Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. február 20., kedd 13:03

aztán kontra, béla, céronaldo, asensio elöl.
Ronaldo meg a kontra.
Egy közepes védő megfutja. :lol:

Bale meg Asensio még lehozná szerintem is, de Ronaldo már nem jó kontrafocira.
ZIDANE

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. február 20., kedd 13:02

Ez mi megint? OK, lehet, hogy lesz Kroos és Modric is, de ilyen a mesében nincs már... 2 db tetves meccs van eddig az évben, ami fontos lenne, a bajnokság hónapok óta hoki, mindenki elengedte már, a kupából kizúgott a "B" csapat, erre pontosan ilyenkor 3 kulcsember sérül meg. ÉVEK óta ez megy. Nem hiszem el, hogy nem veszik észre. 1-2 ilyen eset lehet balszerencse, de ez már tendencia. Nevetséges.

Most jöhet a sok agyvezér, hogy mákolunk folyamatosan.

Na de nyugi, mindenki fel fog épülni és kicsapjuk az olajos összevásárolt semmi brigádját.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 20., kedd 12:49

98%, hogy marcelo nem lesz, ismerve az orvosi csodatevőinket.

elő a murinnyó style, atomvédekezés, aztán kontra, béla, céronaldo, asensio elöl.

ha krósz sem lesz marcelo mellett, akkor viszont kiesünk a picsába.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. február 20., kedd 11:25

Az öreg Hazard akkor ma megmutathatná, hogy miért is kéne leigazolni őt ide. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. február 19., hétfő 18:08

Egyszer a Sevilla ellen beprobalt egy hasonlót ZZ, ezt inkább hagyjuk. :)

Ne a tavalyi atleti elleni meccset, inkább a '14-es Bayern ellenit másoljuk. ZZ is ott volt! :shifty:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. február 19., hétfő 17:57

LaMartin írta:Ezen a felálláson most gondolkodtam, szerintetek mennyire ütne a PSG ellen?
Navas
Varane-Ramos-Nacho
Carvajal Bale
Modric Kova
Vazquez Cr Asensio

Amolyan 3-4-3; 5-2-3 keveréke(Carvajal Bale 2 szelen csak itt nem nagyon latszik):D

Az a baj hogy Neymar meg Mbappe ugyis verte a szélsőinket hogy elv piócaként kellett volna rájuk tapadni. Főleg Nachonak mert ő maradt többet hátul.

Na már most ez marha fasza felállás lenne támadásban. Bár a Bale Asensio bal oldal eég kérdéses nálam..megölnék egymás játékát szerintem.
De védekezésben én keveslem azt a 3 embert főleg hogy a két széle még inkább elkalandozna vagy maradna fent támadásnál.

Szerintem Zizou engedi hogy magunkra huzzuk őket és kontra. Nem lepődnék meg ha Asensio kezdene szélen.
Valami hasonlo lesz mint tavaly az Atletico elleni visszavágón. (vagyis felkészül Benzema :sziv: :shifty: )
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 19., hétfő 17:07

LaMartin írta:Ezen a felálláson most gondolkodtam, szerintetek mennyire ütne a PSG ellen?
Navas
Varane-Ramos-Nacho
Carvajal Bale
Modric Kova
Vazquez Cr Asensio

Amolyan 3-4-3; 5-2-3 keveréke(Carvajal Bale 2 szelen csak itt nem nagyon latszik):D
Nem működne, sosem játszottunk még így.

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2018. február 19., hétfő 16:59

Ezen a felálláson most gondolkodtam, szerintetek mennyire ütne a PSG ellen?
Navas
Varane-Ramos-Nacho
Carvajal Bale
Modric Kova
Vazquez Cr Asensio

Amolyan 3-4-3; 5-2-3 keveréke(Carvajal Bale 2 szelen csak itt nem nagyon latszik):D

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 17., szombat 16:16

rashidm írta:De hagyjad már, Ramos keze még csak-csak le volt szorítva, ráadásul felkar, Umtiti-é meg konkrétan lógott a levegőben... de nem az nem tizi, Ramos-é igen... ok. :lol:
Ráadásul pont ez a nagytudású másolta a sok szabályt, bizonygatva azt, hogy az ilyen szituk nem tizik. Egyébként fújni kellett volna szerintem. Csak azt megint elfelejti a sok megmondó ember (mint a Bayern ellen) hogy lo Celso-t ki kellett volna állítani. Csak míg az az álláspont, hogy nemcsak nem ért 11est, mert csak dobta magát Kroos, hanem előtte még lesen is állt, addig felesleges bármit is elvárni.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. február 17., szombat 16:06

Ebben a videoban 9:00-nal
Ugyan nem egy vonal, de jo felvetel es meg 0,25x-os sebessegen is nehez megmondani, hogy kicsi les vagy esetleg egyvonal. De ha jo ilyenekbe kapaszkodni a Barcasoknak, hat hajra.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. február 17., szombat 16:06

De hagyjad már, Ramos keze még csak-csak le volt szorítva, ráadásul felkar, Umtiti-é meg konkrétan lógott a levegőben... de nem az nem tizi, Ramos-é igen... ok. :lol:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 17., szombat 15:56

én remélem, hogy les volt krósz tizije előtt.

annál édesebb ez az egész :mrgreen:

amúgy én spori helyében nem fújtam volna be, egyértelműen jobban rájátszott, mint amennyire talán szabálytalan volt a dolog.

úgyhogy nemcsak hogy les volt, de még tizi se. :mrgreen:
boom eat this :lol:

ja és céronaldo tizije is mák volt, ahogy felpattant, na meg a második gólja is tök véletlen.
marcelo pattogós kapusbevédős szarja is véletlen volt.

remélem fáj :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 17., szombat 15:51

Minek reagaltok ra? Úgyis tiltva lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 17., szombat 15:40

Kerlon írta:én is csak azt az egy twitter képet találtam, ami kurva szar minőségű és elég gyanús dolgok vannak rajta.

amúgy mennyire lehet szaréletű, aki még ilyenkor is velünk foglalkozik odaátról? :lol:
https://scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5B20BDCE

Erről beszél a koma.Én nem vagyok egy photoshop mester de egy ilyen fos minőségű képen "kroost" aki körül olyan sötét a fű mintha az árnyéka valami démon lenne egy horrorfilmből oda rakosgatom ezen a képen ahova akarom :lol: A másik meg tényleg megnéztem full hd-ban képkockántként és Toni nem ilyen testhelyzetben futott marcelo felé, akiről nem igazán tudtam eldönteni,hogy ezen a képen átveszi a labdát vagy passzolja már :mrgreen: De azért kemény,hogy van aki ilyenekre rá ér :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. február 17., szombat 15:36

Takarodj mar el innen

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 17., szombat 15:34

én is csak azt az egy twitter képet találtam, ami kurva szar minőségű és elég gyanús dolgok vannak rajta.

amúgy mennyire lehet szaréletű, aki még ilyenkor is velünk foglalkozik odaátról? :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2018. február 17., szombat 15:22

.MvG. írta:Bocs, pár napig nem voltam gépközelben.

A nagy boldogság közepette pár dolgot azért véssünk fel a meccs margójára, amiről gondolom nem esett szó, hiszen tök természetes erre felé.

Az első, hogy Ronaldo 11ese elött Kroos akkora lesen volt, mint ide Beirút. Van róla kép is, csak sajnos ide nem lehet képet beilleszteni, legalább fél de inkább egy méteres. Azt meg ugye nem kell ecsetelni, hogy a 43. percben az a tizi és az egyenlítés úgy kellett nektek, mint egy falat kenyér.

A második, Ramos kezezése a 16oson belül. Pár meccsel ezelött Umtiti kezezésénél habzó szájjal kiabáltátok, hogy 11es volt, pedig az ő esetében 1 méterről lőtték el a kezét, Ramos kezét messzebbről találták el úgy, hogy ő direkt hajolt is a labda felé, igaz le volt neki szorítva de ha Umtiti kezezése tizi volt akkor ez főleg az, márpedig szerintetek az tizi volt.

Persze meg tudom érteni, hogy ezek a dolgok nem kerültek szóba, hiszen tök természetes ha a Realról van szó, így már fel sem tűnik, azért bátorkodtam megemlíteni, még ha picit késve is.

Ezen kívül rúgtatok két mákos gólt, tegyétek össze a kezeteket, hogy 0:1-nél Cavani ziccerben addig szerencsétlenkedett amíg valaki blokkolni tudta a lövését.

Na, majd még jövök ha indokoltnak látom, gondolom most újra tiltva leszek.

tudod hova menjél... majd R24 megmutatja :shifty:
amugy meg az a nagy cavani ziccer, amikor neymar adta le neki ugy tizenegy-két méterre a kaputól, nem elszerencsétlenkedte, hanem labdaátvétel után egyből lőtt, de Casemiro (aki úgy fordul mint egy kamion) pont blokkolni tudta a lövését :)
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: SzB » 2018. február 17., szombat 15:18

.MvG. írta:Bocs, pár napig nem voltam gépközelben.

A nagy boldogság közepette pár dolgot azért véssünk fel a meccs margójára, amiről gondolom nem esett szó, hiszen tök természetes erre felé.

Az első, hogy Ronaldo 11ese elött Kroos akkora lesen volt, mint ide Beirút. Van róla kép is, csak sajnos ide nem lehet képet beilleszteni, legalább fél de inkább egy méteres. Azt meg ugye nem kell ecsetelni, hogy a 43. percben az a tizi és az egyenlítés úgy kellett nektek, mint egy falat kenyér.

A második, Ramos kezezése a 16oson belül. Pár meccsel ezelött Umtiti kezezésénél habzó szájjal kiabáltátok, hogy 11es volt, pedig az ő esetében 1 méterről lőtték el a kezét, Ramos kezét messzebbről találták el úgy, hogy ő direkt hajolt is a labda felé, igaz le volt neki szorítva de ha Umtiti kezezése tizi volt akkor ez főleg az, márpedig szerintetek az tizi volt.

Persze meg tudom érteni, hogy ezek a dolgok nem kerültek szóba, hiszen tök természetes ha a Realról van szó, így már fel sem tűnik, azért bátorkodtam megemlíteni, még ha picit késve is.

Ezen kívül rúgtatok két mákos gólt, tegyétek össze a kezeteket, hogy 0:1-nél Cavani ziccerben addig szerencsétlenkedett amíg valaki blokkolni tudta a lövését.

Na, majd még jövök ha indokoltnak látom, gondolom most újra tiltva leszek.
Szerintem foglalkozz a magad dolgával, és beszélgess a saját barátaiddal. Mi is dumálunk egymással, és úgy látjuk a dolgokat, ahogy kedvünk van, nincs szükségünk az okosságaidra. Kiválóan megvagyunk nélküled.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 17., szombat 15:14

De ilyenkor csak abba kell belegondolni,hogy mennyire fájhat ez neki.Megint CR megint a Real és megint a kutyát nem érdekli az a 250*250es felbontású kép amit valamelyik szerencsétlen összeszerkesztett :lol:

Direkt megnéztem frame by frame tegnap 1920*1080ban, kroos soha nem volt olyan testtartásban mint azon a képen van. :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 17., szombat 15:10

És mákkal nyertük az összes béellt meg bajnokságot is, amiből sokkal több van, mint nektek. :mrgreen:


Na szevasz :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég