Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 13., szerda 14:48

attareal írta:Én a Fio ellen James-t játszatnám. Elől meg Isco-t. Az Atleti ellen meg Isco lenne kp-n, Hámesz meg csere.
hamarabb tenném James-t előre mint Iscot

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. augusztus 13., szerda 14:43

Én a Fio ellen James-t játszatnám. Elől meg Isco-t. Az Atleti ellen meg Isco lenne kp-n, Hámesz meg csere.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 13., szerda 14:40

Szerintem pont ezért lett kitalálva ez a hétvégi Fiorentina elleni meccs, hogy a későn érkezőket kicsit összerázza. Annyi változás fog történni szerintem, hogy DM fog játszani James helyén. Más változás szerintem nem fog lenni a tegnapihoz képest az Atletico ellen.
Khedira amúgy nagyon dúrcizott, hogy nem volt nevezve még a padra sem. Ő szerintem, és remélem, még távozik, de DM szerintem maradni fog.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 13., szerda 14:11

hehe írta:
tubatibi írta:Egyébként megnéznék egy Xabi Alonso-Modric-Kroos kp-t az Atletico ellen. :hmmm:
nem fogsz :lol:

majd a hameszt látod, ahogy üldözi a labdát :lol: :mrgreen:
Szerintem fog. James érzésem szerint pados lesz, 80 milla ide vagy oda. A Sevilla ellen bőven vállalható volt a játszatása, de az Atma más tészta.
Első meccsen beszáll a 70. percben, veret egy gólt és ezzel megváltja a visszavágóra a kezdőben a helyét, ahol fos lesz. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. augusztus 13., szerda 13:35

hehe írta:
tubatibi írta:Egyébként megnéznék egy Xabi Alonso-Modric-Kroos kp-t az Atletico ellen. :hmmm:
nem fogsz :lol:

majd a hameszt látod, ahogy üldözi a labdát :lol: :mrgreen:
Az még a jobbik eset. A rosszabik, ha bújik a labda elől.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 13., szerda 13:33

kövi meccsen egy ilyen kezdőt küldenék pályára: Navas-Arbeloa,Varane,Ramos,Marcelo-Xabi,Modric,Isco-BBC
a 2. meccsen meg mehetne a tegnapi kezdő

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. augusztus 13., szerda 13:29

tubatibi írta:Egyébként megnéznék egy Xabi Alonso-Modric-Kroos kp-t az Atletico ellen. :hmmm:
nem fogsz :lol:

majd a hameszt látod, ahogy üldözi a labdát :lol: :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. augusztus 13., szerda 13:06

Egyébként megnéznék egy Xabi Alonso-Modric-Kroos kp-t az Atletico ellen. :hmmm:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 11., hétfő 23:48

Fuentealbilla írta:
wxyz írta:Még ha el is megy DM szerintem akkor is a madridi keret lesz a legerősebb.
Ha végig szaladok a mezőnyjátékosokon minden posztra van legalább egy kiemelkedő játékos. Más csapatokban én ilyet nem látok
Még a kapus poszt is ilyen lehet, ha Navas tényleg olyan jó, mint a vbn volt

és ezt semlegesként írom

1 Real Madrid 638,00 Mill. £
2 FC Barcelona 547,36 Mill. £
3 Bayern Munich 468,60 Mill. £
4 Manchester City 445,28 Mill. £


Mondjuk ezt igazolja a transfermarkt is :)

Keret összérték TOP 4
Meggyőztél! :mrgreen:

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. augusztus 11., hétfő 22:30

wxyz írta:
és a keret nagyon komoly,nagyon erős,szerintem ha DM marad,a legerősebb keret a világon.
Még ha el is megy DM szerintem akkor is a madridi keret lesz a legerősebb.
Ha végig szaladok a mezőnyjátékosokon minden posztra van legalább egy kiemelkedő játékos. Más csapatokban én ilyet nem látok
Még a kapus poszt is ilyen lehet, ha Navas tényleg olyan jó, mint a vbn volt

és ezt semlegesként írom

1 Real Madrid 638,00 Mill. £
2 FC Barcelona 547,36 Mill. £
3 Bayern Munich 468,60 Mill. £
4 Manchester City 445,28 Mill. £


Mondjuk ezt igazolja a transfermarkt is :)

Keret összérték TOP 4

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. augusztus 11., hétfő 22:23

és a keret nagyon komoly,nagyon erős,szerintem ha DM marad,a legerősebb keret a világon.
Még ha el is megy DM szerintem akkor is a madridi keret lesz a legerősebb.
Ha végig szaladok a mezőnyjátékosokon minden posztra van legalább egy kiemelkedő játékos. Más csapatokban én ilyet nem látok
Még a kapus poszt is ilyen lehet, ha Navas tényleg olyan jó, mint a vbn volt

és ezt semlegesként írom

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 11., hétfő 22:00


lol, te mit ittál?
Miért? Hülyeség? :lol: :lol:
Ettől sokkal jobban tartok, mint a középpálya, a csapat stabilitásától. Nem csak a szerepéből adódóan volt a csapat agya, amikor mutogatták közelről, mindig látszott, hogy folyamatosan jár az agya, utasításokat oszt, tereli a társakat, ráadásul annyira okos a focihoz, mint manapság kevés játékos. Ez elmondható pl, Modricról vagy Kroosról is, de egyrészt más stílusú játékosok, másrészt kevésbé érzem őket vezérnek, vagy a német esetén az is benne van, hogy még csak most érkezett, idő kell, és bizonyítani addig, amíg a társak vakon bíznak benne.

A posztbeli különbségek miatt is nehéz annyira kontroll alatt tartani a játékot, mint teszi azt Alonso, aki mindig hátrébb marad, minden helyzetben a labda mögül látja a játék menetét, ez kicsit könnyíti a játék olvasását. A szerepét valahogyan meg kellene osztani a középpálya fennmaradó tagjai között. Mondjuk képesnek érzem rá mindkét játékost, csak időbe fog telni, mire maximális hatékonysággal működhet a dolog.
:agree:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2014. augusztus 11., hétfő 21:49

nem lesz falcao és akkor lehet a 4 sávban 4-2-1-3 középen jamessel.
Amennyiben ez működőképes lesz, Isconak is meglenne a majdnem természetes posztja, James helyén. Nem azt mondom, hogy kezdjen Ő, de oda "csak" ketten lennének. Illetve ha sikerül még formálni és képes lesz egyel hátrébb is hatékonyan játszani, akkor elég lehetőséghez juthatna Ő is.
Alonso lesz a szezon kulcskérdése...a játéka annyira meghatározó volt,hogy ezt nem lesz egyszerű meglépni,de muszáj lesz.
Ettől sokkal jobban tartok, mint a középpálya, a csapat stabilitásától. Nem csak a szerepéből adódóan volt a csapat agya, amikor mutogatták közelről, mindig látszott, hogy folyamatosan jár az agya, utasításokat oszt, tereli a társakat, ráadásul annyira okos a focihoz, mint manapság kevés játékos. Ez elmondható pl, Modricról vagy Kroosról is, de egyrészt más stílusú játékosok, másrészt kevésbé érzem őket vezérnek, vagy a német esetén az is benne van, hogy még csak most érkezett, idő kell, és bizonyítani addig, amíg a társak vakon bíznak benne.

A posztbeli különbségek miatt is nehéz annyira kontroll alatt tartani a játékot, mint teszi azt Alonso, aki mindig hátrébb marad, minden helyzetben a labda mögül látja a játék menetét, ez kicsit könnyíti a játék olvasását. A szerepét valahogyan meg kellene osztani a középpálya fennmaradó tagjai között. Mondjuk képesnek érzem rá mindkét játékost, csak időbe fog telni, mire maximális hatékonysággal működhet a dolog.
és mi van, ha az olasz most már végleg rááll a 4-4-2-re? elől cr meg benzema, mögöttük meg bale, modric, kroos, dm/james?
Védekezésben már tavaly is ez volt kb. szerintem, támadásban meg azért eléggé kötetlenek a posztok, DM fellépésével meg el is tolódott kicsit. Ráadásul a szélső védők is fellépnek, kell is.

Nem annyira az alapfelállást érzem fontosnak, inkább az egyéni szerepeket, mozgásokat, illetve azt, hogy az egyes egyének hogy lesznek képesek betartani a taktikai utasításokat.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 11., hétfő 21:46

R.M.C.F írta:PÜ-ben tettek fel egy kérdést,ide is bemásolom a válaszomat,hátha érdekel valakit:
Cső.
a 4 sávos játékot hogyan gondolod?
4231-ben, vagy 4213-ban?
A kp működne a Luka-Toni kettőssel, és ahogyan felvázoltad kicsit előrébb James-szel, és egy rendszeresen visszazáró Bale-lel, Benzemával védekezésben?
Valahogy így gondolod:
Modric-Kroos
B-J-C
--B---

Vagy:
Modric-Kroos
-----J-------
BíBíCí
Bazzeg....olvasom....luca toni :lol: :lol: mondom ez meg ivott? :lol: :lol: aztán leesett. :lol:

Na,a 4 sávos változat.
Igen,valami olyan,ha csúcsékes focit játszunk,(még nem dőlt el,ezért van még talonban falcao,akkor 4-2-3-1).......ha nem csúcsékes,hanem elmozgót (3 támadó,nem kötött feladatokkal),akkor nem lesz falcao és akkor lehet a 4 sávban 4-2-1-3 középen jamessel.
James játszani fog szerintem,nem is az ára miatt,hanem benne rejlő tudás miatt,ha nem is mindjárt,de idővel nagy kedvenc lesz,pedig itt össztűz volt rá,amikor szóba került.
A posztjára egyébként ott van isco és kroos is,mindketten ott érzik jól magukat,de a német több posztos és mehet hátrébb is akár,isco nem különösképpen,bár roppant tehetséges,de a teljesitményét behatárolják a korábban Hehe által is vázolt testi adottságai,túl rövid lábak pl.....
A védelem adott,azt nem szabad bolygatni,a kp-a a kulcs,az fontos a védekezéshez is.....ott tavaly méységi irányitóval(alonso) és két belső BTB vel modric és DM áltunk fel....ezt szerintem alonso miatt(james miatt) feldobjuk...és átállunk a 4 vonalra,de ezt csak halkan mondom,mert az edzéseket nem láttam.
Két kérdés merül fel....alonsot képes e modric bejátszani? és milyen a támadó hatékonyságunk?

Alonso lesz a szezon kulcskérdése...a játéka annyira meghatározó volt,hogy ezt nem lesz egyszerű meglépni,de muszáj lesz.

A másik a 3 elmozgó támadó,vagy a 3 támadó feladatú(cr,bale,james,benz,dm,isco,jesé) és fent falcao......vagyis csúcsék,poziciós feladat.

Amiiket irtál mint felállás szerintem sanszosak....talán még CA sem tudja.
De szerintem kihivás lesz neki,és meg tudja oldani....és a keret nagyon komoly,nagyon erős,szerintem ha DM marad,a legerősebb keret a világon.
lol, te mit ittál? Amúgy tengernyi a merítési lehetőség, szerintem az alapkoncepció az maradni fog az évvégi 433/442-höz. CR szabadságát oldja meg vele CA és a többi játékos alázatossága ezt biztosítja is szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. augusztus 11., hétfő 21:37

és mi van, ha az olasz most már végleg rááll a 4-4-2-re? elől cr meg benzema, mögöttük meg bale, modric, kroos, dm/james?
az elmúlt három meccsen elég sokszor hajazott erre a szerkezetre
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 11., hétfő 21:33

PÜ-ben tettek fel egy kérdést,ide is bemásolom a válaszomat,hátha érdekel valakit:
Cső.
a 4 sávos játékot hogyan gondolod?
4231-ben, vagy 4213-ban?
A kp működne a Luka-Toni kettőssel, és ahogyan felvázoltad kicsit előrébb James-szel, és egy rendszeresen visszazáró Bale-lel, Benzemával védekezésben?
Valahogy így gondolod:
Modric-Kroos
B-J-C
--B---

Vagy:
Modric-Kroos
-----J-------
BíBíCí
Bazzeg....olvasom....luca toni :lol: :lol: mondom ez meg ivott? :lol: :lol: aztán leesett. :lol:

Na,a 4 sávos változat.
Igen,valami olyan,ha csúcsékes focit játszunk,(még nem dőlt el,ezért van még talonban falcao,akkor 4-2-3-1).......ha nem csúcsékes,hanem elmozgót (3 támadó,nem kötött feladatokkal),akkor nem lesz falcao és akkor lehet a 4 sávban 4-2-1-3 középen jamessel.
James játszani fog szerintem,nem is az ára miatt,hanem benne rejlő tudás miatt,ha nem is mindjárt,de idővel nagy kedvenc lesz,pedig itt össztűz volt rá,amikor szóba került.
A posztjára egyébként ott van isco és kroos is,mindketten ott érzik jól magukat,de a német több posztos és mehet hátrébb is akár,isco nem különösképpen,bár roppant tehetséges,de a teljesitményét behatárolják a korábban Hehe által is vázolt testi adottságai,túl rövid lábak pl.....
A védelem adott,azt nem szabad bolygatni,a kp-a a kulcs,az fontos a védekezéshez is.....ott tavaly méységi irányitóval(alonso) és két belső BTB vel modric és DM áltunk fel....ezt szerintem alonso miatt(james miatt) feldobjuk...és átállunk a 4 vonalra,de ezt csak halkan mondom,mert az edzéseket nem láttam.
Két kérdés merül fel....alonsot képes e modric bejátszani? és milyen a támadó hatékonyságunk?

Alonso lesz a szezon kulcskérdése...a játéka annyira meghatározó volt,hogy ezt nem lesz egyszerű meglépni,de muszáj lesz.

A másik a 3 elmozgó támadó,vagy a 3 támadó feladatú(cr,bale,james,benz,dm,isco,jesé) és fent falcao......vagyis csúcsék,poziciós feladat.

Amiiket irtál mint felállás szerintem sanszosak....talán még CA sem tudja.
De szerintem kihivás lesz neki,és meg tudja oldani....és a keret nagyon komoly,nagyon erős,szerintem ha DM marad,a legerősebb keret a világon.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2014. augusztus 10., vasárnap 19:23

Szerintetek nem lesz gond a középpálya túltelítettségével? (már ha marad DM és/vagy Khedira (csak őt adjuk már el könyörgöm)

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. augusztus 9., szombat 8:55

R.M.C.F írta:
attareal írta:A kp-n Kroos-Modric párossal gondolod?

Alapvetően nem tudom,mindenképpen várható a következő időszakban a kp-s felfogásokban egy változás....de most még ezt nem tudom,azt hogy kettéveszem és vannak védekező és vannak támadó feladatok az oké,most.....de valahol arra fog elmozdulni hogy a létszámok/játékosok csakis csapatszintű célorientáltak lesznek....viszont a csak védekező és a csak támadó meg fog szűnni...ezt boritékolom most.
Kroos jobban szeret felmozogni,modric meg jobban szeret mélyebben mozogni....nem tudom. Alonso lesz a megoldás,ha kiteszik,akkor új vonal lesz..ha nem,akkor sem lesz különösebb probléma,mert a csapatunk nagyon jó,de nem nyerünk két versenyt már vele....ez már kevés lesz.
Szerintem CA belefog nyúlni a tavalyiba...én azt tenném,és az sem zavarna ha erre rámenne a fél szezon.

5 védőst spanyolban most nem tudok elképzelni,ahhoz nem eléggé fegyelmezett a spanyol,az inkább olasz módszer,a 4 védős területvédekezés még megy....az oké...a kp-a fog változni. A támadók meg.....center játék háttérbe szorul,mert kevés lesz az amit egy pozicós center csapatszinten adni tud. Kevés a terület ahol mozog,kevés a feladat,kevés az érintés szám.
Kis csapatok ellen, de nem annyira kis csapatok ellen-pl. sevilla, vagy akár egy pici túlzással Durtmund- Kroos-szal jobbak lehetünk. Viszont ha Bayern meg Barca ellen fogunk játszani, és elő kell venni ellentámadásos játékot, akkor lehet ott bibi.
Persze ezt úgy, hogy ha esetleg maradna a 433 Kroos-szal. Xabi még mindig jó abban a rendszerben, láthattuk a szezon végén is. Viszont kissebb csapatok ellen, ahol mi uraljuk a meccset, akkor Kroos, vagy Modric sokkal hasznosabb.
A 4231-et igazából nem tudom. Hogyan képzeled el RMCF? Ronaldo védekező munkáját? Esetleg, hogy a kp hogyan lenne a leghatákonyabb szerinted.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 8., péntek 23:43

az első 1-2 hónapban bőven fogunk látni mindenféle megoldást a pályán...a Barca ellen viszont már összekell majd állnia a dolgoknak

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 8., péntek 23:01

Ha marad akkor mi is maradnánk talán a 3 kp-nál.

Carv----Pepe----Ramos---Marci
---Modic-----Kroos------DM
--Bale------James/Benz-----CR

James visszavont támadóban természetesen.

Fene sem tudja,tartom hogy az dönti el,hogy mit akar CA alonsoval.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég