Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 19., kedd 12:20

Én se értem itt ezt a nagy elégedetlenkedést, bár dannentől indult, aki mostanában pesszimistapeti szinten van, szóval annyira mégsem furcsa.

Láthattátok élőben az első csapatot, amelyik megtudta védeni a BL címét... egymás után 2szer. Szerintem ennyit elég le is írni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. február 19., kedd 11:47

___Samy___ írta:Komolyan, nektek semmi sem jó. Én erről fogok beszélni az unokáimnak, hogy egy ilyen csapat meccseire mehettem el, lehettem ott a történelem íráskor, mint amilyen ez a csapat volt az elmúlt 5 évben. Nem hat meg az, hogy az utóbbi 10 evben csak kétszer nyertünk bajnoki címet, mert cserében ott van 4 BL, amit sokkal nagyobb kincs megnyerni. Elég megnézni Barcaekat, hogy pukkadnak meg a dunhtol és az irigységtol.

És igen, az is megsüvegelendő, amit ők leraktak az elmúlt 10 évben, BL címek, triplazasok. Viszont amit ez a csapat lerakott, az korszakos. 40-50 évente egyszer látni ilyet.

És jogos a kritika azt illetően, hogy hazai porondon nem úgy ment az elmúlt évekbena csapat, ahogy kellett volna, de azért nem kellene átesni a ló túloldalára.
:salute: :salute: :salute: :salute: :salute: :salute:

Jó volt ezt olvasni itt. Szóról szóra. :agree: :salute: :salute: :salute:

AdamTaylor
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 10:34
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: AdamTaylor » 2019. február 19., kedd 11:15

pheco írta: Szoval en nem ertem, hogy az elmult 5 ev utan, hogy lehet barmi miatt is fanyalogni. Itt van peldanak az idei szezon, hogy mennyire jo volt az elmult 5 ideny.
A két csúcskorszakot ha összevetjük egyértelműen mi dominálunk, ez tiszta. De ha jól veszem ki itt a fanyalgás miértjét az nem emiatt van, nem az elmúlt 5 idényt nézik, hanem ha a BL győzelem nélküli szezonokat veted össze, akkor azokban sokkal dominánsabb a Barca.
Erre van akinek gyógyír, hogy a mi domináns korszakunk sikeresebb, van akinek nem.

Mondjuk én is csak lesek, hogy ilyen történelmi sikerek után, hogy lehet azt nézni, hogy miben jobb a másik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 19., kedd 10:48

pheco írta:
Sierra írta: Hát akkor már egyiknél sem volt prime Barca, prime Barca Pep távozásáig volt, 2012-ig, utána már nem domináltak egyáltalán, kivéve a spanyol bajnokságot meg a kupát. Meg sem közelítették a 2008-2011-es korszakukat, amikor majdnem mindenkit megcsaptak kb.
2008 oszetol 2013 nyaraig nezzunk 5 szezont, ahol a Barca behuzott 4 bajnoksagot es 2 BL-t.
2013 oszetol 2018 nyaraig a Real behuzott 4 BL-t es 1 bajnoksagot. Nem latok sok kulonbseget, csak azt, hogy a rangosabb kupabol mi nyertunk tobbet.

Es az akkori Barca a tortenelem egyik legjobb csapatakent van emlegetve. Mi meg nem vagyunk dominans csapat se?

A spanyol kupakat meg hagyjuk, nem azoktol lesz jo vagy rossz egy szezon. Max egy nullkupas szezont megmenthet egy spanyol kupa. Raadasul a ket legkomolyabb tettel biro kupa dontojet meg pont elbukta ellenunk a Barca.

Szoval en nem ertem, hogy az elmult 5 ev utan, hogy lehet barmi miatt is fanyalogni. Itt van peldanak az idei szezon, hogy mennyire jo volt az elmult 5 ideny.
Pheco for president.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. február 19., kedd 10:46

Sierra írta: Hát akkor már egyiknél sem volt prime Barca, prime Barca Pep távozásáig volt, 2012-ig, utána már nem domináltak egyáltalán, kivéve a spanyol bajnokságot meg a kupát. Meg sem közelítették a 2008-2011-es korszakukat, amikor majdnem mindenkit megcsaptak kb.
2008 oszetol 2013 nyaraig nezzunk 5 szezont, ahol a Barca behuzott 4 bajnoksagot es 2 BL-t.
2013 oszetol 2018 nyaraig a Real behuzott 4 BL-t es 1 bajnoksagot. Nem latok sok kulonbseget, csak azt, hogy a rangosabb kupabol mi nyertunk tobbet.

Es az akkori Barca a tortenelem egyik legjobb csapatakent van emlegetve. Mi meg nem vagyunk dominans csapat se?

A spanyol kupakat meg hagyjuk, nem azoktol lesz jo vagy rossz egy szezon. Max egy nullkupas szezont megmenthet egy spanyol kupa. Raadasul a ket legkomolyabb tettel biro kupa dontojet meg pont elbukta ellenunk a Barca.

Szoval en nem ertem, hogy az elmult 5 ev utan, hogy lehet barmi miatt is fanyalogni. Itt van peldanak az idei szezon, hogy mennyire jo volt az elmult 5 ideny.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 19., kedd 9:00

Sierra írta: hát ez elég süket duma, már bocs. :D Nem egyedülálló... hát az tény, hogy nem egy csapat csinált ilyet, de triplázni csak a legnagyobbak tudnak szerintem. Igen, akkor az Inter a legnagyobb volt, mert egy csúcs Barcán át jutott a döntőbe, ahol egy Bayern-t is simán vertek. Nehogy már ne legyen egyedülálló dolog a triplázás jeez :lol:
Tisztában vagy az egyedülálló fogalmával?

Sierra írta: Hát akkor már egyiknél sem volt prime Barca, prime Barca Pep távozásáig volt, 2012-ig, utána már nem domináltak egyáltalán, kivéve a spanyol bajnokságot meg a kupát. Meg sem közelítették a 2008-2011-es korszakukat, amikor majdnem mindenkit megcsaptak kb.
Vagy csak nézzünk egy évet prime korszaknak, mert úgy szarabbul jön ki a Real belőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 18., hétfő 23:55

dannen írta:
dzsi91 írta:
Samy az igazmondó.

Én csak magamat tudom ismételni.Ha lesz egy csapat amelyik 5 év alatt 4 bl-t nyer és mellé 1nél több bajnokságot akkor én kérek elnézést mindenkitől egyesével.
volt mar ilyen csapat, 1955-60ig 5 BEKet nyertunk egymas utan es ezalatt ketto bajnoksagot is behuztunk. megbocsajtunk neked. :mrgreen:
Nyilván magunkon kívül gondoltam. :D És a jövőben :D

Triplázó bayern meg inter nálam nem korszakos csapat.Jó cspatuk volt ez tény és akkor megérdemelten nyertek de azért ott ahol a bayern meg az inter nyomja mi is csaptunk volna a 4 bl mellé 4 ligát meg 4 kupát. A united triplája azért már keményebb volt de nálam a korszakos csapat minimum 2 bl-nél kezdődik nagyjából ugyanazzal a garnitúrával.

Ott a psg,egyszer berántják a bl-t fixen triplázni is fognak...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. február 18., hétfő 23:32

Realista24 írta:De pont ez az hogy triplazni meg egy Inter is tudott. Nem egyedülálló. A Real meg soha. Talán ha Zidane és Cr marad egy évet és közben jön Mbappe, talán jók lettünk volna. De soha nem tudjuk meg.
hát ez elég süket duma, már bocs. :D Nem egyedülálló... hát az tény, hogy nem egy csapat csinált ilyet, de triplázni csak a legnagyobbak tudnak szerintem. Igen, akkor az Inter a legnagyobb volt, mert egy csúcs Barcán át jutott a döntőbe, ahol egy Bayern-t is simán vertek. Nehogy már ne legyen egyedülálló dolog a triplázás jeez :lol:
Realista24 írta:Nekem valahogy mégis öröm hogy egy prime Barca korszakban hoztunk el eddig négy BLt, idén lehet hogy az ötödiket... Ki tudja?
Hát akkor már egyiknél sem volt prime Barca, prime Barca Pep távozásáig volt, 2012-ig, utána már nem domináltak egyáltalán, kivéve a spanyol bajnokságot meg a kupát. Meg sem közelítették a 2008-2011-es korszakukat, amikor majdnem mindenkit megcsaptak kb.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. február 18., hétfő 23:21

Jóvan akkor egészségetekre! :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 18., hétfő 23:15

___Samy___ írta:Komolyan, nektek semmi sem jó. Én erről fogok beszélni az unokáimnak, hogy egy ilyen csapat meccseire mehettem el, lehettem ott a történelem íráskor, mint amilyen ez a csapat volt az elmúlt 5 évben. Nem hat meg az, hogy az utóbbi 10 evben csak kétszer nyertünk bajnoki címet, mert cserében ott van 4 BL, amit sokkal nagyobb kincs megnyerni. Elég megnézni Barcaekat, hogy pukkadnak meg a dunhtol és az irigységtol.

És igen, az is megsüvegelendő, amit ők leraktak az elmúlt 10 évben, BL címek, triplazasok. Viszont amit ez a csapat lerakott, az korszakos. 40-50 évente egyszer látni ilyet.

És jogos a kritika azt illetően, hogy hazai porondon nem úgy ment az elmúlt évekbena csapat, ahogy kellett volna, de azért nem kellene átesni a ló túloldalára.
Samy az igazmondó.

Én csak magamat tudom ismételni.Ha lesz egy csapat amelyik 5 év alatt 4 bl-t nyer és mellé 1nél több bajnokságot akkor én kérek elnézést mindenkitől egyesével.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. február 18., hétfő 23:04

Komolyan, nektek semmi sem jó. Én erről fogok beszélni az unokáimnak, hogy egy ilyen csapat meccseire mehettem el, lehettem ott a történelem íráskor, mint amilyen ez a csapat volt az elmúlt 5 évben. Nem hat meg az, hogy az utóbbi 10 evben csak kétszer nyertünk bajnoki címet, mert cserében ott van 4 BL, amit sokkal nagyobb kincs megnyerni. Elég megnézni Barcaekat, hogy pukkadnak meg a dunhtol és az irigységtol.

És igen, az is megsüvegelendő, amit ők leraktak az elmúlt 10 évben, BL címek, triplazasok. Viszont amit ez a csapat lerakott, az korszakos. 40-50 évente egyszer látni ilyet.

És jogos a kritika azt illetően, hogy hazai porondon nem úgy ment az elmúlt évekbena csapat, ahogy kellett volna, de azért nem kellene átesni a ló túloldalára.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. február 18., hétfő 21:40

RealMadridFanatic írta:hogy a két sorozat szimultán dominálása irreális elvárás. Nem gépek mennek ki a pályára, hogy mindig topon legyenek fizikálisan és mentálisan.
Barcáéknak mégis sikerült, igaz ott csak 3 BL volt 6 év alatt, de abból volt 2 triplázás. Akkor nekik hogy ment? Jó tudom, Messi-Iniesta-Xavi hárma miatt elsősorban, de akkor is rohadt idegesítő h nekünk meg nem megy.

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. február 18., hétfő 21:10

De így egyiket sem fogunk...

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. február 18., hétfő 20:29

istimester írta:
RealMadridFanatic írta:Semmire nem cserélném el az elmúlt éveket. Nyerhet a Barca zsinórban 10 bajnokságot, akkor is a Real lesz az etalon, olyat tettek le megint, amit nem mostanában fog megismételni bárki is.
Ez legfeljebb a Reral Madrid szurkolókra igaz.
A BL-címvédés mindig korszakos tettként lesz elkönyvelve, de a szokásos nyavajgáson felül a bajnokságban bemutatott teljesítmény a fő oka, hogy nem lettünk egy korszak egyértelműen domináns csapat. Persze, a BL a csillogás csúcsa, de hidd el sokunknak fáj ami odahaza történik.
Félreértés ne essék, én sem örülök a bajnoki szereplésnek, voltak fájó pofonok, de mindenhol (Barcelonán kívül ha magyarázkodni kell - amúgy ott is) a legértékesebb, legrangosabb klubtrófea a BL. 50 év múlva nem a sorozatos bajnoki címekről fogunk mesélni az unokáknak, hanem a korszakos Realról, ami zsebrevágta a klubfutballt a század elején.

Ehhez kapcsolódóan:
Sierra írta:Leszarom a 4 BL-t. :D Hogy jön ide? Bajnokságról volt szó. És egy ekkora múltú csapatnál ez igen is gáz, ha 1 ponton múlt, ha 5 ponton, a lényegen nem változtat.
dannen írta:azert had lehessen mar latni a teljes kepet es objektiven kritizalni azt amit a bajnoksagban csinalunk.

Pont objektíven és a teljes képet nézve kellene belátni, hogy a két sorozat szimultán dominálása irreális elvárás. Nem gépek mennek ki a pályára, hogy mindig topon legyenek fizikálisan és mentálisan. Elfogadom, hogy nem tetszik sokaknak a bajnoki teljesítmény - nekem sem, de ez itt valamit valamiért érzésem szerint.
Ezért írtam, hogy nem cserélném el semmire, ugyanakkor elfogadom, hogy a bajnokság háttérbe szorult (ez az elmúlt 5 évre igaz elsősorban). Ha most választanom lehetne, hogy a következő évtizedben nyerünk 10 bajnoki címet és mondjuk egy BL-t, vagy 1-2 bajnoki címet és 4 BL-t, nem kérdés mire menne a voks.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. február 18., hétfő 20:24

istimester írta:A cezúrát hozó nagy 2008 őszi bajnoki összeomlás után 8 év alatt 1 bajnoki aranyat bírtunk összekaparni. A kilencedik évben jött a második (Zizou :salute: ). A Barca mindig vissza tudott csapni a mi győzelmünk után, de volt ott bajnoki duplázás és triplázás is az egymást követő években. De nem az a baj, hogy a Barca győzött. Az, hogy túl sok éven keresztül meg sem kellett izzadnia. Közben 2011 után azért 2015-ben ismét csak elhoztak egy BL-t ők is.
Így van, és halkan jegyezném meg, hogy 6 év alatt 2x is tripláztak, ami szintén nem kis teljesítmény.
istimester írta:Ez legfeljebb a Reral Madrid szurkolókra igaz.
A BL-címvédés mindig korszakos tettként lesz elkönyvelve, de a szokásos nyavajgáson felül a bajnokságban bemutatott teljesítmény a fő oka, hogy nem lettünk egy korszak egyértelműen domináns csapat. Persze, a BL a csillogás csúcsa, de hidd el sokunknak fáj ami odahaza történik.
Szívemből szóltál. Mint írtam, imádom a BL triplázást, de közben évekig szenvedtünk a bajnokságban és a kupában is, és ez beárnyékolja a 4 BL-t is egy picit.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. február 18., hétfő 20:23

Mindenki, aki nem Real szurkolo, majdhogynem a semleges szurkolok is, enyhen szolva nem szeretik a Real Madridot. Evek ota ellenunk drukkolnak. Szintiszta irigyseg. Senki le se szarja a bajnoksagot, mindenki a BL-re van igazan raizgulva. Es mivel a BL-ben mi dominaltunk az elmult 5 evben, igy minket utalnak a legjobban, es kibaszottul irigyek.

Ezert akar a Barca mindenaron Bl-t nyerni iden. Messinek is az kell mindenaron.

Ez az en velemenyem, es a tapasztalatom is ez.
:goat:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. február 18., hétfő 20:17

Leszarom a 4 BL-t. :D Hogy jön ide? Bajnokságról volt szó. És egy ekkora múltú csapatnál ez igen is gáz, ha 1 ponton múlt, ha 5 ponton, a lényegen nem változtat.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. február 18., hétfő 16:13

Realista24 írta:De mitől szégyenteljes, magyarázd már el kérlek. Mit kellene nekünk szégyellni?
A cezúrát hozó nagy 2008 őszi bajnoki összeomlás után 8 év alatt 1 bajnoki aranyat bírtunk összekaparni. A kilencedik évben jött a második (Zizou :salute: ). A Barca mindig vissza tudott csapni a mi győzelmünk után, de volt ott bajnoki duplázás és triplázás is az egymást követő években. De nem az a baj, hogy a Barca győzött. Az, hogy túl sok éven keresztül meg sem kellett izzadnia. Közben 2011 után azért 2015-ben ismét csak elhoztak egy BL-t ők is.
RealMadridFanatic írta:Semmire nem cserélném el az elmúlt éveket. Nyerhet a Barca zsinórban 10 bajnokságot, akkor is a Real lesz az etalon, olyat tettek le megint, amit nem mostanában fog megismételni bárki is.
Ez legfeljebb a Reral Madrid szurkolókra igaz.
A BL-címvédés mindig korszakos tettként lesz elkönyvelve, de a szokásos nyavajgáson felül a bajnokságban bemutatott teljesítmény a fő oka, hogy nem lettünk egy korszak egyértelműen domináns csapat. Persze, a BL a csillogás csúcsa, de hidd el sokunknak fáj ami odahaza történik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 18., hétfő 15:50

dannen írta:
Realista24 írta:De mitől szégyenteljes, magyarázd már el kérlek. Mit kellene nekünk szégyellni?
az elmult 10 evben 7-2 a barcanak a ligak szama, ezen mit kell magyarazni, de tenyleg? :mrgreen: arrol nem is beszelve amilyen picsazasokat kaptunk a barcatol a ligaban. ugyanugy 2009 ota nezve a bajnoki classicok aranya; 12 barca gyozelem, 4 real gyozelem es 4 dontetlen. ebbol van egy 6-2 egy 4-0 es ket darab 5-0. szerintem ez szegyenteljes a real madridhoz kepest.

felre ertes ne essek, nem cserelnem el a bl sikereket par plusz bajnoksagra vagy egy triplazasra, de aki azt irja, hogy ha valaki elegedetlen ezzel a bajnoki teljesitmennyel az nem erdekli meg a csapatot, na az is nonszensz. azert had lehessen mar latni a teljes kepet es objektiven kritizalni azt amit a bajnoksagban csinalunk.
Persze, hogy lehet, csak kíváncsi voltam az érveidre.

Én úgy vagyok vele, bár nem kérdeztél :mrgreen: , de nekik van 25 bajnoki címük, nekünk 33. A 25-ből, ahogy írod 7 most jött össze, szépen kimaxolták Messi, meg a csodatrió teljesítményét.
Nekünk 10 éve is volt ezek szerint 31, nekik meg 18. Szóval parasztlogikával, ahogy Messi offolja magát, az arány javulni fog. Remélem :mrgreen:

Addig meg büszkén tekintek a brigádra, hogy kétszer annyi BL címünk van eddig! 10 év alatt, mint bajnoki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 18., hétfő 14:44

dannen írta:
ugyanugy 2009 ota nezve a bajnoki classicok aranya; 12 barca gyozelem, 4 real gyozelem es 4 dontetlen. ebbol van egy 6-2 egy 4-0 es ket darab 5-0. szerintem ez szegyenteljes a real madridhoz kepest.
Ezzel mondjuk nehéz vitatkozni. Ilyen veréseket akkor se szabadna tőlük kapni, ha minden évben tripláztunk volna.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég