahogy mi jásztunk Benzema-val, úgy Lewa-val nem tudnánk szerintem.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. június 2., csütörtök 9:33

morientes írta:Aha,láttam az atma ellen...az a kulonbsèg hogy Benzema futballusta,Lewandowski nem az.Az èn szememben.
Azért nem egy meccs (vagy párharc) alapján kéne ítélni. :) Benzemának is voltak hajmeresztő meccsei, bénázásai, mégis az egyik legjobb csatár jelenleg.
Lewandowski pedig a bundáson kívül a BL-ben is bizonyított már, elég sok gól van a neve mellett a sorozatban, ráadásul nekünk is vágott 4 gólt, amit nem kell magyarázni szerintem.

Szóval én még mindig simán hoznám, persze értelmes áron, de valószínűleg ez nem fog megtörténni. Tény, hogy nem egy technikai zseni, de azért ő is képes szép dolgokra, és elég gólerős is, elférne a keretben.

Pogbáról viszont még mindig nem tudom mit gondoljak. Alig játtam játszani, és amikor láttam is, lassú, darabos, körülményes futballistának tűnt. De ugye nem érdemes 1-2 meccsből ítélni, szóval mindegy is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2016. június 2., csütörtök 9:35-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 238 regisztrált és 0 vendég