Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. január 5., kedd 9:48

benítez tényleg kicsit tönkrebaszta az őszt, a faszságaival, sokszor már nem is gondolkodtam semmin, de most így h távozott, tiszta lap minden és belegondolva..

nagyon is fasza keretünk van.

kapusok adottak.

védelem adott, carvajal térjen vissza, mert danilo nem szint sztem, legalábbis danihoz képest egyáltalán nem az. varane-ramos kell, marcelo pacek. az, h mostanában sok gólt kapunk az egyrészt buta egyéni hibák, koncentráció következménye, amiben már maga benítez jelenléte is benne van, nem bíztak a játékosok sztem már benne, a morál sem volt nemhogy az igazi, de sokszor még egy normális szinten sem. a másik pedig, h úgy ahogy van az egész csapatvédekezést kell rendbetenni.

középpálya és támadósor, így egyben inkább. itt aztán lehet variálni, van választék bőven. casemiro, kroos, modric, kovacic, isco, james, vazquez, denis, bale, jesé, cristiano, benzema.. 12 játékos 6 posztra, bőven lehet variálni, taktikailag, szerkezetileg, mindenhogy. egyébként ezt a marianot megnézném majd mit tud, nemtudom zidane mennyire számolna vele.

én elsősorban folyamatos fejlődést várok zidane irányítása által. az, h a végén lesz-e trófea.. sztem nem elvárható,maximálisan legalábbis semmiképp. de valami iszonyat kíváncsi vagyok már most a csapatra, alig várom a depor elleni meccset, rég éreztem ilyet. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. január 5., kedd 9:29

Szerintem is alap marad a BBC, de ezt valahol normálisnak tartom.

Az egyensúlyt mindig is a középpályán kellett (volna) megteremteni, azon múlik a legtöbb. De nagyon sokat fog számítani a motiváció, a játékosok felfogása, hozzáállása az adott meccshez.

Szerintem a kulcs továbbra is az, hogy Ronaldo alá kell játszania a csapatnak. Nagyon veszélyes tud ő lenni, de ahhoz neki kell lenni az elsődleges opciónak, ahogy a pincér előtt mindig is volt, ás ezt Balenek is el kell fogadnia.

Nem tudom mit hoz a jövő, de sajnos azt hiszem Zidane szerint is jó játékos Bale, azt hiszem még sok évig "élvezhetjük" a jelenlétét Madridban...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. január 5., kedd 9:25

Ha fejben helyreteszi oket akkor meg ugy is jok lehetunk h egyutt a palyan vannak. A legnagyobb kerdes szerintem h mentalisan mennyire leszunk erosek. Mennyire tudunk kuzdeni, stb.

CR is boven feljavulhat egy olyan csapatban, ami eredmenyes. Par meccs es kiderul, mennyit jelent Zidane jelenlete.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. január 5., kedd 9:19

sonic írta:Valoszinunek tartom hogy Bale es Ronaldo Zidane alatt is a palyan lesz mindig.
Sajnos ettől tartok én is. Egyszerre nem bírja el őket a csapat. Nem védekeznek, annyira pedig nem jók támadásban, hogy csupán a jelenlétükkel zavarba hozzák az ellenfelet a labdakihozataloknál, mint mondjuk a Barcánál.
Merci Zizou!

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sonic » 2016. január 5., kedd 9:14

Valoszinunek tartom hogy Bale es Ronaldo Zidane alatt is a palyan lesz mindig. Innentol kezdve pedig akarmilyen jo, nem lehet uj jatekot es koncepciot felepinetni. CR jelenlete nem teszi lehetovel.

En egyelore ugy latom hogy nem vagyunk beljebb az edzocserevel. A Real a post-Ronaldo idoszakban tud majd uj arculatot felvenni. Addig meg van kotve a kez.


Remelem eljon hamar...



Furcsa erzes amugy hogy a kedvencem leul a kedvenc csapatom padjara. Drukkolok hogy ne essen pofara. Hajra Zizou.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Wecker
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 18:19
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric, Vinicius jr., Casemiro
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Wecker » 2016. január 5., kedd 8:59

nmate írta:Van itt aki nézett Castilla meccseket? Milyen focit erőltetett az öreg?
Amennyire meg tudom ítélni 4-2-3-1 volt az alap taktika, ezen kívül elég vegyes. Hol ívelgetés, hol rövid passzok, kicsit minden. Mondjuk itt egészen "más" alapanyag áll a rendelkezésére, mint ott, úgyhogy remélem, hogy valami egészen mást fogunk látni, mint amit megszokhattunk :agree:
"A győzelem mindig jobb, mint a döntetlen.”
"Ha a csapat jól játszik, akkor nyer, ha nem játszik jól, akkor nem nyer.”
:mrgreen: Benitez
:mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. január 5., kedd 8:53

Van itt aki nézett Castilla meccseket? Milyen focit erőltetett az öreg?

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. január 5., kedd 8:04

Egy Zidane-isco duó a pályán :'(

Keylor
Carvajal Varane Ramos Marcelo
Modric Casemiro Kovacic
Isco Benzema Bale

Na egy ilyen felállást megnéznék már a hétvègén.
Bár nemhiszem hogy ő lesz majd aki pont kiteszi CR-t de hátha...a lényeg hogy a Kroos-Modric dua ne jatszon sokat feleslegesen...meg hogy ne csak ők köpjék ki a tüdejüket...rá kell piritani az fenti 3 masra mindig h fussatok baszki!!! Enélkül ugyanúgy szarok leszünk.
Ja és Varane-Pepe csere.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 5., kedd 7:51

Nem venném rossz néven, ha játékosedző lenne. :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 4., hétfő 21:56

Most már újra izgatottan fogok leülni meccset nézni. Nagyon várom már, hogy mit talál ki, milyen az ő edzői stílusa. Látni akarom, azonnal! :D
Szombaton dolgozok, de ha beledöglök is nézni fogom valahogy. Bízom benne, hogy akinek padra kell ülnie, az padra is fog kerülni, akinek a pályán a helye, az a pályán is lesz végig. Tudom, hogy nem fog ebben az évben már nagyot alkotni, de bőven beérem néhány biztató jellel

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. január 4., hétfő 21:42

Ancelotti papa még fél évig úgy is ráér. Lehet skypeolnak majd :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 4., hétfő 21:39

Pedig Anthonynak ebben igaza van. Felbecsülhetetlenül sokat érne, egy tapasztalt róka, aki tudja merről fúj a szél.
megtörtént, ancelotti-zidane kettőssel béellt nyertünk.
L.Miki írta:Hatalmas kő esett lesz a szívemről, HATALMAS. Végre ismét lesz kedvem Real Madrid meccset nézni, nem is értem, hogy mire volt jó a kinevezése. Maga alatt vágta el a fát Pérez. Nagyon bízom abban, hogy megtud felelni az elvárásoknak Zidane, különben fogja kapni ő is a savat, pláne a médiától. Jó lenne ha nem mondana csődöt, már maga miatt is. Bízom egy jobb folytatásban.

2016: Új év, Új esély.

ne harizz, de mindig ez jut eszembe a nevedről:
https://www.youtube.com/watch?v=uugt9oBl9B4
:mrgreen: :lol: :lol:




(bocs, csak már ittam egy keveset :lol: )
Kép
Kép
Kép

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2016. január 4., hétfő 21:38

Mike írta:egy zöldfülű edző mellé egy tapasztalt rókát? Nem cserélődnének fel akkor a szerepek?

jó ez így
Pedig Anthonynak ebben igaza van. Felbecsülhetetlenül sokat érne, egy tapasztalt róka, aki tudja merről fúj a szél. A szerepek felcserélődésétől meg azért nem félnék, mert ha Zidanenak van érzéke hozzá, akkor rövid idő alatt úgyis visszavenné a stafétát, ha meg nincs érzéke hozzá, akkor még mindig van egy hivatalos, tekintéllyel és karizmával rendelkező ember a csapat élén, akinek a tolmácsolásában követhetné a csapat a tapasztalt róka utasításait, akit egyébként semmibe sem néznének.

De még ha van érzéke is hozzá, bedobták a lehető legmélyebb vízbe mentőöv nélkül. Egy tapasztalt ember jó mentőöv lehetett volna.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. január 4., hétfő 21:32

ziro4vr írta:
Remy írta: Mondjuk 1-2 lehetőség megkönnyítheti a kölcsönadásukat, mert legalább rivaldafénybe kerülnek. Abból meg jól is kijöhetünk. 3-4 nagyobb tehetséget is szétszórunk Európában, aztán 1-2 év után meglátjuk mi lesz belőlük. Mayoral, Mariano, stb. Amúgy meg, ha Luca is nagy tehetség, legalábbis azt mondják, akkor most lehet egyengetni az útját. Kemény lenne, ha néhány év múlva elérne egy nagyon jó szintet és lehetne számítani rá a kapuban.
Hogy te mindig ráizgulsz a fiatalokra... :mrgreen: :mrgreen:
Te hány éves is vagy? :shifty: :mrgreen:












:mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 4., hétfő 21:29

Remy írta: Mondjuk 1-2 lehetőség megkönnyítheti a kölcsönadásukat, mert legalább rivaldafénybe kerülnek. Abból meg jól is kijöhetünk. 3-4 nagyobb tehetséget is szétszórunk Európában, aztán 1-2 év után meglátjuk mi lesz belőlük. Mayoral, Mariano, stb. Amúgy meg, ha Luca is nagy tehetség, legalábbis azt mondják, akkor most lehet egyengetni az útját. Kemény lenne, ha néhány év múlva elérne egy nagyon jó szintet és lehetne számítani rá a kapuban.
Hogy te mindig ráizgulsz a fiatalokra... :mrgreen: :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2016. január 4., hétfő 21:28

Hatalmas kő esett lesz a szívemről, HATALMAS. Végre ismét lesz kedvem Real Madrid meccset nézni, nem is értem, hogy mire volt jó a kinevezése. Maga alatt vágta el a fát Pérez. Nagyon bízom abban, hogy megtud felelni az elvárásoknak Zidane, különben fogja kapni ő is a savat, pláne a médiától. Jó lenne ha nem mondana csődöt, már maga miatt is. Bízom egy jobb folytatásban.

2016: Új év, Új esély.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. január 4., hétfő 21:27

Kerlon írta:
ziro4vr írta:Nem hiszem hogy sok fiatalt berakna, kellenek most az eredmények, meg így is elég bő a csapat.

Navas-Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo-Modric-Kroos-Isco-BBC lesz szerintem a csapata.
Arról nem is beszélve, hogy semmi szükség fiatalokra, mert a keret fele fiatal vagy tökéletes korban van.
Mondjuk 1-2 lehetőség megkönnyítheti a kölcsönadásukat, mert legalább rivaldafénybe kerülnek. Abból meg jól is kijöhetünk. 3-4 nagyobb tehetséget is szétszórunk Európában, aztán 1-2 év után meglátjuk mi lesz belőlük. Mayoral, Mariano, stb. Amúgy meg, ha Luca is nagy tehetség, legalábbis azt mondják, akkor most lehet egyengetni az útját. Kemény lenne, ha néhány év múlva elérne egy nagyon jó szintet és lehetne számítani rá a kapuban.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 4., hétfő 21:26

Realista24 írta:
Anthony írta:Nekem ez a Solari másodedző nem hangzik valami nagy dobásnak.
Zidane inkább keresne valami tapasztalt rókát oda. És remélem az egész stáb komolyabb lesz (erőnléti edzők, fizikoterapeuták, stb.)
Nincs más. Zidane első felnőtt csapata, nincs stábja, emberei. Érthető. Kell egy zabás meg egy kondis. Adjanak fel hirdetést a jofogas.es-en. A többit megoldja Zizu.
Zabásnak hozzuk R9-et. :lol: Kondisnak meg mehet hehe. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. január 4., hétfő 21:25

Nagyon örülök az érkezésének, tiszta szívből szurkolok neki. Remélem minden túlfizetett játékosunk most elégedett, kirúgtuk a pincért, lehet örülni de akkor lehetne újra focizni is. Aki meg nem követi vakon minden rezdülését ennek az embernek az nyugodtan mehet Maliba autópályát építeni a sivatag közepén, legyen bármi is a neve. Szurkolok neki, hogy jó elképzeléssel és elgondolással felállástól függetlenül játsszon a csapat, legyen újra foci, ne csak szélen felfutkorászó Danilo balfaszkodás meg töketlen labdaelőrevágdosósdi legyen mert azt nagyon meguntuk.

Benzema még jobb lehet az irányítása alatt, CR talán újra magára erőltet egy kis harcosságot és még lesz egy jó éve, Bale meg Bale... remélem ő is rájön, hogy nem ígérgetni kell, hogy majd teljesítünk de nagyon keményen, hanem csak utána jártatja a száját. A seggfej ügynökével egyetemben. De tegnap jó irányt vett Gareth, maradjon is így. A középpályánk helyzete szerintem sokat fog javulni. Eleve, innentől lesz :mrgreen: Megnyugodtam kicsit Kroos,Modric,Isco és James helyzete miatt is, biztos vagyok benne,hogy jó szerepkörökben fogja feldobálni őket a pályára, nem ilyen céltalanul mint ahogy Rafa tette. Már amikor épp felrakta őket.

Kíváncsi vagyok kivel akarja megerősíteni a keretet, az alap szerintem top, egy-két helyen kéne picit finomítani. Abban is bízhatunk, hogy megakad/megakadt a szeme Varane-hoz hasonló gyémánton, és nem pedig ész nélkül vásárolunk majd. Remélhetőleg Pérez is kicsit többet ad a szavára majd mint egy átlagos trénernek. Mindketten sokat köszönhetnek a másiknak, a kölcsönös tisztelet biztos meg van, remélem minden adott lesz ahhoz hogy Zizou jó munkát végezzen. Ha már Varane... innentől azért tiszta sor, hogy kezdő lesz végig szerencsére, plusz ha Carvajal végre valahára egészséges lesz hátha nem a brazilt kell nézni rohangászni kacskán a jobb oldalt.
Van egy két francia tehetséges kölyök akiket azért megnéznék habfehérben, remélem a Mester rájuk csörög.

Remélem sok madridista társamban lobbant fel mégjobban az bizonyos tűz Rafa menesztése és Zidane kivenezése hallatán. Én személy szerint már azzal is elégedett leszek ha ez a félév csak ismerkedéssel fog telni, nyáron pedig neki lehet vágni egy új szezonnak, egyelőre én megelégszem a szemnek is szép focival. Nem akarom többé azt látni, hogy random kiscsapatok 20 percekig is egykapuznak velünk a Bernabeuban mert épp jó nekünk az 1-0. Nem akarok félni minden nevesincs játékos előtt felpattanó labdától, hogy azt majd könyörtelenül, élete gólját rúgva bebassza a kapuba. Azt akarom látni,hogy könyörtelen támadójátékkal megerőszakolunk mindenkit, szép és váratlan megoldásokkal lehetőséget teremtünk. FOCIT akarok. Túl sok éven át kellett különböző edzőknél nézni azt, ami nem egyezik ezzel a csapattal, közeggel filozófiával. Plusz nagyon jó lenne ha nem csak a meccsek után motiválná mindenki magát facebookon, hanem kinézne meccsközben erre az úriemberre aki az oldalvonal mellett elegánsan fog állni és megtisztelve érezné magát, hogy az ő első felnőttcsapatnál történő edzősködése idején focizhat a világ egyébként is legjobb csapatában. Köpje ki mindenki a tüdejét, kövessék, tiszteljék, és élvezzék a játékot. Akkor az eredmények is jönni fognak.
Ez lett volna az én köszöntőm Zidane-nak, biztos vagyok benne kicsit kesze-kusza és sok helyen el is gépeltem, de nem igazán van kedvem átolvasni, bocsássatok meg érte, még mindig túl vagyok pörögve a hírek hallatán :mrgreen: :)
Sok sikert Mester, kívánom sokáig maradj nálunk, és eredményes, boldog időszakot tölts ismét szeretett klubunknál. Hala Madrid :sziv: :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Mike » 2016. január 4., hétfő 21:25

egy zöldfülű edző mellé egy tapasztalt rókát? Nem cserélődnének fel akkor a szerepek?

jó ez így
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég