Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 27., hétfő 12:18

Géci írta:Csóri Navasra nem is csináltak még mezt. Szerintem De Gea mezében véd, mert ùgy lötyög rajta mint valami xxl-es hállóing :lol: :lol:
Nem baj az :D Mint rėgen a biszem-baszom megyei ifibe...ami marad,eszi-nem eszi,nem kap mást :mrgreen:

Off:Nézi vki a meccset ma?Mikor kezd?Csak kèrdem mer nemtom megnèzni a hireket az oldalon.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 27., hétfő 10:18

Géci írta:Csóri Navasra nem is csináltak még mezt. Szerintem De Gea mezében véd, mert ùgy lötyög rajta mint valami xxl-es hállóing :lol: :lol:
Én is ezt nézegettem meccseken, lassan ilyen lesz a szerelése :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 27., hétfő 10:10

Ramos és testvére, aki egyben ügynöke közölték Pérezzel, hogy a Realból akar visszavonulni, írja a Marca. Pérez pedig elmondta, hogy az egész helyzet egy félreértésen alapszik, így a szerződés aláírása nagy közel van.
Klub ikon, Real Madrid, Florentino Perez, visszavonulás. Na ezek a szavak lelövik ezt a hírt. :lol: :lol: Azért jó, ha Ramos elhiszi, hogy innét vonulhat vissza.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. július 27., hétfő 9:55

Csóri Navasra nem is csináltak még mezt. Szerintem De Gea mezében véd, mert ùgy lötyög rajta mint valami xxl-es hállóing :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 27., hétfő 9:50

Ezt nem lehet elvitatni.
Látod, hogy lehet. :)
Oké, hogy leigazolta a MU Romero-t, de mostmár kajak nem érteném, ha jönne De Gea....minek kellett Casilla? Navas komával elhitetik, hogy na te leszel az első számú, aztán meg elküldik? Fura.
Navasszal hogy hitették el, hogy első számú lesz? Benítez jelenleg azt vallja, hogy versenyezzen mindenki a posztjáér, kivéve CR és Bale :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. július 27., hétfő 9:48

Szerintem meg mind a kettőtöknek kijárna két hét bann. :mrgreen: :mrgreen:

Viccet félretéve, nagyon örülök a Ramos-os hírnek, hiába vannak hibái(melyik védőnek nincsenek?), de ő a jelen legnagyobb madridistája, ízig-vérig küzd a csapatért, emellett TOP3 a posztján, ő a tökéletes csapatkapitány. Ezt nem lehet elvitatni. Esetleg még Pepe-t tudnám elképzelni CSK-nak, mást nem.
Marcelo? Ugyanmár, ő a csapat bohóca, emellett egy kumma jó játékos, de hogy CSK legyen, annak kevés. CR meg több hisztit nyomna, mint buzdítást.

Sergio barátunknak kötelező maradni, ez nem is kérdés. Fáklyán égetnénk el "szeretett" elnökünket, ha elküldené, mert ez nem a pénzről szól már közelsem. Mondjuk szerintem, ha bárki a helyében lenne, senki se viselné jó szívvel ezeket a faszságokat, amiket kap Perez apótól.

Más:
Oké, hogy leigazolta a MU Romero-t, de mostmár kajak nem érteném, ha jönne De Gea....minek kellett Casilla? Navas komával elhitetik, hogy na te leszel az első számú, aztán meg elküldik? Fura.
Mondjuk én nagyon örülnék a spanyolnak, meglennének oldva a kapusgondjaink kb 10 évre.


Vidal-t is nagyon sajnálom, egyébként vannak cikkek középpályás érkezéséről? Vagy esetleg valami cserecsatár féléről? Nagyban vagyunk az előszezonnak, egy értelmes igazolásunk sem volt még, nagyon hírek sincsenek. Sajnos eddig elég pocsék uborkaszezonunk van. :-(
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 27., hétfő 9:32

de mi, az, hogy egy real madrid játékosnak ( a csk-nak, a vezérnek, a madridistnának, RAMOSNAK) ki kell állnia és elmondani, hogy a real madridban akar játszani az már zsarolás és azt jelentené, hogy perez irányít meg az ő akarata érvényesül (még jó amúgy, mivel ő az elnök :kivagyhe: :kivagyhe: )? téged meg a perez elleni utálatod vakít el, mert ez egy alap kérés de már ez is perez megalomániájának van beállítva.
Real Madrid alapismeretek 1.0, elnök vagy nem elnök, nem egyedül hozza (vagyis nem egyedül kéne) a döntéseket, és a madridisták választják meg.
Ramos a múltban már hatvanszor elmondta, hogy innen akar visszavonulni, ez a klub az élete, stb.stb., csak az olyanok, mint te, ezt elfelejtitek, mert leszállt a köd.

Pérezt én nem utálom, én felnézek rá, mindössze az elmúlt fél/egy éves tevékenységével nem vagyok maradéktalanul elégedett.
vállalhatatlan, mert ezen a fórumon aki a közvéleménnyel szembe megy az úgyis hülye, nyomatni kell amit ti tartotok jónak, mert úgyis az lesz az igaz, a normális érveket félresöpritek, amibe meg lehet beleköttök.( tökéletes példa matt.) nagy élmény tényleg. meg is fogadom, csak te direkt olyan stílusban írsz, amire nem lehet nem reagálni, de innentől leszarom, küldhetsz 50 puszis smileyt is, hogy te érezd magad felsőbb rendűnek a végén, mert nálad ez a legfontosabb bárkivel is "vitázol". ha még egyszer reagálok bannolj a picsába, őszintén, köszi.
Ok nélkül nem bannolunk senkit drága dannen. Inkább írd a normális érveket, mert azokból még nem sokat láttunk. Bár, ha szerinted Matt a tökéletes példa, aki szerint CR csak egy közepes játékos, aki sok gólt rúg, Schuster egyenlő Carlóval, a MU a foci csúcsa...akkor lehet nem kéne... :lol:
A stílusom meg, egyedi, mint a tiéd vagy bárki másé, de én legalább tudom magamról, hogy paraszt is tudok lenni. :-*
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 27., hétfő 9:10

már az is perez zsarolása ha ki kell állnia annyit mondani, hogy itt akar játszani és megkapja a valag pénzét
Ekkor történne meg, hogy igazad van, mert csak a pénz érdekli, és a pénzért bármit megtenne. Ahogy írtam, lehet, hogy egyesek így működnek...
mert akkor teljesül perez akarata, az elnökünké,
Igen, mert ha észrevennéd, akkor Péreznek egy dolog számít, mégpedig, hogy ő irányítson. Bármennyire nehéz ezt elfogadnod.
érted :lol:
Én értem és te? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :| :|
urvára nem írok hülyeségeket csak sokaknak fáj itt ha ramos hibás valamiben
Ezek szerintem nem érted...mert többen leírtuk már, hogy mind a két fél hibás, de inkább fogadd meg a saját magad tanácsát, és hanyagold a témát, mert vállalhatatlan amit művelsz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 27., hétfő 8:59

jó volt bár nem nagyon tudtam aludni, a kétely közt, hogy most ramos a csapat vezére vagy nem :(
Remélem akkor megnyugtatott az a pár nyilatkozat, amit bemásoltam neked.
mit írjak?
Azt hogy hülyeségeket írsz hetek óta (ékes bizonyítéka ennek a Cé topicba írt nem túl régi hozzászólásaid). Ez sokunknak elég lenne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 27., hétfő 8:41

Jó reggelt neked is. Milyen éjszakád volt?
Majd azokra is reagálj, amiket írtam csak a te kedvedért. Már ha tudsz :smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 27., hétfő 6:50

cart írta:
Realista24 írta:Ha Ramos fontolgatja, hogy távozik, mert nem tetszik neki a rendszer, akkor miért mondana mást?
Szerintem az a gond vele, hogy egyáltalán nem mond semmit. Volt valami hír is róla, hogy az MU is várja már a kinyilatkoztatást, hogy menni akar.
Ideje lenne kimondania, hogy A vagy B, mert így tényleg az az ember érzése, hogy azt várja melyik kínál többet neki...
Mit kellene mondania? Egy sablont? Akkor kérdezzék carlot.....vagy hogy itt a helyem? Még jó...hol lenne? Perez ígéri az új szerződést rég óta....akkor itt pereznek kell beszélni....nem ramosnak.

Az meg tök jó hogy " az a bizonyos fejes miatt ".....
Na de melyik bizonyos???
A BM elleniek amivel kitömtük a világ legjobbjait? Vagy 13 másikat ám amikor ő döntött?
Esetleg a decimát höhöhöhö....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 22:46

Kis érdekesség más témában.
https://pbs.twimg.com/media/CK3VIg4XAAMv5oN.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 22:25

cart írta:
Realista24 írta: Igen, a MU is akart ilyet, meg azt is, hogy De Gea mondja ki, hogy maradni akar. De ezekből semmi nem teljesül, nem véletlenül.
A másik fél sem áll ki érthető módon egy ilyen nyilatkozattal, sőt! mind a kettő szivárogtat keményen, manipulálnak minket, ha lehet így írni.
Igen, valószínűleg nagy taktikázás megy a háttérben.
Mondjuk én megértem azt is, hogy vannak akiknek nem tetszik, hogy a csapat most már "papíron" is kapitánya Ramos ilyen módszerekhez folyamodik...
Az nekem sem tetszik, de - szerintem - ez már egy következménye annak, ami Carloval (Bale-lel) kezdődött.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2015. július 26., vasárnap 22:24

Realista24 írta: Igen, a MU is akart ilyet, meg azt is, hogy De Gea mondja ki, hogy maradni akar. De ezekből semmi nem teljesül, nem véletlenül.
A másik fél sem áll ki érthető módon egy ilyen nyilatkozattal, sőt! mind a kettő szivárogtat keményen, manipulálnak minket, ha lehet így írni.
Igen, valószínűleg nagy taktikázás megy a háttérben.
Mondjuk én megértem azt is, hogy vannak akiknek nem tetszik, hogy a csapat most már "papíron" is kapitánya Ramos ilyen módszerekhez folyamodik...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 22:17

Ha még visszanéznél, 5 perc google után:
Ramón Calderón: “Sergio Ramos a Real Madrid ikonja, igazi vezér a pályán és azon kívül is
Marca: HE'S THE LEADER ON AND OFF THE PITCH. Ramos is 'the boss' of Madrid's dressing room
Guti: "El líder es Sergio Ramos"
Real Madrid, As: "El líder de Benítez es Sergio Ramos"
Luka Modric, said Sergio Ramos that "hopefully you stay because it is very important" for the white set, because it is the "captain and leader on and off the field,"

Ha ez sem elég, még keresek neked szívesen. :-*
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 22:08

dannen írta:
Realista24 írta: :-*
:-*
Felkeltél álmodból? :lol: Remélem azért még vissza tudsz aludni.
Bónusz
https://www.youtube.com/watch?v=oE9PI-4rgUA
Fél hírekkel érvelni meg nem szerencsés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 22:04

dannen írta:
Realista24 írta:akkor hogy olvastad?

Ce is tüntetett, megis....
komolyan :fpalm: :fpalm: utolsó volt, hogy reagáltam ebben a témában, mert te direkt értetlenkedsz. másik topikban régebben leírtam a különbséget a cés meg a ramosos dolog között, de te azóta ezt hajtod.

így olvastam

"He's our captain now. I'm sure he'll be with us because he loves us and the club."

nekem ennyi volt erről, jóéjt.
Ramos
"He looks fine to me. Him not being here is something that doesn't enter any Madridista's head. He's our captain and I'm sure that he's going to stay here because he really loves this club and the club loves him. I hope he stays, because he's a leader at Real Madrid".

Jó éjt. Forrás realmadrid.com. :-*
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 21:55

dannen írta:
Realista24 írta:akkor hogy olvastad?

Ce is tüntetett, megis....
komolyan :fpalm: :fpalm: utolsó volt, hogy reagáltam ebben a témában, mert te direkt értetlenkedsz. másik topikban régebben leírtam a különbséget a cés meg a ramosos dolog között, de te azóta ezt hajtod.

így olvastam

"He's our captain now. I'm sure he'll be with us because he loves us and the club."

nekem ennyi volt erről, jóéjt.
Nem. En fixen hulye vagyok. Jó éjt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 21:49

akkor hogy olvastad?

Ce is tüntetett, megis....
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 26., vasárnap 21:44

dannen írta: de én komolyan nem tudom honnan veszitek ki a vezér. a decima előtti öltöző felvételekből egyáltalán nem az jött le, hogy ő mekkora vezér lenne ott. attól még lehet persze, meg ugyanúgy nem is, csak fogalmam sincs honnan szeditek ezeket.
Odafigyelünk a csapatra és nem hordunk szemellenzőt?
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 166 regisztrált és 0 vendég