Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. július 21., péntek 11:31

Tényleg egy C kategóriás netflix sorozat ez lassan. :lol: ilyen felhajtás egy játékosért nem volt még a futballtörténelemben. Ehhez képest Céronaldo 2 vagy 3 éves saga-ja egy 2 perces rövid történet volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2023. július 21., péntek 11:32-kor.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. július 21., péntek 11:28

Mickey írta:
Pad'em írta:

Már hétfőn edzésbe állt :D

Macron most elvileg azt akarja, hogy a 24-es párizsi olimpiág maradjon :lol:
na igen, az jó lenne, ha maradna az ötkarikás játékokig,
de utána meg jönnek a választások, jó lenne ha lehetne vele kampányolni,
de utána meg lejár a szerződése, jó lenne felvenni a hűségbónsuzt ,meg még több pénzt kiharcolni, akkor meg maradjon már még egy évet.

Jó lesz ő ott :)
egy elnöki választásnál mit lehet egy focistával kampányolni? Elmondja, hogy annyira fasza vagyok, hogy itt tartottam? Nem tudom mennyire jó az, ha egy politikus nyíltan beleszólhat egy játékos karrierjébe. Nem kell mindent tényként kezelni. MBappe és a világ is tudja, ha bámit aláír, a karrier érdemi részét ott tölti le és lehet, hogy nem nyer semmit

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. július 21., péntek 11:20

Pad'em írta:
tubatibi írta: Már edzésbe is állt Mbappé a PSG-nél.
Már hétfőn edzésbe állt :D

Macron most elvileg azt akarja, hogy a 24-es párizsi olimpiág maradjon :lol:
na igen, az jó lenne, ha maradna az ötkarikás játékokig,
de utána meg jönnek a választások, jó lenne ha lehetne vele kampányolni,
de utána meg lejár a szerződése, jó lenne felvenni a hűségbónsuzt ,meg még több pénzt kiharcolni, akkor meg maradjon már még egy évet.

Jó lesz ő ott :)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. július 21., péntek 11:19

Sierra írta: Mindenesetre az mindenhogyan szánalmas, ahogy eddig is magukhoz láncoltál. Ennyi pénzt kifizetni egyetlen játékosnak... ennyi éven keresztül. Oké hogy kurva jó játékos, de ő is csak egy a sok közül, és mégis több száz milliót kifizettek már neki, és úgy istenigazából a ligagyőzelmeken kívül nem sokat tudott hozzátenni a csapathoz. Persze a számokat hozta, de ugye egy fecske nem csinál nyarat.
az, hogy a psg nem nyert bl-t legkevésbé rajta múlott. Kecskebaszóék még nem jöttek rá arra amire Pérez már igen, a stabil és erős stáb az alapja mindennek. Nem lehet counterelni semmivel azt amikor egy JAS kopog be egy fiatalhoz, vagy ahogy Pintus felkészíti a csapatot. Azt, hogy nekünk évek óta ugyan az az edzői felfogás. Lehet valaki akármekkora sztár, egyszerűen egy kupac szar között az aranyrög ugyan úgy büdös marad. Ami nyilván nekünk marha jó. Ide is igaz az amit arra írtam tegnap, hogy a szaudiak vinének fiatalokat is. Akit ellehet csábítani pénzzel és nem érdekli a karrierje azért nem kár. Biztos vagyok abban is, még egyszer Pérez nem játsza el ugyan azt, ha Bappe nyáron marad, akkor télen vagy aláír valami elég komoly feltételt vagy bennünket tovább nem érdekel.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. július 21., péntek 11:17

Akkor holnap hivatalos lesz? Vagy mizu?

Padem is ugy eltunt, mint a Bappes hirek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. július 21., péntek 11:16

ANDS írta:
RealMadridFanatic írta: Igazabol nem nagyon van lap a kezukben, legfeljebb a fenyegetozes, hogy egy evig a lelaton pihentetik. Az, hogy ezt megtehetik-e megint mas kerdes, elkepzelheto, de a buko akkor is megmarad, a roluk kialakult kep meg tovabb romlik.

….
Azért ha letesznek egy 1 mrd eurós ajánlatot, van esélyük megtartani.
Az alapfeltevés részemről az, hogy valóban nem akar hosszabbítani. Amennyiben bármivel meggyőzik, el kell felejteni végleg.

Már így is határeset, de annyira Ő a kirakós utolsó darabja (nyilván lenne még mit javítani, de előre igaz ez), hogy ha adódik a lehetőség, rá kell menni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. július 21., péntek 11:08

Mindenesetre az mindenhogyan szánalmas, ahogy eddig is magukhoz láncoltál. Ennyi pénzt kifizetni egyetlen játékosnak... ennyi éven keresztül. Oké hogy kurva jó játékos, de ő is csak egy a sok közül, és mégis több száz milliót kifizettek már neki, és úgy istenigazából a ligagyőzelmeken kívül nem sokat tudott hozzátenni a csapathoz. Persze a számokat hozta, de ugye egy fecske nem csinál nyarat.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. július 21., péntek 10:42

wZoLee7 írta: télen már lehet vele tárgyalni nem? Köthetünk előszerződést? Mert ha igen akkor a tavasz már pont nem számít
Tavaly is tudtunk volna vele, mégsem történt semmi. El van ez baszva úgy ahogy van. Szerintem ugyanaz lesz jövőre, mint tavaly.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. július 21., péntek 10:39

Sierra írta: Úgyse fogják pihentetni, nem engedhetik meg maguknak. LE se hagyná, hogy a legjobb játékosuk végigpadozza a szezont. De a tevegecik se hülyék (annyira).
Szépen végigtolja a szezont aztán májusban aláírja a hosszabbítást. :D Nincs itt semmi látnivaló.
télen már lehet vele tárgyalni nem? Köthetünk előszerződést? Mert ha igen akkor a tavasz már pont nem számít

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. július 21., péntek 10:34

Úgyse fogják pihentetni, nem engedhetik meg maguknak. LE se hagyná, hogy a legjobb játékosuk végigpadozza a szezont. De a tevegecik se hülyék (annyira).
Szépen végigtolja a szezont aztán májusban aláírja a hosszabbítást. :D Nincs itt semmi látnivaló.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 21., péntek 10:32

tubatibi írta: Már edzésbe is állt Mbappé a PSG-nél.
Már hétfőn edzésbe állt :D

Macron most elvileg azt akarja, hogy a 24-es párizsi olimpiág maradjon :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. július 21., péntek 10:30

Már edzésbe is állt Mbappé a PSG-nél.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. július 21., péntek 10:02

Igazabol nem nagyon van lap a kezukben, legfeljebb a fenyegetozes, hogy egy evig a lelaton pihentetik. Az, hogy ezt megtehetik-e megint mas kerdes, elkepzelheto, de a buko akkor is megmarad, a roluk kialakult kep meg tovabb romlik.

Mondjuk en ketseggel fogadom azt is, hogy voltak annyira naivak/onteltek, hogy husegbonuszt augusztusi hataridovel papiroztak le. Huseg akkor van, ha nem ment el es a kovetkezo szezonban is marad. Igy hatalmas ongol lenne, azert nem amatorok ok sem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. július 21., péntek 9:40

RealMadridFanatic írta:
hehetheoriginal írta: szegeny ember vizzel foz :coffee:

defensacentral szerint pappe 10 eves 1 mrd os ajanlatot kapott a tevesegglyukturkasztol (legnagyobb szerzodes valaha fodballistanak), ha elfogadja, 34 eves koraig, gyakorlatilag egesz karrierjeben a parizsi koszfeszekben maradhat. :roll:
gondolom anya dolgozik kemenyen, ez sztem ennyi volt. what a fkin waste :lol:
Egyreszt a DC minden hirt lehoz, egymasnak akar teljesen ellentmondoakat is 2 perc kulonbseggel.

Masreszt ebben is irtak, hogy Mbappe elutasitotta, mert cimeket szeretne nyerni Madridban.

Arabek sajtojabol tovabbra is az jon, hogy regen kesz az egyezseg es Mbappe iden Real jatekos lesz, csak megy a szinhaz, hogy mindenki a leheto legjobban johessen ki a tortenetbol.

Mondjuk en egyiket sem hiszem el, csak annyit, hogy mindenki ugy matekozik, szivarogtat, hogy az imidzs a leheto legkevesbe seruljon.

Amugy azt is tobbszor olvastam, hogy a husegbonusz elso fele augusztus 1el aktivalodik. Ha igy van, egeszen biztosan megvarjak. Hogy ez azt eredmenyezi-e, hogy meginkabb beragnak arabek es ott tartjak egy evet minden mindegy alapon, vagy pont igyekeznek menteni a penzugyileg meg nagyobb bukot, majd kiderul.
Elképzeltem, hogy vmi rabszolgatartó besértődött elmebeteg vagyok és arra jutottam, hogy inkább vágnám ki MBappét júl 31-én és egy fityinget se kapjon, mint kicsengetni neki bármennyi "hűségpénzt", hogy aztán meg eligazoljon pár nap múlva. Szerintem ez lenne a legnagyobb arcvesztés nekik.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. július 21., péntek 8:54

hehetheoriginal írta: szegeny ember vizzel foz :coffee:

defensacentral szerint pappe 10 eves 1 mrd os ajanlatot kapott a tevesegglyukturkasztol (legnagyobb szerzodes valaha fodballistanak), ha elfogadja, 34 eves koraig, gyakorlatilag egesz karrierjeben a parizsi koszfeszekben maradhat. :roll:
gondolom anya dolgozik kemenyen, ez sztem ennyi volt. what a fkin waste :lol:
Egyreszt a DC minden hirt lehoz, egymasnak akar teljesen ellentmondoakat is 2 perc kulonbseggel.

Masreszt ebben is irtak, hogy Mbappe elutasitotta, mert cimeket szeretne nyerni Madridban.

Arabek sajtojabol tovabbra is az jon, hogy regen kesz az egyezseg es Mbappe iden Real jatekos lesz, csak megy a szinhaz, hogy mindenki a leheto legjobban johessen ki a tortenetbol.

Mondjuk en egyiket sem hiszem el, csak annyit, hogy mindenki ugy matekozik, szivarogtat, hogy az imidzs a leheto legkevesbe seruljon.

Amugy azt is tobbszor olvastam, hogy a husegbonusz elso fele augusztus 1el aktivalodik. Ha igy van, egeszen biztosan megvarjak. Hogy ez azt eredmenyezi-e, hogy meginkabb beragnak arabek es ott tartjak egy evet minden mindegy alapon, vagy pont igyekeznek menteni a penzugyileg meg nagyobb bukot, majd kiderul.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 21., péntek 8:38

szegeny ember vizzel foz :coffee:

defensacentral szerint pappe 10 eves 1 mrd os ajanlatot kapott a tevesegglyukturkasztol (legnagyobb szerzodes valaha fodballistanak), ha elfogadja, 34 eves koraig, gyakorlatilag egesz karrierjeben a parizsi koszfeszekben maradhat. :roll:
gondolom anya dolgozik kemenyen, ez sztem ennyi volt. what a fkin waste :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. július 21., péntek 8:35

Ennyi volt az uborkaszezon? :)

Holnap kezd a PSG Japàn túrája.


Na meg:
🚨🎖| Ancelotti used Jude Bellingham as number 9 during the training yesterday.

• Vinicius - Bellingham - Brahim
• Rodrygo - Joselu - Arda Güler

:mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. július 19., szerda 21:42

https://www.instagram.com/reel/Cu4hMRoo ... BiNWFlZA==

Rég láttam ilyen fain marketing anyagot a klubtól.
E30 kabrió meg külön piros pont a mai villanyszarok helyett. :rock:
Love football, hate antifa.

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. július 19., szerda 16:46

raul 4 ever írta:
Jim írta:

szuper :salute:

Fresneda elvileg még mindig nem írt alá sehova..
:mrgreen:
Szerintem megint csak etet minket :mrgreen: , utazó keretnek még tagja sajnos.

Bár lehet átszáll valahol majd sansebastianba.. Istenem de gyenge egy játékos...
Sok Castillás tagja a keretnek :lol: Nico Pazra kíváncsi leszek, ha játszik majd. Alvaro úgy néz ki ennyi volt. A támadósorunkat látva meg nem tudom sírjak, vagy nevessek :x

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. július 19., szerda 15:44

wZoLee7 írta: Nem fogunk hozni oda egy 3. Embert, igy is van a keretben 2 jhv
értem én
csak adná magát, hogy balra jött Fran
jobbra Fresneda
( mindkettő használható saját nevelésbek tünik :shutup: )
aztán melléjük lehetne hozni 1-2 év múlva 1-1 nagyobb nevet akár :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 118 regisztrált és 0 vendég