Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 1., szerda 23:31

Zidane nyilatkozatát olvasva Pogbáról,illetve Perez sunnyogását:,,Van már 6nagyszerű középpályásunk,így nem szeretnék spekulációba bocsátkozni"(nálam ez az újságokkal ellentétben nem azt jelenti,hogy kizárta:),Szóval maximum 1 jó Eb kell hozzá,hogy megpróbáljàk,de lehet még az se.Zidane biztos benne,Perezt nem tudom,de így hogy 100%a barca is érdekelt,más angol klubokkal egyetemben(oda nem fog menni,maximum az árát verik fel),fűtheti a visszavágás Neymar miatt is,kiváncsi leszek.Mondjuk katalánékra jellemző,hogy gyorsan lezárják az üzleteket,nem lennék meglepve,ha lenne valami előzetes megállapodás a háttérben,bár ezt valahol asszem kategórikusan cáfolták.
Meg túl nagy hal ahoz,bármiféle komolyabb dologhoz menni kellene megint a 10millióknak zsebbe,azt meg már nem merik a Neymar úgy miatt.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. június 1., szerda 21:10

A goal.com-on Lewa gyerekkori álma a Madrid és mindenképpen ide akar igazolni, szóval nem kell mindent elhinni :lol:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. június 1., szerda 20:32

pheco írta:
ferni írta:[
Kovacic itt fog maradni, biztos vagyok benne, hogy Zidane-nak komoly tervei vannak vele. Luka helyére tökéletes lenne, ügyes gyerek, Zizou rendbeteszi és kész.
Ez miből jött le neked? Én pont azt láttam, hogy először Iscot próbálta erőltetni Luka és Kroos mellett. Nem igazán vált be, utána kezdte el Caset nyomatni. Kovacic pedig végig mellőzve volt. Pedig azt hittem, hogy Kova fog az egyik leginkább profitálni Zizou kinevezéséből.
Kova nem volt rendben sztem arra, hogy mind a bajnoki, mind a BL végére be legyen dobva, nem mert vele Zizou kockáztatni.
Kovacic nagy tehetség, látszik rajta, biztos vagyok benne, hogy Zidane se vak és rendbeteszi.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. június 1., szerda 20:29

ferni írta:[
Kovacic itt fog maradni, biztos vagyok benne, hogy Zidane-nak komoly tervei vannak vele. Luka helyére tökéletes lenne, ügyes gyerek, Zizou rendbeteszi és kész.
Ez miből jött le neked? Én pont azt láttam, hogy először Iscot próbálta erőltetni Luka és Kroos mellett. Nem igazán vált be, utána kezdte el Caset nyomatni. Kovacic pedig végig mellőzve volt. Pedig azt hittem, hogy Kova fog az egyik leginkább profitálni Zizou kinevezéséből.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. június 1., szerda 20:23

Ronaldo09 írta:Facebookon van ez a felajánlottuk Kovacicot 25ert a Juvénak,nagyon remélem hogy kamu,max kölcsönbe,de én akkor se oda adnám,sokat erősödtek,jövőre veszélyesek lehetnek a Bl-ben mindenkire.
Kovacic itt fog maradni, biztos vagyok benne, hogy Zidane-nak komoly tervei vannak vele. Luka helyére tökéletes lenne, ügyes gyerek, Zizou rendbeteszi és kész.

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 1., szerda 20:10

Facebookon van ez a felajánlottuk Kovacicot 25ert a Juvénak,nagyon remélem hogy kamu,max kölcsönbe,de én akkor se oda adnám,sokat erősödtek,jövőre veszélyesek lehetnek a Bl-ben mindenkire.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2016. június 1., szerda 10:51

gaborz1 írta:
Realista24 írta:Zidane megvétózott egy Tottenham elleni barátságos meccset, ami a Sevilla elleni kupadöntő körül lett volna.
Még a végén megjön a vezetőség esze, hogy hagyni kéne az ilyen dolgokat az edzőre és a stábjára? Ha Zizou fog igazolni is akkor szerintem egy újabb szép és eredményes szezon elé nézhetünk.
Amilyen Zizou tuti megmondja Pereznek hogy ha bele akar szólni a dolgába hogy te csak foglalkozz a pénzügyekkel engem meg hagyj dolgozni a csapattal. És ez így is van jól.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2016. június 1., szerda 10:31

Realista24 írta:Zidane megvétózott egy Tottenham elleni barátságos meccset, ami a Sevilla elleni kupadöntő körül lett volna.
Még a végén megjön a vezetőség esze, hogy hagyni kéne az ilyen dolgokat az edzőre és a stábjára? Ha Zizou fog igazolni is akkor szerintem egy újabb szép és eredményes szezon elé nézhetünk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 1., szerda 9:24

Zidane megvétózott egy Tottenham elleni barátságos meccset, ami a Sevilla elleni kupadöntő körül lett volna.
A csapat Kanadában fogja megkezdeni a tengerentúli felkészülést, ott töltenek bő egy hetet, majd mennek az USA-ba. Első meccs július 27-én lesz a PSG ellen.
A második 30-án a Chelsea ellen.
Az utolsó pedig augusztus 3-án a BM ellen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2016. június 1., szerda 0:31

TheBull6 írta:
ferni írta:Ilyen akkor sincs, hogy ketten támadják le a védődet, te meg elsasszézol a kapu mellê 2 mêterre.... :lol:
Mind a kettő bőven benne volt, szépen összehozták.
+1
Tök pressingen volt az ellenfél, ez meg elment csövelni mint a nagy Lehmann. Elvesztik aztán üres kapuba lehet passzolni kb. Persze Alaba is balfasz volt, de ettől még nem lesz szarabb focista.
Alabanál csak a kapus volt benabb, mintha kiakart volna ugrani a büfébe kajaert. :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. június 1., szerda 0:11

ferni írta:Ilyen akkor sincs, hogy ketten támadják le a védődet, te meg elsasszézol a kapu mellê 2 mêterre.... :lol:
Mind a kettő bőven benne volt, szépen összehozták.
+1
Tök pressingen volt az ellenfél, ez meg elment csövelni mint a nagy Lehmann. Elvesztik aztán üres kapuba lehet passzolni kb. Persze Alaba is balfasz volt, de ettől még nem lesz szarabb focista.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. május 31., kedd 23:38

Ilyen akkor sincs, hogy ketten támadják le a védődet, te meg elsasszézol a kapu mellê 2 mêterre.... :lol:
Mind a kettő bőven benne volt, szépen összehozták.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 31., kedd 22:41

nmate írta: Megye3, első edzés, első lecke: kapu mellé adunk haza. :lol:
Guardiola, első edzés, első lecke: kapushoz adunk haza középre, fő a passzpontosság. :lol:
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 31., kedd 22:38

Megye3, első edzés, első lecke: kapu mellé adunk haza. :lol:

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. május 31., kedd 22:38

Most már csak 40et ér. :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 31., kedd 22:36

https://www.youtube.com/watch?v=GfeYPJZeNd8

Na jöhet? :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. május 31., kedd 21:33

kodo írta:Tiszta 2014... megtervezzük itt nagy lelkesedéssel azt a 1-2 apró simítást ami kéne ahhoz hogy a csapat hasonlóan sikeres legyen a következő csapatban, mindenki optimista és pozitív.... közben Perez apó mutatja a fukkot, elkölt az aktuális egytornás emberre (lehetőleg telített vagy nem létező posztra) annyit amiből ki lehetne foltozni a csapatot, és szépen lassan összedől a kártyavár, mi meg felszállunk arra a bizonyos rollerre. :mrgreen:

én fogom lemondatni ha meg meri csinálni megint a fasságait. :lol:
Hát elég veszélyes...valaki tol egy jó eb-t és már nem is lesznek alaptalanok a félelmeid. Csak bízhatunk abban, hogy tanult ebből a néhány közeli évből. Megadja ZZ-nek a csapatépítés teljes jogát. Ha valahol nagyot akar alkotni akkor az a sanitas legyen, ott mindenkit kivághat a jó fenébe

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. május 31., kedd 21:26

sport 1en most elemzik a döntőt. szegény Nyilasi totál vakon van :mrgreen: :mrgreen: nem tudja melyik visszajátszás megy, mi fog történni csak mondja a magáét. :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2016. május 31., kedd 21:21

Tiszta 2014... megtervezzük itt nagy lelkesedéssel azt a 1-2 apró simítást ami kéne ahhoz hogy a csapat hasonlóan sikeres legyen a következő csapatban, mindenki optimista és pozitív.... közben Perez apó mutatja a fukkot, elkölt az aktuális egytornás emberre (lehetőleg telített vagy nem létező posztra) annyit amiből ki lehetne foltozni a csapatot, és szépen lassan összedől a kártyavár, mi meg felszállunk arra a bizonyos rollerre. :mrgreen:

én fogom lemondatni ha meg meri csinálni megint a fasságait. :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. május 31., kedd 21:14

kodo írta:
donor írta:Mi lesz Danival, a lóval? Nálam első lenne az eladási listán, értéke egy zacskó labda meg egy marék szotyi...
semmi értelme eladni áron alul. az ár az 30 milla, amennyibe nekünk fájt. ennyit nem hiszem, hogy bárki adna érte.
luxus kidobni a keretből, úgy hogy csak ő van Carvajal mögött. ki kell belőle hozni a maxot, kiegeszito szerephez szoktatni.... aztán ha hoz még egy ilyen évet akkor adios.
Ha csak nem jön egy transfer bann...de alapból kettejüknek azt a posztot le kell tudni hozni, nyilván nem kell feleslegesen még egy hiány posztot kreálni. Egy Alaba igazolással meglennénk, ahogy már többen is írták. Lenne Balbekk, belső védő, vkp, előre Asensio és a Mayoral/Mariano kettős egyike. Kész a csapat. Ebbe még belefér az hogy eladjuk Jamest és esetleg Jesét is. Minden további távozót pótolni kell. ZZ csinál egy jó előszezont, a keret minőségben javulna, minden poszton meglenne a kettő, de akár három ember is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 167 regisztrált és 0 vendég