Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 26., szerda 7:47

A nyár képe. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 26., szerda 0:42

wZoLee7 írta:Ki beszél BBC-ről? A sajtó? Ugyan, szerintem ZZ már rég nem a 433-ben és a BBC-ben gondolkodik.
Ha nem is 4-3-3-ban, de a BBCben több, mint valószínű, hogy igen. Egyedül az írhatja felül, ha jön M'Bappe, vagy ha Isco megint olyan brutál játékot hoz, mint tavasszal. De a gálakezdő Casemiro-Modric-Kroos-Bale-Benzema-CR lesz, erre a fejemet teszem. Egyébként pozitívan várom a szezont, szerintem nagyon jók leszünk, de ez az egy dolog aggaszt. :) Mert ahogy Morata és James is megelégelte, hogy a fontos meccseken a gálakezdő kezd, ugyanúgy benne van a pakliban, hogy a 2 következő mondjuk Isco meg Kovacic lesz. Azt meg azé' nem kéne! :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. július 26., szerda 0:27

dannen írta:egy hiteles angol újságíró szerint a city előrehaladott tárgyalásokban van bappét illetően. remélem nem szabjuk el, mert sajnos ezt jobban elhiszem, mint a kamus marca hírét.
hát pedig szerintem ez a legnagyobb kamu ami csak lehet, gondolt végig. a srác madridban akar játszani, CR a példaképe, ZZ az edző, tiszta sor a játékos mit akar. A szülők PSG-t akarnak mert közel van, top francia csapat, nem kell költözni és nagy a della.
Mit adhat a City? Pénzt, ennyi. Költözni kell, nem teljesül álom, nincs példakép, nálam ez nem áll össze, ha mégis megvalósul akkor ez van, a pénzt választotta helyettünk, és guardiola kiadott újabb 150 millát, de a csapata ugyan ugy szar lesz

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. július 26., szerda 0:21

M1Ö írta:De az mondjuk azért elég aggasztó, hogy még most is a csapból is a BBC folyik. Az volt a siker (egyik, fő) kulcsa, hogy ők nem álltak össze tavaszra, erre még mindigi BBC, BBC... :(
Ki beszél BBC-ről? A sajtó? Ugyan, szerintem ZZ már rég nem a 433-ben és a BBC-ben gondolkodik. Madridban már rájöttek, ha szabad kezet adnak az edzőnek aki a mega nagy sztárok helyett a sztárrá váló fiatalokat, akik ráadásul spanyolok is, használja, több kupás szezont zárunk.
Zidane nem véletlenül erősít úgy ahogy, bőven benne van h nem jön MBappe, mert a 3 helyett 2 csatárunk lesz, de ha 3, akkor is Asensio remekül érzi magát a széleken, és LV is itt van még. Azt se felejtsük el, hogy amikor Bale lesérült jól játszott, több meccsen is a csapat legjobbja volt, csak aztán lesérült és jött Asensio, gyorsan elfelejtettük. Amikor meg visszatért persze hogy nem ment neki, az ott meg is pecsételte a szezonját, újabb sérülés és végleg lehúzhatta a szezont. Ha megint többet lesz sérült mint nem és ezért formáját fogja hajtani úgy is elpasszolják. Én valahogy nem aggódok, nem lenne a csapatnál még mindig Kovacic, Ceballos, Isco, Asensio az alap Modric, Kroos, Casemiro mellett ha nem egy nagyobb kp-s játékot szeretnénk játszani

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 25., kedd 22:26

De az mondjuk azért elég aggasztó, hogy még most is a csapból is a BBC folyik. Az volt a siker (egyik, fő) kulcsa, hogy ők nem álltak össze tavaszra, erre még mindigi BBC, BBC... :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. július 25., kedd 22:16

A Real Madrid alapvető terve az, hogy nem igazol csatárt a nyáron. Ha a BBC-ből távozik valaki, akkor lesz érkező.
Ez elég nagy bullshit sztem, akkor nem adták volna el Moratát... szinte biztos, h jönni fog Bappé, különben Morata maradt volna.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. július 25., kedd 19:44

De betudott volna egyáltalán mutatkozni a leigazolása előtt?
Amikor felmerült a leigazolása bajnoki szünet volt. Talán a régebben linkelt debütálása sem volt tétmeccs. Egy márciusi utánpótlástornán tűnt fel, utána kezdték el sztárolni.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 25., kedd 19:31

Gascoigne írta:
BlancoMark írta:Mondjuk nala pont nem ez a helyzet, mert ha jol tudom azutan jatszotta az elso felnott meccset, hogy leigazoltuk.
Tehat ha akkora tehetsegtelen lenne akkor nem jatszatnak, mert semmi hasznuk nem szarmazna belole.
Akkor rosszul emlekeztem. Meg mindig lehet jegybevetel, mediafelhajtas, de neked legyen igazad.
Lehet már mi akarjúk így felvinni picit az árát :)
Merci Zizou!

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2017. július 25., kedd 18:52

BlancoMark írta:Mondjuk nala pont nem ez a helyzet, mert ha jol tudom azutan jatszotta az elso felnott meccset, hogy leigazoltuk.
Tehat ha akkora tehetsegtelen lenne akkor nem jatszatnak, mert semmi hasznuk nem szarmazna belole.
Akkor rosszul emlekeztem. Meg mindig lehet jegybevetel, mediafelhajtas, de neked legyen igazad.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. július 25., kedd 18:46

Mondjuk nala pont nem ez a helyzet, mert ha jol tudom azutan jatszotta az elso felnott meccset, hogy leigazoltuk.
Tehat ha akkora tehetsegtelen lenne akkor nem jatszatnak, mert semmi hasznuk nem szarmazna belole.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2017. július 25., kedd 18:42

ericco írta:Aztán nehogy mindenkit meglepjen ez a Vinicus gyerek. 16 évesen tolja felnőttek közt, az azért nem kis dolog. Azért akkora vakok nem dolgozhatnak a klubnál... remélem.
Nem ilyen egyszeru. A jatekos ugynoke es a klub elnoke pontosan tudja, hogy gondolkozik a piac.

Vinicius nem feltetlenul azert jatszik a nagyok kozott16 evesen, mert hatalmas tehetseg, hanem mert hatalmas tehetsegnek akarjak beallitani. Nyilvan nem ugyetlen a gyerek, de a klubnal tudjak, hogy a felnott csapat-tagsag megsokszorozza az erteket.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 25., kedd 18:00

Jók ezek az újságok. Zidane lenyilatkozza, hogy Morata távozásával van pótolni való, ma meg leírnak olyat, hogy nincs hely Mbappe számára.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. július 25., kedd 17:35

KAG írta: Volt ez a freddy adu gyerek is.
Fifa 08-09 ben mostanra 99-es statja volt :mrgreen:
Őt én is megvettem. Jó volt. :mrgreen: Meg az Altidore. Őt asszem még velünk is szóba hozták anno.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. július 25., kedd 17:32

KAG írta:
ericco írta:Aztán nehogy mindenkit meglepjen ez a Vinicus gyerek. 16 évesen tolja felnőttek közt, az azért nem kis dolog. Azért akkora vakok nem dolgozhatnak a klubnál... remélem.

Volt ez a freddy adu gyerek is.
Fifa 08-09 ben mostanra 99-es statja volt :mrgreen:
Aztán kb 10 válogatott meccsen nem játszott végül az amerikai Pele. :lol: :lol: :lol:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. július 25., kedd 16:26

ericco írta:Aztán nehogy mindenkit meglepjen ez a Vinicus gyerek. 16 évesen tolja felnőttek közt, az azért nem kis dolog. Azért akkora vakok nem dolgozhatnak a klubnál... remélem.

Volt ez a freddy adu gyerek is.
Fifa 08-09 ben mostanra 99-es statja volt :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. július 25., kedd 16:11

A 130 már reálisabb egy fokkal. De még menjünk inkább lefelé.

160/180-ért nem kell.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 25., kedd 16:01

ericco írta:A Don Balon szerint Dembelé most már inkább minket preferálna a Barca helyett :mrgreen:
Don Balonnál még a Blikk is hitelesebb :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. július 25., kedd 16:00

Csak mi nem akarjuk Dembelet

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 25., kedd 15:58

A Don Balon szerint Dembelé most már inkább minket preferálna a Barca helyett :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. július 25., kedd 15:45

Realista24 írta:
ziro4vr írta:R24, néztél már a gyerekre? :mrgreen: Azt tudjuk biztosan hogy ember, a kora, nemzetisége, foglalkozása nekem elég kétesnek tűnik. :lol:
Rá hát, nálad szebb :lol:
Majd ha én is annyi leszek mint ő, kb 40 ránézésre, talán engem is megszépít az idő. :mrgreen:

Jó, ha Mbappét behúzzuk akkor elnézem ezt a koravén legényt. :lol:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 166 regisztrált és 0 vendég