Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 26., vasárnap 21:30

dannen írta:zsarolás? ha ennyit nem tud megtenni a nagy kapitány akkor mehet is. ha fontolgatja a távozást, mert "nem tetszik neki a rendszer" akkor tök mindegy mit csinál perez, úgysem fog maradni. megkapja a pénzét, azért cserébe, hogy annyit mond, hogy itt akar játszani. nem értem mi ezzel a gond, de azért fuera perez.
Ugyanazokat a köröket futod a témában hetek óta. Nem vagy hajlandó megérteni hogy a másik fél mit ír, csak azért mert Ramosról van szó. Szerintem teljesen felesleges itt provokálnod.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 21:25

dannen írta:zsarolás? ha ennyit nem tud megtenni a nagy kapitány akkor mehet is. ha fontolgatja a távozást, mert "nem tetszik neki a rendszer" akkor tök mindegy mit csinál perez, úgysem fog maradni. megkapja a pénzét, azért cserébe, hogy annyit mond, hogy itt akar játszani. nem értem mi ezzel a gond, de azért fuera perez.
Mert minden fekete és fehér, nem?

Bár lehet, hogy egyesek száját be lehetne fogni ennyivel (pénzzel) és lenyelné a sok szarságot, amit kap a munkahelyén, de vannak olyanok, akiknek a körülmények is számítanak.

De igen, ezt a hírt el lehet hinni egyből, azt, hogy ez nem a pénzről szól, hanem magáról az egész rendszerről, kialakult helyzetről, feszültségről, azt már nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 21:21

cart írta:Ha igaz, akkor pedig jogos kérés Pereztől szerintem, hogy álljon ki Ramos a nyilvánosság elé és valljon színt.
Pérez nem azt akarja, hogy színt valljon, hanem azt, hogy az ő akarata érvényesüljön. Ha Ramos fontolgatja, hogy távozik, mert nem tetszik neki a rendszer, akkor miért mondana mást?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2015. július 26., vasárnap 21:19

Ha igaz, akkor pedig jogos kérés Pereztől szerintem, hogy álljon ki Ramos a nyilvánosság elé és valljon színt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 21:14

cart írta:Ilyen alapon akkor Ramos is zsarol azzal, hogy nem tagadja az MU-s híreket...
Miért tagadná, ha igaz?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2015. július 26., vasárnap 21:12

Ilyen alapon akkor Ramos is zsarol azzal, hogy nem tagadja az MU-s híreket...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 21:00

dannen írta:
A Marca szerint Sergio Ramos meg fogja kapni azt a szerződést, amiről az ABC is beszámolt már, Péreznek egy feltétele van. A Real Madrid elnöke azt akarja, hogy Ramos álljon ki a nyilvánosság elé, és nyilatkozza le, hogy maradni szeretne a Királyi Gárdánál. A hírek szerint csak ezt követően kapja meg azt, amit szeretne.
nagyon helyes.
Én ezt zsarolásnak fogom fel Pérez részéről.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. július 26., vasárnap 20:06

Realista24 írta:Jól van, látom, hogy Pérez sem Ramos miatt ment Kínába. Az alibaba csoporttal kötött szerződést a Real.
A 40 rablo is alairta? :roll:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 26., vasárnap 19:56

Elfogja.....ha aláírta a szerződését,akkor azt fogja mondani, hogy egy pillanatig sem gondolt más csapatra,csak a real madridra. Ami az otthona.


:D :D nem kell ehhez nyilatkoznia.......tolják elé a szerződést,írják alá,aztán minden megy tovább ahogy ilyenkor szokás.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 26., vasárnap 19:51

dannen írta:
A Marca szerint Sergio Ramos meg fogja kapni azt a szerződést, amiről az ABC is beszámolt már, Péreznek egy feltétele van. A Real Madrid elnöke azt akarja, hogy Ramos álljon ki a nyilvánosság elé, és nyilatkozza le, hogy maradni szeretne a Királyi Gárdánál. A hírek szerint csak ezt követően kapja meg azt, amit szeretne.
nagyon helyes.
Ez az amit Ramosnak már rég meg kellett volna tennie. Elmondja, hogy ő maradni szeretne, a többi az elnökön múlik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 26., vasárnap 17:44

“Nem értjük a Real Madridot. Ha valóban szeretnék leigazolni De Geát, akkor ki kell fizetniük azt az összeget, amit kérnek érte. De hirtelen szóhoz sem jutnak. A Manchester United megérti, hogy De Gea számára egy kivételes lehetőség lenne a Real Madridban játszani. Ez az ő döntése és mi nem tudjuk megállítani, de nem minden áron” – nyilatkozta egy, a Manchester Unitednél alkalmazásban álló személy.
Kár hogy nem én válaszolhatok pl erre,de sok mindenre szívesen reagálnék,főleg persze a média komikus kitalációira....

szóval,mit nem értenek ezen? 40 millát kérnek egy lejáró szerződésű labdarúgóért,ami irreálisan sok érte,kb a 2x-es mint amit jelen helyzetben így ér.
Bár a real eléggé balek ezekben az ügyekben,vagyis nem tudom mi a jó szó erre,lehet hogy nem balekság,de mindeesetre eléggé könnyen adnak ki sok pénzt olyanokra akiket szívesen hoznának....sokszor irreálisan magas összegeket is. Talán erre játszik rá a mu is,tudják,hogy ddg nem hosszabbít,és azt is tudhatják,hogy a realba akar menni,ahol várják,sőt biztos vagyok benne hogy a háttérben már meg is állapodott a madridiakkal a kapus. A mu van szar helyzetben és ezt akarják rávetíteni a realra,mintha érthetetlen lenne az hogy nem adnak ennyi pénzt érte. Ezen semmi sincs ami nem lenne érthető,tisztán érthető......vagy adják oda áráért,vagy jöjjön egy év múlva 40 millával kevesebbért,és valamivel több bérért.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 14:28

Jól van, látom, hogy Pérez sem Ramos miatt ment Kínába. Az alibaba csoporttal kötött szerződést a Real.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 11:35

Ja, ezt láttam már, óriási :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 26., vasárnap 11:35

Mondjuk szerintem Garay jó védő lett volna, ha nem sérül le a zokni felhúzásában is.

ez meg tetszeni fog :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 11:30

Kerlon írta:Pepevel én simán aláíratnék még egy évre, ha szeretne maradni, mert bőven jó védő ő még ide is. Viszont, ha lesz egy Varane féle tehetség, akkor már át kell majd adni a helyét. Kár, hogy amúgy nem kukázunk sűrűbben a francia ligából, mert tuti van pár jobb játékos. Főleg ilyen Lucas Silváknál.
Most volt szó arról a fiatal spanyol kölökről, aki az új Ramos, nem? Lehet már benne gondolkodnak. meg Garayban :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 26., vasárnap 11:29

Pepevel én simán aláíratnék még egy évre, ha szeretne maradni, mert bőven jó védő ő még ide is. Viszont, ha lesz egy Varane féle tehetség, akkor már át kell majd adni a helyét. Kár, hogy amúgy nem kukázunk sűrűbben a francia ligából, mert tuti van pár jobb játékos. Főleg ilyen Lucas Silváknál.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. július 26., vasárnap 11:20

Amúgy Pepeének míért nem lehet meghosszabítani a szerződését?
Szerintem el lenne simán Ramos meg Varane mögött és nem elégedetlenkedne jövőre.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 26., vasárnap 10:52

Jó hírek megint...Ramos, Pepe...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. július 25., szombat 5:21

Norbii írta:tudom rossz topic, meg nem is érdekel mert sietek, szóval valaki tud nekem gyorsan adni egy digi 2 streamet ahol visszatudom nézni a meccset? Onlinetvkeresre oldalon pont az nincs..bármi jó igaából csak had nézhessem vissza. köszönöm szépen :sziv: :sziv:
http://forum.rojadirecta.es/showthread. ... 6fbe75935e
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 24., péntek 18:58

Imádlak. köszönöm.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 172 regisztrált és 0 vendég