Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 16., péntek 8:50

Anthony írta:
Gigio's brother-in-law (who made him the huge Milan cake for his 18th bday): "Those who criticize you don't know you, Milan club of clowns."
Milan will bank 30m for Dollarumma and Raiola will pocket 50m+ in "agent fees" or "commissions" ...
Szóval akkor hivatalosan megveszi valaki 30 milláér, és az 50-ről nem beszélünk vagy ez hogy van? Ha Barca veszi akkor 30-al számolnak az újságok, ha a Real akkor 80-al? :lol:
Azt suttogják még akár Juve is lehet a befutó.

Pogba is így volt valahogy. Ott elvileg 20 milliót kapott, igaz most nyomoznak utána, mert elvileg sokkal nagyobb volt az összeg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 16., péntek 8:49

Realista24 írta:Néhány apró részlet a követeléseiből, állítólag:
"Elkepeszto maffiozo igenyeket fogalmaztak meg a hosszabbitas feltetelekent, minden epeszu klub tartsa magat tavol ettol a kettostol, ime: 5 millios fizu, visszamenoleg 3ra milliora emelve az elozo ket ev, evente 20%kal no automatan, ketevente ujratargyalni, jovibeni transzfer dij 30%a raiola-donna kettosse, ha nincs bl 45 milliort barki viheti."
Azta kurva. :lol: Remélem Péreznek lesz annyi esze, hogy nemet mondjon egy ilyenre.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 16., péntek 8:47

Realista24 írta:
Lehetne úgyis hogy kap mittudomén 2 millát plusz aláíráspénz, nem?
Persze, a Milan 4-5 milliójára nemet mondtak, majd aláír kettőért :mrgreen:
Hát de kapna x milla aláíráspénzt. :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. június 16., péntek 8:45

Gigio's brother-in-law (who made him the huge Milan cake for his 18th bday): "Those who criticize you don't know you, Milan club of clowns."
Milan will bank 30m for Dollarumma and Raiola will pocket 50m+ in "agent fees" or "commissions" ...
Szóval akkor hivatalosan megveszi valaki 30 milláér, és az 50-ről nem beszélünk vagy ez hogy van? Ha Barca veszi akkor 30-al számolnak az újságok, ha a Real akkor 80-al? :lol:
Azt suttogják még akár Juve is lehet a befutó.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 16., péntek 8:42

Néhány apró részlet a követeléseiből, állítólag:
"Elkepeszto maffiozo igenyeket fogalmaztak meg a hosszabbitas feltetelekent, minden epeszu klub tartsa magat tavol ettol a kettostol, ime: 5 millios fizu, visszamenoleg 3ra milliora emelve az elozo ket ev, evente 20%kal no automatan, ketevente ujratargyalni, jovibeni transzfer dij 30%a raiola-donna kettosse, ha nincs bl 45 milliort barki viheti."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 16., péntek 8:41

Lehetne úgyis hogy kap mittudomén 2 millát plusz aláíráspénz, nem?
Persze, a Milan 4-5 milliójára nemet mondtak, majd aláír kettőért :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. június 16., péntek 8:30

Engem a 6 milka jobban zavar mint ez a milanos történet. Egy 18 éves kis hülyegyerek, akit az egyik legdörzsöltebb fazon befolyásol, és még el is hiszi magáról hogy ő a király, annyira felhype-olták. Madridban majd férfi lesz, ha nem, eladjuk jó pénzért. A képességei alapján korszakos kapus lehet.

De az a 6 misi kumma sok, az öltöző azt nem fogja annyiban hagyni.

Nem tudom mi lenne a jó megoldás, nálam a következő évet megkapná Navas, 18-tól meg jöhetne a gyerek. Donnak most egy ideig azért nem fogom hívni. :lol:
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 16., péntek 8:27

besteve7 írta:
Dupla D írta: Az állítólagos 6 milliós ajánlaton meg felesleges meglepődni. Rengeteg csapat akarja, szerződése a végén jár. Normál esetben brutális lenne egy 18 éves csikónak 6 millió (Mbappé is legalább fog ennyit keresni), de mások jelenleg a körülmények, amit Raiola is jól felmért.
Csak kérdés az, mennyire okozhat ez mondjuk belső feszültségeket a keretben. Azért elég szép nagy önérzettel megádott focistákról beszélünk. Vannak egy páran a csapatban akik ez alatt v ennek környékén keresnek úgy, h azért elég sokat letettek az asztalra, csapatért. Mig jön ez a srác, kapus, kemény egy évvel a háta mögött, egy olasz középcsapatban, és arra a szintre kerül be mint ők. Hány ügynök fogja kopogtatni Perez ajtaján az ösz folyamán a védencéért?
Engem mondjuk ez is aggasztana. Ha jön, kérdés ki helyére: Casilla megy és ő lesz a másodikszámú? Vagy továbbadják kölcsönnel 1-2 évre? Engem ez a 6 vagy hány milla is zavar. Lehetne úgyis hogy kap mittudomén 2 millát plusz aláíráspénz, nem?

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. június 16., péntek 8:22

Dupla D írta: Az állítólagos 6 milliós ajánlaton meg felesleges meglepődni. Rengeteg csapat akarja, szerződése a végén jár. Normál esetben brutális lenne egy 18 éves csikónak 6 millió (Mbappé is legalább fog ennyit keresni), de mások jelenleg a körülmények, amit Raiola is jól felmért.
Csak kérdés az, mennyire okozhat ez mondjuk belső feszültségeket a keretben. Azért elég szép nagy önérzettel megádott focistákról beszélünk. Vannak egy páran a csapatban akik ez alatt v ennek környékén keresnek úgy, h azért elég sokat letettek az asztalra, csapatért. Mig jön ez a srác, kapus, kemény egy évvel a háta mögött, egy olasz középcsapatban, és arra a szintre kerül be mint ők. Hány ügynök fogja kopogtatni Perez ajtaján az ösz folyamán a védencéért?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. június 16., péntek 8:12

18 éves gyerek, szerintem senki ne higgye, hogy magától döntött az elmúlt években. Amúgy meg full Neymar sztorinak tűnik, majd valaki jól lepénzel mindenkit, aztán 5 év múlva meg nem bírják majd fizetni.

Ha nem lenne ez a történet simán megvenném, aztán mehetne kölcsönbe, mint Courtois pár évre a Chelseaből.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 16., péntek 8:10

Theo bejelentése azért csúszik, mert a Real még nem fizette ki a játékost, nincs meg a megállapodás, hogy 24 milliót fizessenek, vagy a kompenzációt tartalmazó 30-at.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2017. június 16., péntek 0:07

Milanos haverom szerint Donnarummát lényegében Raiola fedezte fel, és már sokszor elmondta, hogy szinte családtagként tekint rá. Ennek tudatában egyáltalán nem lenne meglepő, ha Raiola madzagon rángatná.

Ami még ellenük szólhat az a Perez és Raiola közti ellentét. Tavaly részben emiatt nem jött Pogba. Bár lehet erre a bulira már Perez se mondhat nemet.
Egyébként én a leigazolása mellett vagyok, mert nagyon tehetséges, parádés adottságokkal, most olcsón is lehetne megszerezni. A következő években az egyik legmeghatározóbb kapus lehet a porondon.

Az állítólagos 6 milliós ajánlaton meg felesleges meglepődni. Rengeteg csapat akarja, szerződése a végén jár. Normál esetben brutális lenne egy 18 éves csikónak 6 millió (Mbappé is legalább fog ennyit keresni), de mások jelenleg a körülmények, amit Raiola is jól felmért.
Az meg egy komoly öngólveszély lehet, hogy megvárjuk a szerződése lejártát, mert akkor kiesne neki egy év.

Kíváncsi leszek a következő napokra, hogy mi a tényleges oka ennek a döntésnek. Várom az ő nyilatkozatát is.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. június 15., csütörtök 22:49

Mert akkor és ott Iker is egy tehetség volt, aki lehetőséget kapott.
Mint írtam, nem azért hoznám, mert világsztár, hanem mert tehetséges. Ma már mindenki világsztár aki fiatal és van egy jó félszezonja, ezért írtam, hogy kár lenne párhuzamba állítani, régen ez azért nem így volt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. június 15., csütörtök 22:48

“I’ll just repeat: his family in 2013 signed for Inter. They returned to Naples, the next morning took a plane and signed for Milan. The contract they had signed less than 24 hours earlier was worthless."

A margora még az olasz gyerekről.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 15., csütörtök 22:40

Süti írta:
Realista24 írta:
Miért lenne kár felhozni. De akkor megfordítom a dolgot. Mitől világsztár Donna?

Én nem hívtam világsztárnak. Szerintem nem világsztár, csupán óriási tehetség.
.

Akkor nem értem miért szóltál bele a Gazza fele felvetésbe.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. június 15., csütörtök 22:36

Realista24 írta:
Miért lenne kár felhozni. De akkor megfordítom a dolgot. Mitől világsztár Donna?

Én nem hívtam világsztárnak. Szerintem nem világsztár, csupán óriási tehetség.
Felhozni meg azért kár (szerintem) mert nem lehet összehasonlítani a két korszakot. Ahogy a két játékost se. Iker saját nevelés volt, ráadásul akkor még nem voltak ilyen indokolatlan átigazolási díjak se. És azt se mondanám, hogy Gigi lesz a következő Iker, csupán körülnézve a piacon, és a jövő Madridját építgetve én kihasználnám ezt a lehetőséget.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 15., csütörtök 22:30

Süti írta:Kár felhozni ilyen párhuzamokat szerintem. Iker idejében nem kerültek 18 éves gyerekek nem egész egy év elsőosztályú / BL tapasztalattal 100+ milliókba. Vagy elég megnézni a City új kapusát...
Miért lenne kár felhozni. De akkor megfordítom a dolgot. Mitől világsztár Donna?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. június 15., csütörtök 22:29

Kár felhozni ilyen párhuzamokat szerintem. Iker idejében nem kerültek 18 éves gyerekek nem egész egy év elsőosztályú / BL tapasztalattal 100+ milliókba. Vagy elég megnézni a City új kapusát...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2017. június 15., csütörtök 22:26

Realista24 írta:
Galacticos írta: Azert ezzel vitaba szallnek.
Casillas hany eves volt mikor ra lett bizva a poszt? Vagy mikor belett cserelve 2002ben?
Casillas sem volt világsztár, amikor rábízták a posztot. Egy kivételes képességű kapus volt, de akkoriban nem aggatták rá ezeket a jelzőket ilyen könnyedén, mint most. Szerintem ezt írja Gazza.
Így van, Iker rengeteget letett az asztalra, mire a média klasszisként kezdett róla beszélni. A Bl-ben készermegoldàs volt. Kényszerhelyzetben megkapta a bizalmat, és élt vele. Kutya sem sztàrolta, amíg nem volt Bl-győztes.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4952
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. június 15., csütörtök 22:18

Realista24 írta:Évi nettó hat millióval csábítjuk egyébként, de a következő szezont még a Milannal töltené. Mondjuk nem értem mi értelme, ha úgyis padra vágják.
Mennyire veheto komolyan, hogy hozni akarjuk?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 255 regisztrált és 0 vendég