Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. április 5., csütörtök 8:28

Csak annyit mondok elég jól hangzana egy Real Madrid - Liverpool BL döntő.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. április 5., csütörtök 8:22

pont nem erdekel hogy kikaptak. az erdekel hogy igazsagtalanul zajlott le mindket meccs.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 5., csütörtök 8:19

BBeno írta:roma edzoje birozott egyet. kivancsi vagyok buntetik e. varral mindket tegnapi meccs mas lett volna...
kikapott a 3. kedvenc csapatod? :( nem mintha sok közük lett volna a meccshez
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. április 5., csütörtök 8:13

roma edzoje birozott egyet. kivancsi vagyok buntetik e. varral mindket tegnapi meccs mas lett volna...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 5., csütörtök 7:51

Parádés meglepetés született tegnap. Nem a Barca makkjáról beszélek az öngólokkal. :shifty: Guardiola meg istentelenül ki lett taktikázva. Látszott is, hogy fingja sincs mi történik a pályán és elő is jött a gyermekbetegsége, fingja nem volt mit kellene változtatnia.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. április 5., csütörtök 7:10

Adolf írta:
Dupla D írta:A tizenhatoson belül kezdődött a szabálytalanság.
Bocsánat, csak ezt a részt ragadnám ki. (Büntető volt, nem ez a kérdés)
Viszont a vitát elkerülendő: Sok esetben a szabálytalanságot onnan kell megítélni, ahol befejeződik. De, ez csak abban az esetben él, ha pl. 20 méterre a kaputól elkezdenek visszahúzni, te viszont csak a 16-oson belül "adod meg magad". A szabálytalanságot elszenvedő csapat játékosa ilyenkor előnyszabályt kap egészen addig, amíg az előnye érvényesül. Tehát addig, amíg húzzák és el nem esik. (Csak az "urban legend" miatt írtam ezt, hogy a szabadrúgást onnan végzik, ahol elkezdődott. Hasonlóan a minden kéz sárgához.)
Az eset viszont egy büdös nagy büntető volt, ez nem kérdés.
Igen, tisztában vagyok vele, de azért köszi a pontosítást. :)
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62864
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 5., csütörtök 6:31

flori írta:Guardiola :lol: :lol: Senor húgygerinc :) Csapkodta a legyeket is ez a katalán óriás?

Két top csapatnál, ahol mindent a segge alá tettek, három olyan arcpirító párharcba szalad bele, hogy embertelen. :lol:

Én is a Barcát szeretném, ne legyen közük a döntőhöz. Veretlen, Bl döntő, tripla? Miről beszélünk emberek? :D Szerencséjük, hogy a Romát kapták, ocsmány játék volt megint.
Most csak warnt kaptál. Legközelebb repülsz. Tarts egy szintet vagy csatlakozz az Nsos majmokhoz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Adolf
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2017. december 11., hétfő 2:33
Kedvenc játékosaid: Edgar Davids
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Adolf » 2018. április 5., csütörtök 2:51

Dupla D írta:A tizenhatoson belül kezdődött a szabálytalanság.
Bocsánat, csak ezt a részt ragadnám ki. (Büntető volt, nem ez a kérdés)
Viszont a vitát elkerülendő: Sok esetben a szabálytalanságot onnan kell megítélni, ahol befejeződik. De, ez csak abban az esetben él, ha pl. 20 méterre a kaputól elkezdenek visszahúzni, te viszont csak a 16-oson belül "adod meg magad". A szabálytalanságot elszenvedő csapat játékosa ilyenkor előnyszabályt kap egészen addig, amíg az előnye érvényesül. Tehát addig, amíg húzzák és el nem esik. (Csak az "urban legend" miatt írtam ezt, hogy a szabadrúgást onnan végzik, ahol elkezdődott. Hasonlóan a minden kéz sárgához.)
Az eset viszont egy büdös nagy büntető volt, ez nem kérdés.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. április 5., csütörtök 0:13

flori írta:Két top csapatnál, ahol mindent a segge alá tettek, három olyan arcpirító párharcba szalad bele, hogy embertelen. :lol:
Egyetértek, leszámítva, hogy a city topcsapat lenne :mrgreen:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2018. április 5., csütörtök 0:07

Guardiola :lol: :lol: Senor húgygerinc :) Csapkodta a legyeket is ez a katalán óriás?

Két top csapatnál, ahol mindent a segge alá tettek, három olyan arcpirító párharcba szalad bele, hogy embertelen. :lol:

Én is a Barcát szeretném, ne legyen közük a döntőhöz. Veretlen, Bl döntő, tripla? Miről beszélünk emberek? :D Szerencséjük, hogy a Romát kapták, ocsmány játék volt megint.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 5., csütörtök 0:04

sucre írta:
Na jólvan emberek direkt nem röhögtem az elsőfélidőben,gondoltam megvárom a meccs végét hátha jön az a félelmetes sziti amit fél éve hallok.Hát majdnem beetettetek :D guárdióla te pancser.
nem azt nehezményezitek már évek óta itt, hogy a közvélemény mindig az aktuális ellenfelet titulálja szarnak ahelyett, hogy arról beszélne a real hogyan játszott. erre meg ez :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a city nem talált kaput - utoljára 1.5 éve történt velük ilyen. szimplán klopp berakta az oktatófilmet, guardiola meg végigpopcornozta.
Ja Én nem akartam elvenni a liverpool érdemeiből tanári volt,kloppot és a munkás futóbolond csapatait amúgy is messziről kerülném, de ezeket a felfújt lufikat sosem nyeltem be,főleg nem guardiola lufijait,amik csakis messi miatt nem durrantak ki barcelonában.Psg meg a city alanyi jogon oda lett sorolva a nagy hármas mellé úgy,hogy még semmit nem bizonyítottak aztán az első ellenfél akinek a címere többet ér mint bármilyen arab pénz mutatta is nekik a fuckot.Sok sikert és üdvözletem küldöm a visszavágóra és a bayern elleni elődöntőre.

Ui.:guárdióla te bohóc.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 4., szerda 23:54

Na jólvan emberek direkt nem röhögtem az elsőfélidőben,gondoltam megvárom a meccs végét hátha jön az a félelmetes sziti amit fél éve hallok.Hát majdnem beetettetek :D guárdióla te pancser.
nem azt nehezményezitek már évek óta itt, hogy a közvélemény mindig az aktuális ellenfelet titulálja szarnak ahelyett, hogy arról beszélne a real hogyan játszott. erre meg ez :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a city nem talált kaput - utoljára 1.5 éve történt velük ilyen. szimplán klopp berakta az oktatófilmet, guardiola meg végigpopcornozta.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. április 4., szerda 23:50

dzsi91 írta:Na jólvan emberek direkt nem röhögtem az elsőfélidőben,gondoltam megvárom a meccs végét hátha jön az a félelmetes sziti amit fél éve hallok.Hát majdnem beetettetek :D guárdióla te pancser.

Mindenképpen a barszát akarom,kell az a löket a bayern veréshez a döntőben.Nem tudom mitől fostok annyira,más nem végzi el helyettünk a piszkos munkát úgyse,arra az ócska decemberi meccsre csak az ilyen visszamaradt friss reges derbik(vagy hogy hívták) alapoznak.Persze összemesszizhetik a dolgot maguknak ,de jóval erősebbek vagyunk mentálisan ,fizikálisan és csapatként is,ez ki kell ,hogy jöjjön 2 meccsen.

És amúgy sem akarom azt az ízléstelen mezt lesni egy ilyen nemes eseményen mint egy bl döntő ( olyan lenne mint amikor valami oda nem illő társaság megjelenik egy házibulin :lol: ) csak ha minden kötél szakad,szóval jöjjenek a következő körben.Az elődöntő tökéletes helyszín,odalehet pörkölni vagy ha netán kiesünk van 3 hetünk átalakulni magyarország második legnagyobb bayern oldalává :lol:


Ui.: guárdióla te kókler.
Valami hasonlót akartam megírni épp most, köszi, így már csak ennyit kell tennem:

+1

:mrgreen:

Európa legjobb csapata vagyunk harmadik éve, élvezzétek ki, rég volt már ilyen.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. április 4., szerda 23:48

meglepően gyengét ment a City viszont az a bajnokságban is látszott hogy a Pool focija a kriptonit. ennek ellenére ez még korántsem lefutott párharc. ahogy gurított 3at a Pool olyan könnyedséggel kaphatnak is 3at amilyen kétarcú banda.

Roma előre lehetett tudni hogy a 8 között nem szint de még ez is öngól pingpong vacakkal is ennyi lett közte.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 4., szerda 23:46

Na jólvan emberek direkt nem röhögtem az elsőfélidőben,gondoltam megvárom a meccs végét hátha jön az a félelmetes sziti amit fél éve hallok.Hát majdnem beetettetek :D guárdióla te pancser.

Mindenképpen a barszát akarom,kell az a löket a bayern veréshez a döntőben.Nem tudom mitől fostok annyira,más nem végzi el helyettünk a piszkos munkát úgyse,arra az ócska decemberi meccsre csak az ilyen visszamaradt friss reges derbik(vagy hogy hívták) alapoznak.Persze összemesszizhetik a dolgot maguknak ,de jóval erősebbek vagyunk mentálisan ,fizikálisan és csapatként is,ez ki kell ,hogy jöjjön 2 meccsen.

És amúgy sem akarom azt az ízléstelen mezt lesni egy ilyen nemes eseményen mint egy bl döntő ( olyan lenne mint amikor valami oda nem illő társaság megjelenik egy házibulin :lol: ) csak ha minden kötél szakad,szóval jöjjenek a következő körben.Az elődöntő tökéletes helyszín,odalehet pörkölni vagy ha netán kiesünk van 3 hetünk átalakulni magyarország második legnagyobb bayern oldalává :lol:


Ui.: guárdióla te kókler.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. április 4., szerda 23:35

DinhoL írta:Igazuk van azoknak akik azt mondják túlzó ez az eredmény..hát kva szar látni, hogy nem vagyunk magabiztosak a BL-ben, mintha tényleg ez a csapat évek óta csak a bajnokságban tudna igazán menni. Én örülök ha az elődöntőig eljutunk (oké ez már valszeg zsebbe) de jelenleg az összes ellenféltől parázok. Talán én is a bajorokat favorizálom :/
Durván látszik, hogy fárad a keret...
Alapvetően nálunk is hasonló a “probléma” (igazából nincs probléma).

A keret magja jóllakott és már mindent megnyert a testük sem bírja a legmagasabb szinten heti x alkalommal egy egész szezonon át. Amikor Marcelo vagy CR elő van véve, hogy sétálnak, azért hozzá kell tenni, hogy nem 20 évesek és a legmagasabb szinten kell tolni, plusz a legmagasabb szinten jön egy akár utolsó vb-jük.

Viszont fantasztikus amit ez a két csapat produkál, szerintem így kell nézni. Eredményesség és foci is!

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. április 4., szerda 23:27

Hát az biztos , hogy világszerte ugrásszerűen megnőne az infarktusok száma egy Barca-Real Bl döntő alatt :lol:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. április 4., szerda 23:26

sebydani írta:Az vitán felül áll, hogy én klasszikus döntőt sosem szeretnék. Ha jönniük kell jöjjenek most, vagy valaki verje meg őket az elődöntőben. Ez az egy, amilyen meccset soha de soha nem akarok látni.
tipikus pokol vagy a mennyország helyzet lenne
Merci Zizou!

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. április 4., szerda 23:25

Az vitán felül áll, hogy én klasszikus döntőt sosem szeretnék. Ha jönniük kell jöjjenek most, vagy valaki verje meg őket az elődöntőben. Ez az egy, amilyen meccset soha de soha nem akarok látni.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. április 4., szerda 23:21

Igazuk van azoknak akik azt mondják túlzó ez az eredmény..hát kva szar látni, hogy nem vagyunk magabiztosak a BL-ben, mintha tényleg ez a csapat évek óta csak a bajnokságban tudna igazán menni. Én örülök ha az elődöntőig eljutunk (oké ez már valszeg zsebbe) de jelenleg az összes ellenféltől parázok. Talán én is a bajorokat favorizálom :/
Durván látszik, hogy fárad a keret...
Som i Serem!
6oat


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég