Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. július 28., csütörtök 21:43

Nyilván az EB feljebb nyomta egy kicsit az árát, de én nem látom azt, hogy fele annyira esne vissza jövő ilyenkorra. A Juvéból úgy akarták kivásárolni 60-70 milliókért, hogy alapjában véve csere volt. Még az EB előtt. Statja sem volt túl jó, játékban inkább hagyjuk is. Többnyire azzal tűnt ki, hogy a nagyobb meccseken bekotort egy-két gólt.

Arra meg megint semmi garancia nincs, hogy itt ne rakjon el egy-két fontos gólt, ezzel tartva az értékét. Ráadásul ismerve Perez mostani eladásait, nem lehet ezt ennyire biztosan állítani, hogy Morata fele ennyit fog érni jövőre.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. július 28., csütörtök 21:39

Mondjuk az jogos :lol:
ZIDANE

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. július 28., csütörtök 21:39

Mit számit mennyibe kerül egy topjátékos amíg ki tudjuk gazdálkodni,és más kifizeti??Amikor Morata 80,Higuain 90,Pogbáért sok a 120?Itt már rég nem arról szól,hogy ne nézzenek fejőstehénnek,egy szűk elit kategóriáért,3-4jelentkező van.Pereznek ki kellene csengetnie.Költse patikára ha nem teszi.:)Zidane megérdemelné egyebkent is,jó nagy szarból kapta ki.
Csak abban bízok revansot vesz a tavalyi De Geáért egy utolsó pillanatbeli tarolással...:)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 28., csütörtök 21:38

KAG írta:Jamest is a VB miatt hoztuk el ilyen drágán.
VB előtt biztos vagyok benne, hogy nem lett volna 40-nél több.


R24, te mit látsz ebben a twitter postban, ami felett én elsiklottam? :D
Egy kikurt nagy ManU címert.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. július 28., csütörtök 21:37

Jamest is a VB miatt hoztuk el ilyen drágán.
VB előtt biztos vagyok benne, hogy nem lett volna 40-nél több.


R24, te mit látsz ebben a twitter postban, ami felett én elsiklottam? :D
ZIDANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. július 28., csütörtök 21:35

Szerintem meg idén sem a teljesítménye miatt fizetnének, hanem a neve miatt. Jövőre az is megmarad neki, ebben biztos vagyok.
Most akkor nem az a fekete lesz a harmadik számú?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 28., csütörtök 21:34

https://mobile.twitter.com/adidasUK/sta ... wsrc%5Etfw
:'( :/
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. július 28., csütörtök 21:32

Már hogyne esne vissza Morata?!

Fontos gólokat lőtt a Juve-ban (azt ne vitassuk, hogy miként, de lőtte őket.)
Bayernt is lenyomta majdnem a picsába
EB is idén volt, amin jól szerepelt (ezt tudjuk jól, hogy elég nagy szorzó egy játékos árában/megítélésében, mivel boldog boldogtalan nézi a világeseményeket)

Idén, ha nálunk kapni fog kb annyi játékidőt, vagy picit többet, mint Chicharito kapott, akkor nagyjából 40-50 től feljebb a büdös életbe nem fogjuk eladni, még ezen a piacon sem.
Most meg kaszálhatnánk vele 75-80 körül... azért nem mindegy!
ZIDANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. július 28., csütörtök 21:28

Mintahogy bolond az is aki 120 ad Pogbáért,vagy Verrattiért...stb....Jók ezek a játékosok,és én is eltudom őket nálunk képzelni,de az áruk nevetséges,ennyiért hülyeség. Bár abban nagyok vagyunk sajnos.

Azt meg hogy a barca kit igazol hagyjuk már,ki a fenét izgat?Engem egy cseppet sem....Nekünk kizárólag magunkkal kell foglalkozni,a világ legjobb csapata ne mást nézegessen,hanem adjon autogramot nekik inkább.

Az eltiltás meg pont hogy kapóra jön,igazából tök őszintén örülök neki,mert a real madrid elmúlt 10 éves legfőbb problémáját "oldja meg"...az évente 2-3 új ember a kezdőbe és kezdjünk mindig minden évben mindent újra baromságot teszi elérhetetlenné.....végre,ezt kérem már 8 éve a mikulástól minden évben.

A védelmünk még 2-3 évre rendben van,a létszám kell,ha megy valaki akkor kell hozni valakit,a kp-ra egy fő kell,előre egy fő kell....kb ennyi.
Vagyis kell két jó igazolás,és ha megy valaki akkor oda még....ennyi és nem több.
Ennek én akkor fogok örülni, ha normálisan, ésszerűen lesznek betömve a lyukak, mert ha nem így lesz, akkor nagyon szarul fogunk kijönni a tiltásból.

Igazából én sem érzem nagy szükségességét a bevásárlásnak. Egyértelműen most is a középpályán vannak a legnagyobb feladatok. Nálam prioritás lenne Casemiro helyettesének beszerzése, és James eladása is. Írhatnám még Iscot is, de nem realitás az jelenleg, hogy mindketten lelépnek egyszerre. Mivel kettejük közül benne több fantáziát látok, ezért őt tartanám meg. Mivel Jesé is esélyes, hogy lelép, ezért az ő helyére szépen be is lehetne tenni, így nem keletkezne hiány a szélsőknél.

Kapus, védelem az teljesen rendben, talán Coentrao helyett lehetne vmi arcot nézni, de nem óriási tragédia, ha ő marad. Csak épüljön fel. Jövőre alap kell, hogy legyen a Casemiro-Modric-Kroos, ezt csak akkor bontanám meg, ha Casemiro helyett egy szinttel jobb játékost találnánk, Modric-Kroos-tól jelenleg meg nincs jobb. Kovacic szerepe is érdekes lehet, mert posztra fog jönni egy ember, ez szinte biztos, viszont így, hogy Isco egy sorral feljebb lépne, még lehetne keresnivalója, az érkező ellenére. Szélsők adottak, akárcsak a csatárok. Morata bár nem lett jobb játékos, csak rutinosabb, ha megtűri idén a padot, akkor felőlem maradhat. Aztán jövőre meg majd meglátjuk. Értékben nem hiszem, hogy visszább esne.

Tehát, vmi ilyesmi lenne

Navas, Kiko, Yanez
Carvajal, Danilo, Varane, Pepe, Ramos, Nacho, Marcelo, Coentrao
Casemiro, ???, Kroos, Modric, Kovacic, ??? (mondjuk Pogba)
Bale, CR, Lucas, Isco, Benzema, Morata
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. július 28., csütörtök 21:25

Mint valami kapusmez :kivagyhe:
ZIDANE

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 28., csütörtök 21:24

3. számú
http://tmw-foto.tccstatic.com/storage/a ... 27633.jpeg
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. július 28., csütörtök 21:22

Egyetértek. A jelenlegi keretünk igenis erős, egy új ember biztosan jót jelentene a csapatnak aki eddig nem nyerte szét magát kupákkal de klasszisokkal jobb nem lenne senkivel sem a játékunk bárki is jönne a piacról. Ide végre állandóság kell, egy edző aki 3-4 szezont is el tud tölteni a padon, emellé beépíteni az igenis tehetséges játékosaikat akikben bőven van potenciál mint Kovacic és Asensio.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. július 28., csütörtök 21:21

Pogbáért én egészen odáig tartottam rengetegnek a 100körüli árat, amíg meg nem láttam a Juve féle Higuaín transzfer részleteit...

Igazad van RMCF, viszont sok helyen még mindig gyenge a keret.
Jó lett volna szabadulni Moratatol és hozni esetleg a helyére valami tehetségesebb/jobban mozgó arcot. Aztán az eltiltás alatt szépen,lassan beépíteni a keretbe/kezdőbe.

Örültem volna neki, ha van Marcelo mögé normális pótlás. Coentrao sajnos többet sérült, mint nem.
Nacho pedig jó, de szélsőhátvédként kb 0 a támadások építése.

Úgy vélem, hogy el kellett volna szórni Jamest vagy Iscot.
Egyértelműen látszódik, hogy befürdés lesz mindkettő, s minél inkább maradnak, annál inkább kevesebb pénzért fogunk rajtuk túladni.
Előbbi képességekben és egyre jobban úgy tűnik, hogy mentálisan iskevés, míg utóbbi egyszerűen gyenge fejben. Olyan nincs, hogy valaki 10/6-7x a rossz megoldást választja ezen a szinten.
Sajnos egyszerre a kettőtől semmiképp sem szabadulunk, pedig ez lenne a legjobb megoldás.


Semmivel sem jobb, ezt nem is írta.
Annyit írt, hogy sok a 100.
ZIDANE

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2016. július 28., csütörtök 21:14

és mivel jobb ha megmarad a 120 millió és veszünk helyette 50 ért egy c kategóriát?

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. július 28., csütörtök 21:10

R.M.C.F írta:A védelmünk még 2-3 évre rendben van,a létszám kell,ha megy valaki akkor kell hozni valakit,a kp-ra egy fő kell,előre egy fő kell....kb ennyi.
Vagyis kell két jó igazolás,és ha megy valaki akkor oda még....ennyi és nem több.
A két portugál "vadlovat" le kéne cserélni akkor is ha anyagilag nem éri meg.
Moratát elpasszolnám valami olcsóbb megoldásra, de ha marad ám legyen.
James és Isco (meg Jesé) meglátásom szerint mehetnének, de egyik tuti marad, a kp-ra kell egy fő ahogy mondod, és kb. ennyi.
Remélem a fiataljaink közül be fog válni legalább 1-2.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. július 28., csütörtök 20:58

KAG írta:Csak remélni tudom, hogy ezek a Sissokkos hírek hatalmas kacsák és robbantunk vagy pogbáért vagy verrattiért.

Bolondok vagyunk, ha hozzuk.
Mintahogy bolond az is aki 120 ad Pogbáért,vagy Verrattiért...stb....Jók ezek a játékosok,és én is eltudom őket nálunk képzelni,de az áruk nevetséges,ennyiért hülyeség. Bár abban nagyok vagyunk sajnos.

Azt meg hogy a barca kit igazol hagyjuk már,ki a fenét izgat?Engem egy cseppet sem....Nekünk kizárólag magunkkal kell foglalkozni,a világ legjobb csapata ne mást nézegessen,hanem adjon autogramot nekik inkább.

Az eltiltás meg pont hogy kapóra jön,igazából tök őszintén örülök neki,mert a real madrid elmúlt 10 éves legfőbb problémáját "oldja meg"...az évente 2-3 új ember a kezdőbe és kezdjünk mindig minden évben mindent újra baromságot teszi elérhetetlenné.....végre,ezt kérem már 8 éve a mikulástól minden évben.

A védelmünk még 2-3 évre rendben van,a létszám kell,ha megy valaki akkor kell hozni valakit,a kp-ra egy fő kell,előre egy fő kell....kb ennyi.
Vagyis kell két jó igazolás,és ha megy valaki akkor oda még....ennyi és nem több.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. július 28., csütörtök 19:20

ziro4vr írta:
MorataMartin írta:Tegnap igázából csak egy valami hiányzott a csapatjátékából. Éderrel sokkal jobban mentek volna a támadások. Morata sem szenvedett volna annyira, mert Éder elvonta volna védőjátékosok figyelmét. Remélem ezt Perez is belátja.
Sokan hiszik, hogy trollkodni egyszerű és bárkinek megy. Neked nem ez az utad. De azért sok szerencsét az utadon. :)
Igaza van a srácnak.A tegnapi 70 milliós teljesitmènyt Eder is lehozta volna.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 28., csütörtök 19:09

MorataMartin írta:Tegnap igázából csak egy valami hiányzott a csapatjátékából. Éderrel sokkal jobban mentek volna a támadások. Morata sem szenvedett volna annyira, mert Éder elvonta volna védőjátékosok figyelmét. Remélem ezt Perez is belátja.
Sokan hiszik, hogy trollkodni egyszerű és bárkinek megy. Neked nem ez az utad. De azért sok szerencsét az utadon. :)
Nem illik.

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. július 28., csütörtök 19:08

wZoLee7 írta:Pogba rizka egy nagy phöcs amugy...ezek a kepeo meg utalasok, minden nap kitesz egy utalast de mindig a masik csapatra, ennyire mar nem kellene szineszkednie :D
Na,most mondd meg,ez miért kellett?Ez a piros csizma?
Rendesen elb....a vele a kedvem.Eddig azt hittem jól veszem le a dolgokat és tudom mit akar,de ez most miért volt?Ez nem a médián torzítva jön,ezt Ő rakta ki de miért,nem tudok rájönni.Csak nyakatekert,életszerűtlen ötleteim vannak,hogy rászóltak sok lesz már a fehérből,de ez így ködösítésnek kemény.
Vagy k.....g:)
Nagyon erősödnek a Unitedes hírek,vagy fényes győzelem lesz egy tökéletesen időzített bomba(Poogbom),vagy mi szopjuk be de nagyon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ronaldo09 2016. július 28., csütörtök 19:13-kor.

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2016. július 28., csütörtök 19:08

Tegnap igázából csak egy valami hiányzott a csapatjátékából. Éderrel sokkal jobban mentek volna a támadások. Morata sem szenvedett volna annyira, mert Éder elvonta volna védőjátékosok figyelmét. Remélem ezt Perez is belátja.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 119 regisztrált és 0 vendég