Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
géza
Hozzászólások: 1119
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: géza » 2024. március 25., hétfő 11:25

hehetheoriginal írta: mutass nekem egy db olyan sportot, ahol ugyanabban a sportagban a nok jobbak, mint a ferfiak.
talalhatsz te nekem barkit barhol, a biologiat nem tudod kiforgatni, akarmennyire is probaljak manapsag.
Miert kene? Egyaltalan hogy kapcsolodik ez ahhoz, amit irtam? Miert kell behozni egy dolgot a beszelgetesbe, ami ellen senki nem vitatkozik? Direkt irtam is:
géza írta: a noi foci a sajat berkein belul (nem osszeeresztve a ferfiakkal) ne tudna elvezetes meccseket, megmozdulasokat produkalni
Leegyszerusitem a mondanivalomat akkor:

Adott 100 fiu es lanygyerek. Ebbol a 100-bol a fiuknal 70 elmegy focizni, 10 kosarazni, 10 kezizni, 10 meg random vizilabda, sakk, etc. A lanyoknal 50 elmegy uszni, 30 jegkorizni, 15 kezizni, 5 meg focizni, es annak a fele is abba hagyja, mert nincs kulon noi csapat mondjuk ifiben.

Ezekkel az aranyokkal szamolva 14-szer valoszinubb, hogy talalnak az utanpotlasban egy olyan format a fiuk kozul, aki ketto egyeneset tud a labdaba rugni. Es ahogy emlitettem, nem az a cel, hogy megtalaljak azokat a tehetsegeket, akik a ferfi futballban is megalljak a helyuket, hanem azokat, akik a noi foci berkein belul tudnak ertelmeset alkotni, ezaltal emelve az egesznek a szinvonalan.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 25., hétfő 11:07

IdentitásbólGyőzelem írta: A ketrecharc nem tudom mennyire szamit kontaktsportnak :mrgreen: , de a UFC-ben a csajok olyan bunyokat lerendeznek, hogy nemelyik ferfi felhozo meccsen nincs annyi agresszivitas, szep kombo vagy tiszta talalat.
Szerintem nincs osszefuggesben az h a női foci siralmasan gyenge minosegu minden szempontbol, mivel ez egy kontaktsport.
ugyanaz a velemenyem, mint a kezilabda vagy vizilabda dolgokrol, ferfi szemmel aljadek es undorito latvany, ahogy nok egymasban kart okoznak....
de az o valasztasuk, o dolguk, csak en pl hadd ne legyek benne partner es nezo.
Simán egy 5-10 méterrel szűkíteni kéne a pályákat, 1 méterrel kisebb kapu szélesség és a labda mérete is lehetne a standard 5-ös helyett mondjuk 4-es mert mintha egy szikla lenne a lábuk előtt akkora a labda. Lehet azért tűnnek ilyen ügyetlennek mert nagy a labda és kerülgetik. Női kosárban is pont ez a gond. Túl nagy a ladba a kezükbe és túl magasan van a kosár és nem tudnak zsákolni
volt mar ilyen otlet nem egyszer, pl t-mac mondta, hogy kisebb labda, alacsonyabb gyuru, olyan szintu ellenallast es obegatast valtott ki a wnba jatekosokbol, hogy elkepeszto. ok maguk nem akarjak, mert ok maguk azt hiszik, az van a fejukben teljes tevkepzetben, hogy ok felveszik a versenyt a ferfiakkal barmilyen sportban is....
nem talaljak meg azokat a tehetsegeket
mutass nekem egy db olyan sportot, ahol ugyanabban a sportagban a nok jobbak, mint a ferfiak.
talalhatsz te nekem barkit barhol, a biologiat nem tudod kiforgatni, akarmennyire is probaljak manapsag.
thereisonly1ronaldo

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2024. március 25., hétfő 10:58

Nekem az nagyon furcsa a női fociban, hogy a többi női spothoz hasonlítva pl atlétika vagy úszás akár evezés bármi ilyesmivel szemben a női focisták mozgása nagyon furcsa. Mintha teljesen kontrollálatlan vagy inkább esetlen lenne a mozgásuk. Kézilabdában teljesen jól mozognak a fociban meg mint Bambi a jégen jelleggel. Az sem segít, hogy a férfi szabályokat erőltetik benne. Simán egy 5-10 méterrel szűkíteni kéne a pályákat, 1 méterrel kisebb kapu szélesség és a labda mérete is lehetne a standard 5-ös helyett mondjuk 4-es mert mintha egy szikla lenne a lábuk előtt akkora a labda. Lehet azért tűnnek ilyen ügyetlennek mert nagy a labda és kerülgetik. Női kosárban is pont ez a gond. Túl nagy a ladba a kezükbe és túl magasan van a kosár és nem tudnak zsákolni.

Szerintem senki nincs ellene csak ezt a szintet ne akarják letolni az ember torkán mint valami fantasztikus termék, ha meg nem tetszik akkor nőgyűlölő szemét az ember.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1119
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: géza » 2024. március 25., hétfő 10:40

Reprezentacio itt is szamit, ha kislany tv-ben csak azt latja, hogy a focit azt ferfiak jatszak, mig mondjuk jegkorcsolyozasnal lat noket is, akkor nem fogja masnap kerni szuloket, hogy vigye el ot a foci edzesre, vagy nagyon ritka esetben.

Noi focit meg itt szerintem az atlag maximum youtube meg insta klippekbol nez, vagy belenezett par perc erejeig nehany meccsbe, es ez alapjan van elotelve, holott ahol mar oltek bele egy kis penzt (lestat altal emlitett PL peldaul), ott a jatek is szorakoztato tud lenni. Persze, ehhez kell az, hogy nemi nyitottsaggal ulljon le az ember a tv ele, de nem hinnem, hogy a jatek szintje alacsonyabb lenne, mint mondjuk az ‘50-es evek focijanal, de ez logikus is, mert kb. ekkora lemaradasban is vannak.

Azt meg nekem ne mondja senki, hogy ha ugyanolyan infrastruktura lenne, akkor a noi foci a sajat berkein belul (nem osszeeresztve a ferfiakkal) ne tudna elvezetes meccseket, megmozdulasokat produkalni, csak szimplan nem annyira fejlett meg, nem talaljak meg azokat a tehetsegeket, es nem top top edzok dolgoznak veluk 10 eves koruk ota.

IdentitásbólGyőzelem
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2022. október 21., péntek 11:33
Kedvenc játékosaid: Zidane, Fenomèn, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: IdentitásbólGyőzelem » 2024. március 25., hétfő 10:31

A ketrecharc nem tudom mennyire szamit kontaktsportnak :mrgreen: , de a UFC-ben a csajok olyan bunyokat lerendeznek, hogy nemelyik ferfi felhozo meccsen nincs annyi agresszivitas, szep kombo vagy tiszta talalat.
Szerintem nincs osszefuggesben az h a női foci siralmasan gyenge minosegu minden szempontbol, mivel ez egy kontaktsport.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 25., hétfő 10:23

jó a téma, jöttem :mrgreen:
Most engedik a fiatal lanyokat is tesin focizni nem csak a fiukat.
lol.

anno általános és középsuliban is rendszeresen kérleltük a lányokat, ha nem voltunk elegen, hogy álljanak már be, egyik se akart, félti a körmét, fél, hogy kiröhögi az egész iskola, fél, hogy megrúgják a labdával....
nyilvan kis mintavételi halmaz, de nem hinném, hogy szerte a világon tömött sorokban állnának a lányok, hogy focizhassanak.
kontaktsport, szoval nem lányoknak, nem nőknek való. akármennyire szexista is ez a kijelentés. úgyhogy saját felelősségre csinálják, nekem mindegy, de mikor az egész produktum egy kabaré kb, akkor ne várják el, hogy az egész világ őket nézze, egyszerűen van jobb dolog is, amire el lehet pazarolni az időt.
női kézilabda amugy pl az egyik legalattomosabb, leggecibb sport a női vizilabdával együtt, visszataszító nézni, hogy a "gyengébbik" nem miket művel egymással....
thereisonly1ronaldo

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2024. március 25., hétfő 10:05

mexes írta:
lestat írta: Nem ertem mi ez a flegma stilus allandoan ha NOI FOCIrol van szo. Mas noi sporttal kapcsolatban meg nem vettem eszre.
feltételezem azért, mert 95%ban fociról van szó itt a fórumon? egyéb sportban jártas ismerőseimtől hallok flegmát női teniszről, wnbaről stb.

néha belefutok egy-egy mecsbe\videóba a legmagasabb szintről - számomra is nézhetetetlen, valóban sokszor paródia (jó állóképességű amatőr férfiak szintjén vannak), de ezért nem nézem, pont.
az ellenszenvet a túltolt egyenlőségi mozgalmak (equal pay) keltik, ezért születnek a paródia videók is youtubera...
Ja en pont nem a forumra ertettem hanem akarhanyszor szoba kerul a tarsasgba vagy neten kommenteket lapozgatva.

Ja persze nemkell equal pay. Oda fel kell magukat dolgozniuk.
En kicsit ugy latom ezt a sportot mintha kb most indult volna csak el igazan. Most engedik a fiatal lanyokat is tesin focizni nem csak a fiukat. Most indult el valami. Angol bajnokikon szep szammal vannak nezok. Oke nem draga a jegy de legalabb elmennek ra az emberek igyis.

Egy 20-30 ev mulva szerintem meg jobb lehet mint most.
Azert akik ma fociznak a tobbsege igyis melo mellett csinalta elete nagy reszeben vagy most is.

Lehet van egy ket bohoc mozdulat mint a ferfiaknal is. Lasd mendy neha egy labdat nemtud atvenni.
De azert en futottam bele olyan videokba hkgy egy ferfi megirigyelni azt a technikat.

Na de off ez mar nagyon.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mexes » 2024. március 25., hétfő 9:27

lestat írta: Nem ertem mi ez a flegma stilus allandoan ha NOI FOCIrol van szo. Mas noi sporttal kapcsolatban meg nem vettem eszre.
feltételezem azért, mert 95%ban fociról van szó itt a fórumon? egyéb sportban jártas ismerőseimtől hallok flegmát női teniszről, wnbaről stb.

néha belefutok egy-egy mecsbe\videóba a legmagasabb szintről - számomra is nézhetetetlen, valóban sokszor paródia (jó állóképességű amatőr férfiak szintjén vannak), de ezért nem nézem, pont.
az ellenszenvet a túltolt egyenlőségi mozgalmak (equal pay) keltik, ezért születnek a paródia videók is youtubera...

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. március 25., hétfő 9:14

dzsi91 írta:
lestat írta:

Csak azert mert te nem nézed attol meg ez egy sportag.

Nem tesznek bele kevesebb munkat mint mas noi sportolok, teniszezok vagy uszok.
Nem ertem mi ez a flegma stilus allandoan ha NOI FOCIrol van szo. Mas noi sporttal kapcsolatban meg nem vettem eszre.
De instan is, akarhanyszor szembe jon velem egy video, jon valami lelki szegeny akinek kozolnie kell hogy marpedig ez szar es bezzeg fiuk ellen nem tudna megtenni. Wtf.

Amugy ja en tudok parat akivel mindig osszefutok social median.
Kerr, Miedema, Volt a brazil csaj az eleg penge volt Marta.
De valamelyik nap egy City jatekosba futottam bele. Eleg szep golokat rugott a nevet sajnos nem vagom. Magas szinesboru volt.
Hát ha mondjuk leülök egy női kézilabda meccs elé ott ugyanazokat a mozgásokat látom mint a férfiaknál gynegébb fizikummal. Női focinál mint ha egy nagyon elbaszott paródiája lenne a sportnak. És az ellenszenv gondolom annak szól, hogy ennek ellenére is gyakran jön mindenkivel szembe a női foci mintha valami komoly dolog lenne.
Egyrészt ez, másrészt a női foci megítélését rettenetesen mérgezi az a röhejes elvárás az amerikai kamufeministák részéről, hogy ugyanolyan fizetéseket kapjanak a női játékosok, mint a férfiak.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. március 25., hétfő 8:34

'shutterisland írta: a noi foci szerintem is komolyan vehetetlen, bar szamomra szinte az osszes sportagbol a ferfi verzio a nezhetobb az ero es dinamika miatt.
kivetel igy hirtelen a torna, ritmikus gimnasztika, strandröpi ( :mrgreen: ) vagy hasonlo, kifinomultabb sportok, illetve a noi kezi amugy meg azert lekot de ott is 100-bol 100x ferfit neznek.

focit, kosarat, kuzdosportokat, tennist en meghagyom a ferfiaknak, a noi foci szamomra annyira random, mint mikor berugva fifaztunk a haverokkal a garazsban.
Most még, de kb kötelező beszállni a nagy kluboknak és idővel biztos vagyok benne, hogy fejleszteni is kell majd. Előbb-utóbb valami élharcosnak feltűnik a nagy különbség.H
AMúgy én már jó ideje követem a női kerékpárt is a férfi mellett, rengeteg komoly teljesítmény van és ahhoz, hogy elkezdjen érdekelni nyilván kelless Vas Blanka is, de többségében ahogy írod, kevesen követik a női verziókat. Hirtelen az NFL jutott eszembe ahol ha valaki látta már a női verziót akkor az tudja hogy ott pl senkit sem érdekel a sport része :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2024. március 25., hétfő 5:43

a noi foci szerintem is komolyan vehetetlen, bar szamomra szinte az osszes sportagbol a ferfi verzio a nezhetobb az ero es dinamika miatt.
kivetel igy hirtelen a torna, ritmikus gimnasztika, strandröpi ( :mrgreen: ) vagy hasonlo, kifinomultabb sportok, illetve a noi kezi amugy meg azert lekot de ott is 100-bol 100x ferfit neznek.

focit, kosarat, kuzdosportokat, tennist en meghagyom a ferfiaknak, a noi foci szamomra annyira random, mint mikor berugva fifaztunk a haverokkal a garazsban.

untouchable
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: untouchable » 2024. március 25., hétfő 1:16

_Bushido_ írta:
AC Milan have reached an agreement with Real Madrid to sign Álex Jiménez permanently on a fee lower than €5m. Real Madrid will retain a buy back.
via: SkySports
Ha jól emlékszem, ment már ifista a Milanba.
Most itt egy újabb távozó. Védő.
Castilla alatt, a C-ben játszott.
Ő volt az az ifista. Kölcsönbe távozott és most talán kivásárolja a Milan.
Sosem játszott és nem is játszhatott a C-ben, mert tavaly nyártól létezik ezen a néven újra a csapat. 7 meccsen lépett pályára tavaly a Castillaban.
Ha nagyon jó lesz a Milanban, akkor gondolom majd visszavásároljuk, hiszen van rá buy back opció, de ez szerepel is a hírben.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 25., hétfő 0:00

lestat írta:
magnus666 írta: Marozsán Dzseniferen és a szőke deszkán kívül akit a trollfoci nyomat ismertek még női focistát? Komolyan érdekel, hogy csak én vagyok ennyire tudatlan az egész, hát nevezzük sportággal kapcsolatban, vagy más is?
Csak azert mert te nem nézed attol meg ez egy sportag.

Nem tesznek bele kevesebb munkat mint mas noi sportolok, teniszezok vagy uszok.
Nem ertem mi ez a flegma stilus allandoan ha NOI FOCIrol van szo. Mas noi sporttal kapcsolatban meg nem vettem eszre.
De instan is, akarhanyszor szembe jon velem egy video, jon valami lelki szegeny akinek kozolnie kell hogy marpedig ez szar es bezzeg fiuk ellen nem tudna megtenni. Wtf.

Amugy ja en tudok parat akivel mindig osszefutok social median.
Kerr, Miedema, Volt a brazil csaj az eleg penge volt Marta.
De valamelyik nap egy City jatekosba futottam bele. Eleg szep golokat rugott a nevet sajnos nem vagom. Magas szinesboru volt.
Hát ha mondjuk leülök egy női kézilabda meccs elé ott ugyanazokat a mozgásokat látom mint a férfiaknál gynegébb fizikummal. Női focinál mint ha egy nagyon elbaszott paródiája lenne a sportnak. És az ellenszenv gondolom annak szól, hogy ennek ellenére is gyakran jön mindenkivel szembe a női foci mintha valami komoly dolog lenne.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2024. március 24., vasárnap 22:09

magnus666 írta: Marozsán Dzseniferen és a szőke deszkán kívül akit a trollfoci nyomat ismertek még női focistát? Komolyan érdekel, hogy csak én vagyok ennyire tudatlan az egész, hát nevezzük sportággal kapcsolatban, vagy más is?
Csak azert mert te nem nézed attol meg ez egy sportag.

Nem tesznek bele kevesebb munkat mint mas noi sportolok, teniszezok vagy uszok.
Nem ertem mi ez a flegma stilus allandoan ha NOI FOCIrol van szo. Mas noi sporttal kapcsolatban meg nem vettem eszre.
De instan is, akarhanyszor szembe jon velem egy video, jon valami lelki szegeny akinek kozolnie kell hogy marpedig ez szar es bezzeg fiuk ellen nem tudna megtenni. Wtf.

Amugy ja en tudok parat akivel mindig osszefutok social median.
Kerr, Miedema, Volt a brazil csaj az eleg penge volt Marta.
De valamelyik nap egy City jatekosba futottam bele. Eleg szep golokat rugott a nevet sajnos nem vagom. Magas szinesboru volt.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

magnus666
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2023. szeptember 14., csütörtök 9:45
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Eto’o
Kedvenc csapatod: FCB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: magnus666 » 2024. március 24., vasárnap 21:59

Marozsán Dzseniferen és a szőke deszkán kívül akit a trollfoci nyomat ismertek még női focistát? Komolyan érdekel, hogy csak én vagyok ennyire tudatlan az egész, hát nevezzük sportággal kapcsolatban, vagy más is?

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. március 24., vasárnap 21:50

Realista24 írta:
dzsi91 írta:

Az a pénz is mehetett volna a férfisportjainkba. Valaki megírhatná, hogy a barsza női szupercsapata mennyit is hoz nekik a kasszára mert gyanítom, hogy közel van a lófaszhoz.
:lol: :lol:
Egész biztos hogy veszteségesek a női csapatok, de nálam olyan ez mint a király kupa: lehet negatív pénzügyileg a bónuszok miatt, de nyerjük csak azért meg.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. március 24., vasárnap 21:49

dzsi91 írta:
gutihaz14 írta:

letezett elotte is mas neven. felvasaroltunk valami csapatot
Az a pénz is mehetett volna a férfisportjainkba. Valaki megírhatná, hogy a barsza női szupercsapata mennyit is hoz nekik a kasszára mert gyanítom, hogy közel van a lófaszhoz.
Aztán majd meglepodtok ha nyáron kiaruljak a női csapat 27,5%at valami random befektetonek hogy ki tudják fizetni a Liverpoolnak Coutinho BL győzelmes bonuszanak az utolsó részletének a késedelmi kamatait.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. március 24., vasárnap 21:19

dzsi91 írta:
gutihaz14 írta:

letezett elotte is mas neven. felvasaroltunk valami csapatot
Az a pénz is mehetett volna a férfisportjainkba.
Talaltam errol egy 2020-as cikket:

Real Madrid finally launches women's team after official merger with CD Tacon

Last year, the Spanish club approved the acquisition of Madrid-based women's club CD Tacon for a reported €500,000. The purchase was approved at the general assembly of socios by an overwhelming majority -- with 90.6% voting in favor.

Real Madrid has long been criticized for not having a women's team while their Spanish rivals compete for titles.

Az utolso mondatbol ki is derul, hogy miert kellett egy noi reszleg is. :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 24., vasárnap 21:10

dzsi91 írta:
gutihaz14 írta:

letezett elotte is mas neven. felvasaroltunk valami csapatot
Az a pénz is mehetett volna a férfisportjainkba. Valaki megírhatná, hogy a barsza női szupercsapata mennyit is hoz nekik a kasszára mert gyanítom, hogy közel van a lófaszhoz.
:lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 24., vasárnap 21:02

gutihaz14 írta:
dzsi91 írta: Egyrészt a mi csapatunk kb 3 éve létezik másrészt meg ki a faszt érdekel :D
letezett elotte is mas neven. felvasaroltunk valami csapatot
Az a pénz is mehetett volna a férfisportjainkba. Valaki megírhatná, hogy a barsza női szupercsapata mennyit is hoz nekik a kasszára mert gyanítom, hogy közel van a lófaszhoz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég