Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2018. április 5., csütörtök 17:36

pheco írta:Szerintem a Pool beleszaladna egy nagyobb veresbe a Real es a Barca ellen is. Nem jatszanak ilyen technikas csapatok ellen, plusz ott van Ronaldo meg Messi is, akiket nem hiszem, hogy ket meccsig feken tudna tartani a Pool vedelme. A Bayern ellen adnam a legtobb eselyt a Poolnak. Persze en feltetelezem, hogy a Barca osszeszedi magat es jobban fognak jatszani a kovezkezo korben, mert ha ugy mint tegnap, akkor valoszinuleg kiesnek barki ellen.
Ha úgy játszunk mint tegnap és a Sevilla ellen, akkor nem csakhogy kiesünk az elődöntőben bárki ellen, de a kupadöntőt is bukjuk és meleg lehet még a bajnokság is. A válogatott szünet óta rá sem ismerni a csapatra, eltűnt a magabiztos játék, lassan passzolunk, későn észlelünk, pont amikben jobbak voltunk mindenkinél. Ezen az se szépít, hogy Busquets 60 percet bírt beinjekciózva és Messi-nek sincsenek megengedve a hosszabb vágták.
Mentálisan kicsit megfáradtunk, de sztem összekapjuk magunkat és aztán onnantól jöhetnek a ki-ki meccsek a BL-ben. Hiába írják le sokan, hogy fos az idei Barca, meg csak Messi van. A legjobb 45 percünket pont nélküle futottuk 1 hónapja a Bilbao ellen. Igaz Coutinho nincs a BL-ben. Ez nagy hátrány a bajnokikhoz képest.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5149
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. április 5., csütörtök 17:28

szerintem a Modric-Kroos páros lekontrollálná az ámokfutásukat. ha meg belemennek egy adok-kapokba nem biztos hogy jobban jönnek ki mert bár támadni tudnak a védelmükre ráengedni a Realt hát lennének gólok.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. április 5., csütörtök 17:16

wxyz írta:Kellemetlen ellenfél a Liverpool.
A gyenge Juventus ellen is látszott a második gólig, hogy a védelmünk zavarba hozható és hibára kényszeríthető. Ez a támadójátékuknak és a letámadásuknak feküdhet.
És ellenük nem valószínű, hogy lenne erőnléti előnyünk.
Sok mindenben nem értünk egyet, de ezt adom. :mrgreen: Ha a középpályánkon átrúgják a labdát egyből a csatároknak/szélsőknek, lehetnek gondok. Salah és Mané sztem gyorsabb mint a Marcelo-Carvajal kettős. Itt már nincs könnyű ellenfél.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. április 5., csütörtök 16:56

Kellemetlen ellenfél a Liverpool.
A gyenge Juventus ellen is látszott a második gólig, hogy a védelmünk zavarba hozható és hibára kényszeríthető. Ez a támadójátékuknak és a letámadásuknak feküdhet.
És ellenük nem valószínű, hogy lenne erőnléti előnyünk.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 5., csütörtök 13:56

Szerintem a Pool beleszaladna egy nagyobb veresbe a Real es a Barca ellen is. Nem jatszanak ilyen technikas csapatok ellen, plusz ott van Ronaldo meg Messi is, akiket nem hiszem, hogy ket meccsig feken tudna tartani a Pool vedelme. A Bayern ellen adnam a legtobb eselyt a Poolnak. Persze en feltetelezem, hogy a Barca osszeszedi magat es jobban fognak jatszani a kovezkezo korben, mert ha ugy mint tegnap, akkor valoszinuleg kiesnek barki ellen.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5149
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. április 5., csütörtök 13:11

sztem a Pool-City páros továbbjutója a leggyengébb. igen a Poolnak kellemetlen a stílusa ellenben csak támadni tudnak. ha a City megfordítja mindenki tudja Pep ellen mit kell csinálni. a Bayern csendben összeállt Jupp alatt és bár nem olyan erősek mint voltak még mindig erősek, a Barca meg Barca van Messi és sose lehet tudni mi lesz.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27365
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. április 5., csütörtök 13:11

Kerlon írta:Csak én rézem a Bayernt a leggyengébbnek a várható továbbjutók közül?
Nem, úgyhogy BLt nyernek. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 5., csütörtök 13:04

Csak én rézem a Bayernt a leggyengébbnek a várható továbbjutók közül?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2018. április 5., csütörtök 13:02

Szerintem a Bayern túl tud lépni a Barcán és a Poolon is, szóval úgy gondolom ha nem őket kapjuk az elődöntőben, akkor velük játszuk a finálét. Feltéve, hogy eljutunk odáig. Elődöntőben nyilván a Poolt szeretném kapni, és akkor jöhet egy olyan döntő amilyen még nem volt.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. április 5., csütörtök 13:00

A Bayernt követi valaki komolyabban? Én csak 1-2 BL meccsen csíptem el őket, de mióta Heynckes visszatért szerintem meggyőzőek. Csak itt sokan mintha alig adnának nekik esélyt a Barca ellen, számomra ez meglepő. Ha hengerelnének a katalánok, akkor ok, de még ha tripláznak is idén, akkor is csak a kupák számától esek hasra, mert a játék képe közel sem olyan meggyőző, mint amikor tényleg évekig dominálták Európát. Idén viszonylag sok meccsüket láttam, és bár nem akarom kisebbíteni az érdemeiket, de ez az az év eddig, amikor minden befelé pattan, az ellenfél pedig mindent ki tud hagyni. Amennyiben így marad a másik oldalon minden, akkor a post-Messi érától én nagyon tartanék (igaz, nálunk sem feltétlen látom, hogy ki veszi át Cétől a stafétát majd).

Szóval szerintem a Bayern bőven meg tudná fogni a Barcát, Heynckes kiváló edző ráadásul.
mia san mia írta:...
Te hogy látnád az esélyeket?
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. április 5., csütörtök 12:41

Ha az eroviszonyokat vesszuk figyelembe, akkor Real-Barca dontonek kene lenni, ez a ket csapat mindenki felett all. De, hogy ez ne jojjon ossze, az elodontoben szukseges egy El Clasico, vagy a Bayernnek vagy a Liverpoolnak ki kene ejtenie Messieket, amire nem latok sok eselyt. Vagy a szerencse, vagy a jo forma, vagy Messi vagy a biro mindig ott van, es tovabblenditi a Barcat a holtponton. Remelem osszetalalkozunk a Barcaval, nehogy mar dontoig meneteljenek.

Ui: termeszetesen abbol indulok ki, hogy a Real a dontoig menetel
:goat:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. április 5., csütörtök 12:40

Szerintem összehúznak majd Katalóniaval, mert két bl clasico mégiscsak több, mint egy. Mégha az döntő is lenne :hmmm:

Hihetetlen lenne ha sikerülne a bl tripla. Olyan szintű euforia lenne, amit meg sosem éltem át sportban. Meg akkor se amikor én játszottam
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mester77 2018. április 5., csütörtök 12:41-kor.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. április 5., csütörtök 12:32

Hát ez így elég sima lett ez a kör. :lol:
Szerintem megvan minden továbbjutó.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 5., csütörtök 10:18

Csabi írta:a barca innen már kiesik mindenki ellen, no para. :mrgreen: :mrgreen:
Amúgy én ezt komolyan is gondolom. Eddig sem voltak a legtöbb esetben meggyőzőek és most jönnek majd a komoly kiélezett meccsek, komoly ellenfelekkel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. április 5., csütörtök 9:35

Nem szép dolog ez, de jó látni, ahogy az edzőzsenit beárazzák. Nem is feltétlen miatta (bár egy sunyi, kétszínű, gyenge jellemű embernek tűnik korábbi megnyilvánulások alapján), hanem a sok szakértő miatt, akik fröcsögve hirdetik mindenhol, hogy Ő mekkora nagy zseni...

Biztos ért a focihoz, sőt biztosan jó edző is, de azt nem tudom hogyan lehet figyelmen kívül hagyni, hogy a Barcás sikereiben a játékosok minőségbeli dominanciája volt a kulcs, nem az Ő zseniális szakmai húzásai (mindamellett, hogy valóban voltak fontos lépései).

Azóta pedig semmit nem csinál, egyik tutiból ül bele a másikba, semmi kockázatot nem vállal, már milliárdszámra szórja a pénzt és kizárólag a kötelezőt hozza... A Bayernnél semmi olyat nem mutatott fel, amit ne tudott volna kis túlzással edző nélkül is az a garnitúra, annyira gyér ez a Bundesliga, a bajorok meg annyira kilógnak felfelé.

A Citynél szintén brutál kimagasló keret volt adott, amihez még hozzácsapott pár száz gurigát. Ráadásul a besztevörlíg rommáveréséhez elég néhány technikailag képzettebb labdarúgó és egy kis agy - lásd Sevilla - MU (ahol ráadásul a MU-ra hízelgő volt a párharc végkimenetele így is).

A következő állomásnak majd a PSG-t tudnám javasolni neki, szintén nulla kihívás, korlátlan anyagi lehetőségek, lehet majd a bajnoki meg kupacímeket gyűjteni számolatlanul.


Mindegy is, a lényeg, hogy mi haladjunk. Fogalmam sincs ki lenne a legjobb ellenfél, ha továbbmegy minden esélyes. A Bayern szerintem Heynckes-szel nagyon erős, a Barca idén folyamatosan szarban turkál, ilyen világi mákot egy szezonon keresztül nem is tudom mikor láttam, a 'Pool meg a sötét ló.

Tegnap amúgy az első félidőben nagyon gyengének láttam a Barcát, nem értem az ellenfeleiket, hogyan képesek mindent kihagyni ellenük, mindig. Most nem is arra gondolok, hogy a Romának röpködtek a százas ziccerek, de annyi veszélyes szituáció volt, ahol rossz döntéseket hoztak, hogy hihetetlen. Ez a Barca meg sima langyos víz, hiába jönnek ide a trollok okoskodni, a bajnoki 0-3 is nagyon csalóka volt, erre írtam, hogy idén világi mákjuk van végig - persze nem gyengék (mondjuk ezt szinte kizárólag Messi hozza), és ettől is félelmetesek, hogy a lagymatag játékukkal is veretlenek.
Náluk azt érzem, hogy így nem tud végigmenni egy szezon és szerintem az elődöntőben valaki ellen bele fognak szaladni a késbe, remélem igazam lesz. A Bayernt remélem nekik, ott még az "öregek" egy utolsó nagy dobással kinyomhatnák őket, hogy aztán a döntőben kikapjanak tőlünk. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 5., csütörtök 9:24

a barca innen már kiesik mindenki ellen, no para. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 5., csütörtök 9:22

BlancoMark írta:
RealAsensio írta:Mindenkeppen a Barcat szeretnem ellenfelnek, minden mas esetben eleg nagy esellyel bemasiroznanak a dontobe, nem kene vegignezni, ahogy feliratkoznak a Kijevi gepre.
Nekunk kell megallitani oket, menjunk biztosra, legyen a mi kezunkben a sorsuk, ha megverjuk oket, akkor mienk a donto, ha meg kiejtenek minket, akkor legalabb megprobaltuk.

Real Madrid-Barcelona
Liverpool-Bayern München
Nem ertek egyet, egy Liverpoolnak nagyon nagy eselyt adnek hogy kiverje oket, szerintem pont fekudne nekik a Barcelona jateka, foleg ha olyan gyengek es lassan jatszanak mint az utobbi honapokban rendszeresen.
Most függetlenül a tegnapi alázástól a liverpool még mindig nagyon lutri, kinézem belőlük,hogy jól elverik a 3 nagy közül bármelyiket meg azt is ,hogy simán kikapnak több góllal.Kaptak eddig egy portot meg ezt a túlhájpolt szitit,nem igazán lehet megállapítani,hogy hol tart most a pool szerintem.Én nem bíznám lutrira a barszát, jöjjenek megküldjük őket aztán meg jöhet egy fasza kis döntő, ha meg nem kiestünk 3 év után az elődöntőben nabumm,lehet szorítani a barsza döntős ellenfelének.Az a mocsok és undormány ami azt a klasszikus döntőt körül venné nem hiányzik a gyomromnak,függetlenül attól,hogy szerintem jó eséllyel behúznánk.Persze ha úgy alakul akkor jöhet,de ha választhatnék jobb lenne az elődöntőben.Felszabadultabb lenne mind2 csapat,talán a bírók is elbírnak egy elődöntőt.

Itt már bárkit kapunk nehéz lesz,de szerintem a barsza jelenleg a legkisebb rossz.Van egy messijük és ennyi.A liverpool egy elődöntőben nyomás nélkül minden mindegy alapon focizhatna, a bayern meg még ha gyengébbnek is tűnik mint az elmúlt években a nagy számok törvénye alapján előbb utóbb nekik is összejön egy párharc ellenünk.A döntő viszont teljesen más, ott mindkettőn nagyobb nyomás lesz mint rajtunk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. április 5., csütörtök 9:21

Kerlon írta:Parádés meglepetés született tegnap. Nem a Barca makkjáról beszélek az öngólokkal. :shifty: Guardiola meg istentelenül ki lett taktikázva. Látszott is, hogy fingja sincs mi történik a pályán és elő is jött a gyermekbetegsége, fingja nem volt mit kellene változtatnia.
Az évtized igazolása náluk. Hány gólja is van már idén a "srácnak"? Nincs véletlenül egy testvére? Nekünk is érdemes lenne leigazolni az "öngól" családból valakit :lol: :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27365
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. április 5., csütörtök 9:18

Amennyiben nem tortenik csoda, es Pool, Real, Barca, Bayern negyes lesz. Remelem Barca - Pool es Real - Bayern lesz. Miutam a barcasok szeretnek makkolgatni ellenunk, raadasul a birok is inkabb nekik fujnak, iden pedig a korabbinal is makkosabbak, a harom csapat kozul a Poolt erzem a legeselyesebbnek ellenuk. A barca utalja az olyan letamados, erőszakos gyors focit, amit a Pool csinal. Bayernt pedig szimplan nem erzem eleg erosnek ellenuk.

Poolt mindenkeppen elkerulnem az elodontoben. Faradjanak még csak a bajnoksagban. Ok nem tudnak pihentetni.

Nem lesz egyszerű, barmi is lesz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. április 5., csütörtök 9:12

tök mindegy hogy mekkora a les. a varban ez a jó.

ez meg nem csak fault volt de még kéz is. szerencsére az alapvonali játékvezető csak 23 centire volt így fixen nem láthatta az esetet.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég