Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. július 15., csütörtök 9:53

Lassan pontot tehetnének az ügy végére, már egy ideje megy a találgatás Varane eligazolását illetően. jó lenne a hónapban intézni, legkésőbb, ha lehet.
sztm 50m+bónuszok lesz belőle.

Berti
Igen.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. július 15., csütörtök 9:45

Realista24 írta: Real Madrid is officially negotiating with Manchester United for Varane. As things stand, he does not want to renew. The club wants around €60m for the defender.
Igy hogy sokszor bizonytalan volt az elmúlt 2 évben, jó dealnek tűnik. A 60 millió is patika a szerződése hosszához képest. Kevésnek érzem azt a 3 kv-t hátra, de inkább fektessük bele a támadórészlegbe a pénzt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 15., csütörtök 9:39

Real Madrid is officially negotiating with Manchester United for Varane. As things stand, he does not want to renew. The club wants around €60m for the defender.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. július 14., szerda 13:58

KAG írta:
Cool, köszi! :agree:

Valaki még megy esetleg a forumról?
Uhh en ezt nagyon beadnam!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. július 14., szerda 12:41

Realista24 írta:
KAG írta: Ha jól láttam, akkor Aug 8.-án a Milán ellen fogunk játszani egy barátságos mérkőzésen, Ausztriában.

Valaki tudja, hogy hol lehet rá jegyet szerezni?
https://www.oeticket.com/event/internat ... -13894520/
Cool, köszi! :agree:

Valaki még megy esetleg a forumról?
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 13., kedd 16:39

KAG írta: Ha jól láttam, akkor Aug 8.-án a Milán ellen fogunk játszani egy barátságos mérkőzésen, Ausztriában.

Valaki tudja, hogy hol lehet rá jegyet szerezni?
https://www.oeticket.com/event/internat ... -13894520/
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. július 13., kedd 16:33

Ha jól láttam, akkor Aug 8.-án a Milán ellen fogunk játszani egy barátságos mérkőzésen, Ausztriában.

Valaki tudja, hogy hol lehet rá jegyet szerezni?
ZIDANE

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. július 13., kedd 15:55

Mariano idén sem szeretne távozni? :hmmm: :mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. július 12., hétfő 23:41

Ha valaki izgult volna, hogy elviszi a Fuenlabrada...

Asensio: “I am staying at Real Madrid.” :-*

Tegnapi kezdőnk az edzőmeccsen: Lunin; Odri, Chust, Nacho, Marcelo; Blanco, Ödegaard, Isco, Arribas, Mariano, Rodrygo. 4-3-3

€55m dealről írnak most a Manu <> Varane frigy kapcsán, vmint hogy még egyszer megpróbáljuk majd meggyőzni, ha visszajött a szabiról.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 12., hétfő 22:20

lestat írta: Deal :agree: :lol:
Ha én lennék Perez, ami sokak szerencséjére nem vagyok. Mondanám, hogy idén nettó hét millió. Záradék : jövőre mittudomen 10, utána 12. Vagy valami hasonló koncepció.

Vagy most hét, jövő évtől, ha felszabadul a budget, akkor 12. Már ha ennyit kér valóban.

De azt is megértem, ha pénzt csinálnak belőle, mert elől hatvanyozottan nagyobb bajok vannak, mint hátul.

Vinicius, Bale, Asensio, Hazard... Meg az egy szem Karim.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. július 12., hétfő 22:15

értem én a véges kassza fogalmát, de nem kell szétbaszarintani a védelmet egy nyár alatt.

Varane amúgy a teljesítményéhez mértem szerintem keveset kap, főleg ha viszonyítok a duplanullás sztárok fizujához.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. július 12., hétfő 22:15

Deal :agree: :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 12., hétfő 22:14

lestat írta: Igen, a legszarabb idoben keri. Ez fix. Csak gondolom ő ezt leszarja.
És nehez nem igazat adni neki mikor azt latja a friss husnak nem mondtak hogy "rossz idoben kersz ennyit"

Ramos-hoz talan meg nem merte eddig magat merni.
Most elment, ugy volt vele akkor előrelép mindenféle szinten. (Persze ez csak elmélet)

Én remélem azért marad. Van egy Vallejo meg Alaba aki itt ott akar jatszani. Nem lennek nyugodt. Hiaba Nacho es Militao. Kevesek lesznek egesz idényre.
Jó hát remélem a Vallejos hírek annyira komolyak mint alkesz barátom.

Vallejo, Ceba, Mariano, Bale, Isco... Anyám ments meg :lol: mind maradni akar.
Na az ő összes fizetésüket Varanenak adnám.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. július 12., hétfő 22:09

Igen, a legszarabb idoben keri. Ez fix. Csak gondolom ő ezt leszarja.
És nehez nem igazat adni neki mikor azt latja a friss husnak nem mondtak hogy "rossz idoben kersz ennyit"

Ramos-hoz talan meg nem merte eddig magat merni.
Most elment, ugy volt vele akkor előrelép mindenféle szinten. (Persze ez csak elmélet)

Én remélem azért marad. Van egy Vallejo meg Alaba aki itt ott akar jatszani. Nem lennek nyugodt. Hiaba Nacho es Militao. Kevesek lesznek egesz idényre.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 12., hétfő 21:54

lestat írta:
Realista24 írta:
Nincs senki felháborodva, bármennyit kérhet. De van egy Budget rá, van pótlása, a teljesítménye hanyatló hosszú ideje. Semmi nem indokolja a 12 milliót nettóban.
Dehogynem vannak akiknek ez mar nem tetszik hat olvasom a forumokat istenem... :lol:

Ja en gazdasagilag megertem hogy miert nem akarnak mindenkinek 12m adni. Abszolut megertem.

De a vezetoseg akkor ne lepodjon meg ha ezt szembekopesnek veszik azok akik itt vannak 10 eve es hoznak egy stabil szintet (az hogy valaki hibazik hat elnezest hogy nem tokeletesek, de ez a hanyatlo forma ordas nagy baromsag, tavaly pl nagyon bitang eve volt kurva stabil volt a vedelmunk)

Én ezzel a jatekos politikaval nem ertek egyet. És ketlem hogy az oltozoben nem neztek ossze paran mikor meglattak hogy alaba mennyit fog keresni...

És lehet neked semmi nem indokolja a 12m, de Rafa maskent iteli meg magat es az ottani korulmenyeket mint mi innen a fotelbol.

Bar mondom en leszarom mennyit keresnek,orulhetnenek hogy ennyit kapnak azert mert fociznak de ez mas kerdes es leszarjak hogy en mit gondolok :lol:
Az alapprobléma szerintem még mindig az, hogy Varane úgy két éve kacérkodik a váltás gondolatával. Alabástyától függetlenül. 2019-ben jöttek is a hírek az ügynökétől, hogy Madridban megnyert mindent, és talán itt az ideje a váltásnak.

Ilyen alapon akkor vajon az nem zavarta, hogy Ramos háromszor annyit keres, mint ő? Pedig akkoriban ők ketten voltak a világ legjobb védőpárosa. A legszarabb időpontban kér emelést.

Vagyis nyilván, az angolok meg talán a sejk belengette neki a 10-12 milliót, és ha megadják Madridban, akkor minek is kéne költözni. Csak ez már nem az a szerelem, mint amikor Zidane felhívta kis kölyökként.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. július 12., hétfő 21:45

Realista24 írta:
Nincs senki felháborodva, bármennyit kérhet. De van egy Budget rá, van pótlása, a teljesítménye hanyatló hosszú ideje. Semmi nem indokolja a 12 milliót nettóban.
Dehogynem vannak akiknek ez mar nem tetszik hat olvasom a forumokat istenem... :lol:

Ja en gazdasagilag megertem hogy miert nem akarnak mindenkinek 12m adni. Abszolut megertem.

De a vezetoseg akkor ne lepodjon meg ha ezt szembekopesnek veszik azok akik itt vannak 10 eve es hoznak egy stabil szintet (az hogy valaki hibazik hat elnezest hogy nem tokeletesek, de ez a hanyatlo forma ordas nagy baromsag, tavaly pl nagyon bitang eve volt kurva stabil volt a vedelmunk)

Én ezzel a jatekos politikaval nem ertek egyet. És ketlem hogy az oltozoben nem neztek ossze paran mikor meglattak hogy alaba mennyit fog keresni...

És lehet neked semmi nem indokolja a 12m, de Rafa maskent iteli meg magat es az ottani korulmenyeket mint mi innen a fotelbol.

Bar mondom en leszarom mennyit keresnek,orulhetnenek hogy ennyit kapnak azert mert fociznak de ez mas kerdes es leszarjak hogy en mit gondolok :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. július 12., hétfő 21:36

Realista24 írta:
RealMadridFanatic írta: Isten ments, hogy ebbe belefollyak, de nekem tobb cikk is remlik akkoribol, hogy ordas nagy baromsag ez a mezeladas tema, raadasul a bevetel toredeke kerul a klubhoz.

A kovetok szama meg ebben a korcs vilagban biztosan komoly szerepet jatszik egy olyan kontraktus eseten, ahol a marketingbevetelek bizonyos hanyada a klubhoz kerul. A nagy cegek mar minden platformon reklamoznak, nem nehez belatni, hogy milyen erteket kepvisel marketing szempontbol tobb tizmillio koveto egy elsportolo eseten.
Az nem lehet, te is hülye vagy. Hacsak nem vagy professzor vagy tudós.
:lol:

Ezen felnevettem. Csak kozben gyerkocot kellene altatni. :shutup: :kalapos:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 12., hétfő 21:34

aleksz írta:
Realista24 írta:

Hagylak kibontakozni, mivel amit én írok, az akkora baromság, hogy leszakad a plafon és nem akarom, hogy tető nélkül maradj.
Ertem, tehat nem tudsz linkelni, csak kamu dolgokat irkalsz be. Vilagos.
De legalább nem hiszek el mindent, amit a neten írnak.
In gyrosos we trust.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 12., hétfő 21:33

RealMadridFanatic írta: Isten ments, hogy ebbe belefollyak, de nekem tobb cikk is remlik akkoribol, hogy ordas nagy baromsag ez a mezeladas tema, raadasul a bevetel toredeke kerul a klubhoz.

A kovetok szama meg ebben a korcs vilagban biztosan komoly szerepet jatszik egy olyan kontraktus eseten, ahol a marketingbevetelek bizonyos hanyada a klubhoz kerul. A nagy cegek mar minden platformon reklamoznak, nem nehez belatni, hogy milyen erteket kepvisel marketing szempontbol tobb tizmillio koveto egy elsportolo eseten.
Az nem lehet, te is hülye vagy. Hacsak nem vagy professzor vagy tudós.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 12., hétfő 21:33

aleksz írta:
Realista24 írta:

Az érveidnél csak a matekod gyengébb. Már megint CR-rel jössz, mintha James csak a közelében lenne :lol: :lol:

1 millió mez, 48 óra alatt, az valóság. De ennek a cáfolata baromság. :kalapos:
Ember, szerintem te tenyleg hulye vagy. 1 millio mez nem 48 ora alatt jott ossze, hogy sikerult ezt ertelmezned? 2 nap alatt 350 ezer mez jott ossze az eladasbol. Ott van, hogy varhatoan osszejon az egy millio is.(nyar vegere, segitek) Mint irtam, tudosok, media, mindenki lehozta, de te megbeszelted itt a forumon, hogy kamu…
Kíváncsi voltam figyelsz e, ha már felhívták a figyelmem a beszámíthatóságodra. A linkelt ESPN cikkben ott van az Adidas álláspontja, gondolom kamu, mert a tudósok és professzorok azt mondták.

De ahogy írtam, a tudósok szerint a föld lapos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég