Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 21., kedd 8:16

Remy írta:27373x kitargyaltuk már, nem megyek bele még egyszer. Bárhová, úgyis hamarosan itt az ideje a gyökeres váltásnak.
Túl azon, hogy még kapusnak is betennéd, valami szakmaisággal töltött hsz-t szívesen olvasnék, hogy tényleg hogy képzeled el, ki helyett, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 21., kedd 8:05

27373x kitargyaltuk már, nem megyek bele még egyszer. Bárhová, úgyis hamarosan itt az ideje a gyökeres váltásnak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. március 21., kedd 8:02

Amugy hova tennéd Remy?
Én nem tudom elképzelni a csapatba,túl nagy alakítás kéne hozzá.

Szélen Ő kuka. Elől meg, akkor az igazi, ha van egy ék párja. ha jól tudom (?)
ZIDANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 21., kedd 7:58

Zizou remélem figyel.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 21., kedd 7:36

Griezmann: "Real or Barca? Why not? A dream for every player; to be at big clubs or Bayern but right now I don't see myself anywhere else."

Bátor.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. március 20., hétfő 9:30

Szerintem is le van nezve. Foleg annak tudataban erdekes ez a dolog, mert egyik europai top csapat sem mutat olyan ellenallhatatlan format, mindegyik sebezheto es idonkent akadozik a gepezet. Rank pedig ez hatvanyozottan igaz.

Juve: ok a legstabilabbak a Bayern mellett, az elmult 20 meccsukbol 17 gyozelem, 2 dontetlen, 1 vereseg, de tudjuk jol, hogy az olasz bohocligaban futballoznak, onnan nem nehez kiemelkedni.
Alapjaraton 70-80%-on porognek, a legtobb esetben ez eleg szokott lenni a gyozelemhez.

Bayern: ok is egyeduralkodok a bajnoksagukban, nincs ellenfeluk, akar at is adhatjak nekik az aranyermeket. Elmult 20 meccsukbol 17 gyozelem, 3 dontetlen, 0 vereseg.
Formajuk egyre jobb, de ok is sokszor csak takareklangon teljesitenek. Ha ellenallas van, erobol megoldjak, lasd Arsenalt, felporogtek es pillanatok alatt szetszedtek azt a kozepszeru Arsenalt. Ancelotti jol eltalalta a formaidozitest, de a bl parharcokig meg 3 het eltelik. Meglatjuk.

Barca: elmult 20 meccsukbol harmat veszitettek el, a Bilbao, a PSG es a Depor ellenit, mindharmat idegenben. Dontetlen lett hazai palyan az Atleti elleni meccsuk, idegenben pedig a Betis es a Villarreal fogott ki rajtuk. Ennek koszonhetoen vezetjuk ellenuk a bajnoksagot. Jatekuk ingadozo, sok golt kapnak, de az MSN tagjai rengeteg golt szereznek, igy hozzak a legtobb pontot es meccset.

Atletico: formajuk nagyon ingadozo, idegenben foghatoak, legutobb a Leverkusen (mar eldontott parharcban), a Depor es a Barca fogta meg oket egy x-re, ezenkivul pontott mentett az Alaves, az Eibar es a Bilbao, otthon kikaptak a Las Palmastol, es a Barcatol ket alkalommal. Barkit kepesek megverni, ha jo napot fognak ki, ugyanakkor nem mindig kepesek felporogni. Valoszinuleg ismet ott lesznek a BL elondotojeben.

Dortmund: ingadozo teljesitmeny, nagy csapatok ellen nem tudnak 100%ot hozni, a serulesek folyamatosan jelen vannak a csapatban, igy pedig nehez allandositani a teljesitmenyeket. Ok is kepesek barkit megverni ha jo napot fognak ki, de messze nem az a Klopp fele Dortmund, akik stabilak es ellenallhatatlanok. Tamado felfogasban futballoznak, sok golt szereznek, de sokat kapnak is.

Monaco: rengeteg golt szereznek, emellett elvezheto meccseket jatszanak, hemzsegnek a fiatal tehetsegek, de epp ezert nincs BL rutinjuk. Ennek ellenere egy adok kapok parharcban kiejtettek a Cityt, ami mindenkeppen megsuvegelendo. Nehez, kellemetlen ellenfel, mert nehez eljutni a kapujukig, koszonhetoen a hajtos, kemeny jatekosaiknak. Franciaorszagban vezetik a bajnoksagot, 87 (!) rugott goljuk van, es csak 26 kapott.

Real Madrid: ingadozo teljesitmeny, rendszeresen a masodik felidoben dontjuk el a meccseket, ha eldontjuk... az elmult 20 meccs statisztikai nem rosszak, de csaloka. CR magahoz kepest esett vissza, Benzema hol klasszis, hol kozepszer, Bale pedig egyelore kerdeses. A kozeppalya remelhetoleg atveszelte a hullamvolgyet, mivel Casemiro, Kroos es Modric sem futballozott precizen, mindharman sok hibat vetettek az utobbi idoben. A vedelem sem volt stabil, raadasul Navas is bizonytalankodott. Ha formaba lendulunk, es mindenki hozna azt, amit tavaly tavasszal, akkor siman ott lehetunk a Bl dontoben, es a spanyol bajnoksag sem csuszhat ki a kezunkbol.

Leicester: formaba lendultek, elmozdulni latszanak a tabellan, es fejlodnek. Ennek ellenere az Atletico egy ket meccses parharcban ki fogja ejteni oket.
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 20., hétfő 9:09

Nem butaság, bőven sebezhetőek. Normális hozzaallassal ma már fogható a Barca. Nem akkor rúgnak gólt, amikor akarnak, mint pár éve. Persze klasszisok, szóval nem reménytelenek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

elmondom
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. január 26., csütörtök 12:25
Kedvenc játékosaid: Tacchinardi

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: elmondom » 2017. március 20., hétfő 8:40

Kerlon írta:
Realista24 írta:Le van nézve a Barca rendesen, mint a triplazas elott. Nehogy sírás legyen, bár itt sokan örülnének annak is :lol:

Óvatosnak kell lenni velük, ha nem is jók, de veszélyesek.
Elég meccsuket láttam idén. Tegnap is kaphattak volna egy félidő alatt 4-et, ha nem szerencsétlenkednek a valenciaiak.
Butaság így felfogni, hogy ha..
Egyébként nekik is volt nem kevés zicceruk.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. március 20., hétfő 8:37

Most néztem meg a gólokat... hát a Barca gólok viccesek voltak.

Az elsőnél a jobbhátvéd nem tudom mit csinált... :lol: A második az oké, az tizi. Bár Suárez is szánalmas...papot nem hívtak az eset után? :lol: A harmadik az ok, de a negyediknél ismét a jobbhátvéd volt a főszereplő...

Legalább a Valencia 2. gólja szép volt..

kovacs.tibike1970
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2017. február 13., hétfő 15:16
Kedvenc játékosaid: Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kovacs.tibike1970 » 2017. március 20., hétfő 8:23

mexes írta:
Realista24 írta:Le van nézve a Barca rendesen, mint a triplazas elott. Nehogy sírás legyen, bár itt sokan örülnének annak is :lol:

Óvatosnak kell lenni velük, ha nem is jók, de veszélyesek.
Szerintem is inkabb ovatosan kell kezelni h meg igy is versenyben vannak mindharom cimert... Sok tenyezo mellettuk van ami nem az edzon es a kereten mulik.
Szerintem egy címet nyernek, az pedig a kupa lesz értelemszerűen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 20., hétfő 8:09

Értem én, hogy kísértetiesen hasonló, mint 2 éve, de amúgy meg nem
Félreértesz, nem azt mondom, hogy jön a bomba forma és agyonvernek mindenkit. Hanem azt, hogy annak ellenére, hogy döcög a szekér, nem meggyőzőek, stb., a szerencse valahogy mellettük van, a bírókról nem beszélve, nyerik a meccseket, és egy-egy meccsre azért fel tudják szívni magukat.
Nem lehet félvállról venni őket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 20., hétfő 8:00

Értem én, hogy kísértetiesen hasonló, mint 2 éve, de amúgy meg nem. Akkor ősszel nem volt Suárez, Luis Enrique januárra kapta össze a csapatot, aztán hengereltek. Most az edző már beleunt, a csapat nem játszik jól és itt van március közepe. Tüzet se látni bennük és küzdeni akarást se. Még egyszer olyan szerencsések nem lehetnek, mint a PSG ellen. A bajnokságban meg szerintem pár Depor elleni meccsük lesz. Granada, Sevilla, Malaga, Juve, Soci, Juve, Real. Ez se jobb, mint a mi sorsolásunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 20., hétfő 7:18

Kerlon írta:
Realista24 írta:Le van nézve a Barca rendesen, mint a triplazas elott. Nehogy sírás legyen, bár itt sokan örülnének annak is :lol:

Óvatosnak kell lenni velük, ha nem is jók, de veszélyesek.
Elég meccsuket láttam idén. Tegnap is kaphattak volna egy félidő alatt 4-et, ha nem szerencsétlenkednek a valenciaiak.
Ugyanazt írjuk csak mas szavakkal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: mexes » 2017. március 20., hétfő 7:07

Realista24 írta:Le van nézve a Barca rendesen, mint a triplazas elott. Nehogy sírás legyen, bár itt sokan örülnének annak is :lol:

Óvatosnak kell lenni velük, ha nem is jók, de veszélyesek.
Szerintem is inkabb ovatosan kell kezelni h meg igy is versenyben vannak mindharom cimert... Sok tenyezo mellettuk van ami nem az edzon es a kereten mulik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 20., hétfő 7:05

Realista24 írta:Le van nézve a Barca rendesen, mint a triplazas elott. Nehogy sírás legyen, bár itt sokan örülnének annak is :lol:

Óvatosnak kell lenni velük, ha nem is jók, de veszélyesek.
Elég meccsuket láttam idén. Tegnap is kaphattak volna egy félidő alatt 4-et, ha nem szerencsétlenkednek a valenciaiak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 20., hétfő 6:40

Le van nézve a Barca rendesen, mint a triplazas elott. Nehogy sírás legyen, bár itt sokan örülnének annak is :lol:

Óvatosnak kell lenni velük, ha nem is jók, de veszélyesek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 20., hétfő 6:32

pheco írta:
flori írta:Bűn gyenge ez a barcelona, szerencse, hogy sokan még az 5-6 éves dolgokban élnek. Juvénak ütnie kell őket, nem lehet közük a döntőhöz.
Ez szép és jó, de az a baj, hogy mi sem vagyunk jók és igazából a Bayern meg a Juve sem annyira meggyőző. Szóval simán van esélye a BL-re is a Barcának.
A Juve tud védekezni és kontrázni, valamint erős a rögzített szituáciknál. Nem kell meggyőző játék, de manapság ennyi ennyi elég a Barca ellen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. március 19., vasárnap 22:35

11 emberrel ezt lehozta volna a Vale X-re. Nyugodt vagyok. Barcának meg van egy Khediránál is gyengébb kp-ja Gomes személyében. Remélem kezdő lesz a magyarok ellen. :lol:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: flori » 2017. március 19., vasárnap 22:26

Mondjuk ez jó dolog, hogy így adogatják a szabadokat egymásnak, sokkal kiszámíthatatlanabb is. Ronaldo tanulhatna ilyen téren (is).
Ez szép és jó, de az a baj, hogy mi sem vagyunk jók és igazából a Bayern meg a Juve sem annyira meggyőző.
Mi sem, ez egyértelmű.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. március 19., vasárnap 22:25

flori írta:Bűn gyenge ez a barcelona, szerencse, hogy sokan még az 5-6 éves dolgokban élnek. Juvénak ütnie kell őket, nem lehet közük a döntőhöz.
Ez szép és jó, de az a baj, hogy mi sem vagyunk jók és igazából a Bayern meg a Juve sem annyira meggyőző. Szóval simán van esélye a BL-re is a Barcának.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 169 regisztrált és 0 vendég