Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1184
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2023. november 9., csütörtök 22:10

Egyik top kebabos azt mondja, hogy szerinte jon Davies a nyaron. Bellinghamet es Endricket is o hozta le elsokent.

https://x.com/lsr_rm/status/17227225282 ... ko3_xRlgtA

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 8., szerda 21:14

wZoLee7 írta: Hányszor hangozhat el az a mondat, hogy ha az ügyfeled a mi játékosunk lett volna idén fixen aranylabdás? :lol:
sztem ez fasság, arabnak több pénze van megvenni.
csak messinek még annál is nagyobb a marketingje.
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 8., szerda 20:59

Hányszor hangozhat el az a mondat, hogy ha az ügyfeled a mi játékosunk lett volna idén fixen aranylabdás? :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 8., szerda 20:54

Én szeretnem hogy jöjjön, de ha nem jön sem esek kétségbe.

Más: Haaland ügynöke a Bernabeuban van ma este.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. november 8., szerda 20:52

Én fizetnék is érte,hogy bappé nelegyen real jatekos de úgysincs akkora szerencsénk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. november 8., szerda 20:51

1. Korai
2. Varjuk meg a nyári új, 15 éves la masiast.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1184
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2023. november 8., szerda 20:44

Bellingham a legeselyesebb a 24-es aranylabdara +300as oddssal. A miamiban nyaralo argentin 5. legeselyesebb +1000es szorzoval. :lol:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. november 8., szerda 20:37

Hmmmmm a jó öreg doghus illata. Nyami :mrgreen:

Mbappe a kiraly :salute:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. november 8., szerda 20:20

Realista24 írta:
Pad'em írta: Én is hoznám továbbra is amúgy de abban is látnék némi szépséget ha közölnénk a világgal hanyag eleganciával, hogy nem kérünk belőle ingyen sem amiatt amit '22 nyarán eljátszott velünk. Jó példa lenne a jövőre, ha jönni akarsz egy Realba és megteheted ragadd meg vagy nem lesz több alkalmad. Annyi a bökkenő, hogy ilyen támadósorral amink van nem tudom lehetünk e ekkora Janik :D
Marcas arc azt írja hogy ennek pont az ellenkezőjéről tud. Januári igazolást sem zar ki. :D
Ja látom, Ramon Álvarez barátunk. Nagy hóhányó az is, mindent lehozott már vica versa 20-szor :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. november 8., szerda 19:48

wZoLee7 írta:
Realista24 írta:

Jelen.
Akkor már 3, de már sokszor kifejtettem, hogy minden téren az a kaliber aki nekünk oda előre kell, a játék minden elemében top amiben egy támadónak kell.
Jelen
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. november 8., szerda 19:46

Remy írta:
hehetheoriginal írta:
nincs. de pl ilyenkor tudok visszautalni, hogy nem endréket kéne venni, hanem tel-eket. ilyenkor tudok visszautalni, hogy hol a kurvaanyjába vannak a scoutjaink 2 kokaintúra között? mennyi ember él kurvajól a klub pénzén, aztán ez sikerül? amit most, meg évek óta látunk? miafasz ez... :coffee:
Amúgy Endre megbukott már vagy mizu?
Meg hát, már tavaly az eyetesten mielött leigazoltuk :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. november 8., szerda 19:37

hehetheoriginal írta:
Amugy sincs annyi vilagklasszis tamado
nincs. de pl ilyenkor tudok visszautalni, hogy nem endréket kéne venni, hanem tel-eket. ilyenkor tudok visszautalni, hogy hol a kurvaanyjába vannak a scoutjaink 2 kokaintúra között? mennyi ember él kurvajól a klub pénzén, aztán ez sikerül? amit most, meg évek óta látunk? miafasz ez... :coffee:
Amúgy Endre megbukott már vagy mizu? Mert elég hülyén fog ez hangzani, ha egy elfogadható támadó lesz belőle. A klasszis szintről nem beszélek, az extra ajándék lenne.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 8., szerda 19:32

Pad'em írta: Én is hoznám továbbra is amúgy de abban is látnék némi szépséget ha közölnénk a világgal hanyag eleganciával, hogy nem kérünk belőle ingyen sem amiatt amit '22 nyarán eljátszott velünk. Jó példa lenne a jövőre, ha jönni akarsz egy Realba és megteheted ragadd meg vagy nem lesz több alkalmad. Annyi a bökkenő, hogy ilyen támadósorral amink van nem tudom lehetünk e ekkora Janik :D
Marcas arc azt írja hogy ennek pont az ellenkezőjéről tud. Januári igazolást sem zar ki. :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

TakiLaci2023
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2023. március 21., kedd 19:59
Kedvenc játékosaid: Messi
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TakiLaci2023 » 2023. november 8., szerda 19:14

Pad'em írta: Jó példa lenne a jövőre, ha jönni akarsz egy Realba és megteheted ragadd meg vagy nem lesz több alkalmad.
De már évek óta megy ez.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 8., szerda 19:11

sztem kuka. csúcson túl van. lesznek még jó meccsei, de igy, hogy nincs hétről hétre rákényszeritve a top teljesitményre évek óta, egyre szarabb es szarabb. utolsó monacos éve alapján még akár bármi is lehetett volna, de ez igy már legalább 3 éve csak idő- és tehetségpazarlás.

valóban öreg, 3-4 év jó teljesitményért, pláne hogy ha a marketingrészét se adják nekünk, akkor kurvára nem éri meg.

plusz egy nyomorult ellenszenves fasz, de az most mindegy.
Amugy sincs annyi vilagklasszis tamado
nincs. de pl ilyenkor tudok visszautalni, hogy nem endréket kéne venni, hanem tel-eket. ilyenkor tudok visszautalni, hogy hol a kurvaanyjába vannak a scoutjaink 2 kokaintúra között? mennyi ember él kurvajól a klub pénzén, aztán ez sikerül? amit most, meg évek óta látunk? miafasz ez... :coffee:
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. november 8., szerda 19:07

Pad'em írta:
hehetheoriginal írta:
rodrigo meggyőzött mindenkit, szoval sporting reasons pipa :mrgreen:
amugymeg valóban kuka, social reasons miatt főleg.
de az igazi ok az economic rész amugy :lol: perez kipörgeti az uj stadiont, aztán elmegy nyuggerbe, pénz nincs amugy se semmire.
Azt írja ez a Cadena Ser-es csóka, hogy már túl idős a 26-al és inkább Camavinga meg Endrick típusú igazolásokra fogunk fókuszálni :D

Gondolom a sakkjátszma újabb lépése ez mert azért a La Ser elég nagy médium, nem egy 2k követős random José írta ezt.

Amugy sincs annyi vilagklasszis tamado, nem, hogy meg 26 alattiakra leszukitve. Haaland, Alvarez es kifujt, vagy kihagytam valakit? Gomez a Feyenoordbol jonak tunik, de nem hozzank. Sir nala is a labda, ahogy Haalandnal is, ettol fuggetlenul kegyetlenul termeli a golokat. En egyertelmuen az argentin mellett tennem le a voksom, viszont nehez lesz megszerezni.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. november 8., szerda 19:02

Én is hoznám továbbra is amúgy de abban is látnék némi szépséget ha közölnénk a világgal hanyag eleganciával, hogy nem kérünk belőle ingyen sem amiatt amit '22 nyarán eljátszott velünk. Jó példa lenne a jövőre, ha jönni akarsz egy Realba és megteheted ragadd meg vagy nem lesz több alkalmad. Annyi a bökkenő, hogy ilyen támadósorral amink van nem tudom lehetünk e ekkora Janik :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 8., szerda 18:58

Realista24 írta:
ateeemadrid írta: Újabb újságíró próbált szerencsét úgy látom. Végülis 50 50, hogy bejön neki. :D

Lassan úgy érzem amúgy, hogy csak én örülnék bappénak a fórumon.
Jelen.
Akkor már 3, de már sokszor kifejtettem, hogy minden téren az a kaliber aki nekünk oda előre kell, a játék minden elemében top amiben egy támadónak kell.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. november 8., szerda 18:54

hehetheoriginal írta:
Pad'em írta: BREAKING: Real Madrid have decided they will NOT sign Kylian Mbappé next summer. It's OVER.

His signing has been completely discarded by the club, for "many sporting, economic and social reasons". @carrusel

Na vmi új legalább :mrgreen:
rodrigo meggyőzött mindenkit, szoval sporting reasons pipa :mrgreen:
amugymeg valóban kuka, social reasons miatt főleg.
de az igazi ok az economic rész amugy :lol: perez kipörgeti az uj stadiont, aztán elmegy nyuggerbe, pénz nincs amugy se semmire.
Azt írja ez a Cadena Ser-es csóka, hogy már túl idős a 26-al és inkább Camavinga meg Endrick típusú igazolásokra fogunk fókuszálni :D

Gondolom a sakkjátszma újabb lépése ez mert azért a La Ser elég nagy médium, nem egy 2k követős random José írta ezt.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 8., szerda 18:51

ateeemadrid írta: Újabb újságíró próbált szerencsét úgy látom. Végülis 50 50, hogy bejön neki. :D

Lassan úgy érzem amúgy, hogy csak én örülnék bappénak a fórumon.
Jelen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 110 regisztrált és 0 vendég