Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. február 13., szerda 19:23

Meg pert pl még a vakok is látják, hogy a világ legjobbja lehet a srác, félelmetesen könnyen kerül helyzetbe. Gondol egyet és elfut, simán szökteti magát és pár lépéssel megkerüli a védőt. Minden meccsen ahol látom játszani eszembe jut, hogy akár nálunk is lehetne, de valszeg soha nem lesz :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 13., szerda 18:15

wxyz írta:
dannen írta:neymar barkit megver 1v1ben, szervezi a jatekot, veszelyt es helyzeteket teremt minden megmozdulasaval az ellenfel harmadaban.
Nem egészen.
A francia bajnokságban jogos, de ezt magasabb szinten még nem tudta bizonyítani a PSG-ben. Sőt, például Liverpoolban pont emiatt szívtak.
A Mbappe elhomályosítja allítás persze ettől még hazugság. Kis túlzással a Neymar által megteremtett lehetőségekből rugdossa a gólokat a francia ligában. A BL-ben, ha magukra maradtak, nem kaptak mankókat az edzőiktől, vagy volt ellenfél a pályán, eddig mindketten földbe álltak.

Amúgy milyen érdekes, hogy Mbappe tegnap ziccerben nem tudta átvennie a labdát és sehol senki nem emleget u6osokat, vagy elégedetlenkedik, egy top focista hogy lehet ilyen képzetlen.
És tudod miért nem? Mert nem Real játékos, így le se szarom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. február 13., szerda 18:09

dannen írta:neymar barkit megver 1v1ben, szervezi a jatekot, veszelyt es helyzeteket teremt minden megmozdulasaval az ellenfel harmadaban.
Nem egészen.
A francia bajnokságban jogos, de ezt magasabb szinten még nem tudta bizonyítani a PSG-ben. Sőt, például Liverpoolban pont emiatt szívtak.
A Mbappe elhomályosítja allítás persze ettől még hazugság. Kis túlzással a Neymar által megteremtett lehetőségekből rugdossa a gólokat a francia ligában. A BL-ben, ha magukra maradtak, nem kaptak mankókat az edzőiktől, vagy volt ellenfél a pályán, eddig mindketten földbe álltak.

Amúgy milyen érdekes, hogy Mbappe tegnap ziccerben nem tudta átvennie a labdát és sehol senki nem emleget u6osokat, vagy elégedetlenkedik, egy top focista hogy lehet ilyen képzetlen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 13., szerda 17:55

dannen írta:jo hat ilyen alapon senki velemenye nem mervado, mert lehet, hogy divat szurkolo. :)
Kevésbé mérvadó, értsd így. De lehet csak számomra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 13., szerda 17:48

dannen írta:
kiserik írta:Lehet itt jönni PSG fórumokkal, meg a tököm tudja mivel. A tény, hogy a VB-n beárazta magát.

ahogy messi is parszor.

a psg szurkolo meg nem tudom miert ne mondana meg ha neymar nelkul jobbak, vagy ha mbappe jobb lenne nala. psg szurkolo nem neymar szurkolo.
Jah, mint az a többmillió aki Real szurkoló volt, csak most már sehol nincs, mert Cé eligazolt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Xober
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 20:53
Kedvenc játékosaid: Modric, CR7, Ramos, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Xober » 2019. február 13., szerda 17:45

kiserik írta:Lehet itt jönni PSG fórumokkal, meg a tököm tudja mivel. A tény, hogy a VB-n beárazta magát.
Az egész brazil csapat indokolatlanul túl lett értékelve. Egy emberen nem lehet számon kérni, hogy miért nem jutottak tovább. Modrichoz meg CR-hez hasonló húzóember jelenleg nincs több.
én nem olvastam PSG fórumokat, hanem a meccseken láttam idén, hogy Neymar hajt, és lövi a gólokat. Ettől függetlenül persze számon lehet kérni, hogy ehhez, vagy ahhoz képest ez meg az kevés, vagy hogy a stílus.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 13., szerda 17:11

dannen írta:
Remy írta:Nem akarok nagyon belefolyni a vitába, de szerintem Neymarnál nem az a probléma, hogy jó játékos-e vagy sem, mert nyilván egy rettentő jó játékos. A kérdés inkább az, hogy hasznos-e?

Itt egy példa nálunk, amivel nagyjából szemléltetni lehet azt, amire gondolok. Lucas jobb játékos, mint Bale? Nem hiszem. Lucas hasznosabb a csapatunk számára, mint Bale? Na, így már lehetséges, hogy megállja a helyét az állítás.

Neymarnak a következő aranylabdás játékosnak kellett volna lennie, ehelyett nincs abban a helyzetben, hogy szóba kerüljön a végső sikerre. Lőheti a gólokat, statisztikában lehet kiváló, de a csapata végősoron mennyit profitál belőle?
a problema az, hogy mig bale egy faek a palyan es csak arra kepes hogy neha napjan beloje a helyzetet, addig neymar barkit megver 1v1ben, szervezi a jatekot, veszelyt es helyzeteket teremt minden megmozdulasaval az ellenfel harmadaban. ezt nem tudod helyettesiteni barkit raksz oda helyette, de foleg nem egy psg keretbol. nem mintha barkinek eszebe jutna ezen a forumon kivul, hogy neymar nelkul erosebb a psg.

az a filozofikusnak hangzo kerdes pedig, hogy “Lőheti a gólokat, statisztikában lehet kiváló, de a csapata végősoron mennyit profitál belőle?” mar magaban vicces, bocsi. :mrgreen:

ja, es azert nem aranylabdas mert nem nalunk jatszik. eddig a barcaban messi miatt, nalunk cr miatt nem lett volna eselye, most minden adott lenne.

en kiszallok, mert amugy nem erdekel mit gondol a forum neymarrol. akit nagyon erdekel batran ajanlom, hogy keressen fel egy angol nyelvu psg forumot ahol meg lehet kerdezni neymarrol a kedves psg szurkolokat, nem fognak mast mondani, mint amit en, sot, meg talan ki is nevetnek. es ez igaz arra a cikkre is amit most linkelt r24, redditen mar tema, es a psg fanok teljesen elutasitjak, hogy neymarral nem nyertek volna, akar tobb gollal is.
Egy PSG szurkoló mi mást tenne amúgy? Nem éppen a legobjektívabb példával jöttél szerintem. Mondjuk hidegen hagy a téma maga, pont leszarom, hogy nyertek-e volna vele vagy sem. Nem volt, nyertek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. február 13., szerda 17:08

Lehet itt jönni PSG fórumokkal, meg a tököm tudja mivel. A tény, hogy a VB-n beárazta magát.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2019. február 13., szerda 16:26

Remy írta:Nem akarok nagyon belefolyni a vitába, de szerintem Neymarnál nem az a probléma, hogy jó játékos-e vagy sem, mert nyilván egy rettentő jó játékos. A kérdés inkább az, hogy hasznos-e?

Itt egy példa nálunk, amivel nagyjából szemléltetni lehet azt, amire gondolok. Lucas jobb játékos, mint Bale? Nem hiszem. Lucas hasznosabb a csapatunk számára, mint Bale? Na, így már lehetséges, hogy megállja a helyét az állítás.

Neymarnak a következő aranylabdás játékosnak kellett volna lennie, ehelyett nincs abban a helyzetben, hogy szóba kerüljön a végső sikerre. Lőheti a gólokat, statisztikában lehet kiváló, de a csapata végősoron mennyit profitál belőle?
Amit leírtál azzal többé-kevésbé egyet tudok érteni, annyit fűznék hozzá, hogy szerintem valójában nem derülhetett még ki ténylegesen mennyire is hasznos. Arra gondolok, nem sikerült még játszania a BL lényegi szakaszában, kivéve a tavalyi odavágót, ahol azért azt nem mondhatjuk hogy rossz lett volna.
Nálam ez lenne/lesz a perdöntő ha egyszer úgy rendesen részt vesz majd ezekben a párharcokban. Most amikor kritika éri azzal hogy csinálja a felesleges trükköket illetve "öncélú" olyan meccsekről van szó szinte kivétel nélkül ahol nem volt komoly tét, hiszen így is simán mindent nyertek kivéve a BL-t.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 13., szerda 16:25

A vitátokhoz
https://www.theguardian.com/football/20 ... ppe-cavani
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 13., szerda 16:12

Remy írta:Nem akarok nagyon belefolyni a vitába, de szerintem Neymarnál nem az a probléma, hogy jó játékos-e vagy sem, mert nyilván egy rettentő jó játékos. A kérdés inkább az, hogy hasznos-e?

Itt egy példa nálunk, amivel nagyjából szemléltetni lehet azt, amire gondolok. Lucas jobb játékos, mint Bale? Nem hiszem. Lucas hasznosabb a csapatunk számára, mint Bale? Na, így már lehetséges, hogy megállja a helyét az állítás.

Neymarnak a következő aranylabdás játékosnak kellett volna lennie, ehelyett nincs abban a helyzetben, hogy szóba kerüljön a végső sikerre. Lőheti a gólokat, statisztikában lehet kiváló, de a csapata végősoron mennyit profitál belőle?
Pluszegy
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. február 13., szerda 16:05

Nem akarok nagyon belefolyni a vitába, de szerintem Neymarnál nem az a probléma, hogy jó játékos-e vagy sem, mert nyilván egy rettentő jó játékos. A kérdés inkább az, hogy hasznos-e?

Itt egy példa nálunk, amivel nagyjából szemléltetni lehet azt, amire gondolok. Lucas jobb játékos, mint Bale? Nem hiszem. Lucas hasznosabb a csapatunk számára, mint Bale? Na, így már lehetséges, hogy megállja a helyét az állítás.

Neymarnak a következő aranylabdás játékosnak kellett volna lennie, ehelyett nincs abban a helyzetben, hogy szóba kerüljön a végső sikerre. Lőheti a gólokat, statisztikában lehet kiváló, de a csapata végősoron mennyit profitál belőle?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 13., szerda 15:51

Babinho írta:Az uefa helyében mostmár keményen büntetném ezt a hotelnél balhézást, kezd egy kicsit sok lenni, tavaly párizsban is ott pörgött a sok csürhe...csak ott annyi ész se volt, hogy a psg hotelhez is elmentek bíztatni, azok meg amiatt nem aludtak :lol: :lol:
Rendőrök letartóztattak pár arcot, uefának nincs köze ehhez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 13., szerda 15:49

szerintem semmi beleszolasuk nincs hogy a stadionon kivul mi tortenik. helyi szerveknek kene intezkedni. klub is max kerhet de tenni nen tehet semmit. szerintem
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. február 13., szerda 15:47

Az uefa helyében mostmár keményen büntetném ezt a hotelnél balhézást, kezd egy kicsit sok lenni, tavaly párizsban is ott pörgött a sok csürhe...csak ott annyi ész se volt, hogy a psg hotelhez is elmentek bíztatni, azok meg amiatt nem aludtak :lol: :lol:

Nem tudom mi várható az esti meccstől, őszintén szólva meglephet az Ajax az elején, ha labdabiztosak lesznek, jól tartják majd a bogyót és magasan letámadnak. Viniciusnak mindenképpen kezdenie kellene, hogy a sebessége miatt hátrébb kényszerítsük őket.
Félek, hogy Varane nem játszik, még ha Nacho biztos is, fejpárbajban lehetnek gondok, és ha Huntelaar játszik, akkor ez várható is. Amúgy nem nézek Ajax meccseket, nem tudom mi várható tőlük, stat alapján azért nagyot mennek idén. Az elmúlt néhány meccs rossz eredménye is lehet pont amiatt történt mert már nagyon ránk koncentrálnak. Hétvégén pihentettek néhány játékost...
Összességében ezektől csak akkor kell tartanunk, ha nem tudjuk a saját játékunkat játszani. A meccs elején, lassan kell járatni a csapatnak a labdát és minél tovább megtartani, támadásban is a pontos passzok kellenek, felesleges elszórt labdákra nincs szükség az első félidőben. Ha fejben kifárad az Ajax, akkor a második félidőt már bePintusoljuk :D
De odáig okos játékkal el kell jutni. Nekünk nem lenne gond egy kevés gólos meccs, nincs hova sietni.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 13., szerda 15:41

Igen, nyilván azért röhögött rajta az egész világ vb alatt is, mert nem dobálja magát. Hol és mikor volt topcsapat húzóembere stabilan egyedül?
Biztos véletlenül van Mbappé árnyékában Párizsban is.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. február 13., szerda 14:37

Miért? Mert hülye haja van, szeret bulizni, vagy mert egy rakat pénzt keres? Nekem sem volt szimpatikus, amit például a Barcába való igazolásakor tettek az apjával, volt is ott vaj mindenki füle mögött az biztos, de emiatt nem jelentem ki, hogy emberileg gány.

Az is kérdéses, hogy miért egy PSG-be ment, illetve inkább úgy fogalmazok, hogy miért a pénzt is szem előtt tartva ment a PSG-be és nem egy tradicionális top csapatba, de ez a döntés is sok szempontból védhető (az irgalmatlan pénz társult egy olyan projekttel, ahol azért előzetesen minden esély megvolt (megvan) rá, hogy BL-t nyer, a csapat kulcsembereként - brazil csapattársak grátisz).

Esik-kel sokszor? Én is ezt tenném, ha a tuskó védő úgy védi a klubja becsületét, hogy el akarja törni a lábam.
Flik-flak megy? Futballista, brazil, benne van. Szerintem is van amikor ez már át tud fordulni tiszteletlenségbe, de ha képes rá, akkor csinálja, szabad szabályosan megállítani.

Azon lehet vitatkozni, hogy mennyire profi a mentalitása (bár a tesó szülinapi dolgon kívül nem hallottam olyasmiről, hogy baj lenne a hozzáállásával, vagy edzésmunkájával), de emberileg megítélni látatlanban, ismeretlenül...merész. Nem egy tömeggyilkosról beszélünk, hogy pálcát lehessen törni felette, egyértelmű magabiztossággal. Persze itt a saját játékosaink degradálása is menő.

Szerk.:
Igen, a csillogás, központi szerep. A legnagyobbak mind rivaldafénybe vágytak, vagy oda kerültek előbb-utóbb. Persze, ezt teljesítménnyel kell kiérdemelni, de Neymar a pályán is hajt, éhes a sikerre, ez látszik rajta szerintem. Persze ha az ember próbálja objektíven nézni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 13., szerda 13:51

RealMadridFanatic írta:Felesleges is beleállni. Neymar szar játékos és kész. Objektivitás meg az egekben, ráadásul itt mindenki makulátlan és jogosan savaz le bárkit, sokszor minősíthetetlenül. OFF vége.


Nyerünk ma egyel és szerintem el is vesszük a fiatalok kedvét ezzel a visszavágótól.
Neymar emberileg gány, játékosnak még jó lenne, de az első keményen beárnyékolja a pályán mutatott teljesítményét is. Neki a csillogás és a központi szerep a lényeg és ezt nem növi ki már soha.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. február 13., szerda 13:19

Felesleges is beleállni. Neymar szar játékos és kész. Objektivitás meg az egekben, ráadásul itt mindenki makulátlan és jogosan savaz le bárkit, sokszor minősíthetetlenül. OFF vége.


Nyerünk ma egyel és szerintem el is vesszük a fiatalok kedvét ezzel a visszavágótól.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2019. február 13., szerda 13:11

BL-ben 0.6gól/meccs és ki tudja hány gólpassz...4-0-nál a bajnokságban lehet elkezd fölösleges cseleket tolni a félpályán,de olyat írni,hogy 1 BL meccsen jót tett a hiánya,durva elfogultságra vall :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég