Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2017. április 21., péntek 12:51

Húha, nem jöttek a meleg gólyok, mi lesz így a lokálmatyikákkal? :) Messze a legnehezebb ellenfél, ez az Atletico a mai napig TOP3 csapat. A nagy számok alapján ki kéne esnünk, ott van a két döntőbeli vereség, az általános rivalizálás, valamint idegenben lesz a második meccs is. Nem a legjobb előjelek, de bízni kell a srácokban, óriási meccsek lesznek.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
rolandantal
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2016. február 28., vasárnap 15:37
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rolandantal » 2017. április 21., péntek 12:49

M1Ö írta:Remélem bejön amire gondolok, hogy visszafele sül majd el az az extra motiváció és a "na majd most mindent megbosszulunk" hozzáállás, akkor nem lehet gond.
Vagy a nagy számok törvénye alapján és ezzel a hozzáállásal majd kapják azt a plusz löketet, amivel képesek kiejteni titeket. Mindenképpen érdekes lesz a két meccs, és ha azt vesszük, hogy a visszavágóra náluk kerül sor, akkor van mitől tartani, még akkor is ha az eddigi ellenetek nyújtott BL szereplésük kudarc volt.

Amúgy nem ezt a párosítást szerettem volna, mert ahogyan már többen is írtátok, uncsi. Monaco kellett volna jöjjön nektek (lássuk mire mentek a zöldfülüekkel), és egy AtMa - Juve meccs is tök izgalmas lett volna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rolandantal 2017. április 21., péntek 12:52-kor.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. április 21., péntek 12:48

Odavágó május 2 kedd, vissza május 10 szerda

http://madridom.hu/menetrend/

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. április 21., péntek 12:44

Sierra írta:De magabiztosak itt egyesek. Az ne zavarjon senkit, hogy a legutóbbi 8 otthoni meccsünkből 2-t hoztunk. :lol: :lol:
Kurva nehéz lesz a továbbjutás, ezek megint mindent megtesznek majd, h döntőben legyenek.

Így voltunk BL döntők előtt is. Előtte mndig kikaptunk tőlük, stb. De ez nem egy bajnoki, itt nem 3 pont a tét. Nehéz lesz, de szerintem könnyebb ellenfél mint a bajorok voltak pl.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 21., péntek 12:42

mocsok írta:Tőlük féltem a legjobban. Szerintem most kiejtenek aztan utana egy ideig a negyeddontoig se jutnak.

Ráadásul már kurva unalmas.
mintha ezt már párszor olvastuk volna az elmúlt 4 évben
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. április 21., péntek 12:42

Hiaba vezetett 2 0 ra a shalke egy ajax gol utan lefott nekik a kave
igen ezért írtam az amit írtam párral lejjebb.

az igazságtalan idegenben lőtt szabály a hosszabbításban simán nekünk kedvez ha úgy adódik.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2017. április 21., péntek 12:42

Ha nem tudunk továbbjutni az Atletico ellen, akkor nincs miről beszélni egyszerűen.
Címet kell védeni, nem lehet itt válogatni.

Hazai pálya miatt se kell izgulni, oda kell figyelni első meccsen és kész, meg legalább nem kell messzire utazni :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2017. április 21., péntek 12:43-kor.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. április 21., péntek 12:40

Sokaig ugy voltam vele ,hogy jobb az idegenbeli kezdes ,de megfelelo hazai eredmeny utan az idegenbeli visszavago is nagyon sok elonnyel jarhat. Pl a shalke ajax jut eszembe tegnaprol. Hiaba vezetett 2 0 ra a shalke egy ajax gol utan lefott nekik a kave. Nem kell otthon golt kapni es minden faszantos.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: primrose » 2017. április 21., péntek 12:40

nzooli93 írta:Ha ugy allunk ki mint osszessegeben a munchen ellen akkor szerintem nem leeht gond. Tamadasokat kellene jobban befejezni. Es van egy olyan erzesem ,hogy Ramos azt a szerencsetlen ongolt nem fogja kompenzalas nelkul hagyni. Elofogja huzni a bl es formajat. Bar az se gond ha a fejesgolt az esetleges dontore hagyna :mrgreen:
Szerintem Ramosnak idén már baromi nehéz lesz gólt szereznie, a beadásoknál egy komplett futballcsapat áll rá. Atletico ellen se lesz ez másként. Benzemáéknak kell villannia. Én Navastól félek.
But he is a good boy...

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. április 21., péntek 12:39

Remélem bejön amire gondolok, hogy visszafele sül majd el az az extra motiváció és a "na majd most mindent megbosszulunk" hozzáállás, akkor nem lehet gond. Most is erősek, de azért jóval több szenvedős meccsük volt idén, mint korábban. Mi meg úgy néz ki tényleg formát időzítettünk és így tavaszra robbantunk. Abszolút optimista vagyok. a másik párharcban meg az odavágón ami a csövör kifér kell a Monaco-tól, akkor lehet még esélyük a visszavágóra. Kíváncsi leszek, mert ezek a fürge játékosok még gondot is okozhatnak a lassabb Juve k.pályának meg védelemnek. Bravúr kéne, de hátha.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: primrose » 2017. április 21., péntek 12:38

Sierra írta:De magabiztosak itt egyesek. Az ne zavarjon senkit, hogy a legutóbbi 8 otthoni meccsünkből 2-t hoztunk. :lol: :lol:
Kurva nehéz lesz a továbbjutás, ezek megint mindent megtesznek majd, h döntőben legyenek.
Az a bajnokság volt, más sztori volt. Szerintem is k*rva nehéz lesz, nem örülök h otthon kezdünk, de jobbak vagyunk.
Tőlük féltem a legjobban. Szerintem most kiejtenek aztan utana egy ideig a negyeddontoig se jutnak.
1 meccsen szerintem is megvertek volna. Ezért is jártunk jobban most velük, mind a két meccsen nem kerülhetnek felénk. Okosan kell.
But he is a good boy...

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. április 21., péntek 12:37

Ha ugy allunk ki mint osszessegeben a munchen ellen akkor szerintem nem leeht gond. Tamadasokat kellene jobban befejezni. Es van egy olyan erzesem ,hogy Ramos azt a szerencsetlen ongolt nem fogja kompenzalas nelkul hagyni. Elofogja huzni a bl es formajat. Bar az se gond ha a fejesgolt az esetleges dontore hagyna :mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. április 21., péntek 12:36

mondjuk nem biztos hogy baj hogy ott lesz a vv. mivel az atma képes minden párharcot hosszabbításra hozni ezétr nekünk lesz majd könnyebb dolgunk ha úgy alakul a 2*15 perc alatt. szerintem vendégként is helytállunk.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mocsok » 2017. április 21., péntek 12:35

Tőlük féltem a legjobban. Szerintem most kiejtenek aztan utana egy ideig a negyeddontoig se jutnak.

Ráadásul már kurva unalmas.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. április 21., péntek 12:33

Ket unalmas 0-0 utan a hosszabbitasban lovunk egyet es vege van matraceknak :mrgreen:
Amugy jobbak vagyunk naluk, remeljuk ez ki is jon. Ami aggaszt, hogy alig par helyzetbol kepesek golt talalni, mi meg 5 ziccerbol jo, ha 1-et ertekesitunk.

Tippem a papirforma, Juve-Real donto.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 21., péntek 12:32

Otthon nem szabad gólt kapni, akkor nem lesz gond.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. április 21., péntek 12:32

most mi játszunk olyat hogy 0:0 1:1
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 21., péntek 12:30

Szavazás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: primrose » 2017. április 21., péntek 12:30

Kerlon írta:
RaúlCF írta:vajon ha megnyernénk egy Napoli-Bayern-Atma-Juve bl-t az is könnyű ágas semmit nem érő lenne? :hmmm:
Ez már mindegy, elcsaltuk a Bayern ellen és kész. Ennyi a történet.
Igen. Meg mióta katalánék nincsenek ott, a BL semmit nem ér. Ja meg igen... már teljesen mindegy, hogy a végső győzelemig milyen csapatokat küldünk hazza. Kassaival megette a fene.
But he is a good boy...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. április 21., péntek 12:29

Higy meredjenek szét matracék meg a gyíkemberek meg mindenki,hogy állandóan ránk marad a piszkos munka. :lol:

Csak a nagy számok törvény miatt tartok tőlük,meg náluk van a visszavágo.Ez sem jó.

Elég kemény utat kaptunk címvédőként,nehéz lesz ezt kimagyarázni ha sikerül.

Ha döntőzünk nemtudom ki kéne,Monaco nagyon csikó még egy bl döntőhöz,Juve meg nem nyerni jár ida ami lehet előny is meg hátrány.Higany is ott van.

Na de a matracot itt is kikell csapni,szép búcsú lehetne cholonak és a calderonnak is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 160 regisztrált és 0 vendég