Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gunner » 2015. augusztus 31., hétfő 19:22

Victor írta:Nem fogok örülni, ha De Gea jön, Navas pedig megy. Hogy miért?
1: A Navas-Casilla-Harmadik számú ifi kapus trió bőven elég lett volna még az idei évre (sőt, pár évet kihúzhattak volna)
2: Navasszal nagyon szarul bántunk ideigazolása óta. Elcseszett pár évet a karrierjéből
3: jövőre ingyen jöhetne De Gea
4: Szerintem jó esetben nem a kapuson múlik egy csapat, ha a Barcának sikerült Valdésszel Bl-t nyernie, akkor mi milyen helyzetben vagyunk egy Navas-Casilla duó birtokában?

Szomorú leszek, ha távozik Keylor.
3-at B-)

Azért teljesen más amikor Valdés és Pinto van a poszton, mint amikor Bravo és Ter Stegen...
"And my heart will leave you never."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 31., hétfő 19:16

Vosztok írta:Felolem afgan kezdokapusunk is lehet, ha jo kepessegu, de nincs kapus, aki megerne 40 milliot, se Neuer, se Courtois, es De Gea nem eri el az o szintjuket.
Na ez a posztrasszizmus. Ahol egy Martial vagy ki a tököm ér 60? milliót, Sterling is annyit, ott egy a posztján top3, spanyol, fiatal érhet ennyit. Most a lejáró szerződés egy másik dolog,

Buffont megvette anno a Juve 50 valahány millió euróért, azóta eltelt vele a kezdőben 12 év..nem érte meg?
Nem illik.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. augusztus 31., hétfő 19:16

Nem fogok örülni, ha De Gea jön, Navas pedig megy. Hogy miért?
1: A Navas-Casilla-Harmadik számú ifi kapus trió bőven elég lett volna még az idei évre (sőt, pár évet kihúzhattak volna)
2: Navasszal nagyon szarul bántunk ideigazolása óta. Elcseszett pár évet a karrierjéből
3: jövőre ingyen jöhetne De Gea
4: Szerintem jó esetben nem a kapuson múlik egy csapat, ha a Barcának sikerült Valdésszel Bl-t nyernie, akkor mi milyen helyzetben vagyunk egy Navas-Casilla duó birtokában?

Szomorú leszek, ha távozik Keylor.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. augusztus 31., hétfő 19:14

Nem hiszem hogy "vele" a kiesés ellen küzdöttek.....persze amikor elment egyből jól visszestek. Speciel pont ŐMIATTA érték el talán a történelmük legjobb pozicióit. Közben Navas lett a liga legjobb kapusa,és na akkor az sem volt véletlen.......
Ahogy az se, hogy ez a Levantéban volt ennyi idősen. Én bírom, de ő nem egy európai szinten kiemelkedő kapus. Nem olyan, aki hosszú évekig egy topcsapat védelmének vezére legyen.
A kicseszés is érthető,hiszen tavaly valószínű jól meglett szivatva ,nem hiszem hogy az évi 6 meccsre akart jönni,gondolom beeteték,hogy lesz sansza....aztán még azt sem kapta meg.
Ez nem beetetés. Nem ígértek neki biztos x meccset, ilyen nincs. És az is biztos, hogy nem művelt világmegváltó dolgokat az edzésen sem, különben semmi sem mentette volna meg a kezdőtől, hiába akarja ezt bárki megmagyarázni, hogy Casillas a fél világot zsarolta. Lehet, hogy jobb volt nála, de nem annyival, hogy átvehesse a helyét, a "címvédőt" egyértelműen kell megverni a boxban is.

Majd ebben a szezonban megmutathatja, vagy nálunk, vagy az MU-ban, majd kiderül.
Felolem afgan kezdokapusunk is lehet, ha jo kepessegu, de nincs kapus, aki megerne 40 milliot, se Neuer, se Courtois, es De Gea nem eri el az o szintjuket.
Nem értek egyet, ahogy mondjuk a Juventusnál sem hiszem, hogy nagyon bánnák, hogy Buffonért akkor annyit fizettek, amennyit. Pedig akkortájt nem szálltak úgy a milliók jobbra-balra, mint manapság. Simán ér egy világklasszis kapus 40 milliót, nagyon sok pontot hozhat egy csapatnak.
De Gea meg ott van a másik kettő szintjén szerintem, kb megmondhatatlan a különbség. Talán neuer a söprögető munkája miatt nálam a legelső.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2015. augusztus 31., hétfő 19:07

Bale szavazás: én lettem a 100. nem.
Bár hihetetlenül szurkolok legbelül R24 látomásának ( :mrgreen: ), de igazság szerint a nyár során egyszer sem éreztem racionális esélyt rá hogy eltak... eligazoljon. Engem a Betis elleni produkció sem hatott meg, de már el sem tudom képzelni, hogy valaha képes lesz meggyőzni. Mekkora tüzijáték lehetne még éjfélig, ha dobbantana!
A státusza persze igaz,hogy kevesebb,de ez afféle divat/származás/felfuttatás kérdése már inkább mint szakmai megítélés...főleg manapság..
Ezzel pedig általánosságban is nagyon egyetértek, manapság nagyon igaz. :agree:
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 31., hétfő 19:03

Én nem igazán értem most ezt a nagy Navas szeretet itt a fórumon. Mármint hogy szegény játékossal hogy kicsesszük és hasonlóak...27 évesen aprópénzért egy spanyol kiscsapatban küzdött a kiesés ellen...Nem hülye az összes nagycsapat, hogy egy top kapust nem hozott volna el onnét már régen nevetséges összegekért. Ezek azért nem feltétlenül véletlenek. Remek bravúr kapus, kiscsapatzban már bizonyított is, de messze nincs olyan státuszban, hogy miatta férle kéne tenni De Gea-t, aki már jóideje a legmagasabb szinten játszik és bizonyít. És némi plusz is neki, hogy a spanyol válogatott kapusa. Valószínűleg az edzésen se lehetetlen neki gólt rúgni, különben kézzel-lábbal tiltakozna mindenki az ellen, hogy mást hozzunk.
Nem hiszem hogy "vele" a kiesés ellen küzdöttek.....persze amikor elment egyből jól visszestek. Speciel pont ŐMIATTA érték el talán a történelmük legjobb pozicióit. Közben Navas lett a liga legjobb kapusa,és na akkor az sem volt véletlen.......

A státusza persze igaz,hogy kevesebb,de ez afféle divat/származás/felfuttatás kérdése már inkább mint szakmai megítélés...főleg manapság..

A kicseszés is érthető,hiszen tavaly valószínű jól meglett szivatva ,nem hiszem hogy az évi 6 meccsre akart jönni,gondolom beeteték,hogy lesz sansza....aztán még azt sem kapta meg.

Navassal nincsen semmi probléma,vagyis az talán,hogy nem egy szép ember,és hogy nem "eladhatóbb" a származása.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. augusztus 31., hétfő 18:32

Navas egy gyengébb kiadású Casillas, aki most van a pályája csúcsán... ugyanúgy bravúrkapus mint Iker. Ugyanazok a gyengeségeik is... kevesek a beadásoknál, könnyen elnyomhatóak. Casillas szerintem nem attól lett hirtelen rossz kapus az utolsó 2-3 évében itt, hogy elfelejtett védeni, hanem hogy változott a foci... szerintem sokkal több a beadás, mint régen (jó, angoloknál mindig jellemző volt, de szerintem a spanyol fociban nem), fizikálisabb a játék. Most már a magasabb, erősebb kapusok jobban tudnak érvényesülni. Jó persze, a csúcson nehéz ott maradni, a lejtmenet, a formahanyatlás sajnos természetes, Casillas teljesítménye is romlott, de szerintem ez azért lett ilyen látványos, mert változott a foci is (ráadásul a védelmünk is bizonytalan a beadásoknál).

Navas is erre a sorsra fog jutni. Tény, most nagyon meggyőző, az elmúlt 2-3 meccsen csúcsformában védett, de ha hosszútávra keresünk kapust, ráadásul olyat, aki a reklámpiacon is tényező (ráadásul spanyol válogatott), akkor sajnos most be kell áldoznunk Navast. És mivel Perez az elnökünk, ezért szerintem be is fogjuk :D

Mondjuk engem az se nagyon zavarna, ha idén Casilla védené a kapunkat... most valahogy stabilnak érzem a kapusainkat.

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. augusztus 31., hétfő 18:24

Felolem afgan kezdokapusunk is lehet, ha jo kepessegu, de nincs kapus, aki megerne 40 milliot, se Neuer, se Courtois, es De Gea nem eri el az o szintjuket.
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. augusztus 31., hétfő 18:19

Szerintem is felesleges ez a nagy Navas sajnálat. Nem rossz kapus Ő, sőt, de DDG egyértelműen jobb nála, amit már annak idején előre írtak róla, akik látták védeni, az szerintem beigazolódott a Realban is: sok esetben a bravúrjai annak köszönhetőek, hogy előtte rossz helyre öklözi a labdát.

Azt sem érzem rajta, hogy vezér lenne, árasztaná a magabiztosságot a védők felé. Ráadásul ha összejön neki egy MU-s szerződés, ahol a világtalan Romerot ki kell szorítania, akkor abszolút nem jár rosszul, illetve azért sem fogom sajnálni, hogy egy Realban lehúzott egy évet, nem kevés pénzért valószínűleg. Ezzel a saját presztízsét is nem kicsit emelte.

Amit még szintén fontosnak tartok, hogy a beadásokra jól mozduló kapusunk legyen, ebben is erősebbnek érzem DDG-t, magasabb is, mint Navas.

Összességében az áron kívül minden szempontból megéri, de lenyelem azt is, mert a MU-ban maradással járó kockázatot (hosszabbításra bírás), illetve az "ingyen" érkezéskor felmerülő pluszköltségeket belekalkulálva meg kell lépni ezt idén.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. augusztus 31., hétfő 18:17

Casillas 1 centivel magasabb Navasnal, megis nyertunk vele BL-t. Victor Valdes alacsonyabb Navasnal is,
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2015. augusztus 31., hétfő 18:16

Vosztok írta:Ha DDGnak a noje angol lenne nem jonne vissza Madridba, itt lehetnek egyutt az uj sztarpar, Manchesterben csak egy WAG volt.
Neee! Ezek, meg a hasonlók (Benzema out - Kun in) honnan...? Belső informátortól? :lol: :lol:
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. augusztus 31., hétfő 18:11

A BL-ben szuksegunk lesz egy magasabb, pontrugasoknal hasznosabb kapusra.
Szerk:
Sokat jelent egy ilyen kapus jelenlete, a vedok is magabiztosabban erzik magukat az ellenfel pontrugasainal....es nem mellesleg, fel lesz porogve uj kihivas miatt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. augusztus 31., hétfő 17:34

Ha DDGnak a noje angol lenne nem jonne vissza Madridba, itt lehetnek egyutt az uj sztarpar, Manchesterben csak egy WAG volt.
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27362
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 31., hétfő 17:30

De Gea-ban bőven van bakira való hajlam néha
Még jó, hogy Ter Stegen sose potyázik. :lol: De Gea nem hibázik többet, mint egy elit kapus. Mivel ember, benne van a hiba, de emellett elit.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. augusztus 31., hétfő 17:29

Én nem igazán értem most ezt a nagy Navas szeretet itt a fórumon. Mármint hogy szegény játékossal hogy kicsesszük és hasonlóak...27 évesen aprópénzért egy spanyol kiscsapatban küzdött a kiesés ellen...Nem hülye az összes nagycsapat, hogy egy top kapust nem hozott volna el onnét már régen nevetséges összegekért. Ezek azért nem feltétlenül véletlenek. Remek bravúr kapus, kiscsapatzban már bizonyított is, de messze nincs olyan státuszban, hogy miatta férle kéne tenni De Gea-t, aki már jóideje a legmagasabb szinten játszik és bizonyít. És némi plusz is neki, hogy a spanyol válogatott kapusa. Valószínűleg az edzésen se lehetetlen neki gólt rúgni, különben kézzel-lábbal tiltakozna mindenki az ellen, hogy mást hozzunk.
Mélységesen egyetértek. Az más kérdés, hogy ami az elmúlt években a kapus "eltakarításokat" illeti nos nem épp szépségdíjas megoldások, de remélhetőleg ez a sorozat idén nyáron végre végleg lezárul.
újabb fekete pont perez mellett ha elhozza ddg-t. nincs rá szükség már. idén már nincs. leírtam kismilliószor miért nem. nyár elején kellett volna casillas után egyből. csóri navas végig melózta az előszezont. nem ment el az Gold Cupra .(persze sérült volt...nem hiszem el. ) most nem ment el a válogatott összetartásra. és nem kicsit jól védett. a másik casilla aki szerepet nem kapott még.
A Real Madrid hozta volna, a MU. és Van Gaal keménykedett ideáig valahol teljesen érthető módon; akárhonnan nézzük ez egy újabb presztízs veszteség az angolok részéről, kerül amibe kerül De Gea.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2015. augusztus 31., hétfő 17:30-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. augusztus 31., hétfő 17:25

Navas nem lesz kezdo jatekos a Realban, mert menni fog, ha van esze. Azon par heten, amig De Gea nem lesz jatekra kesz, majd ved Casilla. Kb 1 honap alatt, talan oktober elejere osszerakhatnak egy kapust, akinek nem volt eloszezonja, egy honapja nem vedett eles meccsen. Oktober 4. Atletico Madrid-Real Madrid, talan jatekre kesz lesz addigra, bar nem hiszem.
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 31., hétfő 17:22

Anyaka írta:
BBeno írta:újabb fekete pont perez mellett ha elhozza ddg-t. nincs rá szükség már. idén már nincs. leírtam kismilliószor miért nem. nyár elején kellett volna casillas után egyből. csóri navas végig melózta az előszezont. nem ment el az Gold Cupra .(persze sérült volt...nem hiszem el. ) most nem ment el a válogatott összetartásra. és nem kicsit jól védett. a másik casilla aki szerepet nem kapott még.
Kell a sztár.
Aki csak küzd, és végzi rendesen a munkáját az nem jó. Ezért nincs utánpótlása a Real-nak, és nem is lesz.
De Gea-ban bőven van bakira való hajlam néha, remélhetőleg nagy izgalmában nem azzal kezdi a pályafutását, mert akkor kitör a madridi polgárháború. :lol:
Sose volt, sose lesz. Bezzeg a Barca...mint most is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 31., hétfő 17:20

Navast nem lesz nehez uberelni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. augusztus 31., hétfő 17:12

újabb fekete pont perez mellett ha elhozza ddg-t. nincs rá szükség már. idén már nincs. leírtam kismilliószor miért nem. nyár elején kellett volna casillas után egyből. csóri navas végig melózta az előszezont. nem ment el az Gold Cupra .(persze sérült volt...nem hiszem el. ) most nem ment el a válogatott összetartásra. és nem kicsit jól védett. a másik casilla aki szerepet nem kapott még.
Én nem igazán értem most ezt a nagy Navas szeretet itt a fórumon. Mármint hogy szegény játékossal hogy kicsesszük és hasonlóak...27 évesen aprópénzért egy spanyol kiscsapatban küzdött a kiesés ellen...Nem hülye az összes nagycsapat, hogy egy top kapust nem hozott volna el onnét már régen nevetséges összegekért. Ezek azért nem feltétlenül véletlenek. Remek bravúr kapus, kiscsapatzban már bizonyított is, de messze nincs olyan státuszban, hogy miatta férle kéne tenni De Gea-t, aki már jóideje a legmagasabb szinten játszik és bizonyít. És némi plusz is neki, hogy a spanyol válogatott kapusa. Valószínűleg az edzésen se lehetetlen neki gólt rúgni, különben kézzel-lábbal tiltakozna mindenki az ellen, hogy mást hozzunk. Carvajal még saját nevelés is, mégis simán hoztunk egy jó drága védőt mellé.

Ha végül nem jön De Gea, akkor megkapja az esélyt Navas, a tavalyihoz képest előrelépés lesz mindenképpen.
De én nagyon nem látom, hogy mit kéne rajta sajnálni, jó sok pénzért dolgozhat az egyik legnagyobb klubban. És ha végül idén sem ő lesz a kezdő játékos, akkor az jó eséllyel nem véletlen.

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. augusztus 31., hétfő 17:05

Toky írta:
Vosztok írta:Kivancsi vagyok a szurkolok reakciojara oktoberben, mikor palyara lep. Az Atleticos mult nem jo ajanlolevel. (tudom-tudom Raul)
Raúl az utánpótlásunkban is lehúzott pár mérkőzést, és fiatalon jött. Sosem játszott az AtMa kezdőjében. Szóval egy picit sántikál ez az összehasonlítás. :)
A lenyeg az Atleticos mult :D Raulnak esze agaban se lett volna a Realba jonni, ha nem szunik meg akkoriban az Atletico aktualis utanpotlasprogramja. B-)
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég