Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. május 8., hétfő 20:13

Hátradőlve várom a meccset, de nem várok továbbjutást. Tavaly hollywoodi sztorit nyomtunk, sokszor irdatlan nagy szerencsével, amiért nyilván meg is dolgoztunk. De...

Szerintem most belefutunk a késbe és oda vissza megver minket a City. Haaland miatt. Még, ha nem is ő fogja lőni az összes gólt, az az extra mentális boost, amit ő adhat a csapatnak, az a BL-ben pont hiányzott nekik az elmúlt években.

Tartom még mindig, hogy ő a hiányzó láncszem onnan és idén leesik a BL nekik.

Azt se tartom kizártnak, hogy 3 gól minimum lesz a javukra a két meccs után az összetettben.

De akkor sem tudok haragudni a srácokra, történjék bármi. Ki kell menni, megpróbálni, hátha. De idén nem látom, hogy ezt a Cityt hogy lehetne megfogni a BL-ben. Másik ág is totálisan lófütty. Mintha ki lenne kövezve nekik.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 8., hétfő 20:11

Guardiola: “We’re not here for revenge, just another opportunity.”

Okos :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Peti765
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2022. április 7., csütörtök 21:46
Kedvenc játékosaid: Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Peti765 » 2023. május 8., hétfő 20:01

Realista24 írta: Rodri: “We didn’t handle the last minutes right (last season). It's something we've learned from. We've changed a lot, with hunger of revenge.”
Remek, várjuk a nagy visszavágàst, addig is megnézem a tavalyi meccseket, én még a meccs előtt a kivetítőkön is ezt nyomnàm had remegjenek a lábak :lol:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. május 8., hétfő 19:52

Az elso meccsen szerintem semmi nem fog eldolni. Nekunk nincs meg hozza a firepower hogy kitomjuk oket, a Citytol meg nagyon ovatos jatekra szamitok. Valami hasonlora mint a Bayern ellen idegenben (Stones vkp), Viniciuson is garantaltan folyamatosan ketten fognak logni, ezaltal joval kevesebb lehetoseguk lesz. En azt mondom mar egy X-el is jo eselyeink lennenek a visszavagora, ebbol a Citybol Haalandon kivul hianyzik a karakter. Nem
azt mondom kurva jok, de inkabb ezerszer a sokszoros BL-gyoztes fiainkra tennek egy eles helyzetben, mint a sokszor megbukott KDBre es tarsaira.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 8., hétfő 19:50

Rodri: “We didn’t handle the last minutes right (last season). It's something we've learned from. We've changed a lot, with hunger of revenge.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Peti765
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2022. április 7., csütörtök 21:46
Kedvenc játékosaid: Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Peti765 » 2023. május 8., hétfő 19:48

petiamadridista írta: Én mint a nagy "pesszimista" csak azt nem értem, hogy mire fel ez a City szopkodás. Jó lehet kiverni minket mint a szart, aztán akkor nagy kaland, de az elmúlt 15 évben megannyi ettől jobb csapattal találkozott már a Madrid. A 14es Bayern pl miben volt gyengébb?? Vagy a Pep Barca? Vagy a tavalyi City/Pool??
Vagy a Bayern 18ban ??

Szóval én lennék elvileg a nagy pesszimista, erre rajtak kívül szinte mindenki jobban be van fosva ettől a Citytől mint a 10es évek eleji Barcatól vagy a Bayerntől.
Azok a meccsek előtt nem volt ekkora letargia,.holott akkor 5 BLel kevesebb volt a vitrinben. És azok jobb csapatok voltak mint ez a City....


Premier League.. bazze.. az összes élcsapatuk kiütéssel vérzett el idén. Az összes kupacsapatuk.
Én sem értem, most olvastam Rooney szerint keresztül gázol rajtunk a City, hát reméljük azért megint a BL re felszívja magát a csapat, azért a hatalmas Barca -t is sikerült hasonló előjelekkel lemosni a pályáról.
Nyilván szoros meccsre számítok, mindenképpen előny kell ha a párharc ből tovább akarunk menni illetve ha kikapunk akkor kb zéró esély a vissza vágón.
Majd meglátjuk mi lesz de jó lenne megint megcsinálni és letörni a sok kár örvendő szarvát.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. május 8., hétfő 19:11

Én mint a nagy "pesszimista" csak azt nem értem, hogy mire fel ez a City szopkodás. Jó lehet kiverni minket mint a szart, aztán akkor nagy kaland, de az elmúlt 15 évben megannyi ettől jobb csapattal találkozott már a Madrid. A 14es Bayern pl miben volt gyengébb?? Vagy a Pep Barca? Vagy a tavalyi City/Pool??
Vagy a Bayern 18ban ??

Szóval én lennék elvileg a nagy pesszimista, erre rajtak kívül szinte mindenki jobban be van fosva ettől a Citytől mint a 10es évek eleji Barcatól vagy a Bayerntől.
Azok a meccsek előtt nem volt ekkora letargia,.holott akkor 5 BLel kevesebb volt a vitrinben. És azok jobb csapatok voltak mint ez a City....


Premier League.. bazze.. az összes élcsapatuk kiütéssel vérzett el idén. Az összes kupacsapatuk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 8., hétfő 18:46

Nika91127 írta:
Realista24 írta: Elolvastam Kroos nyilatkozatát és kicsit megnyugodtam.
Hol/merre?
Tweetek. Egyben meg nem jött ki sajnos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. május 8., hétfő 18:44

Realista24 írta: Elolvastam Kroos nyilatkozatát és kicsit megnyugodtam.
Hol/merre?

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. május 8., hétfő 18:40

Ennyi erővel nekünk is leáldozhat a szerencse csillagunk :lol:


Én 80-20at mondok a city javára, de lexarom csak tegyük oda magunkat legyen nehez dolguk.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Professore » 2023. május 8., hétfő 18:39

Én bízok a csapatban. Persze nem lehet figyelmen kívül hagyni hogy nagyon erős a City, motiváltak is lesznek. Valahogy úgy vagyok ezzel hogy majd mindenki abból indul ki milyen simán túlléptek a Bayernen....de az lehet csalóka is mert ez nem volt az igazi BM. Meglátjuk mire lesznek képesek a fiúk. Kell a max koncentráció, tegyek oda magukat rendesen aztán lesz ami lesz. Szoros párharcra számítok amolyan igazi rangadó szerüségre. Ha ők mennek tovább se fogok nagyon szomorkodni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 8., hétfő 18:38

Elolvastam Kroos nyilatkozatát és kicsit megnyugodtam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. május 8., hétfő 18:19

Halfkey írta: Szerintem a 2019-es és 2020-as és 2021-es Madrid jóval gyengébb volt.

City tényleg talán most a legjobb.
Én is épp ezt akartam írni.
Kívéve h ez a City ugyanolyan mint 19től bármikor.
Persze a norvég clutch lehet az éles szitukban ettől lehetnek kvázi jobbak, de összességében ugyanezt és ug,anígy tolják már vagy 4 éve a 18/19es szezontól kezdve.
Semmi új.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. május 8., hétfő 18:16

Szerintem a 2019-es és 2020-as és 2021-es Madrid jóval gyengébb volt.

City tényleg talán most a legjobb.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2023. május 8., hétfő 18:05

Elmúlt 10 év leggengyébb Madridja, elmúlt 10 év legerősebb Cityje ellen fog pályára lépni.

Valoszinű nekünk ez a végállomás, de a labda kerek.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. május 8., hétfő 16:36

az elmúlt évek BL trófeái, a karcsú keret és a védelem ingadozása miatt nulla elvárásom van. de azért mégis pezseg a vérem és várom már a kezdősípszót

ami mellettünk szól az a rutin és a 0 teljesítmény kényszer, ami ellenünk az a Haaland&KdB kémia.

sok gólos meccset várok, 2 gyenge védelemmel, sziporkázó Karimmal
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. május 8., hétfő 15:44

realbeckham írta: Remelem Erling valami kímélő kaját eszik és rendbe lesz a gyomra holnap estere!

Szerintem amúgy letorjuk a szarvukat. Higgadtan, turelmesen, kontrakkal elfuttatjuk a 2 kis brazilt, vagy fedet, hogy Karim befejezze. Egy prime Mourinho, vagy 14 es bayern elleni oktatofilmet befuzve szépen le lehetne hozni. Amilyen magabiztos(szokasosan) a vilagon mindenki a city felé, azon sem csodalkoznek, ha 3 gollal utnenk őket. Jó eloerzetem van
Én is ezt érzem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. május 8., hétfő 15:42

Remelem Erling valami kímélő kaját eszik és rendbe lesz a gyomra holnap estere!

Szerintem amúgy letorjuk a szarvukat. Higgadtan, turelmesen, kontrakkal elfuttatjuk a 2 kis brazilt, vagy fedet, hogy Karim befejezze. Egy prime Mourinho, vagy 14 es bayern elleni oktatofilmet befuzve szépen le lehetne hozni. Amilyen magabiztos(szokasosan) a vilagon mindenki a city felé, azon sem csodalkoznek, ha 3 gollal utnenk őket. Jó eloerzetem van
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 8., hétfő 13:43

csababarca írta: neadj isten még rúgnátok egy gólt a meccs elején, akkor tele lehetne a gatya hamar a kékeknél.
de adja csak isten. :D

egyébként az lenne a lehető legjobb, ha valahogy mi szereznénk az első gólt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 8., hétfő 13:42

Toti írta:
Realista24 írta:

Sztem ezt nem negatív felütéssel nyilatkozta amúgy.
még, ha nem is úgy nyilatkozta akkor se nagyon lehet jól kijönni belőle. tegyük fel az általad felvázolt dolog az igaz, abban az esetben elég degradáló ez olyan több bl-t nyerő játékosokra, mint mondjuk egy carvajal. vagy mondjuk egy rodrygora (tudom, tudom..) aki 1,5 perc alatt süllyesztett el több milliárd olajos fontot a rákba :mrgreen: továbbá sorolhatnám az egész keretet, mert mindenkinek több bl címe van, mint a city egészének a történelemben. igen a shirt nem csinál semmit magától, de rárakhattuk hillbillyre is megtette amit megkövetelt a mez, ergo nagy faszságnak tűnik ez a kijelentése.

mindenesetre mielőtt leanyáznám :D a portugált kiváncsi lennék, hogy milyen kérdésre is lehetett ez a válasza, lehet csak ki volt ragadva.
A kerdes a Real Madrid cimerere es a mezzel kapcsolatos nyomasrol szolt, es a valasz annyit jelent - az en szememben - , hogy nem eleg a mezt kikuldeni a palyara, vagy felveheti azt Mariano es co., de az semmire nem eleg es kellenek az olyan klasszisok, mint pl. Modric, Karim, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 226 regisztrált és 0 vendég