Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. április 12., szerda 12:21

Ez a Carvajal sérülés amúgy mi? :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Yazid » 2017. április 12., szerda 12:17

az esélytelenebbek teljes nyugalmával fogom nézni a meccset és nem mondanám ezt ha bale, modric hoznák a szintet amit tudnak, de látjuk mit mutatnak hónapok óta, kétlem, hogy pont ma este változna akármi is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 12., szerda 11:36

ziro4vr írta:Szerintem egy nagyon jó meccset fogunk látni, és én azt érzem nem kapunk ki. Nagyon várom az estét, az ilyen meccsek miatt érdemes nézni a focit. Mára alig maradt ilyen párharc.
Mi a baj az Atma-Leicester meccsel?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. április 12., szerda 11:34

Szerintem egy nagyon jó meccset fogunk látni, és én azt érzem nem kapunk ki. Nagyon várom az estét, az ilyen meccsek miatt érdemes nézni a focit. Mára alig maradt ilyen párharc.
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. április 12., szerda 11:33

Az AS az írja, h Zidane nem kockáztatja meg Carvajal játékát, így Danilo fog kezdeni a védelem jobb oldalán.
tipikus. ott forgatják meg ahol akarják. szép lesz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. április 12., szerda 11:31

Bár Danilo nyáron elrakott egyet nekik :lol:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: chronic » 2017. április 12., szerda 11:25

V. Mester 77 írta:Az AS az írja, h Zidane nem kockáztatja meg Carvajal játékát, így Danilo fog kezdeni a védelem jobb oldalán.
Szűr mariska irgalmazz. Totál '13. Röhögünk, ma meg mi is kapjuk a brét. Na de bízva bízz, Halamadrid.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2017. április 12., szerda 11:07

Nekem totálisan 2013 feelingem van, a Barcelona kedden idegenben csúnyán kikap, nevetgélünk rajtuk, és másnap jön a kés a hátba.

Viszont valóban annyira rossz a BL szezonban Ronaldo és Bale is, hogy vmikor el kell hogy süljön a lábuk. Óriási meccs lesz, de érzésem szerint kettő biztosan lesz közte.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. április 12., szerda 11:06

Az AS az írja, h Zidane nem kockáztatja meg Carvajal játékát, így Danilo fog kezdeni a védelem jobb oldalán.

Ez mennyire hiteles? :'(
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2017. április 12., szerda 10:39

realistahuni írta:Minden összejött a Juvénak ezen a meccsen, ekkora különbség azért nem volt. Kicsit savanyú a szőlő azért, hogy ezek egy Khedira-Igájn kettőssel 3-0-ra hazaküldik a barcát, mi meg Modricsékkal nem tudjuk jó ideje becsületesen helyretenni őket. :lol:
Fejben szerintem erősebb a Juve sokkal mint a PSG, de azért itt is benne van hogy visszajön a barca szerintem, pláne ha a bírók is hozzájárulnak.
Vissza jöhet, kíváncsi vagyok nagyon a visszavágóra , benne lehet egy fordított eredmény is akár a Camp Nou ban.. Barca szokásos fliperes góljai nem lehet még nyugodt a Juve teljesen.. gólt kell lőnie a Juvénak hogy biztos legyen. . ezt a meccset megrakom mert benne van a dráma.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. április 12., szerda 10:31

sonic írta:A Barca enervalt volt, es faradt, nem volt bennuk tuz, es semmi atuto ero.
Pont valamelyik nap írtam, hogy hogy lehet az, hogy Neymar végig tolta az egész szezont, 10en ezer kilómétereket utazik a válogatott szünetekben, erre pont tavaszra kerül talán európai időszakának legjobbjába. Na, hát tegnap kijött rendesen, hogy LE nem meri megbontani az MSN-t és ki vannak facsarva mint az állat. Remélem a Sociedad ellen is lenyomnak 90 percet, meg a Juve elleni visszavágón is, aztán a Clásicó-ig tényleg minden energiájukat felhasználják. Egy "0 kilóméteres" Arda vagy Paco plusz egy a seggén levegőt vevő Messi-Suarez duó tetszene. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. április 12., szerda 10:27

Be**na, ha a Juve is kiesne ekkora előnyből.

Mondjuk, ami számomra biztossá vált, hogy bunda volt a 6-1-es meccs. Ott se szántotta fel a pályát a barca, mint ahogy se az első PSG elleni meccsen, se a tegnapi meccsen. Különbség az, hogy nem ítélt hülyeségeket a bíró az egész meccsen. Rém akarat gyenge lett a katalán csapat. És rém szomorú, hogy ennek ellenére itt vannak a 8 között, és ott vannak a seggünkben a bajnokságban. + döntőznek a kupában.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. április 12., szerda 10:19

Nagyon szervezett es koncentralt volt a Juve, tokeletes volt a haditerv es be is jott minden nekik, de azert ez nem volt akkora sopres. Gigi akkorakat fogott annal a par helyzetnel ami volt a Barcanak hogy csak pillaztam, es Dybala villant kettot. Megdolgoztak erte, de azert ez alakulhatott volna szorosabban is. A vegen meg kihasznaltak a Barca legnagyobb gyengejet is, es pontrugasbol is fejeltek egy golt. Mascherano nem is ertem mit gondolt, Chiellini kb lehajolva fejelt...
A Barca enervalt volt, es faradt, nem volt bennuk tuz, es semmi atuto ero. Egyre tobb ilyen meccsuk van szerencsere, (remelem megtartjak jo szokasukat a klaszikora is). Messin kivul nincs a jatekban semmi elkepzeles, ha neki nem megy akkor nincs meg az X a csapatban. Azert ma is adott egy akkora labdat mint ide eszak korea, csak Gigi kiszedte Iniesta loveset. A visszavagora biztosan jobban felszivjak magukat, hazain jobban fognak nyomni, de szerintem itt mar ok sem hiszik el hogy meglehet.
A biro ezen a meccsen is valami egeszen szanalmasan fujt. Mint aki vakon van. Szabalytalankodnak a barca vedok, erre ad egy sargat a Juvesnak es rugas kifele. Remeljuk a visszavagon ez nem fajul addig mint a PSG ellen.

Osszessegeben engem meglepett ez a nagy aranyu gyozelem, de orulok hogy igy alakult. Nem vagyok viszont biztos benne hogy ez eleg lesz a Juvenak.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 12., szerda 10:09

Egybehangzó német sajtóinformációk szerint iszlamista szál fűződik a kedd esti dortmundi robbantáshoz.
A Süddeutsche Zeitung arról ír, hogy a levél a következőképpen kezdődik: „Allah, a kegyelmes és könyörületes nevében...”.
További részletek is napvilágot láttak az írásból, azonban egész mondatok nem. „Németországban és a többi keresztes lovagok nemzetében...” „Az Iszlám Állam halállistáján...”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. április 12., szerda 9:46

Galacticos írta:sosem álmodtam még meccsről, most igen az 6-0 lett ide a bernabeuban, és itt ünnepeltünk mert az arsenal jött volna a döntőbe.
Én se sűrűn szoktam, de ez a "sok" hiányzó, Carvajal kétséges játéka, Ramosék esetleges kipontozódása annyira beütött, hogy az éjszaka azt álmodtam, hogy Modricnak nyílt sípcsonttörése lett. De lábon jött le a pályáról. :lol: Szóval én kivagyok a meccs miatt, már most gyomorideggel várom, etére remélem jön az extázis. :sly:

Már nem emlékszek, hogy ki írta valamelyik nap, talán dzi, hogy nincs olyan a világon, hogy a BBc egy egész szezont "nullán" hozzon le. Ronaldo idén borzasztó a BL-ben -mondjuk Bale is, de ő tavaly is cak pár gólt lőtt-, nagyon adná magát, hogy ha ma kijönne valakinek a lépés.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. április 12., szerda 9:39

realistahuni írta:Minden összejött a Juvénak ezen a meccsen, ekkora különbség azért nem volt. Kicsit savanyú a szőlő azért, hogy ezek egy Khedira-Igájn kettőssel 3-0-ra hazaküldik a barcát, mi meg Modricsékkal nem tudjuk jó ideje becsületesen helyretenni őket. :lol:
Fejben szerintem erősebb a Juve sokkal mint a PSG, de azért itt is benne van hogy visszajön a barca szerintem, pláne ha a bírók is hozzájárulnak.
azért eléggé hiszek ezekben az összeesküvés elméletekben, de a juve és a psg rutinból ég és föld. a psg az utsó öt percben ki se jött a tizenhatosukról, tegnap meg mandzukic megtartotta a labdákat, alves kivezette a szögletzászlóig.. rutinosabbak, dörzsöltebbek és olaszok ezek nem fognak 4et kapni úgy hogy nem lőnek egyet sem.
estéhez meg.. sosem álmodtam még meccsről, most igen az 6-0 lett ide a bernabeuban, és itt ünnepeltünk mert az arsenal jött volna a döntőbe. :mrgreen: :mrgreen: :lol:
este kevés gólos meccset várok, és baromira örülnék ha isco kezdene, nachon meg iszonyat sok fog múlni.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. április 12., szerda 9:31

Minden összejött a Juvénak ezen a meccsen, ekkora különbség azért nem volt. Kicsit savanyú a szőlő azért, hogy ezek egy Khedira-Igájn kettőssel 3-0-ra hazaküldik a barcát, mi meg Modricsékkal nem tudjuk jó ideje becsületesen helyretenni őket. :lol:
Fejben szerintem erősebb a Juve sokkal mint a PSG, de azért itt is benne van hogy visszajön a barca szerintem, pláne ha a bírók is hozzájárulnak.
Love football, hate antifa.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. április 12., szerda 9:23

Kerlon írta:Amúgy a Juve gyengébb volt, mint a PSG. Mondjuk az eredmény is tükrözi. Viszont Allegri nem olyan hülye, mint Emery. Ők most is keményen odaleptek, a Camp Nouba se csak nézni fogják, ahogy a Barca 40 meterre passzolgat. Meglepő lenne, ha megint visszajönnenek.
Szerintem is a psg az odavágón átütőbb volt támadásban. Igazából, találtak gólokat, súlyos egyéni hibákból, meg volt egy egyértelműen nem les góljuk, azt nem is értem hogy nézték be. (cserébe a harmadik gól előtti szögletnél amikor kipattant a labda, azt les előzte meg, szerintem)
Mondjuk ettől függetlenül megérdemelték bőven, mert jobbak voltak sokkal nálunk, plusz az ő akaratuk érvényesült végig. De míg a psg ellen sansztalanok voltunk,és nem is érdemeltünk semmit az odavágón, itt azért 1 gól bőven benne volt.

plusz a psg ellen helyzetre sem emlékszem, kivéve Umtiti fejese a végén.
Itt volt két csuma tiszta ziccerünk (Ini,Suarez, meg egy Messi félhelyzet is)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. április 12., szerda 9:16

Steve írta:
Nem akarom politikai irányba vinni a témát, de pár utcányira voltunk a múlt pénteki stockholmi merénylettől, átélve ezt a xart amit ezek az elmebetegek tudnak okozni.

Remélem Mo-t minél később éri ez el. Amíg az újságban olvasod, vagy a tv-ben átkapcsolsz a híreken, addig élőben ezt teljesen máshogy éled meg. Egy lezárt, hirtelen katonák által átvett irányításban lévő városban, ahol várod, hogy mi lesz a következő hír, ahol te vagy pedig a szeretteid vagy történik-e valami... :roll: :roll:

Köszönhetően ezt elmebetegek tobzódásának.

Szóval a híreket olvasva kicsit (talán) el udom képzelni min mentek át a Borussia játékosok és el tudom képzelni, hogyan hat ez rájuk. Ezek csak szavaknak hatnak, de qvára nem lehet vicces,ha megtámadnak, bármilyen indíttatásból is.. :hmmm: :'( :'( :hmmm:
Egy éve nálam is úgy nézett ki a helyzet, hogy megyek ki Németországba dolgozni, hívtak is volna minden faxa, de a migránsok meg a muszlimok miatt úgy döntöttem inkább maradok Magyarországon. Nyugat-Európa életveszélyes mostanában, úgyhogy köszönöm inkább maradok.

Azon csodálkozom, hogy az EB-n nem történt semmi robbantás, pedig ott számítottam is rá.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. április 12., szerda 9:13

" A hátsó sorban ültem Bartra mellett. A robbanás után lekuporodtunk a földre, nem tudtuk, mi következik. A rendőrség szerencsére hamar megérkezett a helyszínre, és urai voltak a helyzetnek. Mindenki sokkos állapotba került, abban a pillanatban senki sem tudott a labdarúgásra gondolni." - elevenítette fel a borzalmakat a dortmundi kapus, Roman Bürki.
A kérdés az, hogy vajon mára mennyire tették ezen túl magukat és, hogy mennyire fognak tudni koncentrálni... mert szerintem ez nem olyan dolog, mit egyről a kettőre félte tud tenni az ember és mehet minden tovább, mintha mi sem történt volna. És ilyenkor van szükség leginkább a csapat pszichológusára is... kitartást nekik!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 125 regisztrált és 0 vendég