Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. június 8., szerda 11:21

A spanyol másodosztályú Real Oviedo Fernando Hierrót nevezte ki vezetőedzőnek.


A Segunda División előző idényében a kilencedik helyen végző Oviedót a következő szezontól Fernando Hierro irányítja. A 48 éves spanyol szakember megállapodása 2017-ig szól, de a klubnak opciós joga van egy évvel meghosszabbítani a szerződését.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. június 8., szerda 11:09

RealMadridFanatic írta:Nem. A Sanitast, meg Dr. Frankeinsteint kell elfelejteni. Nem tudom anno milyen szerződést írtak alá, de ilyen nincs, hogy ÉVEK ÓTA, egy ekkora klubnál ilyen fogalmatlan, kuruzsló, sarlatán orvosbrigád legyen. A mesében nincsenek olyanok, mint nálunk. Felépülési idők rendszeres alábecsülése, gyakori rásérülések, félrediagnosztizálás... Azt meg nem tudom elképzelni, hogy az ez idő alatt itt megfordult edzők melletti összes erőnléti szakember ennyire gyenge volt. A Bayernből kiutált orvosi stábot kellene megfogni - akik Robbent folyamatosan meccsben tartották (miután nálunk az ideje 70%-át sérülten töltötte), azok sejtenek valamit...


Mert egyébként a sérülékenységen kívül Coentraoval az esetek nagy részében semmi baj nem lenne. Védekezésben eléggé stabil, hajtással soha nem volt baj és azért előre sem fogalmatlan, főleg nem annyira, mint amennyire itt le volt húzva anno. Amennyiben megelégszik a másodhegedűs szereppel (azért jutna neki perc szerintem elég), akkor meg lehet próbálni még egyszer.
Ha rendbe tudnák tenni (nah nem a Sanitas), akkor részemről maradhat. De tuti, hogy még jó darabig a Sanitast fogjuk itt látni. Ebből kifolyólag nem biztos, hogy megérné megtartani.

Remélem Zizu eltakarítja az összes féleszűt.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2016. június 8., szerda 10:53

Nem. A Sanitast, meg Dr. Frankeinsteint kell elfelejteni. Nem tudom anno milyen szerződést írtak alá, de ilyen nincs, hogy ÉVEK ÓTA, egy ekkora klubnál ilyen fogalmatlan, kuruzsló, sarlatán orvosbrigád legyen. A mesében nincsenek olyanok, mint nálunk. Felépülési idők rendszeres alábecsülése, gyakori rásérülések, félrediagnosztizálás... Azt meg nem tudom elképzelni, hogy az ez idő alatt itt megfordult edzők melletti összes erőnléti szakember ennyire gyenge volt. A Bayernből kiutált orvosi stábot kellene megfogni - akik Robbent folyamatosan meccsben tartották (miután nálunk az ideje 70%-át sérülten töltötte), azok sejtenek valamit...


Mert egyébként a sérülékenységen kívül Coentraoval az esetek nagy részében semmi baj nem lenne. Védekezésben eléggé stabil, hajtással soha nem volt baj és azért előre sem fogalmatlan, főleg nem annyira, mint amennyire itt le volt húzva anno. Amennyiben megelégszik a másodhegedűs szereppel (azért jutna neki perc szerintem elég), akkor meg lehet próbálni még egyszer.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 8., szerda 10:47

rashidm írta:
wZoLee7 írta:Coentraoval két gond van. Többet sérült, mint nem. A másik meg, hogy hamarabb szál el az agya mint Pepenek. Eltiltás...nem lehet rá bízni ilyen posztot már. Venni kell oda valakit. Most két évnyi igazolást kell letolni, Péreznek egész nyáron karácsony lehet :D
Szerintem is. El kell felejteni az embert. Nem tudom itt miért gondolja pár ember, hogy "nem lesz rossz". Dehogynem.
Egyrészt ingyen van.
Másrészt a meccsek nagyjából 20-30%-án lesz rá szükség. Alaba offos, Arbeloa elment, marad Danilo meg Nacho back-upnak a védelembe.
Vagy vegyünk két 30 millás játékos után egy harmadikat azért, hogy a padon üljön? Fabiot max a Benfica venné meg apróért, vagy adhatjuk megint kölcsönbe.

Én értem a koncepciót és elsőre rendben is van. Nagy meccseken úgysem fog játszani. Fiatal tehetség meg minek jönne ide Marci mögé?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. június 8., szerda 10:44

wZoLee7 írta:Coentraoval két gond van. Többet sérült, mint nem. A másik meg, hogy hamarabb szál el az agya mint Pepenek. Eltiltás...nem lehet rá bízni ilyen posztot már. Venni kell oda valakit. Most két évnyi igazolást kell letolni, Péreznek egész nyáron karácsony lehet :D
Szerintem is. El kell felejteni az embert. Nem tudom itt miért gondolja pár ember, hogy "nem lesz rossz". Dehogynem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 8., szerda 10:40

Bár tuti nem gondolkozunk Witselben, de Vkpnak jöhetne. Egy év van a szerződéséből.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. június 8., szerda 10:01

KAG írta:
babaking írta:Halkan teszem hozzá h Coentrao tudott vkp-t is játszani - tiszta Alaba csak discount áron. Védekezésben és hozzáállásban sem volt olyan nagy probléma vele soha.
Ha kirúgjuk a Sanitast egy esélyt kaphat :D

Emlekeim szerint a portugal rendre blama volt a kp-n azon a par meccsen, amig Mou probalgatta.

Alaba pedig sajat maga nyilatkozza, hogy O kozeppalyas. Nem mindegy
persze egyértelmüen Alaba a jobb megoldás, de ha nem lehet mozdítani, akkor ingyen (?) Coentrao se rossz
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 8., szerda 10:00

Coentraoval két gond van. Többet sérült, mint nem. A másik meg, hogy hamarabb szál el az agya mint Pepenek. Eltiltás...nem lehet rá bízni ilyen posztot már. Venni kell oda valakit. Most két évnyi igazolást kell letolni, Péreznek egész nyáron karácsony lehet :D

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. június 8., szerda 9:36

babaking írta:Halkan teszem hozzá h Coentrao tudott vkp-t is játszani - tiszta Alaba csak discount áron. Védekezésben és hozzáállásban sem volt olyan nagy probléma vele soha.
Ha kirúgjuk a Sanitast egy esélyt kaphat :D

Emlekeim szerint a portugal rendre blama volt a kp-n azon a par meccsen, amig Mou probalgatta.

Alaba pedig sajat maga nyilatkozza, hogy O kozeppalyas. Nem mindegy
ZIDANE

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. június 8., szerda 9:29

Halkan teszem hozzá h Coentrao tudott vkp-t is játszani - tiszta Alaba csak discount áron. Védekezésben és hozzáállásban sem volt olyan nagy probléma vele soha.
Ha kirúgjuk a Sanitast egy esélyt kaphat :D
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. június 8., szerda 9:12

Coentrao és Danilo a két 30 milliós játékos :roll: :roll: :roll:

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. június 8., szerda 9:10

rashidm írta:Nah Coentrao... eggyel több lesz a Sanitasnál... nincs vele különösebb bajom de miért kell olyan ember aki szinte állandóan sérült?
Emlékeim szerint ráadásul igen sok volt a párhuzamos sérülésük Marceloval, úgyhogy még pechesnek is mondható. Amikor játszott, akkor viszont mindig stabilnak, megbízhatónak éreztem.
Érdekes hír, meg voltam győződve róla, hogy soha többet nem látjuk Madridban.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. június 8., szerda 8:33

Nah Coentrao... eggyel több lesz a Sanitasnál... nincs vele különösebb bajom de miért kell olyan ember aki szinte állandóan sérült?

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. június 8., szerda 1:01

Előre kell egy ember, Vazquez nagyon jó nekünk, viszont egyedül nem elég, nagyon kéne Aubameyang...
Akárhova beteheted, fáradt védelem ellen is perfekt lenne és bőven kapna jàtékidőt is a Sanitast ismerve.
Meg remélem Marianot is megnézzük, benne meg van minden, ami nekünk kellhet, a kêrdés tudna-e teljesíteni nagyobb szinten. Ez a hármas elég lenne előre, ha meg Jesé is maradna bőven.

Hátul rendben vagyunk, Marcelo mögé ha Coentrao visszajön is elégnek kell lennie, róla tudjuk, hogy a legmagasabb szinten is képes helytállni, ha épp egészséges, sose felejtem el, ahogy a nagy "Aranylabdás" Ribéryt úgy leszedte a pályáról, hogy a francia a végén már megpofozta, mert máshogy nem tudta megverni... :lol: Kapus poszton meg de Gea vagy Navas.... kellemes problémàk... :D

A legneccesebb a KP... Ezzel a csapatvédekezéssel màr a vilàgból ki lehet kergetni, mindig ez a csapatvédekezés.... Nem megy nekünk, el kell fogadni, amíg CR itt lesz nem is fog menni, bár a nagy meccseken tényleg becsülettel visszajár. Visszatérve ahányszor megpróbàltuk annyiszor nem ment és mindig ott lyukadtunk ki, hogy kell valaki középre... épp emiatt is félnék Pogbàtól... felőlem jöhet, nagyon sokat segítene, de nekem akkor is kéne egy VKP, ha jön Pogba, ha nem.
Nem tudom elképzelni, hogy egy Kroos Modric Pogba trió stabil lenne sehogy se.
Legegyszerűbb megoldás Kanté lenne, ha beválik nagyot fogunk vele, ha nem meg Case se rossz, sőt, de ha valaki mást kinéznek, akkor hajrá, csak hozzanak oda valakit.
Alabára meg sajna nem látok reális esélyt.

Balhátvéd, VKP, Aubameyang, Marianot lessük meg, James meg mehet el.
Ha meg leesik még Pogba pluszba az se ártana.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2016. június 7., kedd 23:48

Plusz a jelenlegi idenyunk is szép hosszú lesz ha minden jól alakul es nem esünk ki első körben a kupában... Nyáron eb augusztusban Szuperkupa decemberben klub vb. Mélyebb keret kell mert a játékosok kifacsartak lesznek és előre kell tervezni mert úgy kell készülnünk hogy a következő nyár uborkaszezon lesz. Egy támadó pluszban siman jöhet. 3 plusz embert tudnek elképzelni james tavozasa mellett; egy védő egy kp egy támadó. Idén lesz lehetőség bizonyitani meg szerephez jutni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 7., kedd 23:06

Gondolni kell a másfél éves eltiltásra ami valószínű var ránk.
Ha most nem igazolunk jol, egy év múlva szoporoller lesz keményen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. június 7., kedd 23:05

Iheanachot írtam csatárposztra. Itt lehet a lehetőség rá.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2016. június 7., kedd 22:29

A ti részetekről se értem az egészet, hova és minek akarjátok a gabonit?
a mi részünkről egyszerű, Bale sokat sérült, Karim szintén zenész, meg unja is :mrgreen:

Amúgy rövid nyár után jön a hosszú szezon, BL-címvédés meg bajnoki cím a cél, meg az se baj, ha a hazai kupa is leesik. Ahhoz meg kellenek az emberek. Sportszakmai szempontból persze rizikós, de hát ki nem az? Ki más jöhetne? Hehe Patós mailjeit olvasás nélkül törlik :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 7., kedd 22:19

eReMA írta:Ha Auba is végül ott köt ki, akkor Ziro lassan új csapatot választ magának. A City fórum is ennyire pörgős? (Lehet, hogy az az áhított admin jog is előbb összejönne...)
This is a beginning of a bjútiful friendship. :mrgreen: :lol:
Egy Auba miatt nem néznék city meccseket, azt letojom. Csak ha Gündi ott van. Akkor alap.
Nem illik.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. június 7., kedd 21:55

Ha Auba is végül ott köt ki, akkor Ziro lassan új csapatot választ magának. A City fórum is ennyire pörgős? (Lehet, hogy az az áhított admin jog is előbb összejönne...)
This is a beginning of a bjútiful friendship. :mrgreen: :lol:
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég