Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2017. január 30., hétfő 13:18

Én csak ezt a bővebb összefoglalót láttam a meccsről, az eredmény tudta nélkül, rendesen élveztem a Betis játékát, és már nevettem kínomban, annyi mindent kihagytak szegények, simán verhették volna a Barcát több góllal. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. január 30., hétfő 13:15

En is megneztem a meccset, es egyetertek. Siman a Betise volt a meccs, tobbszor is eldonthettek volna. A katalanok meg azzal a hibaval takaroznak, hogy amugy kozuk nem volt a meccshez.

Egyebkent ha jol emlekszem, mi itt nagyon csunyan elvertuk a Betist.
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 30., hétfő 13:10

Én végig néztem a meccset. Tipikusan olyan meccs volt, ahol a Barca egy szót sem szólhat, ha kap 3-4 gólt, mert kb. a Betis ennyit lőhetett volna, ha nem balfaszok. A vezető gólig a Barca, mintha pályán se lett volna, aztán neki álltak nyomni, a hülye Betisesek meg visszaálltak, ahelyett, hogy fociztak volna tovább. Kb. megzavarta őket a vezetés. Ekkora volt a "kérdéses" szituáció, ami 1 méterrel beljebb volt. Öngól volt amúgy, ahogy a másik is majdnem az lett. Aztán ezeken kívül a Barca semmit se tudott igazából felmutatni, a góljukat is Nahuel hülyeségének köszönhették, sőt Castro előtte rontott egy 100%-os ziccert. Simán kiszophattak volna úgy, hogy közük nem volt a meccshez, aztán most egy - bár komoly - hibára rá akarják húzni a tegnapi bukást.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. január 30., hétfő 9:56

rashidm írta:A spori benézett egy "nem gólt", így nyertek volna 2-1-re asszem. De leszarom. Amennyi téves ítéletet fújtak a javukra... most egy kicsit visszakapták. De még mennyiszer visszakaphatnák.
Csak feltevés, mert a "nem gól" még 1:0 nál volt. Szóval attól egy új meccs lett volna.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. január 30., hétfő 9:45

Yazid írta:minden netes sport felületen nagy betűkkel, a barcátol elvették a győzelmet satatöbbi...

erről tud valaki valamit?



csak annyit írnék nagyon kellett ez a győzelem tegnap, látszott a fiúk arcán minden gólörömnél.
A spori benézett egy "nem gólt", így nyertek volna 2-1-re asszem. De leszarom. Amennyi téves ítéletet fújtak a javukra... most egy kicsit visszakapták. De még mennyiszer visszakaphatnák.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. január 30., hétfő 9:43

Toti írta:pedig nem volt ebben semmi vicc, mégha neked esetleg annak is tűnt.
történetük során sosem nyertek spanyol kupát, döntőt is csak 3x játszottak.. de majd kiderül.
Azért szerintem triviális, hogy egy RM előtt pihenhetnek
ezt én is így gondolom.
Pihentetnek**et akartam írni :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Yazid » 2017. január 30., hétfő 9:21

minden netes sport felületen nagy betűkkel, a barcátol elvették a győzelmet satatöbbi...

erről tud valaki valamit?



csak annyit írnék nagyon kellett ez a győzelem tegnap, látszott a fiúk arcán minden gólörömnél.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2017. január 30., hétfő 9:20

pedig nem volt ebben semmi vicc, mégha neked esetleg annak is tűnt.
történetük során sosem nyertek spanyol kupát, döntőt is csak 3x játszottak.. de majd kiderül.
Azért szerintem triviális, hogy egy RM előtt pihenhetnek
ezt én is így gondolom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Toti 2017. január 30., hétfő 9:22-kor.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. január 30., hétfő 9:12

Toti írta:Kíváncsi leszek, h a nagy celta vigo ugyanúgy bealdozza-e a hétvégi bajnokit ellenünk a kupa miatt, mint tették legutóbb a sociedad ellen. Ergo felkuldik-e a B csapatot, h növeljék esélyüket egy esetleges kupadöntőbe jutásra. Valszeg nem mostanában lesz megint nekik ekkora lehetőségük. Bár van egy olyan érzésem, h ellenünk ezt figyelembe sem veszik és kiküldik a fullos kezdot :lol: :lol:

Na persze igy is úgyis verni kellene őket, azért megiscsak, na.. De érdekessegkent írtam.
Azért szerintem triviális, hogy egy RM előtt pihenhetnek, azért az alavessel fognak menni nem a Barca vagy Atma ellen, ne viccelődjünk már.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2017. január 30., hétfő 6:34

Kíváncsi leszek, h a nagy celta vigo ugyanúgy bealdozza-e a hétvégi bajnokit ellenünk a kupa miatt, mint tették legutóbb a sociedad ellen. Ergo felkuldik-e a B csapatot, h növeljék esélyüket egy esetleges kupadöntőbe jutásra. Valszeg nem mostanában lesz megint nekik ekkora lehetőségük. Bár van egy olyan érzésem, h ellenünk ezt figyelembe sem veszik és kiküldik a fullos kezdot :lol: :lol:

Na persze igy is úgyis verni kellene őket, azért megiscsak, na.. De érdekessegkent írtam.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. január 29., vasárnap 20:00

sentry írta:
Kíváncsi vagyok, hogy ma megint 9 emberrel játszunk, vagy végre legalább az egyik vállal 1-2 gólt..
Gàla lesz, bc gólokkal.

Egyébként énse tudom kit sajnáljak jobban,Moratat vagy Jamest esetleg Iscot, hogy emiatt a két szerencsétlen miatt padoznak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. január 29., vasárnap 19:50

Azért az kurva kemény ám gyerekek, hogy meccsek óta béka segge alatt teljesít Cr és Beznema és így is kezdő.
Ilyenkor azért elhiszem hogy a cserepadon lévő játékosok azért elgondolkodnak - bármennyire is profi játékosok - hogy mi a f*szt keresek itt, ha kettészakadok sem játszhatok 5-10 percnél többet....

Ha engem mint szurkolót bánt ez, akkor elhiszem hogy idegesíthet egy játékost, aki belead mindent, és 2 név megy ki a pályára, akik meccsek óta kegyetlenül rosszul teljesítenek. Elhiszem ha ez bántja az igazságérzetét/lelkét bármelyik játékosnak.

Kíváncsi vagyok, hogy ma megint 9 emberrel játszunk, vagy végre legalább az egyik vállal 1-2 gólt.
Talán annyi segítségük lesz, hogy most végre legalább egy szélső lesz (LV) aki megteremtheti nekik a helyzetet. Gyanítom CR és Benzema egymás sarkában fognak tipródni szokás szerint a 16-oson belül 2 méteres körzetben, várva a beíveléseket. :lol:

De ne legyen igazam....

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. január 29., vasárnap 19:46

petiamadridista írta:
Te voltál elkenődve, meg morata martin, akik szerint nem nyerünk semmit és beköszöntött a sötét középkor. De szép mentés.
szép trollkodás.
de ezt most beszoptad.

olvass vissza, a meccs előtti kommentek közül szemezgess, és a megy a meccs topikban is.
Annyi biztos, hogy amennyi siránkozó János mostanság a fórumon van az valami katasztrófa. Mintha barca szurkolók lennének egyesek :( :( :(

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Yazid » 2017. január 29., vasárnap 19:43

megint kaptunk a sorstól egy esélyt, hogy kicsit meglógjunk a táblázaton. Ha ezt nem használják ki elmehetnek a ...

el se olvastam az interjúkat, haragszok rájuk, megy a rizsa, mint mindig.
tettek beszélnek, nekem adjanak bele 130%-ot.


amúgy ilyenkor van, hogy a szurkolók megint bizakodnak meg minden, aztán csak a csalódás.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2017. január 29., vasárnap 19:25

MorataMartin "sorfalba" kommentje még mindig megmosolyogtat :D

petiamadridista
Hozzászólások: 5233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2017. január 29., vasárnap 19:17

Te voltál elkenődve, meg morata martin, akik szerint nem nyerünk semmit és beköszöntött a sötét középkor. De szép mentés.
szép trollkodás.
de ezt most beszoptad.

olvass vissza, a meccs előtti kommentek közül szemezgess, és a megy a meccs topikban is.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 29., vasárnap 19:10

petiamadridista írta:Ahhoz képest, hogy el volt kenődve a fórum 1-2 napja, most pedig brutális győztesei lehetünk a fordulónak.
Az összes riválisunk botlott.
Mindegyik.
Ha 1 góllal is de a mai meccset mindenképpen nyerni kell!!
Te voltál elkenődve, meg morata martin, akik szerint nem nyerünk semmit és beköszöntött a sötét középkor. De szép mentés.
Nem illik.

petiamadridista
Hozzászólások: 5233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2017. január 29., vasárnap 19:01

Ahhoz képest, hogy el volt kenődve a fórum 1-2 napja, most pedig brutális győztesei lehetünk a fordulónak.
Az összes riválisunk botlott.
Mindegyik.
Ha 1 góllal is de a mai meccset mindenképpen nyerni kell!!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. január 29., vasárnap 18:48

Hát ha valaki bajnok akar lenni, akkor az ilyen mérkőzést be kell táblázni 3 pontra egyből a sorsolás után. Nincs blabla..
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. január 29., vasárnap 18:46

Engem nem érdekel, hogy melyik játékosunk milyen balfax formában van, nem érdekel mennyire nem megy a játék és az sem, hogy a Sociedad most jó.

Egy ilyen költségvetésű csapatnál mint a Real a B keret is meg kell nyerje a mai meccset ha igazán oda teszik magukat.

Itt a lehetőség egy remek hétvégére. Nyerni kell.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég