Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 15., péntek 13:26

gutihaz14 írta: szerintem az atleti ket meccset siman utheti a barcat majd, de abban sem vagyok biztos hogy a barca tul jut a psgn. erosen jatszat majd a bappe faktor
Barszának még ezen a gyenge ágon is olyan együtt állás kéne ami a görögöknek volt 2004ben. Még ha elis vergődnek a döntőig ott a világ legjobb csapta várja őket legyünk azok mi vagy a city de még a bayern arsenal is összeállhat addig.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. március 15., péntek 13:23

szerintem az atleti ket meccset siman utheti a barcat majd, de abban sem vagyok biztos hogy a barca tul jut a psgn. erosen jatszat majd a bappe faktor
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 15., péntek 13:22

Tavaly manchesterben kb az elmúlt 10 év legszarabb formáját hoztuk. Ilyen kb tényleg 10 évente 1szer van nálunk. Nem fog kiejteni minket a világon senki 2szer egymás után (a lyonon kívül :D ) ha meg kiesünk na bumm legalabb nemaz van, hogy úgy esünk ki nem volt esély megállítani a címvédést. Ha mi nem állítjuk meg a cityt max az atleticoban látom a szpirítót.

Ez a game over meg ilyen hszek nem is értem. Semmi veszteni valónk. Liga zsebben ha meg tovább megyünk a city ellen az nagy skalp. Rossz szezonunk már nem nagyon lehet.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2024. március 15., péntek 13:16

Szerintem siman tovabbjuthattok. Iden messze nem olyan eros a City, mint tavaly, emellett a bajnoksagban is nagyon kielezett kuzdelmuk van kozbe. Ha kdb-t le tudja szedni a Real vedelem es kozeppalya, akkor meglehet. Rajta all kb az egesz kreativitasuk.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. március 15., péntek 13:15

reeed_ati írta: Nem tudom, én annyira nem fosok a citytől, ez a pool nunezekkel, meg diazokkal megfogta őket, halinak is kb. momentuma nem volt..
Nálunk meg erősebb a támadósor, még bappa nélkül is(márhogy a pooli támadóknál..), középpályánk meg szintén erősödött.
Fejben legyünk ott, ne úgy, mint a németek ellen és akkor simán van esélyünk. :)
Militao visszatér már a city ellen?
Remelem Carlo nem Zizouzza el, Militaonak nem szabad jatszania.

Szerintem rekt lesz, de ha tovabbjutunk, orulok az erosebb agnak, ez a BL.

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: filatáska » 2024. március 15., péntek 13:14

ELSiete írta: Még ez is:

Reminder:

• Jude Bellingham
• Vinicius Junior
• Eduardo Camavinga
• Aurélien Tchouameni

Are all one booking away from missing the second leg vs Man. City at Etihad.
Amúgy azt nem értem, egy csoportkör alatt (nekünk mindig alap az első hely) + egy könnyen teljesíthető ellenfél ellen a 16 között hogy a picsába fordulhat ez elő, hogy engedhetik meg maguknak a játékosok. Nem tudnak előre gondolkodni.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: cart » 2024. március 15., péntek 13:14

Az előző szezonban a sok noname jetekos mint Ake, Akanji, Stones életük szezonját futotta ez sokat számított. Idén már messze nincs így náluk. Plusz nincs Gundogan, Mahrez se már. Iden csak talan Rodri játszik klasszis formában ott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cart 2024. március 15., péntek 13:16-kor.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2024. március 15., péntek 13:14

Nem tudom, én annyira nem fosok a citytől, ez a pool nunezekkel, meg diazokkal megfogta őket, halinak is kb. momentuma nem volt..
Nálunk meg erősebb a támadósor, még bappa nélkül is(márhogy a pooli támadóknál..), középpályánk meg szintén erősödött.
Fejben legyünk ott, ne úgy, mint a németek ellen és akkor simán van esélyünk. :)
Militao visszatér már a city ellen?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2024. március 15., péntek 13:12

ziro4vr írta: Katari kurafi így az utolsó bappis évre még utalt egy kicsit h összejöjjön a döntő.
Aztán nehogy jöjjön a bl győzelem után egy jó mónika show kibékülés majd hosszabbítás. :D
Love football, hate antifa.

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. március 15., péntek 13:11

M1Ö írta:
Kercsó írta:nézz rá a City keretre, nincs itt ebből semmiféle előny
Csak Pep most nem.rotálhat kénye kedve szerint, mert minden egyes pont számít nekik. Ha meg bele nyúlt, akkor elég sűrűn szenvedtek. A legnagyobb neveket fixen végig fogja játszatni, az csak jelent valamit.

Plusz már nem emlékszek, hogy már a tavalyi párcharnál is ennyire a 3 védős rendszert nyomta? Mert még a megye kettes MU is megfutotta őket 3x kontrából.
Yes.

olivér
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2024. március 8., péntek 18:48

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: olivér » 2024. március 15., péntek 13:09

Idegenben egy x simán hozható ellenük.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2024. március 15., péntek 13:08

Kercsó írta:nézz rá a City keretre, nincs itt ebből semmiféle előny
Csak Pep most nem.rotálhat kénye kedve szerint, mert minden egyes pont számít nekik. Ha meg bele nyúlt, akkor elég sűrűn szenvedtek. A legnagyobb neveket fixen végig fogja játszatni, az csak jelent valamit.

Plusz már nem emlékszek, hogy már a tavalyi párcharnál is ennyire a 3 védős rendszert nyomta? Mert még a megye kettes MU is megfutotta őket 3x kontrából.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. március 15., péntek 13:08

Ha kiesunk, legalabb a tavalyi dontos, mostani idenyben is az egyik legerosebb csapat ellen. De nem fogunk kiesni, elintezhetjuk, hogy biztosan ne legyen cimvedes, raadasul ki mas kepes kiverni oket, mint mi? Adott a feladat, igazi bl parharc, dontonek is beillene. Szepen tovabbmegyunk, az hatalmas boost lesz. Mbappe pedig elintezi a barcat, szep kis parharc lesz az is.
:goat:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 15., péntek 13:05

Nem eleg, hogy mint csapatot is unom a cityt, meg nyilvan azert is, mert egyik legnagyobb eselyes, meg az is felbaszos, hogy elmult ket evben is a halal agra kerultunk, mikozben egy inter es pool is europa liga agon dontozhetett.

Meg gondolom az a balfasz bernardo silva megint aranylabda szinten fog focizni ellenunk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2024. március 15., péntek 13:02

Egyszerűen nevetséges, már meg sem lepődök hogy szét van csalva ez egész.

Etihadban eddig az utóbbi 3 alkalommal csúnyán lefociztak minket, az lesz a kulcs, hogy ott megint granada szinten leszünk-e vagy sem.
Love football, hate antifa.

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 15., péntek 13:01

Erzesem szerint a Bvb kiejti az Atleticot, akarmennyire luzer csapat a Dortmund. Psg Barca 50-50, remelem Psg.

Arsenal Bayern parharcbol elso blikkre mondanam az agyusokat, de a Porto elleni parharc valami egeszen elkepeszto parodia volt.
Mi es City… en nem szomorkodom, szerintem behuzzuk.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. március 15., péntek 12:54

ELSiete írta: Még ez is:

Reminder:

• Jude Bellingham
• Vinicius Junior
• Eduardo Camavinga
• Aurélien Tchouameni

Are all one booking away from missing the second leg vs Man. City at Etihad.
ez azért elég szopó. mind a 4 játékos elég temperamentumos, finoman fogalmazva is
ebből Tücsi és Bellingham, aki még vissza tudja fogni magát. Cama és Vini ehhez nem elég fejben. ütemkésés/fázis kiesés és villan is a lap

M1Ö írta: Ha az eredmények.com jól működik, akkor mellettünk szólhat, hogy az odavágóig nekünk csak 2 meccsünk lesz (Osasuna, Bilbao), nekik meg 4 (Newcastle, Arsenal, Villa, Palace). Meg a meccs előtt több nap pihenőnk lesz.
nézz rá a City keretre, nincs itt ebből semmiféle előny
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2024. március 15., péntek 12:53

Ha az eredmények.com jól működik, akkor mellettünk szólhat, hogy az odavágóig nekünk csak 2 meccsünk lesz (Osasuna, Bilbao), nekik meg 4 (Newcastle, Arsenal, Villa, Palace). Meg a meccs előtt több nap pihenőnk lesz.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. március 15., péntek 12:49

ELSiete írta:
Pad'em írta: Ki gondolta volna, hogy a legerősebb ellenfelet kapjuk, meg hogy a 4 leggyengébbet megint egy ágra rakják. Ráadásul ismét otthon kezdünk a 100 rendi csalók ellen.

Rodrygo meg Nacho nem fog beleférni, úgyhogy Ancelotti remélem észbe kap addig (Brahim), Militao meg csodával határos módon felépül csúcsformában :lol:
Militao eselytelen. Sajnos Nachoval fogunk nekik menni.
Katasztrófa ez a sorsolas, csak ezt az egyet akartam igazán elkerulni.
nálam ez

Lunin - Carvajal, Tchouameni, Rüdiger, Mendy - Kroos, Camavinga, Valverde - Brahim, Bellingham, Vini
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 15., péntek 12:46

City PSG donto.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég