Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 16., kedd 1:15

Én azt mondom, hogyha CSAPATKÉNT tudnánk végre jól működni, akkor ez a névsor simán elég lehet. Azért láthattuk, hogy Málaga is meddig jutott, pedig ott aztán tényleg nem volt klasszis, se a középpályán, se sehol. De idevehetnénk a Dortmundot is. Hol van ott klasszis a középpályán? Gündogan? Kehl? Bender? Ugyanmár. :)

Csapatként kell működni, mindenkinek tudni kell hogy a másik mit akar, és akkor nem lesz gond. Olyan szempontból nem is kell erőember oda, hogyha megtudjuk tartani a labdát, és szépen ki tudjuk játszani az ellenfeleket, akkor elég pár labdabiztos, kétlábas, jól passzoló középpályás is. Modric személyében meg van az egyik, talán Illarramendi személyében a másik is.
Hát ez az... Sem a Malaganak,sem a Dortmundnak,sem annak a Chelseanek nem volt olyan kerete,mint nekünk,és egyiknek sem volt Ronaldoja... még is... láttuk tőlük,mit műveltek.

Ezt kéne már felfognia itt sok embernek,csapatra van szükség,nem egy-egy emberen fog múlni. Khedirával is lehet BL-t nyerni,nehogy azt higgyétek,hogy nem. Csapat kell,szervezettség,de leginkább más felfogás,más rendszer,más mentalitás. Itt jön képbe Ancelotti és Zidane.
:goat:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 16., kedd 0:51

Dupla D írta:
EnzoZidane89 írta:?Kroos?
Ez bizony Gündogan helye lesz majd legkésőbb jövőre. :)
Így-így B-) Illarra jó lenne szerintem Busquets poszton és előtte két mozgékony labdabiztos kp-s Modric és Gündogan személyében. Erre bizony hegyezném :mrgreen:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. július 16., kedd 0:12

EnzoZidane89 írta:?Kroos?
Ez bizony Gündogan helye lesz majd legkésőbb jövőre. :)
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 15., hétfő 23:11

schranzer írta:Megnéztem ezt a videot, biztató, hogy Ancelotti a budos életben sehol sem jatszott 4 2 3 1et :D :D :D
Úgy néz ki, hogy a 4 3 2 1 lesz a befutó, vagy a diamondra hajazó 4 3 1 2. A diamondot mar leirtam parszor, a 4 3 2 1et meg lehet meglehetne úgy oldani, hogy Khedira baratunkat elcsereljuk mondjuk Kroosra :mrgreen:

-------------------------Casillas-------------------------
--Carvajal-----Varane---------Ramos------Marcelo--
-----------------------Illarramendi----------------------
--------?Kroos?-----------------------------Modric------
------------Özil/Isco----------------C.Ronaldo---------
-------------------------Benzema-----------------------

Bár valoszinuleg nemlesz semmilyen csere, és Khedira marad azon a poszton (oh God why) ... de cáfoljon ránk a nemet ...
Vélemény?
Khedira/Kroos helyett még mindig jobban el tudom képzelni Xabit. Aztán jövőre igazolni helyette oda valakit. 1-2 év még biztos van az öregben. A táblázaton Modric lenne jobb oldalt Xabi bal oldalt. :)
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 15., hétfő 22:45

Megnéztem ezt a videot, biztató, hogy Ancelotti a budos életben sehol sem jatszott 4 2 3 1et :D :D :D
Úgy néz ki, hogy a 4 3 2 1 lesz a befutó, vagy a diamondra hajazó 4 3 1 2. A diamondot mar leirtam parszor, a 4 3 2 1et meg lehet meglehetne úgy oldani, hogy Khedira baratunkat elcsereljuk mondjuk Kroosra :mrgreen:

-------------------------Casillas-------------------------
--Carvajal-----Varane---------Ramos------Marcelo--
-----------------------Illarramendi----------------------
--------?Kroos?-----------------------------Modric------
------------Özil/Isco----------------C.Ronaldo---------
-------------------------Benzema-----------------------

Bár valoszinuleg nemlesz semmilyen csere, és Khedira marad azon a poszton (oh God why) ... de cáfoljon ránk a nemet ...
Vélemény?
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 15., hétfő 21:45

Hát nagy úgy tűnik, hogy vagy 4-3-2-1 lesz vagy 4-3-1-2

4-3-1-2

------------------------Casillas---------------------------------
--Carvajal----Varane---------Ramos-------------Marcelo...

---------------------------Alonso--------------------------------
-----Illarramendi-------------------------------Modric---------

----------------------------Isco----------------------------------

-----------------------------CR-----------------------------------

---------------------------Benzema------------------------------


Ezt tudom legjobban elképzelni mint leendő felállást. Maximum annyi változást érzek benne, hogy Khedirát bedobja Alonso helyére. Isco és Özil felváltva fognak játszani, de ez 1 elég erősen rotálható felállás főleg a jelenlegi kerettel :hmmm: . Isco és Cr is kötetlenül mozognak és támadásoknál Modric bemozog középre aki helyére bemozog Alonso és Illarra is felmozog támadásoknál.

4-3-2-1 esetében meg lehetne nézni 1 ilyet

------------------------Casillas---------------------------------
--Carvajal----Varane---------Ramos-------------Marcelo...

---------------------------Alonso--------------------------------
-----Illarramendi-------------------------------Modric---------

-----------------Özil-------------------------Isco----------------

------------------------------CR----------------------------------

ÉN jelenleg ennél kreativabb kezdőt nem tudnék kitalálni. A kérdés az, hogy CR mennyire szeretné. Ha kell neki hely akkor hátrébb mozog kimegy a szélekre és annyi, hogy Isco bemozog középre amikor CR kimegy szélre. Ennyivel ezt meg lehetne oldani SZERINTEM, de mondom ennél szerintem kreativabb kezdőt nem lehet összepakolni, mert ez a kezdő úgy romba verné a kis csapatokat 20 perc elteltével, hogy maguk kérnék ki a meccs végét :lol:

És itt jön képbe, hogy én miért nem hoznék annyira csatárt, mert igy is meg lehet oldani, ha nincs Benzema, de még lehetne rotálni reggelig...

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 15., hétfő 17:39

Én is ugyan ezt írtam ,ami a videóban van , hogy szerintem ez lesz . Előre meg a Cr-Özil-Benzema hármasnak lesz , Di María-Jesé és Morata. Isco majd inkább szerintem Modric cseréje lesz , míg CAsemiro, Ilarramendi -Xabinak és Khedirának.
Én inkább azt mondanám ,hogy 9-en vannak 4 posztra... Remélhetőleg Kaká meg lelép , és akkor nem is lesz túl bő a keret. Higuaín is biztos ,hogy lép , nem tudom hogy jött ki ez a 9 ember. Inkább 8 és 4 posztra ...
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. július 15., hétfő 17:08

Biztos hogy nyomatni fogja Ancelotti ezt az előszezon során. Az elképzelés egyébként nem rossz, egyértelmű hogy a kp-n voltunk gyengék az elmúlt években, így értelemszerű hogy az olasz ott akarja felturbózni a csapatot. Továbbra is lesz egy mélységi irányító a csapatban Xabi Alonso vagy Illara személyében aki elég mélyen a védők előtt összeszedi és elosztogatja a labdákat. 4-2-3-1 -ben a legnagyobb gondot pont ez jelentette hogy Alonso túl mélyen játszott és Khediranak box to box-ként túl nagy területet kellett lefednie, ez még a képességeitől eltekintve is túl nagy feladat volt neki, éppen ezért egy három kp-s rendszerben nagyobb lehetne a stabilitás, Modricra biztos hogy kulcsszerep fog hárulni, Ancelotti őt már a PSG-be is nagyon akarta. Ez a felállás tökéletes lenne ha Khedira helyén egy Vidal lenne, esetleg Gündogan, szóval egy gyorsabban gondolkozó labdabiztosabb kp, egy Modrichoz hasonló. Nagy valószínűséggel viszont Khedira továbbra is alapember lesz.

Elől viszont tényleg meredek hogy 3 posztra 9 játékos van jelenleg, ez biztos hogy lecsökken a szezon kezdetére. Személy szerint Kakát és Higuaint venném ki.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 15., hétfő 16:14

cart írta:Azért elöl a 3 posztra 9 ember egy kicsit vastag lenne... Szerintem maradni fog a jelenlegi felállás. Kezdetben legalábbis biztosan az lesz.
Ráérős időmbe találtam 1 vidit ami szerintem egész jó. Annyi, hogy talán Isco elhelyezése nem reális mint CR cseréje + 2013.06.27-es vidi és még nincs feltüntetve Illaramendi. Amúgy 4:40-től van a Madridi lehetőség!
http://www.youtube.com/watch?v=IcJB2d5miX0

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 15., hétfő 16:01

Azért elöl a 3 posztra 9 ember egy kicsit vastag lenne... Szerintem maradni fog a jelenlegi felállás. Kezdetben legalábbis biztosan az lesz.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 15., hétfő 15:58

Ahogy a Marca gondolja :roll:

http://www.marca.com/2013/07/15/futbol/ ... 85078.html

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. július 14., vasárnap 22:39

R.M.C.F írta:Ziro......verebest bírod? Vagy cinkből van kinn? Meddig porolják még le a polcról a mágust?
hát inkább cink :D valahol belebotlottam pár aranyköpésébe a 2006-os vb-ről, aztán így jutott eszembe a mágus, a legenda, a túlélő, akinek leporolása simán beleillene ebbe a focinak nevezett paródia és trollkodás gyártó valamibe
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 14., vasárnap 22:29

Ziro......verebest bírod? Vagy cinkből van kinn? Meddig porolják még le a polcról a mágust?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. július 14., vasárnap 22:13

R.M.C.F írta: Xabi elé kell egy normális kp-a,nem egy lózunk khedira,aki kpás létére kevesebbet találkozik a labdával,mint egy center....ez nonszensz.
a személyi váltizások mellett már az se semmi, ha 1, khedira nincs vagy nincs mindig vagy mikor fontos akkor nincs 2, ha van akkor se valami rosszul értelmezett box-to-box legyen, bár a válogatottban mutatott játéka sem kompatibilis xabival, szóval az egyes pontot kérném
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 14., vasárnap 22:08

Anyaka írta:Alonso akkora fék a csapatban, hogy az valami hihetetlen. Nem hinném, hogy helye van itt. Inkább már Pepe játsszon a helyén..

Én ezt nem gondolnám,szerintem az volt a fő problémája ami mondjuk Ikernek is lehetett volna ha a mi kapunk nem 7 méteres hanem 14 ellenben a többiekkel,akkor is repkedhetett volna feleslegesen semmi értelme.

Xabi elé kell egy normális kp-a,nem egy lózunk khedira,aki kpás létére kevesebbet találkozik a labdával,mint egy center....ez nonszensz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 13., szombat 18:33

Sierra írta:
numberone1 írta:Szerintem nekunk is kellene egy, ez a kp nem lesz rossz, de tul acelos sem a BL-ben.
Én azt mondom, hogyha CSAPATKÉNT tudnánk végre jól működni, akkor ez a névsor simán elég lehet. Azért láthattuk, hogy Málaga is meddig jutott, pedig ott aztán tényleg nem volt klasszis, se a középpályán, se sehol. De idevehetnénk a Dortmundot is. Hol van ott klasszis a középpályán? Gündogan? Kehl? Bender? Ugyanmár. :)

Csapatként kell működni, mindenkinek tudni kell hogy a másik mit akar, és akkor nem lesz gond. Olyan szempontból nem is kell erőember oda, hogyha megtudjuk tartani a labdát, és szépen ki tudjuk játszani az ellenfeleket, akkor elég pár labdabiztos, kétlábas, jól passzoló középpályás is. Modric személyében meg van az egyik, talán Illarramendi személyében a másik is.
Csapatkent is megdogolhetunk a palyan ha nem lesz olyan aki pluszt tud adni a vedekezesben...foleg ha lesz par olyan ember a kezdoben akik nem tudnad v nem akarnak vedekezni.
De azt osztom, h inkabb legyen egy Alonso-Illa-Modric mint egy Alonso-Khedira-Ozil harmas.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. július 13., szombat 18:16

numberone1 írta:Szerintem nekunk is kellene egy, ez a kp nem lesz rossz, de tul acelos sem a BL-ben.
Én azt mondom, hogyha CSAPATKÉNT tudnánk végre jól működni, akkor ez a névsor simán elég lehet. Azért láthattuk, hogy Málaga is meddig jutott, pedig ott aztán tényleg nem volt klasszis, se a középpályán, se sehol. De idevehetnénk a Dortmundot is. Hol van ott klasszis a középpályán? Gündogan? Kehl? Bender? Ugyanmár. :)

Csapatként kell működni, mindenkinek tudni kell hogy a másik mit akar, és akkor nem lesz gond. Olyan szempontból nem is kell erőember oda, hogyha megtudjuk tartani a labdát, és szépen ki tudjuk játszani az ellenfeleket, akkor elég pár labdabiztos, kétlábas, jól passzoló középpályás is. Modric személyében meg van az egyik, talán Illarramendi személyében a másik is.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 13., szombat 18:07

Azt, hogy mennyire is lehet hatékony egy csapat rombolo KP nelkul úgy, hogy nem játszanak 10éves koruktol egyutt és ugyanazon szisztémában, szerintem idén tudjuk majd meg a Bayern jatekabol kiindulva. Ugyanis ha jol tudom, Pep szakít az eddigi szisztémával, es Javi Martinezt hátrébb tolja kozepso vedonek. Helyére pedig ugy tudom, Thiagot akarja, azaz egy Thiago Schweinsteiger Gotze trióval vágna neki a szezonnak. Aztán azis lehet, hogy 3 1 3 3at fog játszatni, ahol maradna Martinez a romboló, de hátrébb játszana, mint a kozeppalyasok.

Viszont már énis kivancsian várom, hogy mi fog kisulni ebbol az egészbol, amit Carlo es Zidane terveznek a Madridnál. De van egy olyan sejtésem, hogy Khedira marad nalunk a rombolo KP :D
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 13., szombat 17:56

TheodoriK írta: Na nekem ez tetszik.

Fék lenne X Alonso? Ugyan...

Talán egyesek kevésnek gondolják középpályára az Alonso-Modric-Illara hármast. Talán az is lesz. De szerintem ha a "csapat" védekezik akkor nem biztos, hogy kevés lesz. Mindenki egy "néger állat" tipusú védőt szeretne középre pedig létezik középpályás védekezés anélkül is sőt foci és létezik ilyen típusú játékos nélkül. Lásd. barca...

Nekem ez a kezdő tetszik. De Özil miatt sokszor ezt nem fogjuk látni.
Szerintem nem kellene a Barcat felhozni allandoan peldanak, h nem kell feka rombolo a csapatba. Nekik van egy kialakult rendszeruk amelyet mar gyerekoruk ota gyakarolnak(azert ilyen hatekony)...a mostani harmasuk is lassan mar 4-5 eve egy egyutt van, nem a mai szezontol kezdik el ezt a felallast, velunk ellentetben akik mar regota nem jatszottak ilyen hadrendben. Raadasul a Barca kp-jan azert van(volt) ket vilagklasszis jatekosuk. Nalunk ebben a pillanatban jo indulatuan...ha bele veszunk mindent, teknika,taktika,vedekezes stb...talan Modric az és ennyi.
Ezzel csak arra akarok kijukadni, h taktika kivul minden top csapat hasznal rombolot(kat). Szerintem nekunk is kellene egy, ez a kp nem lesz rossz, de tul acelos sem a BL-ben.
Azt egyebkent most mar soha nem tudjuk meg azt, h Yayaval mennyivel lett volna stabilabb a Barca kp-ja.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 13., szombat 11:01

kapor_89 írta:Az biztos, hogy 25 fős keret a benevezhető, abból 3 kapus, tehát a jelenlegi 25 mezőnyjátékos sok. 3 játékosnak minimum tipliznie kell, de ha igazak a hírek, és igazolunk még valakit, akkor 4-nek. Számomra teljesen átláthatatlan a keret, de ők tudják, hamarosan tutira világosabb lesz a helyzet.
a tavalyi évben a 25 fős keretben volt 4 kapus, 9 hátvéd, 7 középpályás és 5 támadó
ebből elment 1 kapus (adán), 1 védő (carvalho), 1 középpályás (essien) és 1 támadó (callejon)
eddig érkezett casemiro, illarra, isco, carvajal meg ha minden igaz, akkor jesé is jön fel, így most vagyunk 26-an, ha higut lepasszoljuk, meg is van a keret létszámban
Jesében azért vagyok bíztos mert, ha CR cseréje lesz sose fog pályára lépni... Elég csak Callejónt nézni... Amùgy több poszton is bevethető... A 4-3-3-ba azért vagyok szinte bíztos, mert sok a kp-s, meg, mert gondolom felhagyunk a kontrafocival és átállunk 4-3-3-ra, de ez csak egy gondolat :kivagyhe: ... Gondolom ezért találták ki a topicot... :kivagyhe:
jesé játszhat a jobb oldalon is, és akkor isco megy be középre, kaká pedig kikerül a képből, én csak a szemléltetésből írtam fel azokat a posztokat játékosokkal
a 4-2-3-1 meg nem csak kontrázásra való felállás, az már más téma, hogy mourinho arra használta
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 218 regisztrált és 0 vendég