Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. március 24., csütörtök 17:00

El Unico írta:Chicharitot nem kellett volna elkuldeni. Ezek az igazan nagy fszsagok a klub reszerol, cserecsatarnak tokeletes volt, voltak fontos goljai, odatette magat, de elfogadta hogy csak Benzema utan kovetkezik a sorban.
Sok minden el lett baszva akkoriban.
Ancelotti menesztése.
Cicharito elengedése.
Előtte a James-DM csere.
Xabi könnyed elengedése...vagy az hogy nem hoztunk helyére senkit...mert bizony Kroos nem oda nent volna.
Na mind1...ez már történelem.
Zizouval reméljük új és sikeres fejezet kezdődik.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. március 24., csütörtök 16:36

Chicharitot nem kellett volna elkuldeni. Ezek az igazan nagy fszsagok a klub reszerol, cserecsatarnak tokeletes volt, voltak fontos goljai, odatette magat, de elfogadta hogy csak Benzema utan kovetkezik a sorban.
:goat:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. március 24., csütörtök 15:37

nmate írta:
M1Ö írta:Nem is feltétlen az árával lenne gond. Csak elvileg pont azért ment el, mert neki nem elég a pad. Na már most ez nem hiszem, hogy azóta változott volna (sőt) és ha kezdő lenne Karim kárára, akkor kinyírnék valakit... :vivo: :lol:
Karim amíg itt van, addig kezdő. Egyrészt Perez, másrészt ZZ miatt. De kéne egy fontos szituációkban is megbízható támadó, amit rábízni egy "kukázott" tehetséges fiatalra kicsit rizikós. Nem vagyok ellene persze, de aztán meg jönne itt a sírás, hogy nem igazoltunk rendesen.
Több mint valószínű, hogy igen. Csak ha beindulna a "sírás", hogy nem játszik eleget az nem lenne jó senkinek. Karimnak azért, mert simán benne lehetne egy Benz-Higu féle sztori, Zidane-nak a nyomás miatt, Peréznek az ára miatt (mondjuk ez talán még nem is lenne probléma) Moratanak meg, hogy a szezon nagy részében azért csere lenne.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. március 24., csütörtök 10:50

wZoLee7 írta:Iscot adjuk Morataért? Normális az aki ezt kitalálta? :lol:
Az első részével én is egyetértek.
Nagyon csipem Iscot, de látszik képernyőn keresztül is, hogy mennyire szenved a pályán. :|
Viszont az is látszik, hogy egy angol vagy olasz bajnokság jobban klappolna neki. A Juve vagy Pool jó választás lenne neki, sőt, még egy egy Spursben is szivesen elnézegetném. Talán úgy még bele is lehetne vonni az üzletbe Pogbával, Coutinhoval vagy Kane/Alli bizniszbe vagy csak a csapatok közti kapcsolát ápolásához is sokat tenne.

Iscot fájó szívvel engedném el, de muszáj.
Jamest ha menne, az feldobná azt a napomat, az tuti. :D

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. március 24., csütörtök 10:44

Én továbbra is tartom, hogy nem lesz nagy mozgás a klub háza táján, mivel el leszünk tiltva az átigazolásoktól.
Júniusig vígan megszületik a másodfokú ítélet is.
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. március 24., csütörtök 9:34

Iscot adjuk Morataért? Normális az aki ezt kitalálta? :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. március 24., csütörtök 9:10

Én mondjuk nem néztem sok Juve meccset, de nekem mindig annyi maradt meg, hogy a Morata gólok vagy ilyen Benny Hill helyzetek után születtek (értsd: össze-vissza pattog a labda, valahogy odakerül elé, és bekotorja 5-ről), vagy valami hasonlóan banális szitu, szöglet, meg ilyenek. Arról nem is beszélve, hogy mennyiségre nagyon kevés az, 40 meccsen 10 gól?
Meg úgy egyébként is irritál a tag, a mozgása, a megnyilvánulásai, remélem nem vesszük vissza...

A Juve mondjuk Iscóval jól járna, betörnék a tagot egy sokkal merevebb rendszerbe, nem engednék, hogy menjen a feje után, mint nálunk, vagy a Citynél is ugyanez lenne. Én 30-ér nem is engedném el, 40-45-öt kéne legombolni valakiről.

Amugy meg basszus, március van, és már ömlik a sok hülyeség :)
De ha már: én eladnám: Isco, James, Jesé, Danilo, Pepe. És hoznék fiatal jobb-, és balhátvédet, egy cserecsatárt, és Pogbát. Meg egy védő Pepe helyett. Kérdés a két tehetséges fiatallal mi legyen: Mayoral, és Asensio.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. március 24., csütörtök 8:56

egyébként morata szvsz fejlődött ebben a 2 évben, mindenképp lépett előre,
Mondom,ha ez igy van,akkor Khedira is fejlodott,de nem errol van szo.
Megtalálta mind a ketto a nekik megfelelo legideálisabb helyet.
Itt Morata megint ekèzve lenne,ebben èn szinte biztos vagyok.Mèg hozzá jogosan.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. március 24., csütörtök 8:05

egyébként morata szvsz fejlődött ebben a 2 évben, mindenképp lépett előre, persze nem benzema, suarez, lewa vagy aguero mellé lépett fel, közel sem, de hasznos volt neki ez az idő. én kedvelem amúgy a tagot, annak ellenére, hogy azért korábban voltak elég flegma nyilatkozatai a madriddal kapcsolatban. most lehet leokádtok, de én szívesen látnám a keretben, de 30-40 millióért, - tudom, mai árak, stb, nem tudunk mit csinálni, mindenki túl van értékelve... - de mondjuk 15milliórt már reális majális lenne. :D az más kérdés, hogy nem tűrné a padot valószínűleg, pl amennyit a mexikói padozott, na azt a spanyol barátunk nem hagyná szó nélkül ebben biztos vagyok, ez lenne a baj. szóval a fszom se tudja mi lenne a jó. :lol: :lol: de azért jó volt leírni.

előbb jó lenne megtudni, hogy marad-e benzema, remélem igen, világi szerencsétlenek leszünk ismét, ha eladjuk. viszont, ha távozik - de ebbe bele sem gondolok - akkor lewa, aguero, auba triból hoznék konkrétan a helyére. ha marad akkor jöhet az agyalás, hogy ki kellene "mellé". de tényleg ki? mármint olyan ember, aki kimondva-kimondatlanul, de tisztában lenne vele, hogy úgyis a francia lenne az alap. mert így lenne azért na. a mexikói ezt jól viselte és mégis megtudott halni a pályán, hogy bizonyítson és nem durcizott, nem köpködött. előtte volt az az adebayoros félév, vele sem volt gond ilyen téren. de most ki lenne ehhez hasonló, akit azért még jószívvel pályára is küldene az ember és nem csak időhúzó meg karim pihentető cserének..?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 24., csütörtök 7:57

A pályán vele sem volt gond szerintem..
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62851
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 24., csütörtök 7:28

Kerlon írta:Hát... Chichanak csak a hozzaallasa world class, amúgy most van a szintjén, illetve a neki való bajnokságban. Minden tiszteletem az övé, de inkább adnék Morataert 30-at,mint érte 25-t.
Nálam Chicha előrébb van, mert ő tudta, hogy soha nem lesz első számú csatár, és mégis megkattant a pályán a gólért. Igaz ebben lehet benne volt, hogy szerződést akart hosszabb távra, de Morata már kicsinek is sokat puffogott...
2-3-4 millióért meg szerintem nem éri meg kockáztatni 30-35 milliót.
Gondolhatod, hogy nem úgy vennék meg, hogy na, vegyük vissza, talán sikerül eladni 40-ért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 24., csütörtök 7:25

Hát... Chichanak csak a hozzaallasa world class, amúgy most van a szintjén, illetve a neki való bajnokságban. Minden tiszteletem az övé, de inkább adnék Morataert 30-at,mint érte 25-t.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. március 23., szerda 23:36

Nehéz is lett volna fosnia úgy a gólokat, mint most, mikor csak az Atma után volt meg felé a bizalom. Ott abban a periódusban meg is mutatta, hogy mennyire jó biznisz lett volna nekünk.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9608
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. március 23., szerda 23:23

nmate írta:Ezért saccoltam a 10-et. Arsenal 50 milláért vette Özilt is nem? Jó, Moratáért lehet nem adnának annyit...
Dede, ötven volt.
Pont ezért gondolom én is azt, hogy nem kapnánk érte annyit, hogy kijöjjön a +10 fer.
2-3-4 millióért meg szerintem nem éri meg kockáztatni 30-35 milliót.

Berti írta:
nmate írta: Nem, mert ha a Real Madrid megy oda valahova, akkor egyből elkezdenek emelkedni az árak. Lehet találunk egy nagy tehetséget 15+-ért, de ott még kérdéses, hogy beilleszkedik-e.
.
Ott volt Chicha, de persze nem kellett nekünk.
Ő is lett volna vagy 25 millióba mint utólag kiderült.
Annyit szerintem nem ér, nálunk soha az életbe nem fosta volna úgy a gólokat mint a Leverben most. ATMA-n kívül kb csak akkor szerezte a gólokat amikor már vezettünk 2-3-4 góllal
ZIDANE

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. március 23., szerda 23:09

nmate írta: Nem, mert ha a Real Madrid megy oda valahova, akkor egyből elkezdenek emelkedni az árak. Lehet találunk egy nagy tehetséget 15+-ért, de ott még kérdéses, hogy beilleszkedik-e.
.
Ott volt Chicha, de persze nem kellett nekünk.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. március 23., szerda 22:20

Ezért saccoltam a 10-et. Arsenal 50 milláért vette Özilt is nem? Jó, Moratáért lehet nem adnának annyit...

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9608
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. március 23., szerda 22:19

nmate írta:Mondjuk egy tízest lehetne akasztani Morataval, ha az Arsenal hozza a szokásost. :Đ
Pontosan mennyi amúgy az opciónk rá így, hogy később hozzuk vissza?
Erre ugye még rájönne az ügynök díj+aláírás pénz vszleg.
Ezek után nem vagyok benne biztos, hogy 10 millió tisztán meglenne
ZIDANE

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. március 23., szerda 22:01

Mondjuk egy tízest lehetne akasztani Morataval, ha az Arsenal hozza a szokásost. :Đ

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9608
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. március 23., szerda 21:18

numberone1 írta:
KAG írta:
Ha 15 környékén mozogna én is azonnal lecsapnék, de így. Nem értem, tényleg nem.
Engem nem erdekel, h 15 v 30 csak ne jojjon vissza.

Olvass vissza, én sem támogatom Moratat. Technikailag kevés és a játékunkba sem illene.
De a mai piacon 15 ajándék lenne érte.
ZIDANE

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. március 23., szerda 20:45

Jesénél többet érne, de valóban azzal van legnagyobb a baj, hogy ő nem bírna elülni a padon. Szóval részemről ő lezárva.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég