Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 31., péntek 15:42

Nem megy ő sehová...ezen a nyáron már eladtuk Ramost, megvettük Vidalt...sőt Vidal már összepakolta a családot is és a háza is megvolt...A csatáraink Benzema és Jesé lesznek.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. július 31., péntek 15:24

Az Arsenal kész emelni a tétet Karim Benzemáért. Az angol klub a korábbi 40 milliós ajánlatot 55-re emelné, ezt pedig már a Real Madrid vezetősége is elfogadná.
de KIT hoznának helyette?? Mmint szép meg jó ez a 55mill de mit hozna helyette benítez, higuaint??
én azt mondom h csak úgy mehet Benzema h BIZTOS h jön Agüero vagy akár még Rooney is, de igazából senki nem fogja tudni helyettesíteni :angry:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. július 31., péntek 13:58

Inter ellen volt, h jött egy jó beívelés, pont az 5-ösünk előterébe, már mutatkozott nálam a szokásos gyomorideg, erre valaki totál simán lehúzta a labdát mindenki fejéről, Casilla volt az. Meg kell ezt még szokni :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 31., péntek 13:14

Már a termete miatt is jobb őt nézegetni a kapuban. De igazából egyik sem volt még rendesen tesztelve. Túl jó a védelmünk. :x
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 31., péntek 12:48

Több hír szerint is Casilla megszerezte a helyét a kezdőben. Kérdés jön-e DDG.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 31., péntek 12:26

Egy átlagos szélsőt aki nem a szélen játszik...Most kellene komoly nyomás alá helyezni mindenkit, őt, klubot, elnököt, edzőt és szólni az MU-nak hogy jöhet a 130-140-es ajánlat. A legjobb az lenne ha Bale belátná, ő egy rohadt eredményes játékos lehetne a pl-ben, legjobb éveiben van, kivétel nélkül mindenki nyerne azzal, ha vissza menne. Na jó, talán Pérez nem.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. július 31., péntek 11:22

Kerlon írta:Amúgy az a legnagyobb baj vele, hogy focizni próbál, meg trükközni, de azt nem tud. Nincs meg benne az, amivel a PL legjobbja lett. Megkapja a labdát, aztán neki ront a védelem.
Volt róla anno az az összeállítás, hogy milyen fasza kis játékos. Sima összevágott jútyúb videó. Én már akkor is mondtam, hogy ezek tipikusan olyan mozzanatok és gólok, amikor egy játékos élete fomájában van. Minden összejött neki. Megtolta hosszan? Épphogycsak nem szerelték. Szarul vette át? Estében belebikázott egyett, pont befelé pattant a kapufáról. A favágó angol védőket pedig egy sima testcsellel elfektette. Azon a videón is láttam, amin ámulni kellett volna, hogy egyszerűen technikailag nem elég képzett, csak rohadt gyors és agilis. Meg volt benne egy elég szép adag küzdőszellem. De ha ebből a háromból csak egyet kiveszünk, máris kapunk egy átlagos szélsőt.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 31., péntek 11:15

Nincs meg benne az, amivel a PL legjobbja lett. Megkapja a labdát, aztán neki ront a védelem.
Szerintem meg pont ugyanazt csinálja, csak itt se terület, se nulla IQ-val rendelkező védők nincsenek olyan számban, mint ott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 31., péntek 10:58

biztos rossz a humorérzéked, ha csak ez tetszett :shifty:

A Marca is foglalkozik azzal, hogy a BBC csak 2 gólt rúgott 4 meccsen, remélem Gareth-et is kiemelik szép lassan. Kell rá a nyomás, legalább azért, hogy kirakják a kezdőből a 'csába. Vagy Marcelo cseréjeként próbálgassák, ott még lehet érne valamit.

Amúgy az a legnagyobb baj vele, hogy focizni próbál, meg trükközni, de azt nem tud. Nincs meg benne az, amivel a PL legjobbja lett. Megkapja a labdát, aztán neki ront a védelem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 31., péntek 10:25

Na végre egy Kerlon poén amin felröhögtem :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 31., péntek 10:23

A Cadena Ser szerint a Real Madrid 25,7 millió eurós ajánlatot küldött Bigliáért a Laziónak. Ezt azonban az olasz klub néhány órával később vissza is dobva, mivel ez az összeg nincs összhangban szerintük a játékos értékével.
Korrekt klub ez a Lazio. Sokallják az összeget, ezért elutasították. Respekt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. július 30., csütörtök 12:03

Takesz írta:
Jim írta:a Zaragozás Vallejo-ról szóló hírek jól hangzanak, remélem tényleg jön,
Gayát kéne még megvennünk bal oldalra, és meglenne a spanyol hátvédsor :D
Varane? :'(
?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. július 30., csütörtök 9:58

ja igen 4,5. reggel van még. félre írtam. igazából mindegy is mert 6-ért is hoznám. ezt már múltkor megtárgyaltam valakivel itt fórumon.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 30., csütörtök 9:45

BBeno írta:vallejó amúgy hogy lett egyszerre 6 millió? pár hete a kivásárlási ára fixen 3,5 millió volt....
4,5 volt a kivásárlási ára, legalábbis én múlthéten az olvastam. És most olvasom, hogy miért 5,5-6 az ára, elég összetett, és nagyon nem is értem, elég sok változó van a dologban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. július 30., csütörtök 9:38

vallejó amúgy hogy lett egyszerre 6 millió? pár hete a kivásárlási ára fixen 3,5 millió volt....
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Takesz
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:34
Kedvenc játékosaid: sergio, zidane, cristiano, karim, marcelo, dani, luka, marco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Takesz » 2015. július 29., szerda 23:25

Jim írta:a Zaragozás Vallejo-ról szóló hírek jól hangzanak, remélem tényleg jön,
Gayát kéne még megvennünk bal oldalra, és meglenne a spanyol hátvédsor :D
Varane? :'(
13

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2015. július 29., szerda 22:29

a Zaragozás Vallejo-ról szóló hírek jól hangzanak, remélem tényleg jön,
Gayát kéne még megvennünk bal oldalra, és meglenne a spanyol hátvédsor :D

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2015. július 29., szerda 19:14

Kerlon írta:Én az olaszét se szoktam olvasni. Nagyon ritka, mikor beleolvasok. Most is, ha nem írtok róla, akkor észre sem veszem, hogy kinyitotta Benítez a száját. Sok értelme nincs is az ilyen nyilatkozatoknak, mert vagy sablon vagy terelés.
Nem akarom Rafat védeni mert különösebben nem izgat, de azért azt tegyük hozzá hogy kérdezni is tudni kell.... elolvastam az interjúkat majdhogynem ugyanazokat a kérdéseket kapta meg, persze hogy nagyban hasonlóak a válaszai. Szerintem ha normális kérdést kapna akkor normális választ adna de ezek a kérdések nagyon viccesek számomra.

kicsit off: erről mindig az jutott eszembe amikor a magyar ujságíró azzal volt elfoglalva hogy válogatott edzésen vki vakarta a .....
a másik meg az amikor Pintértől (és őt sem szeretném védeni) faggatták hogy miért volt lassú a válogatott hiszen játszatnánk úgy is mint az angolok. - gondolom arra gondolt az újságíró hogy gyors támadás építés- . És ha jól emlékszem pont azon a meccsen próbáltunk birtokolni a labdát és keresni a réseket. Azt sem tudta szegényem hogy mit kérdezett....

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 29., szerda 16:53

Mondjuk nem tudom, hogy ezeknél nagyobb sablon mi lehet. Kék az ég, zöld a fű Shanghaiban is, vagy mi? :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 29., szerda 16:47

Kerlon írta:Én az olaszét se szoktam olvasni. Nagyon ritka, mikor beleolvasok. Most is, ha nem írtok róla, akkor észre sem veszem, hogy kinyitotta Benítez a száját. Sok értelme nincs is az ilyen nyilatkozatoknak, mert vagy sablon vagy terelés.
Akkor kimondhatjuk, hogy nem mérvadó a véleményed. :mrgreen:
>>>>
Szerintem sablon volt ez is, bár nem szoktam olvasni az interjúkat. :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 268 regisztrált és 0 vendég