Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. április 12., szerda 9:23

Kerlon írta:Amúgy a Juve gyengébb volt, mint a PSG. Mondjuk az eredmény is tükrözi. Viszont Allegri nem olyan hülye, mint Emery. Ők most is keményen odaleptek, a Camp Nouba se csak nézni fogják, ahogy a Barca 40 meterre passzolgat. Meglepő lenne, ha megint visszajönnenek.
Szerintem is a psg az odavágón átütőbb volt támadásban. Igazából, találtak gólokat, súlyos egyéni hibákból, meg volt egy egyértelműen nem les góljuk, azt nem is értem hogy nézték be. (cserébe a harmadik gól előtti szögletnél amikor kipattant a labda, azt les előzte meg, szerintem)
Mondjuk ettől függetlenül megérdemelték bőven, mert jobbak voltak sokkal nálunk, plusz az ő akaratuk érvényesült végig. De míg a psg ellen sansztalanok voltunk,és nem is érdemeltünk semmit az odavágón, itt azért 1 gól bőven benne volt.

plusz a psg ellen helyzetre sem emlékszem, kivéve Umtiti fejese a végén.
Itt volt két csuma tiszta ziccerünk (Ini,Suarez, meg egy Messi félhelyzet is)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. április 12., szerda 9:16

Steve írta:
Nem akarom politikai irányba vinni a témát, de pár utcányira voltunk a múlt pénteki stockholmi merénylettől, átélve ezt a xart amit ezek az elmebetegek tudnak okozni.

Remélem Mo-t minél később éri ez el. Amíg az újságban olvasod, vagy a tv-ben átkapcsolsz a híreken, addig élőben ezt teljesen máshogy éled meg. Egy lezárt, hirtelen katonák által átvett irányításban lévő városban, ahol várod, hogy mi lesz a következő hír, ahol te vagy pedig a szeretteid vagy történik-e valami... :roll: :roll:

Köszönhetően ezt elmebetegek tobzódásának.

Szóval a híreket olvasva kicsit (talán) el udom képzelni min mentek át a Borussia játékosok és el tudom képzelni, hogyan hat ez rájuk. Ezek csak szavaknak hatnak, de qvára nem lehet vicces,ha megtámadnak, bármilyen indíttatásból is.. :hmmm: :'( :'( :hmmm:
Egy éve nálam is úgy nézett ki a helyzet, hogy megyek ki Németországba dolgozni, hívtak is volna minden faxa, de a migránsok meg a muszlimok miatt úgy döntöttem inkább maradok Magyarországon. Nyugat-Európa életveszélyes mostanában, úgyhogy köszönöm inkább maradok.

Azon csodálkozom, hogy az EB-n nem történt semmi robbantás, pedig ott számítottam is rá.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. április 12., szerda 9:13

" A hátsó sorban ültem Bartra mellett. A robbanás után lekuporodtunk a földre, nem tudtuk, mi következik. A rendőrség szerencsére hamar megérkezett a helyszínre, és urai voltak a helyzetnek. Mindenki sokkos állapotba került, abban a pillanatban senki sem tudott a labdarúgásra gondolni." - elevenítette fel a borzalmakat a dortmundi kapus, Roman Bürki.
A kérdés az, hogy vajon mára mennyire tették ezen túl magukat és, hogy mennyire fognak tudni koncentrálni... mert szerintem ez nem olyan dolog, mit egyről a kettőre félte tud tenni az ember és mehet minden tovább, mintha mi sem történt volna. És ilyenkor van szükség leginkább a csapat pszichológusára is... kitartást nekik!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 12., szerda 8:02

Angol drukkerek odatették magukat Madridban. Balhé, összecsapás a rendőrökkel, kifosztották a vonat büfékocsiját, stb.stb...aztán csodálkoznak, hogy úgy néznek rájuk mindenhol Európában mint egy darab szarra.

A Dortmund szurkolók befogadják a Monaco drukkereket, illetve befogadták, akiknek nem volt szállásuk...egy angolt ha befogadnak, még lehet ki is rabolná...gusztustalan banda.
Olaszok, spanyolok, németek elvannak egymással faszán, de mind utálja a szigetországiakat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2017. április 12., szerda 7:39

Benzemának tegnap idő előtt kellett befejeznie a délutáni edzést, mert enyhébb fájdalmai voltak. Bizonyos hírek szerint szereplése kérdésessé vált az esti találkozón.
WTF. :roll: ez remélem csak vicc...

még csak az kell, hogy Morata kelljen elrakja a dugót. :D
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 12., szerda 7:21

Amúgy a Juve gyengébb volt, mint a PSG. Mondjuk az eredmény is tükrözi. Viszont Allegri nem olyan hülye, mint Emery. Ők most is keményen odaleptek, a Camp Nouba se csak nézni fogják, ahogy a Barca 40 meterre passzolgat. Meglepő lenne, ha megint visszajönnenek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2017. április 12., szerda 5:42

Steve írta:Szerintem a Juve tökösebb lesz és a 3-0 komoly előny. Izgatottan várom a visszavágót. A bajoroktól pedig beballov fosok. Szervezettek, masszívak, minden ami nekünk nem fekszik. Viszont nekünk van x számú játékos akik kreatívabbak....meglátjuk.
...a padon. Isco, Kova.
Modric szar formája a legaggasztóbb. Kellenek tőle azok a finom passzok és testcsel utáni megindulások, amiből az elmúlt hónapokban keveset mutatott. ZZ meg nem fogja megbontani a gálakezdőt.
Pedig egy Isco lscoval előrébb lennénk.

No de majd Kroos B-)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. április 12., szerda 1:41

Steve írta:Az a helyzet, hogy holnap itthonról dolgozom, a születendő kislányom pont ma van féltávon, a Barca bukott és van egy üveg behűtött Leffe Blond söröm.
Gratrulalok es jo egeszseget kivanok.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. április 12., szerda 0:25

BBeno írta:
A Borussia Dortmund Twitter-oldalán olvasható bejegyzés szerint Marc Bartrára műteni kell, miután eltörött a jobb csuklója, amelyből egy idegen testet is el kell távolítani.
Nem akarom politikai irányba vinni a témát, de pár utcányira voltunk a múlt pénteki stockholmi merénylettől, átélve ezt a xart amit ezek az elmebetegek tudnak okozni.

Remélem Mo-t minél később éri ez el. Amíg az újságban olvasod, vagy a tv-ben átkapcsolsz a híreken, addig élőben ezt teljesen máshogy éled meg. Egy lezárt, hirtelen katonák által átvett irányításban lévő városban, ahol várod, hogy mi lesz a következő hír, ahol te vagy pedig a szeretteid vagy történik-e valami... :roll: :roll:

Köszönhetően ezt elmebetegek tobzódásának.

Szóval a híreket olvasva kicsit (talán) el udom képzelni min mentek át a Borussia játékosok és el tudom képzelni, hogyan hat ez rájuk. Ezek csak szavaknak hatnak, de qvára nem lehet vicces,ha megtámadnak, bármilyen indíttatásból is.. :hmmm: :'( :'( :hmmm:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. április 12., szerda 0:09

A Borussia Dortmund Twitter-oldalán olvasható bejegyzés szerint Marc Bartrára műteni kell, miután eltörött a jobb csuklója, amelyből egy idegen testet is el kell távolítani.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. április 11., kedd 23:58

Kercsó írta:Teljesen mindegy, hogy ki szereti Higanyt s ki nem, az ilyen meccsek is kellene igazolják a kétkedőket, hogy milyen szintet is képvisel valójában.
90 millió :lol: világibalfsz Agnelli, hogy annyi pénzt kiadott érte.
Steve írta:Számomra a legfontosabb, hogy egészséges és boldog legyen. Balamint Real drukker, mint az apja. Akkor baj nem lehet.
Üdv a kisembernek :)
Amúgy erre mondta egyszer a barátnőm, hogy nem gond ha meleg, csak barcás ne legyen. :mrgreen:

Haha.. köszi de elmész te a pitsába. :-* :sziv: :sziv: :D

Garantálom Neked, hogy ez a kiscsaj a legtökösebb kislány lesz a világon és köze nem lesz a Barcához. Ezt az egyet az életben garantálhatom. Máskülönben elbaxtam. :D

De bocs, nem akarom szétoffolni a topicot, csak válaszolni akartam Nektek.


Szerintem a Juve tökösebb lesz és a 3-0 komoly előny. Izgatottan várom a visszavágót. A bajoroktól pedig beballov fosok. Szervezettek, masszívak, minden ami nekünk nem fekszik. Viszont nekünk van x számú játékos akik kreatívabbak....meglátjuk.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2017. április 11., kedd 23:46

Teljesen mindegy, hogy ki szereti Higanyt s ki nem, az ilyen meccsek is kellene igazolják a kétkedőket, hogy milyen szintet is képvisel valójában.
90 millió :lol: világibalfsz Agnelli, hogy annyi pénzt kiadott érte.
Steve írta:Számomra a legfontosabb, hogy egészséges és boldog legyen. Balamint Real drukker, mint az apja. Akkor baj nem lehet.
Üdv a kisembernek :)
Amúgy erre mondta egyszer a barátnőm, hogy nem gond ha meleg, csak barcás ne legyen. :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. április 11., kedd 23:41

ikarus93 írta:Ahogy közeledik a meccs én egyre jobban félek tőle ez normális ? :lol:
Egyáltalán nem. Ez egy kutya kemény meccs lesz, és meg merem kockáztatni, aki ebből a párharcból győztesen kerül ki, azé lesz a végső győzelem. A fejemet merném rátenni. Szóval nem gáz, ha félsz, én is parázok, ennek örömére iszom itt a fincsi kis söröcskémet... :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. április 11., kedd 23:40

Navamiro írta: Szted az korrekt, h valaki erre vár, h Higuain mikor játszik végre szarul, h ide beírhassa? És nem annak örül, h a Barca kikap..külön kiemeli, h Pipita haszontalan és pocsék igazolás. Egy meccs alapján. Süt a kommentjéről, h utálja Higuaint, ennyi.
Tobb Juve meccset lattam valoszinuleg mint te,60-70%at az ideieknek. Nem egy meccs alapjan itelek.
Tudom mit varhatok tole,a multja alapjan. Ligaban sok gol kisebb csapatok ellen,1-2 nagyobbak ellen max a BLben meg mas kell aki dont. Utalat? Lehet mert a Realban tett erte hogy ne legyen a szivem csucske,pedig anno meg inkabb mellette voltam mint Benzema mellett. Napoliban is nem lehetett ra szamitani sok fontos pillanatban. Jo csatar meglovi a goljait,csak legkevesbe se akkor amikor nagyon kene.
De nem ertem a tulzott heves reakciodat.

Hidd el orulok a Juve gyozelemnek. Nem kicsit.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 11., kedd 23:31

dzsi91 írta:
ikarus93 írta:Ahogy közeledik a meccs én egyre jobban félek tőle ez normális ? :lol:
Nem.Az ilyen meccsekért van ez a sport,csak élvezni kell,ha kiesünk akkor is iszonyat nagy párosítás és valószínüleg jo meccsek lesznek.

Nem tudom mi ez a nagy negatív hangulat, ők az esélyesebbek,tudom.De mi azért nem ez a lötyögős fos barsza vagyunk.kaparni fogunk(ha más nem amikor majd ég a ház biztos :D ,meglátjuk mire elég.Na meg ,hogy a bayern tényleg olyan félelmetes-e mint amilyennek tűnik.
Szerintem ennek a párharcnak nincs esélyese, főleg az első meccs előtt. Az is benne van, hogy az idegenbeli gólok száma fog dönteni csak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. április 11., kedd 23:30

Steve írta:ps. Ma érkezett meg a születendő kislányom rózsaszín Realos rugdalózója. Ennek örömére is jár a kocvintás. :lilasalas: :lilasalas: :sziv:
Gratula. :agree: :)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. április 11., kedd 23:29

Realista24 írta:
Steve írta:ps. Ma érkezett meg a születendő kislányom rózsaszín Realos rugdalózója. Ennek örömére is jár a kocvintás. :lilasalas: :lilasalas: :sziv:
Nekünk meg megvan az első rugdalozo. Anyám milyen kicsi. :)
Köszi, köszi. Akartam Neked pü-t írni.

Akollegáim szerint kár, hogy nem lett focista kis srác.

Én azt mondom csinálja amihez kedve van, csak sport legyen. A svéd női foci válogatott meg világhírű.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. április 11., kedd 23:29

ikarus93 írta:Ahogy közeledik a meccs én egyre jobban félek tőle ez normális ? :lol:
Nem.Az ilyen meccsekért van ez a sport,csak élvezni kell,ha kiesünk akkor is iszonyat nagy párosítás és valószínüleg jo meccsek lesznek.

Nem tudom mi ez a nagy negatív hangulat, ők az esélyesebbek,tudom.De mi azért nem ez a lötyögős fos barsza vagyunk.kaparni fogunk(ha más nem amikor majd ég a ház biztos :D ,meglátjuk mire elég.Na meg ,hogy a bayern tényleg olyan félelmetes-e mint amilyennek tűnik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2017. április 11., kedd 23:30-kor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 11., kedd 23:25

Navamiro írta:
Miért, te orulnel?
Szted az korrekt, h valaki erre vár, h Higuain mikor játszik végre szarul, h ide beírhassa? .
Ezt tényleg tőlem kérdezed? :mrgreen: Aranyos vagy
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 11., kedd 23:24

Steve írta:ps. Ma érkezett meg a születendő kislányom rózsaszín Realos rugdalózója. Ennek örömére is jár a kocvintás. :lilasalas: :lilasalas: :sziv:
Nekünk meg megvan az első rugdalozo. Anyám milyen kicsi. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég