Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. június 2., csütörtök 9:27

Karim tényleg elég lusta.
Nem tudom mennyire vagyok otthon az emberi lèlektanban,de sztm ez a sok zri ami most korulotte megy,meg hogy nem lesz az EB-n,kicsit megzavarhatta a gyerek fejèt,azèrt volt ott fèlig csak milánoba...azt a ziccert egy èles Benzema simán beveri.
Remèlem ZZ gatyába rázza oszre.Dw ha most idehoznának a nyakára egy Lewandowskit,biztos hogy szarna bele.Mondjuk Zidane-nál ugy se rugna labdába.Mármint a lengyel.
Ahogy az atma ellen szerencsètlenkedett Mullerrel,az a Kètbalkezesek cimu csehszlovák rajzfilmre emlèkeztetett.Csak itt ugy Kètballábasok...
Támogatom èn a csatárkèrdèst,(habár nem ez a legfontosabb sztm),de akkor már ne olyat aki nem turi a padot.

Hehe cimborám meg ezt a szerencsètlent basztatja,de mikor Ronaldo meccseket sètált le,az belefèrt :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 2., csütörtök 9:06

egy ingyen lewának sokkal jobban örültem volna két éve. most szerintem inkább egy auba kéne nekünk meg egy pogba/kante/alaba aztán csókolom.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 2., csütörtök 9:06

Inkább Alaba, de rá nincs semmi esély. Pogba meg passz. Jó most ez a rendszer, ő felborítaná csak.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. június 2., csütörtök 8:44

Lewa-t meg Pogba-t külön fogom figyelni az Eb-n, hogy rájöjjek, miért akarják sokan ezt a két embert. :mrgreen: Értem én, hogy kell ember Benzema mellé (jogosan). De Lewa már 27 éves, legalább 90 milla lenne ismerve a Bayern-t (már ha eladnák). Én inkább valami fiatalt hoznék vagy Mayoral/Mariano közül valaki mehetne cserébe. Pogba számomra meg egy életművész mentalitásban. Lehet hogy technikás meg minden, de szerintem ha nincs kedve akkor szarik bele és nem jön vissza. Majd meglátom az Eb-n. Bár ha eltiltanak minket akkor oly mindegy... :lol:

Én egyébként Alaba-ra nyomtam csakis azért mert balhátvéd meg középpályás is lehet, meg talán olcsóbban kijönne mint Pogba.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 2., csütörtök 8:38

morientes írta:
Lewandowskinak mi vagyunk álmai klubja, Benzema mellé tökéletes lenne, menne a harc ezerrel a 9-es posztért,
Aha,láttam az atma ellen...az a kulonbsèg hogy Benzema futballusta,Lewandowski nem az.
Karim tényleg elég lusta.





:mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. június 2., csütörtök 8:36

morientes írta:
Lewandowskinak mi vagyunk álmai klubja, Benzema mellé tökéletes lenne, menne a harc ezerrel a 9-es posztért,
Aha,láttam az atma ellen...az a kulonbsèg hogy Benzema futballusta,Lewandowski nem az.Az èn szememben.
Benzemát én is jobb játékosnak tartom, de egyszerűen lehetetlen,hogy lehozza a Center posztot egymaga egy teljes szezonon keresztül, plusz hehének is igaza van, amikor megunja akkor megunja aztán csak kínlódás van.

Szerintem jól jönne Lewandowski nekünk, de igazából leszarom felőlem Morata is maradhat, csak ne egy csatárral induljunk neki a szezonnak.

Pogbára nyomtam, de csak azért mert én is úgy érzem,hogy nagy karrier előtt áll.És nem lenne fasza ha máshol teljesedne ki, de az hogy hova tesszük majd fogalmam sincs.

Pogba jöhet, akár Lewa is de vagy alaba(én csak balhátvédként láttam eddig de hiszek nektek) a lényeg,hogy a magot ne bontsuk meg és foltozzuk be egyszer normálisan a keretet indulásra.

11-12ben volt udóljára amikor szezon kezdetkor azt mondhattuk,hogy ez így rendben van, mindenhova volt legalább 2 minőségi emberünk.Be is húztuk a ligát 100 pontal.

James vagy Isco out,az egyik maradhat, inkább Isco.Arbeloa ugye lép, felőlem Jesé is mehet, Danilonak még adnék egy évet szimpatikus figura és annyira szar volt,hogy nem hiszem el, hogy ennyire fos legyen valaki :mrgreen: kíváncsi vagyok második szezonban is ilyen lesz-e :D Most Carvajal mögött elfér, Getafék meg Deporok ellen ő is lehozza.

De Gea-ról hallani sem akarok ezen a nyáron,aláírta a hosszabbítást a Mu-val csak ,hogy ott lehessen az eb-n azt a nézheti majd Iker bohóckodását a padról :mrgreen: Navas megérdemli, majd 4-5 év múlva keresünk valami fiatal kapust vagy a kis Zizuból hátha lesz valami :mrgreen:

Barcánál hallom Alves lép, öröm bódottá egy irritáló fazonnal kevesebb, de remélem nála jobbat nem találnak a helyére :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. június 2., csütörtök 8:15

Lewandowskinak mi vagyunk álmai klubja, Benzema mellé tökéletes lenne, menne a harc ezerrel a 9-es posztért,
Aha,láttam az atma ellen...az a kulonbsèg hogy Benzema futballusta,Lewandowski nem az.Az èn szememben.Teljesen mindegy mennyit rugott nekunk vagy a bundásban.Kiváncsi lennèk ha menne a baloson pl a bugi hogy reagálná le.Pislogna mint hal a szatyorban.

Amugy a választás meg...akkor már Pogba.Ha az ember èlvezheto focit is akar látni.Nem rossz az "osztrák",de balhátvèd van,kpn meg ki tudja mikor játszott utoljára.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. június 2., csütörtök 8:13

Realista24 írta:
Elégnek kell hogy legyen, de nem az. Benzema és Bale fél szezonos játékosok. Ez sajnos tény. CR-nek is el fog kelleni a pihenő. Minden féle képpen kell egy potenciális gólfelelős, viszont ennek nem biztos, hogy Lewanak kellene lennie. Inkább egy fiatal tehetségnek, aki idővel kezdő lehetne.
Honnan tudod, hogy nem lesz az?
"Benzema és Bale fél szezonos játékosok. Ez sajnos tény. CR-nek is el fog kelleni a pihenő. Mindenféleképpen kell egy potenciális gólfelelős"

erre alapoztam a kijelentésemet, de ezt le is írtam. Illetve láttuk, hogy idén is elfért volna egy minőségi cserecsatár. Ez szerintem nem fog megoldódni azzal, hogy Jesé-t kicseréljük Asensiora. Karim és CR is egy évvel korosabb lesz és amúgy is jó lenne kinevelni egy jövőbeni gólfelelőst.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 2., csütörtök 7:54

Alaba 80, Pogba gondolom egy százas körül lesz beárazva.
Nem egyszerű választás...most Alabára szavaztam az univerzálissága miatt, pedig Pogba a favoritom évek óta...facnak tettem fel a kérdést :lol:
Elégnek kell hogy legyen, de nem az. Benzema és Bale fél szezonos játékosok. Ez sajnos tény. CR-nek is el fog kelleni a pihenő. Minden féle képpen kell egy potenciális gólfelelős, viszont ennek nem biztos, hogy Lewanak kellene lennie. Inkább egy fiatal tehetségnek, aki idővel kezdő lehetne.
Honnan tudod, hogy nem lesz az?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. június 2., csütörtök 7:51

Realista24 írta:Asensio meg Lucas meg elégnek kell hogy legyenek a BBC mögé vagy ha hozni akarnak valakit akkor Auba.
Elégnek kell hogy legyen, de nem az. Benzema és Bale fél szezonos játékosok. Ez sajnos tény. CR-nek is el fog kelleni a pihenő. Minden féle képpen kell egy potenciális gólfelelős, viszont ennek nem biztos, hogy Lewanak kellene lennie. Inkább egy fiatal tehetségnek, aki idővel kezdő lehetne.

Sógit, egyértelműen. Pogba nem vkp. Miatta borulna a bevált felállas (ugye Alonso-Kroos), Kovacic valószínűleg menne cserealapba, stb

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2016. június 2., csütörtök 7:47

Na, te kit választanál?

Nagyon nehéz. Alaba talán jobban illene Kroos és Modric mellé, sőt nagyon minőségi alternatíva lenne Marcelo mellé is - viszont Pogbával kapcsolatban az lenne az érzésem, hogy megint kihagyunk egy ziccert, mint anno Essiennel, vagy 'Dinhoval, vagy Yayaval. Persze közel sem biztos, hogy ekkora spíler lesz belőle, de brutál potenciál van a srácban... Nehéz ügy.

Egy paraszthajszállal nyerne nálam Pogba, de ezt az árak is befolyásolják, illetve Alabának is iszonyat módon örülnék, akár 80 milláért is - főleg ha Jamest hasonló áron értékesítenénk. Nagyon nagy előrelépés lenne, attól függetlenül is, hogy nem egy poszt.
El Maestro írta:Mindkettőt.
Nyertél.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. június 2., csütörtök 7:43

Mindkettőt. Jövőre triplázás, címvédés, és megy mindenki a legendákhoz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 2., csütörtök 7:37

Na, te kit választanál?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 2., csütörtök 7:25

ziro4vr írta:Azért kicsit erős ez a Lewandowski meg Alaba...ennyire nem hülye a BM. :lol:

Egyet lehet el tudnánk hozni, Lewát lenne a könnyebb de nekem pont nem ő kéne. Felesleges. Alabárdért bekínálunk egy 60at aztán menjen mindenki aludni. Danilot még odadobjuk ajcsiba, úgyis jhv-et akarnak.
Miért lenne könnyebb Lewa? Tavaly ugyanezeket a köröket futotta le az ugynokevel aztán hosszabbított.

En azt mondom inkabb Alaba 80ert mint Lewa 50+ ért. Asensio meg Lucas meg elégnek kell hogy legyenek a BBC mögé vagy ha hozni akarnak valakit akkor Auba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. június 2., csütörtök 7:21

Alaba eredetileg középpályás, csak történetesen balhátvédként is világklasszis.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. június 2., csütörtök 6:56

Lewanak nagyon örülnék.A bbc egyszerűen képtelen össze állni egy teljes szegonra valamelyiknek mindog van valami sérülése.

Lesz bőven variációs lehetőség ha sikerül megszerezni és kétlem hogy összevesznének a játékperceken karimmal, sőt akár eggyütt is eltufom őket képzelni.

Pogbát nem tudom hova tenni.Kéne mert extraklasszos de hova? Modric kroos mellé egyáltalán nincs rá szükség hanem valami védekezőbb fogurára. Lehet én is inlább kántét próbálnám meg és casemiroval ketten lehoznák a posztot.természetesen pogba közelében nincs kante minőségben,de ha pogba érkezik megint egy ember aki teljesítmény nélkül kezdő lehet.

Alaba-t meg nem értem.Ő mem balhátvéd? Gondolom nem a padra jönne és akkor marceloval mi lesz? Vkp-ra meg iinkabb plyan embert hozzunk akinek a posztja eddig is az volt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. június 2., csütörtök 2:23

Alaba jó igazolás lenne. Ahogyan Pogba is, bár utóbbit szerintem semmi pénzért nem engedné el a Juve, főleg nem a Real Madridba...

Lewandowskinak mi vagyunk álmai klubja, Benzema mellé tökéletes lenne, menne a harc ezerrel a 9-es posztért, nem tudom, elengedi e Ancelotti, illetve fontosabb kérdés, hogy Zidane mit gondol Benzemáról: inkább hagyja egyedül őt arra a posztra, vagy versenyeztetni akarja.

Szerintem kellene egy klasszikus csatár, aki technikailag is össze van szedve, Lewa ilyen. Vajon bevállalja a Madridot?

Asensio visszatér hozzánk, szóval Jesének lőttek, ő menni fog. Jamest Perez nem fogja eladni, és szerintem Zidane se, ahogyan írták előttem is, ragaszkodó a már itt lévő játékosokhoz.

Érdekes lesz a nyár, alapesetben nem kellene igazolnunk, maximum a távozókat pótolni, de így, hogy EB lesz és kifacsarják a játékosainkat, illetve kizárás fenyeget minket az át. piacról, muszáj erősítenünk... Mindezt úgy, hogy okosan tegyük, bízom Zidane-ban.
:goat:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. június 2., csütörtök 1:34

Hat, ha eladja nekunk Alabat, akkor Carlo mehet is a legendak topicba. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. június 2., csütörtök 1:29

Azért kicsit erős ez a Lewandowski meg Alaba...ennyire nem hülye a BM. :lol:
Ancelotti az edző, ne felejtsétek el, Ancelotti pedig segít nekünk :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
:goat:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2016. június 2., csütörtök 0:54

Kovacic elengedése világi fail lenne... mondjuk már csak azért is gyanús a cikk mert 25 milláról írnak, közben meg jóval 30 felett hoztuk nem igazán ránk vallana veszteséggel továbbadni egy év után. Egy kölcsönt tudnék elképzelni a klub részéről, vagy a 25 milliónál maradva egy Morata-féle visszavásárlási opciót.
Mondom úgy, hogy szerintem a legkézenfekvőbb lenne a csapatnál tartani, kell az ember a kp-ra, ha elmegy pótolni kell az meg felesleges energia és pénzkidobás. Ennél is nyomósabb indok, hogy lassan be lehetne építeni Modric helyett mert már ő sem lesz fiatalabb, nem ártana végre nekünk se tudatosan építeni a kp-t, hogy összeálljon egy mag 4-5 évre.

Elég sokra tartom a gyereket, megvan benne a potenciál, hogy alapemberünk legyen, örülnék ha beváltaná a hozzá fűzött reményeimet.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég