Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 21., péntek 15:10

Vidal
https://www.facebook.com/b2b.a.madridis ... 596075362/

Ez 0-1-nél volt ha jól nézem. Egyből piros, aztán lassan be lehet fejezni a vinnyogást.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. április 21., péntek 14:57

70-30-ra adom a Juvénak a Monaco ellen párharcot. Viszont azért ne parázzunk már ennyire. Még a végén tényleg elhiszem, hogy legyőzhetetlenek. Erősek, masszívak, 2 gólt kaptak eddig összesen a BL-ben. Tény.

Egy jó meccs meg összejöhet a Monaconak is, vagy bárkinek. Azért a Juve támadásban nem olyan brutális (hiába a 3-0). Egy rossz meccskezdéssel ők is nehéz helyzetbe tudnak kerülni, akkor meg fel kell rúgniuk a szar focijukat, mert gólt kell szerezniük.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. április 21., péntek 14:54

Szerencsére a mi taktikank sokkal hatékonyabb a Juve ellen, mint a Barca féle.
konkrétan a 98-as döntőbeli győzelem óta (az se volt túl meggyőző) nem tudjuk elverni a juventust, pedig már jópárszor kicserélődtek a keretek azóta.

egyszerűen az a játékstílus nem fekszik nekünk, ha összekerülünk velük a döntőben, egy 70-30-at adnék nekik velünk szemben sajnos...

egy "hebrencs" monakót nagyon alaposan szét fognak szedni, effelől semmi kétség, túl sokat és sokszor hibáznak ők ahhoz, hogy vigyék valamire egy juventus ellen.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. április 21., péntek 14:45

Szerintem a hazai palyan kezdes nekunk elony. Vagy inkabb mondanam ugy hogy az Atmanak inkabb hatrany mint elony. Ok tipikusan az a csapat akik nem akarjak eldonteni a parharcot, hanem huzzak amig x mint a retest, aztan vagy akad 1, vagy mehet hosszabbitasra, sot a 11-esek is jok ha ugy van. Ha hazain kezdenek akkor a masodik 90 perc alatt nekik elso rugott goltol kezdve sokkal konyebb dolguk van. Talan igy picit jobb lesz. Mindenhogyan nehez lesz, szerintem 1 gollal fog eldolni a parharc a vegefele, remelem a mi javunkra. Melos meccsek lesznek, nagyon kell koncentralni, de ugy erzem meg lehet. Egy valamire kell figyelni nagyon, hogy a hazai meccsen ne kapjunk 1-nel tobbet. A visszavagora ha elonyrol fordulunk akkor szerintem szinte biztos hogy meglesz, de egy keves golos x-el is lenne eleg nagy eselyunk a Calderonban behuzni szerintem.

En egy valami miatt aggodok nagyon, az pedig Navas formaja. Utobbi idoben szinte minden meccsen bizonytalan, sok a hiba, jonnek a potyak. Egy Atma fele csapat siman megel 1-1 ilyen bepotyogo golbol. Ezt meg kell probalni elkerulni. Remelem osszeszedi magat, es a vedelmunk stabil lesz, keves lehetoseget hagyunk Griezmann-eknak hogy Navast tesztelgessek.


En bizom benne hogy meglesz.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. április 21., péntek 14:22

Én vmelyik nap írtam is, h szinte tuti, h ez lesz a párosítás. Jó ez így, én se akartam vna megint városi döntőt.
Megnézzük mire megy egy szervezetten védekező csapat ellen a Monaco fiatalos, dinamikus ( kicsit hebrencs ) játéka.

Az atma ellen sosem könnyű, de ahogyan írtátok is már, mivel játék/játékos-beli képességek felénk billentik a mérleget ezért nagyon fontos, h okosan menjünk ki játszani! De szerintem nem lesz baj!

Egyébként készüljetek, mert az aktuál azaz, h most is a legkönnyebb ellenfelet kaptuk, forma alapján a leggyengébb... :agree: mert minket tolni kell :fpalm:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. április 21., péntek 14:18

A mi taktikánk? Remélem nem arra gondolsz, hogy beívelünk, mert a Juve ellen ívelgethetnénk 360 percen keresztül is, komoly ikertornyok vannak ott. A Juve ellen komoly focit kell virítani, a kontra focit is ellehetne felejteni, oda a BBC nettó öngyilkosság. Pedig ha bejutunk Bale biztos nem fog walesben a padon kezdeni. Egy Asensio-Isco páros Marceloval meg Benzemaval nagyon adná.
Az elődöntő egészen más lesz. Idén jobbak vagyunk, csak be kell lőni a helyzeteket. Casemiro kelleni fog az AtMa ellen, egy esetleges döntőben viszont nem akarnám látni ahogy Khediraval összecsapnak.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 21., péntek 14:11

H.E.H.E. írta:ha továbbjutunk - nálam ez elvárás - akkor nagyon félek a juventus elleni meccstől, mert nem kérdés, hogy ők lesznek a döntőben.

ölik a focit, a barca gólt sem tudott nekik rúgni, egy undorító fos gólt meg mindig szoktak találni, illetve mi sem vagyunk túl stabilak védekezésben.
egy real-juve döntőn egyértelműen a juventus az esélyesebb sajnos, gecire fogok izgulni.
Szerencsére a mi taktikank sokkal hatékonyabb a Juve ellen, mint a Barca féle.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 21., péntek 14:07

Nyugi, Bappe szétszedi őket B-)


Egyébként én is ezen filóztam napok óta, hogy jobb lenne őket az elődöntőben fogadni vagy inkább döntőzni velük... Érdekes, nem tudtam dönteni.
Mind a kettő mellett és ellene is rengeteg érvet fel lehet hozni.


Mondjuk az tényleg világ szégyene lenne, ha Khedira is Higany pont ellenünk nyerne Bl-t :lol:
ZIDANE

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. április 21., péntek 13:55

ha továbbjutunk - nálam ez elvárás - akkor nagyon félek a juventus elleni meccstől, mert nem kérdés, hogy ők lesznek a döntőben.

ölik a focit, a barca gólt sem tudott nekik rúgni, egy undorító fos gólt meg mindig szoktak találni, illetve mi sem vagyunk túl stabilak védekezésben.
egy real-juve döntőn egyértelműen a juventus az esélyesebb sajnos, gecire fogok izgulni.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. április 21., péntek 13:38

Minden nagyképűség nélkül, kettős győzelmet várok a Realtól. BL-ben eddig elég komolyan odaraktuk magunkat, ki kell jönnie a tudásbeli különbségnek.

Griezmann meg úgyis tudja, hogy mit szabad és mit nem. Lebeszéltem már vele.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. április 21., péntek 13:38

primrose írta:hogy ilyen szerintetek előfordulhat-e, hogy a nyomás miatt beintenek nekünk a meccsen.
Szerintem benne van.Kuipersen is látszott a barca juvén,hogy bármi van ő ott semmit nem fog a barcának fújni(nem is kellett).Pedig a psg és a mi meccsünk nélkül szerintem benyelt volna jó pár fetrengést.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: primrose » 2017. április 21., péntek 13:34

Navamiro írta:Csak ne az legyen, h a Bayern elleni esemenyek utan mar a jogos tizit/emberelonyt sem kapjuk meg.
Ettől én is félek. Kérdezni is akartam, hogy ilyen szerintetek előfordulhat-e, hogy a nyomás miatt beintenek nekünk a meccsen.
But he is a good boy...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. április 21., péntek 13:31

Kicsit megnyugodva és félretéve azt a mérhetetlen hányingert amit érzek egy matrac elleni párharc kapcsán, jól van ez így.

Ha okosak vagyunk(márpedig az elmúlt másfél évben úgy viselkedett a csapat a bl-ben) akkor ez az idegenbeli visszavágó óriási előny lehet.Egy jó hazai eredmény esetén 0-0,1-1,2-1 kb minden támadásunk eldöntheti a párharcot a calderonban.Matracék amúgy sem szeretik a gólzáport, ha találnak egy gólt a bernabeuban ők nem akarnak majd még 1-et.

Van bennem egy kis félsz mert egyszer nekik is kijöhet, annak örülhetnek,hogy nem döntőben futottunk össze, ott szerintem összerogytak volna.Itt azért más.Nekünk is, címet akarunk védeni,de azért elvárás nem lehet. Az se lehet elvárás,hogy 4ből 4szer picsázzuk ki őket, náluk viszont elvárás,hogy egyszer megtréfáljanak.Pont ezért nem fog menni :mrgreen:

Á mind1 is csak találgatni lehet,hogy kire milyen hatással lehet ez az újabb párharc.Mind2 csapatnál lehet előny és hátrány is.De szerintem jobban anyáznak most odaát.

Meg hát az atletico nem valami veretes névsoron vergődött túl, nem is megy már annyira nekik.Kaptak egy utolsó esélyt,hogy korrigáljanak.Meglátjuk mi lesz.

Meg hát melyik az a bíró amelyik egy juve-atletico-t akar a döntőben :mrgreen:

Másik párharc nekem mind1, inkább a juvéval döntőznék még ha nehezebbek is.Classic meccs lenne,meg most én annyira nem lennék ki ha a juvétól bukunk egy címvédős döntőben, inkább mint matrac ellen,vagy egy ilyen monaco ellen, az azért jobban fájna.De ott is lehet mind2 ellen és mellett is érvelni.

A ligát döntsük el jövőhéten, 3 bajnoki lesz, le kell rázni végleg a barcát.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. április 21., péntek 13:28

Csak ne az legyen, h a Bayern elleni esemenyek utan mar a jogos tizit/emberelonyt sem kapjuk meg.

Avatar
rolandantal
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2016. február 28., vasárnap 15:37
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rolandantal » 2017. április 21., péntek 13:19

L.Miki írta:
KAG írta:
BTW, melyik nyomott a kiesésre? :mrgreen:
Szerintem Antalroland... :lol:
:lol: :lol: háhá, nem. :)

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: primrose » 2017. április 21., péntek 13:18

Hivatalos, hogy az első meccs Május 2-án (kedd), mív a visszavágó 10-én (szerda) lesz.
But he is a good boy...

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. április 21., péntek 13:15

Én meg pont attól tartok, hogy 1-1 és akkor hazain simán kihúznak egy 0-0 vagy 1-1 et
Ja, ellenünk simán kilehet húzni kapott gól nélkül... :D
Az 1-1 meg nem feltétlen lenne rossz, akkor ahogy már írták, hosszabbításban nekünk kedvezne még egy idegenben lőtt gól. Ez a hazai pályán kezdés szerintem jelen esetben nem hátrány.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. április 21., péntek 13:14

KAG írta:
BTW, melyik nyomott a kiesésre? :mrgreen:
Szerintem Antalroland... :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 21., péntek 13:13

BlancoMark írta:Pont hogy szerintem azzal jártunk jól, hogy otthon kezdünk. Ha mentünk volna a Calderonba elsőre és mondjuk szereztek volna egy kis előnyt, akkor a visszavágón simán buszozhattak és kontrázhattak volna. Így viszont fentáll a lehetősége annak, hogy mi fordulunk előnnyel és nekik kell jönni és focizni, ami nagyon jól jönne nekünk. Csak legyen így, hajrá! :agree:

Én meg pont attól tartok, hogy 1-1 és akkor hazain simán kihúznak egy 0-0 vagy 1-1 et
ZIDANE

Avatar
soroslop
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 20:31
Kedvenc csapatod: Darnózseli SE

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: soroslop » 2017. április 21., péntek 13:11

egy nagy előnye van ennek a sorsolásnak. a döntőbe biztos nem kapjuk őket, ami a halál lett volna minden szempontból, és jó eséllyel be is jutottak volna bármelyik ellen.
ha ezen a szaron túl vagyunk, lehet végre egy fasza döntő, ha kiesünk kb. még azt is mondom hogy rászolgáltak, szinte sajnálni lehet őket a két necces döntő miatt. persze kisöpörjük őket.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég