Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. március 14., szerda 13:07

25ből 21szer spanyol csapat jutott tovább spanyol-angol párharcból ha minden igaz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. március 14., szerda 13:05

RaúlCF írta:mondjuk a tegnapi Unitednek nem sok köze van a pl erejéhez. teszem azt odaül egy támadó edző normális játékkal a Sevillának esélye sem lett volna. a támadó játékosok fele a padon ül, annyi a taktika hogy Fellaini majd lefejeli hát ez kiesőjelölt csapatnál is gyenge fos. Alexis,Rashford,Martial,Mata,Pogba,DDG,Bailly,Matic,Herrera és ezt hozza ki belőlük. ez José mocska. ezzel nem védeni akarom a pl-t csak nem egyeznek a dolgok.
Ez igaz,csak most hírtelen kiesett 2 csapat az angolok közül és szerintem a Chelsea is kifog.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. március 14., szerda 13:04

p.csabi1 írta:Tegnap este annyira látszott,hogy a Sevilla játékosai technikásabbak és jobb focit játsznaak,hogy nem akartam hinni a szememnek.
Nem semmi volt ez.
Még hogy a PL a legerősebb bajnokság.Maradjunk annyiba hogy Spanyolországban játszanak azok a játékosok akik nem ugatják a focit hanem játszák.
Ezzel szerintem el is mondtam mindent.
Mourinho meg egy vicc kategória lett. :lol:
Minden spanyol vs más csapat párharcon ez látszik, a psg ellen is, durván kijött a technikai különbség, ha levesszük a két támadójukat.

Még a City meg a Bayern jó hasonlóan a labdával, nem véletlen, hogy ez a 4 csapat a top favorit a barcát még ide téve.
Nem illik.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. március 14., szerda 13:00

Egy ilyen kerettel szégyen ez a játék. Kíváncsi vagyok mikor fogják meneszteni, kit hoznak a helyére és hogy Mou hova fog menni..

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. március 14., szerda 12:54

mondjuk a tegnapi Unitednek nem sok köze van a pl erejéhez. teszem azt odaül egy támadó edző normális játékkal a Sevillának esélye sem lett volna. a támadó játékosok fele a padon ül, annyi a taktika hogy Fellaini majd lefejeli hát ez kiesőjelölt csapatnál is gyenge fos. Alexis,Rashford,Martial,Mata,Pogba,DDG,Bailly,Matic,Herrera és ezt hozza ki belőlük. ez José mocska. ezzel nem védeni akarom a pl-t csak nem egyeznek a dolgok.

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. március 14., szerda 12:42

Tegnap este annyira látszott,hogy a Sevilla játékosai technikásabbak és jobb focit játsznaak,hogy nem akartam hinni a szememnek.
Nem semmi volt ez.
Még hogy a PL a legerősebb bajnokság.Maradjunk annyiba hogy Spanyolországban játszanak azok a játékosok akik nem ugatják a focit hanem játszák.
Ezzel szerintem el is mondtam mindent.
Mourinho meg egy vicc kategória lett. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. március 14., szerda 11:21

Remélem elkattan és megveszi Bale-t. :mrgreen:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. március 14., szerda 11:10

dzsi91 írta:Xddd nem hiszem el,hogy nem direkt trollkodik,biztos ő is pénzt kap a kattintásokra. Kíváncsi vagyok a mu vezetősége mit lép erre :D
Meghagyják a pozíciójában, sőt még adnak 500 millát neki, hogy csapatot építsen meg buszozzon vagy 4-5 évig. :lol:
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. március 14., szerda 10:58

Xddd nem hiszem el,hogy nem direkt trollkodik,biztos ő is pénzt kap a kattintásokra. Kíváncsi vagyok a mu vezetősége mit lép erre :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. március 14., szerda 9:42

ha az én csapatom edzője benyögne egy ilyen monológot hogy nincs ebben semmi új hogy kiesnek és én fasza vagyok mert kiejtettem őket hát nem kicsit lennék bepöccenve az biztos.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. március 14., szerda 9:08

a szurkolók velemenyeit olvasom :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 14., szerda 8:47

Csabi írta:látom menchesternel rájöttek hogy murinnyo egy kókler :lol:
MIért? Kirúgták? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. március 14., szerda 8:41

látom menchesternel rájöttek hogy murinnyo egy kókler :lol:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. március 14., szerda 8:37

Caraway írta:Hat passz, de elkepzelni nem tudom, hogy engedhet meg ilyen nyilatkozatot maganak. Szerintem ezutan meg az orok bizakodo Utd fanok is elpartoltak mellole.
Nagyon remelem, hogy a jatekosok reszerol egy edzobuktatas fog kovetkezni.
Először is, tegnap nem reagáltam az idézetedre. Az nem neked szólt, de ami lement a fanatics-on, az így utólag mosolyt csalt a számra.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 14., szerda 8:37

wxyz írta:Ancelotti inkább a további sikertelenségre alkalmas.
Itt is kevésnek bizonyult a végére, a Bayernnél meg a semmire kapta a pénzt a klubtól.
Németeknél az öltöző nem állt mögé, mert nem értettek egyet a döntéseivel, nálunk pedig szinte azonnal el lett kaszálva, javítási lehetőség nélkül. Persze, hogy nem volt motivált a végén.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. március 14., szerda 8:35

Ancelotti inkább a további sikertelenségre alkalmas.
Itt is kevésnek bizonyult a végére, a Bayernnél meg a semmire kapta a fizetését.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 14., szerda 8:26

Caraway írta:
Realista24 írta:Ezek után még hova kell edzőbuktatás? Régesrégen megbukott José, ki kell rúgni, odavinni Ancelottit vagy Simeonét ha még akartok nyerni az elkövetkezendő években valamit.
Pedig itt kelleni fog, kulonben marad. Ha meglenne a 2.hely a bajnoksagba, akkor azt a bolond vezetoseg Woordwarddal az elen sikerkent fogja elkonyvelni, mivel Sir Alex ota nem volt top3 helyezes a bajnoksagban. Sajnos nagyon le lett adva a szint.
Ezt nem tudtam, hogy ennyire leadták a szintet. Akkor a legjobb helyen van a portugál :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1671
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2018. március 14., szerda 8:22

Realista24 írta:Ezek után még hova kell edzőbuktatás? Régesrégen megbukott José, ki kell rúgni, odavinni Ancelottit vagy Simeonét ha még akartok nyerni az elkövetkezendő években valamit.
Pedig itt kelleni fog, kulonben marad. Ha meglenne a 2.hely a bajnoksagba, akkor azt a bolond vezetoseg Woordwarddal az elen sikerkent fogja elkonyvelni, mivel Sir Alex ota nem volt top3 helyezes a bajnoksagban. Sajnos nagyon le lett adva a szint.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. március 14., szerda 8:17

Háháááá :shifty:


Nevetséges amit Mourinho csinál. És még így is mellette van a mákfaktor, ennyit sem érdemelne ezzel a mentalitással, amit képvisel, ezzel a semmi, buszozós, védekező, Fellainis szennyel, amivel merényletet követ el a futball ellen.

A nyilatkozat meg kritikán aluli. :|
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 14., szerda 8:13

Caraway írta:
M1Ö írta:Most agyalok, hogy ez a Mou nyilatkozat nem annak a kezdete vajon, hogy direkt kirúgatja magát? Utolsó évében nálunk is látványosan lehordott mindent és mindenkit. Csak össze esküvés elmélet, de simán kinézem belőle. Megkapja a rengeteg lóvét, aztán mehet a PSG-be, hogy elmondhassa magáról, hogy Franciaországban os megnyert mindent és elköltdön ott is euró 100 milliókat, hátha le esik neki egy BL is.
Hat passz, de elkepzelni nem tudom, hogy engedhet meg ilyen nyilatkozatot maganak. Szerintem ezutan meg az orok bizakodo Utd fanok is elpartoltak mellole.
Nagyon remelem, hogy a jatekosok reszerol egy edzobuktatas fog kovetkezni.
Ezek után még hova kell edzőbuktatás? Régesrégen megbukott José, ki kell rúgni, odavinni Ancelottit vagy Simeonét ha még akartok nyerni az elkövetkezendő években valamit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 160 regisztrált és 0 vendég